صفحه 560 از 689 نخستنخست ... 60 460 510 550 556 557 558 559 560 561 562 563 564 570 610 660 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 5,591 تا 5,600 , از مجموع 6884
Like Tree33617تشکر

موضوع: شايعات يا واقعيات

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2655

نقل قول نوشته اصلی توسط Babak Borhani نمایش پست ها
    سلام
    فقط دوربین نیست
    فکر لنز را هم باید کرد.
    دوربین های فول فریم لنزهای گرانتری هم لازم دارند.
    خیالتان راحت باشد هاف فریم ها بازار را ترک نخواهند کرد.
    خب تکنولوژی تولید عدسی هم بیکار نخواهد بود و پیشرفت خواهد کرد. همین سری لنز های STM کنون که تولید شدند نشان دادند چقدر جای پیشرفت در این زمینه وجود دارد. ضمن اینکه همین حالا هم برای خرید یک لنز خوب برای کراپ (15-85 ؛ 17-55) باید مبلغی برابر یک لنز خوب فول فریم پرداخت کنید.
    arefjoon تشکر می‌کند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    286

دوستان از کنون 6D مارک 2 خبری نیست ؟؟

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2655

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein_ashrafi نمایش پست ها
    دوستان از کنون 6D مارک 2 خبری نیست ؟؟
    خیر فعلا که خبری نیست .
    Nima Sadigh، arefjoon و hossein_ashrafi تشکر می‌کنند.

كاربر فعال Mahdi.A.Tabar آواتار ها
    تشکر کرده
    5057

نقل قول نوشته اصلی توسط lamagra نمایش پست ها
    5دی مارک 3 از دی750 بالاتر و 6دی از اون پایین تره و هم رده سری 600 نیکون هست...به نظرم کار نیکون عجیبه که دو دوربین با فاصله کم از هم تولید میکنه.انتظاری که من از کنون دارم اینه که 6دی مارک دو چیز ی باشه نزدیک به دی750 و با هر دو مقابله بکنه.شاید در این صورت نیکون هم از خر شیطون پایین بیاد و اون دو رده رو ادغام بکنه.
    درود
    به نظر حقیر تولید بدنه های مختلف با آپشن های متفاوت و البته قیمت های معقول نه تنها کار بدی نیست بلکه احترام به کاربران هست.

کسی که فقط تو کار پرتره است چرا باید هزینه های اضافی برای امکانات اضافه d750 یا d810 را بپردازد؟
    ا کسی که علاقمند به فیلمبرداری و یا عکاسی ورزشی و حیات وحش بوده و دوست دارد سیستم فوکوس پیشرفته ایی داشته باشد چرا بجای d810 از d750 با قیمت بسیار عالی استفاده نکند؟
    کسانی هم هستند که در کنار تمام مزایا دوست دارند بدنه هایی با سیلینگ عالی داشته باشند و البته پولش رو هم دارند میرن d810 میخرن.

در حقیقت نیکون سعی کرده کاربران فول فریمی خودش رو با هر وضعیت مالی که هستند راضی نگه داره که قابل تقدیره.

حالا به نظر شما وجود این بدنه ها در کنار هم چه مشکلی ایجاد میکند؟
    DELL، Nima Sadigh، a.g g.a و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    پس از سالها عکاسی دریافتم هنرمند واقعی خداست. چرا که او خلق میکند و ما ثبت!
    آری اوج هنر ما، ثبت هنر اوست! www.tabarpix.ir

كاربر ويژه lamagra آواتار ها
    تشکر کرده
    12097

وقتی با تک تک این بدنه ها کار بکنید(که بنده کردم) میبینید 610 و 750 خیلی به نزدیکند.گول ظاهر متفاوتشون رو نخورید.سیستم فوکوس دی750 هم اونقدرها پیشرفته نیست.فقط وقتی به تجمع نقاط فوکسش در ویزور نگاه میکنید یک مقداری از اون تبلیغات بیش از حد از سرتون بیرون میره.دی810 هم که واقعا از این ها جدا است.فقط اون نقاط فوکوس رو روی د610 بگذارند تمام میشه و این ها ارزش پرداخت دو میلیون مبلغ اضافه رو نداره.سنسور هم پیشرفتهای قابل چشم پوشی داشته.نمایشگر متحرک رو البته خودم از طرفدارانش هستم ولی انگار مخالفانش بیشترند.
    دی750 جانشین دی700 هم نیست.اونها رو هم که کنار هم دست بگیرید خودتون متوجه میشید چرا.اگر به منه نیکون بیاد یه بدنه هم زیر 610 تولید کنه اما فقط مشتری رو گیج میکنه و البته بازار خودش رو بهتر.
    Amin Zarif، Nima Sadigh، sohrab-gh و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    Canon Eos M+11-22+18-55+22mmf/2+90EX
    عقیل احمدی

كاربر فعال Mahdi.A.Tabar آواتار ها
    تشکر کرده
    5057

نقل قول نوشته اصلی توسط lamagra نمایش پست ها
    وقتی با تک تک این بدنه ها کار بکنید(که بنده کردم) میبینید 610 و 750 خیلی به نزدیکند.گول ظاهر متفاوتشون رو نخورید.سیستم فوکوس دی750 هم اونقدرها پیشرفته نیست.فقط وقتی به تجمع نقاط فوکسش در ویزور نگاه میکنید یک مقداری از اون تبلیغات بیش از حد از سرتون بیرون میره.دی810 هم که واقعا از این ها جدا است.فقط اون نقاط فوکوس رو روی د610 بگذارند تمام میشه و این ها ارزش پرداخت دو میلیون مبلغ اضافه رو نداره.سنسور هم پیشرفتهای قابل چشم پوشی داشته.نمایشگر متحرک رو البته خودم از طرفدارانش هستم ولی انگار مخالفانش بیشترند.
    دی750 جانشین دی700 هم نیست.اونها رو هم که کنار هم دست بگیرید خودتون متوجه میشید چرا.اگر به منه نیکون بیاد یه بدنه هم زیر 610 تولید کنه اما فقط مشتری رو گیج میکنه و البته بازار خودش رو بهتر.
    نه داداش گلم
    اوضاع به این سیاهی ها که میفرمایید، نیست!

من خودم d750 دارم و اتفاقأ چند روز پیش برای اولین بار سیستم 3d tracking نیکون رو تجربه کردم. با لنز 70-24 تامرون مرغای دریایی رو تو هوا و موقع فرود بر روی آب و ... تست میکردم. بدون تعصب میگم واقعأ دقیق و جالب بود. کافیه یکبار این نقطه رو روی بدن پرنده قرار بدی بقیه کار رو خودش میکنه! تمام عکس ها موجوده 30 تا عکس فکر کنم یکیش از فوکوس خارج شد. پوشش نقاط فوکوسش متوسطه نه کمه و نه زیاده. یه مدت کار کنی باهاش بهش عادت میکنی. بنده که تا حالا به این خاطر سوژه ایی رو از دست ندادم . نمایشگر متحرک هم یک مزیت بسیار عالیست و اونایی که باهاش مشکل دارن تا حالا نتونستن دلیل قانع کننده ایی بیارن! امکانات فیلمبرداری d750 رو نباید از قلم بندازی مخصوصأ قابلیت power aperture که بسیار جالب و کاربردیست. و تو هیچکدوم از بدنه های دیگه نیست.

من خودم کاربر کنون بودم و همیشه هم به این برند احترام خاصی قائلم. روزگار خوشی با 70d داشتم اما زمان کوچ به فول فریم دستم بسته شد. چون نه سیستم فوکوس 6d منو راضی میکرد نه پول خرید 5d iiii رو داشتم. اگر شرکت معظم کنون هم مثل نیکون این خلأ رو پر میکرد دلیلی نمیدیدم که به نیکون کوچ کنم!

به هر حال هر دو برند نقاط ضعف و قوت دارند و نباید بخاطر سلایق و یا تعصب برندی ، دیگری را زمین بزنیم.

شب خوش
    ehssanehs، yaghoobi، DELL و 7 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    پس از سالها عکاسی دریافتم هنرمند واقعی خداست. چرا که او خلق میکند و ما ثبت!
    آری اوج هنر ما، ثبت هنر اوست! www.tabarpix.ir

كاربر فعال Afshin.Prt آواتار ها
    تشکر کرده
    6024

پیش فرض ثبت پتنت حسگر متحرک کنون

درود

کنون پتنتی ثبت کرده که گویا دوربینی هستش که بین مد بی آینه و DSLR جابجا میتونه بشه!
    در این وضعیت حسگر (قسمت متحرک قرمز) و صفحه فکوس (قسمت سبز رنگ) جابجا میشوند و به لنز بسیار نزدیک خواهد شد و کارکرد دوربین در هردو حالت خوب خواهد بود.

mirrorless-slr.gif

Nima Sadigh، a.g g.a و arefjoon تشکر می‌کنند.

كاربر همراه mostafa_1366 آواتار ها
    تشکر کرده
    2646

نقل قول نوشته اصلی توسط Afshin.Prt نمایش پست ها
    درود

کنون پتنتی ثبت کرده که گویا دوربینی هستش که بین مد بی آینه و DSLR جابجا میتونه بشه!
    در این وضعیت حسگر (قسمت متحرک قرمز) و صفحه فکوس (قسمت سبز رنگ) جابجا میشوند و به لنز بسیار نزدیک خواهد شد و کارکرد دوربین در هردو حالت خوب خواهد بود.

mirrorless-slr.gif
    هرچی فکر میکنم نمیفهمم که دقیقا چه مزیتی داره این کار. الان شاتر دقیقا کجاست؟ آینه و سنسور چطور از داخل هم رد میشن؟ اگه درست فهمیده باشم بیشتر یه نوع دوربین بدون آینه حساب میشه چون لنز فاصله رجیستر کمی داره. ولی خوب دوربینهای بدون آینه که همینجوریش هم با منظره یاب الکترونیکی دhرن خوب کار میکنن چه لزومی داره بیایم دوباره این کارو بکنیم. مثل این میمونه که لقمه رو دور سرمون بپیچونیم
    Afshin.Prt و arefjoon تشکر می‌کنند.
    nikon D5200+18-55+50/1.8 G+ 18-105

كاربر فعال Afshin.Prt آواتار ها
    تشکر کرده
    6024

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa_1366 نمایش پست ها
    هرچی فکر میکنم نمیفهمم که دقیقا چه مزیتی داره این کار. الان شاتر دقیقا کجاست؟ آینه و سنسور چطور از داخل هم رد میشن؟ اگه درست فهمیده باشم بیشتر یه نوع دوربین بدون آینه حساب میشه چون لنز فاصله رجیستر کمی داره. ولی خوب دوربینهای بدون آینه که همینجوریش هم با منظره یاب الکترونیکی دhرن خوب کار میکنن چه لزومی داره بیایم دوباره این کارو بکنیم. مثل این میمونه که لقمه رو دور سرمون بپیچونیم
    خوب اینو که باید از کنون بپرسیم که این پتنت رو ثبت کرده! ولی منم فکر میکنم بیشتر یک دوربین Mirrorless با چشمی اپتیکی هستش! و شاتر هم نداره!
    vahidshah، mostafa_1366، arefjoon و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه a.g g.a آواتار ها
    تشکر کرده
    7995

نقل قول نوشته اصلی توسط Afshin.Prt نمایش پست ها
    درود

mirrorless-slr.gif
    فکر میکنم این کم بودن فاصله ریجستری میتونه به کوچکتر شدن اندازه لنز هاش کمک کنه(احتمالا ماونتش میتونه EF-M باشه)

ولی از باقی برتری های بدون آینه ها مثل بدنه جمع و جور و بی نیازی از تغییر مکان آینه برای هر شات محروم هست (که این دومی فکر کنم به کم صدا تر شدن و عکاسی پیاپی سریع تر کمک میکرد )
    Afshin.Prt و arefjoon تشکر می‌کنند.
    محـمد عـلی جـعفری
    Photoblog - Instagram - 500px
    Nikon D5500 - 18-55 II - 50 F1.8 G