صفحه 448 از 689 نخستنخست ... 348 398 438 444 445 446 447 448 449 450 451 452 458 498 548 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 4,471 تا 4,480 , از مجموع 6884
Like Tree33617تشکر

موضوع: شايعات يا واقعيات

كاربر ويژه kiavash آواتار ها
    تشکر کرده
    8926

درود
    شركت سوئدي profoto فلاش بي سيم جديدي به نام B1 معرفي كردكه مدل به روز شده مدل قبلي يعني D1 هست. كه با سيستم TTL دوربينهاي كنون سازگار است كه بااستفاده از يكي ازحالت هاي TTL ياتنظيم دستي شدت نور راميتواند كنترل كند. اين كاررا بااستفاده ازكنترل كننده اختصاصي اين فلاش كه روي كفشك دوربين نصب ميشود ، دستور شليك را بصورت راديويي به فلاش ميدهدكه برد سيصدمتري ان هم قابل توجه هست.
    قيمت ان هم ١٥٠٠ يورو اعلام شده ولوازم جانبي ان هم شامل کولهٔ حمل، دو نوع شارژر، شارژر مخصوص داخل ماشین و کیف کوچک ميباشد كه گفته شده از دسامبرآتي عرضه ميشود.
    Profoto - B1 Off-Camera Flash
    (تصويركوچك كنترل كننده بي سيم هست كه روي كفشك دوربين نصب ميشود )
    تصاويربيشتروتوضيحات در سايت سازنده.
    اين هم تكليف تصويري كه چندروز پيش دراين تاپيك به عنوان دوربين بعدي كنون عنوان شده بود.
    تصاویر پیوست شده تصاویر پیوست شده

كاربر بسیار فعال amir.komeily آواتار ها
    تشکر کرده
    12403

نقل قول نوشته اصلی توسط kiavash نمایش پست ها
    درود
    شركت سوئدي profoto فلاش بي سيم جديدي به نام B1 معرفي كرد.....اين هم تكليف تصويري كه چندروز پيش دراين تاپيك به عنوان دوربين بعدي كنون عنوان شده بود. [/COLOR]
    با اجازه کیاوش عزیز:
    اینم لینکی از سایت خودمون در ادامه توضیحات مفید کیاوش عزیز
    معرفی جدیدترین فلاش بی‌سیم شرکت Profoto

تشکر کرده
    8926

درود
    شايدبعضي ايرادبگيرندكه مهرفي گوشيها ربطي به اين تاپيك ندارد، اما وقتي قيمت اين گوشي جديد با نام خودگوگل (يا موتورولا) وامكاناتي فراتراز iphone5s را ببينيد ، متوجه منظورمن ازمعرفي ان خواهيدشد. بااين تلفن قدرتمند كه رسما١٣ دسامبرمعرفي خواهدشد
    دوستاني كه تابحال به دليل مشكل مالي قادربه خريد تلفنهاي هوشمندنشده اند،ميتوانندباخريدان علاوه برامكانات بالاي يك تلفن ٢-٣ ميليوني ، از لذت عكاسي هميشگي واشتراك انها دراپليكيشنهايي مثل اينستاگرام برخوردار شوند.

The new low cost smartphone of Motorola, "Motorola Moto G", is The Moto G packs Qualcomm's quad-core Snapdragon 400 CPU and 1 GB of RAM as well as a 4.5-inch 720p display (329 ppi), 5-megapixel camera in the back, a 1.3-megapixel lens up front, 2070 mAh battery and Android 4.3 Jelly Bean. Motorola, a Google-owned company, is promising an upgrade to Android 4.4 KitKat in January. [UPDATE: due to a miscommunication, the battery capacity of the Moto G is a more down-to-earth 2070 mAh.]
    و١٩٩$ براي ١٦ گيگ

http://www.tomshardware.com/news/mot...ecs,25071.html

Google's Motorola introduces Moto G, smartphone priced less than $200 - San Jose Mercury News
    تصاویر پیوست شده تصاویر پیوست شده
    ویرایش توسط kiavash : Wednesday 13 November 2013 در ساعت 22:46
    saeed2vfx، morteza khademy، 2105 و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    8926

اما HGST از شركتهاي زيرمجموعه وسترن ديجيتال ، درحال ثبت پتنت جديدي براي ساخت هارد ديسكهاي ٣.٥ اينچي جديد با حجم ٦ ترابايت هست. .اولین مدل ازاين نمونه هارد دیسک ۶ ترابایتی که Ultrastar He6 نام دارد بجای هوا از گاز هلیم پرشده است. دليل ان هم اين هست كه چون هاردديسكهاي معمول از هوا پرشده اندوچرخش انها بطورناخواسته باعث ايجاد جريان هواميشودكه اين به نوبه خود باعث تلاطم ديسك درهنگام خواندن ونوشتن ميشود. لذا چون چگالي هليم ، يك هفتم چگالي هواست ، اين كار باعث كم شدن تلاطم ديسكهاي پنج گانه ودرنتيجه كارموثرتر، كاهش مصرف باتري ،وكاهش گرماي توليدي خواهدشد.
    براين اساس اين هاردهانسبت به هاردهاي ٤ ترابايتي ٣.٥ اينچي كه تاكنون ازهوا پرميشده است، ٢٣٪ كاهش انرژي وحدود٥ درجه سلسيوس گرمتي كمتري توليدميكند. تاكنون هاردهايي كه بوسيله هواتوليدميشده اند،شامل ٥ ديسك وحداكثر٤ ترابايت حجم ميشده اند،كه بوسيله هليوم تعدادديسكها به٧ وحجم انها هم به ٦ ترابايت خواهدرسيد ووزنشان هم به ميزان ٥٠ گرم كاهش خواهديافت(به اين ترتيب ميتوان لنزهاي بيشتري دركوله پشتي حمل كردرفقا !) (وباخيال راحت هم دي٨٠٠ بخريد )
    فعلا اين شركت قصددارد تا پيش ازعرضه ظرفيت اين هاردهاي Ultrastar He6 را به بيش از٦ترا برساند. خداكندقيمت هم پايين بيايد(گرچه تاانجاكه ميدانم هليوم ازهوا گرانترست )
    23 percent lower idle power per drive
    49 percent better watts-per-TB
    operates at 4-5°C cooler
    50 percent higher capacity in a standard 3.5-inch form factor
    50g lighter even with two more disks, offering 50 percent more capacity
    38 percent lower weight-per-TB
    techPowerUp! - The latest in hardware and gaming
    ME، yaghoobi، Saadat و 6 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه Nima Sadigh آواتار ها
    تشکر کرده
    6705

کنون 7D mark ii نیمه اول 2014 معرفی خواهد شد. سنسور جدیدی در آن به کار گرفته می شود و سیستم اتوفوکوس جدیدش مشابه سیستم AF بدنه ی جدید eos-1 خواهد بود(که در آینده معرفی خواهد شد). بزرگترین LCD که تا به حال در دوربین های کنون استفاده شده است بر روی آن نصب خواهد شد. مجهز به WIFI و GPS نیز می باشد و قیمتی در حدود 2000 هزار دلار خواهد داشت.(CR2)
    IMG_146945.jpg
    بزرگ بودن lcd خیلی به کار می آید. عکس بالا مربوط به 7d هست. lcd آن 3 اینچی است. به نظرم مارک 2 می تواند 3.4 اینچی باشد!
    yaghoobi، A. Mohammadi، Rouzbeh Ehsani و 7 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    "تو قسمتی از جهان نیستی، تو خود جهان هستی"

كاربر فعال morteza khademy آواتار ها
    تشکر کرده
    7060

دوستان خبری از معرفی canon sx60 نیست؟
    به نظرتون مشخصات احتمالیش چیه؟
    پشت این پنجره جز هیچ بزرگ ، هیچ نیست!

canon Eos 6D +canon ef 17-40 f4 L+ canon ef 50 f1.8 stm+canon ef 100mm f2.8 L macro+ avanar 135 f2.8+ zenitar 50mm f2

كاربر فعال
    تشکر کرده
    1029

نقل قول نوشته اصلی توسط morteza khademy نمایش پست ها
    دوستان خبری از معرفی canon sx60 نیست؟
    به نظرتون مشخصات احتمالیش چیه؟
    جناب خادمی مدتی است دنبال خبر معرفی احتمالی اش هستم ولی چیزی ندیدم به جز چند فروم انگلیسی زبان.به نظر من باید مشکل لنز کند این دوربین حل بشه.احتمالا 2.8 و احیانا Digic6 استفاده بشه. و شاید رزولوشن بالای دوازده(با وجود اینکه کانن کلا کمتر رزولوشن رو تغییر میده)
    من نظری دارم که نمی دونم چقدر موافق باشید: هر چه فاصله ی زمانی این دو مدل بیشتر بشه مدل بعدی آپگرید خیلی بهتری خواهد بود.
    به نظر من ممکنه هر دو اتفاق (لنز سریعتر و پردازنده جدیدتر)با هم نیفته و مواردی مثل wifi اضافه بشه.(مگر اینکه امسال معرفی نشه که در اینصورت شاید به دلیل فاصله ی زمانی دو مدل) شاهد همه ی موارد بالا باشیم.
    تغییر در اندازه سنسور هم که منتفیه (یا خیلی احتمالش کمه)
    در کل حداقل سه تا از 4 مورد wifi ، پردازنده digic6، لنز سریعتر و رزولوشن بالاتر رو خواهیم داشت.
    احیانا فکری هم به حال چشمی ضعیف دوربین می کنن(واقعا کیفیت پایینی داره)
    yaghoobi و morteza khademy تشکر می‌کنند.
    نمی دانم.
    ژوزف لویی لاگرانژ.
    فروم از دریچه آمار

كاربر فعال morteza khademy آواتار ها
    تشکر کرده
    7060

نقل قول نوشته اصلی توسط ali k نمایش پست ها
    جناب خادمی مدتی است دنبال خبر معرفی احتمالی اش هستم ولی چیزی ندیدم به جز چند فروم انگلیسی زبان.به نظر من باید مشکل لنز کند این دوربین حل بشه.احتمالا 2.8 و احیانا Digic6 استفاده بشه. و شاید رزولوشن بالای دوازده(با وجود اینکه کانن کلا کمتر رزولوشن رو تغییر میده)
    من نظری دارم که نمی دونم چقدر موافق باشید: هر چه فاصله ی زمانی این دو مدل بیشتر بشه مدل بعدی آپگرید خیلی بهتری خواهد بود.
    به نظر من ممکنه هر دو اتفاق (لنز سریعتر و پردازنده جدیدتر)با هم نیفته و مواردی مثل wifi اضافه بشه.(مگر اینکه امسال معرفی نشه که در اینصورت شاید به دلیل فاصله ی زمانی دو مدل) شاهد همه ی موارد بالا باشیم.
    تغییر در اندازه سنسور هم که منتفیه (یا خیلی احتمالش کمه)
    در کل حداقل سه تا از 4 مورد wifi ، پردازنده digic6، لنز سریعتر و رزولوشن بالاتر رو خواهیم داشت.
    احیانا فکری هم به حال چشمی ضعیف دوربین می کنن(واقعا کیفیت پایینی داره)
    ممنونم...با تجربه ای که از کار کردن با اس ایکس 40 اونم فقط برای حیات وحش داشتم به شخصه فقط به داشتن اف 4 در 1200 میلی متر راضیم. سیستم فوکوس هنوز خیلی جای کار داره و digic6 و رزولیشن 16 هم میتونه راضی کنند باشه....باز هم به شخصه نیازی به wifi توی این کلاس دوربین نمیبینم. کاش به زودی معرفی بشه و کاش روی ارتقا سیستم فوکوس بیشتر کار کنند.
    yaghoobi، Saadat و ali k تشکر می‌کنند.
    پشت این پنجره جز هیچ بزرگ ، هیچ نیست!

canon Eos 6D +canon ef 17-40 f4 L+ canon ef 50 f1.8 stm+canon ef 100mm f2.8 L macro+ avanar 135 f2.8+ zenitar 50mm f2

كاربر همراه AliHamze آواتار ها
    تشکر کرده
    97

سلام به همه
    دیروز رفتم یه لنز کانن 50 مم خریدم.فروشنده یه فیلم بهم نشون داد که با چکش میکوبیدن رو لنزه هیچی نمیشد پرتش میکردن هیچی نمیشد...
    واقعا ضد ضربس این لنز؟
    همه چیز عالیه.

ارادتمند-علی حمزه

كاربر همراه Alias_239 آواتار ها
    تشکر کرده
    1864

نقل قول نوشته اصلی توسط AliHamze نمایش پست ها
    سلام به همه
    دیروز رفتم یه لنز کانن 50 مم خریدم.فروشنده یه فیلم بهم نشون داد که با چکش میکوبیدن رو لنزه هیچی نمیشد پرتش میکردن هیچی نمیشد...
    واقعا ضد ضربس این لنز؟
    کانون چند تا لنز 50 میلی متر دارد.قبل از خرید لنز به جای تماشا کردن ویدیو های فروشند پیشنهاد می کنم که المنت های(عدسی) وسط لنز را چک کنید تا مانند من لنزی را خریداری نکنید که یکی از المنت های میانی اش شکسته باشد.بعد از خرید اون لنز و در زمان کمتر از 24 ساعت لنز را به نزد فروشنده بردم ولی قبول نکرد که عوضش کند.البته آن لنز 50 میلی متر نبود.
    IMG_8680.JPGurl.jpg
    yaghoobi، a.g g.a، morteza khademy و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    حسینی