صفحه 565 از 689 نخستنخست ... 65 465 515 555 561 562 563 564 565 566 567 568 569 575 615 665 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 5,641 تا 5,650 , از مجموع 6884
Like Tree33617تشکر

موضوع: شايعات يا واقعيات

كاربر ويژه lamagra آواتار ها
    تشکر کرده
    12097

نقل قول نوشته اصلی توسط Viper نمایش پست ها
    عقیل جان مطمئنی خلاص...
    شک دارم دادا
    چند سال دیگه تکنولوژی دوباره میاد سراغت
    خب محمد جان تکنولوژی اپتیک خیلی دیر رشد میکنه...وقتی بخواد چند سال بعد 35-16 و 70-24 و احتمالا 85 اف 1.8 باتیس رو آپدیت بکنه که قطعا زیر پنج سال نخواهد بود دیگه خودش وقتشه
    ویرایش توسط lamagra : Sunday 7 February 2016 در ساعت 23:41
    Viper، Dariush Chegini، arefjoon و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    Canon Eos M+11-22+18-55+22mmf/2+90EX
    عقیل احمدی

تشکر کرده
    12097

نقل قول نوشته اصلی توسط Majix نمایش پست ها
    من دست های بزرگی ندارم اما سونی تو دستم اينقدر راحت نيست که مثلاً يک مهمونی رو بتونم باهاش عکس بگيرم
    حتی 6 دی هم به خوش دستی 5 دی 2 و 50 دی که داشتم نيست
    البته برای شما که سری ام داريد و عادت کرديد خيلی راحت تره
    خوبی سونی اينه که ميشه از لنز های خوب کنون مثل 135 و 85 1.2 روش استفاده کرد
    من برای کارم مجبورم اس ال آر و یه 70-24 داشته باشم همیشه،همینطور 200-70...اما برای عکاسی منظره و کارهای شخصیم بدون آینه کاملا کافیه.مشکلم اینجاست که معلوم نیست این شش دی مارک 2 کی میاد.بیشتر از این نمیتونم معطل بکنم...نهایتا تا عید...وگرنه مجبورم به همان دی750 رضایت بدم فعلا
    yaghoobi، saber.pix، M.Nouri و 5 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    عقیل احمدی

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2655

Capture.JPG

نتایج جالب توجه رای گیری اخیر سایت دی پریویو. به نظر میاد ذائقه کاربران واقعا در حال تغییر است
    yaghoobi، Amir Tavakoli، mreza1001 و 14 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه Amin Zarif آواتار ها
    تشکر کرده
    6314

سلام
    نتایج جالب توجه رای گیری اخیر سایت دی پریویو. به نظر میاد ذائقه کاربران واقعا در حال تغییر است
    از آن جالبتر درصد کاملا مساوی کاربران کانن و نیکون است.(که تا چند روز گذشته فاصله نسبتا زیادی داشتند.)
    پس از تبلیغات و بزرگ نمایی های مشکوک و زیاد این سایت در مورد سونی،که در کامنتی در معرفی آلفا 6300 هم نوشتم و منجر به بن کردنم شد،واقعا هیچ اعتمادی به dp ندارم و از نظر من محتویات این سایت، به هیچ عنوان قابل استناد نیست.
    DELL، usef، lamagra و 5 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    امین ظریف مهدیزاده

كاربر همراه Kane آواتار ها
    تشکر کرده
    3887

نقل قول نوشته اصلی توسط Amin Zarif نمایش پست ها
    سلام

از آن جالبتر درصد کاملا مساوی کاربران کانن و نیکون است.(که تا چند روز گذشته فاصله نسبتا زیادی داشتند.)
    پس از تبلیغات و بزرگ نمایی های مشکوک و زیاد این سایت در مورد سونی،که در کامنتی در معرفی آلفا 6300 هم نوشتم و منجر به بن کردنم شد،واقعا هیچ اعتمادی به dp ندارم و از نظر من محتویات این سایت، به هیچ عنوان قابل استناد نیست.
    اگر بخوام در یک کلمه، بیشتر کاربرای dp رو شرح بدم اون کلمه "هیپستر" هست، من هر از چند گاهی کامنت هاشون رو می خونم دقیقا هر چیزی از کنون، نیکون زایس و ... در اونجا تقبیح میشه ، سطح کامنت ها به شدت پایین و غیر علمی هست و میشه کاملا غرض رو در اونا دید خیلی وقت ها معلوم هست که اصلا نمی دونن محصولی که معرفی شده چه کاربردی داره ولی از کوبیدنش دریغ نمی کنند . البته هیپستریزم فقط مختص عکسی نیست در همه چیز این وجود داره ، معمولا جماعت خیلی فعالی هستند و در فروم ها و کلا فضای نت خیلی فعالیت می کنند. به نظر میرسه سایت dp فعلا محفل این دوستان شده! آن نظر سنجی هم از اساس مشکل داره یعنی گزینه هایی که وجود داره اصلا قابل درک نیست!
    ویرایش توسط Kane : Thursday 11 February 2016 در ساعت 10:22
    yaghoobi، Amin Zarif، lamagra و 7 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    شاهین بوذرجمهری

كاربر فعال MahBaz آواتار ها
    تشکر کرده
    2159

نقل قول نوشته اصلی توسط MahBaz نمایش پست ها
    خبرهای خوش برای دوستان کنونی:

خبرهایی در وب هست که احتمال معرفی محصولات جدید کنون در CP+ رو زیاد دونسته

1- احتمال معرفی 80D که امیدوارم بحث هایی که در مورد احتمال افزایش داینامیک رنج در سنسور های جدید کنون هست به این دوربین هم سرایت کنه

2- احتمال معرفی SL2 که مدل قبلی اون با وزن و حجم کمش حکم دوربین دوم رو برای خیلی از عکاسان داشت

*** همچنین اخباری هم هست در مورد احتمال معرفی دوربین کامپکت جدید کنون از سری G با سنسور فول فریم و لنز ثابت 35mm F1.2L

بعد از خبر های خوش برای دوستان کنونی حالا اخباری هم از جبهه رقیب به گوش میرسه:

هرچند نیکون تازه با معرفی D5 و D500 همه رو متعجب کرد ولی حالا اخباری در اینترنت دیده میشه در مورد معرفی سه دوربین کامپکت سطح پیشرفته نیکون با سنسور 1 اینچی

بعد از معرفی سری G-X کنون و دوربین های سونی با سنسور 1 اینچی نیکون بازار دوربینهای این سطح رو تقریبا از دست داد ولی حالا ظاهرا برای نمایشگاه CP+ برنامه هایی داره.

این طور که در اخبار اومده احتمالا این سه دوربین لنز های زیر رو دارند:

1-
    Wide angle version: 18-50mm f/1.8-2.8
    2-
    Normal range: 24-85mm f/1.8-2.8
    3-
    Superzoom: 24-500mm f/2.8-5.6

باید دید با توجه به سنسور های APSC نیکون که عملکرد نویزی و داینامیک رنج خیلی خوبی داشتن ،سنسور های 1 اینچی هم همینطور خواهد بود ،که احتمالش کم نیست.

البته احتمالاتی هم در مورد عرضه کامپکت هایی از نیکون با سنسور کراپدار و فول فریم هم هست.

اخباری هم هست در مورد معرفی دوربین کراپ جدید نیکون از نوع سطح پایین که به نظر من احتمالا D3500 هست(اگر نیکون باز نخواد یک سطح جدید مثل D1XXX معرفی کنه که بعید هست)

و آخرین خبر هم شایعاتی پیرامون معذفی جایگزین دوربین محبوب و با کیفیت Panasonic LX100 با نام LX200 هست.

روز خوش - گام ها استوار - موفق باشید
    DELL، Nima Sadigh، lamagra و 8 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    مهدی

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2655

نقل قول نوشته اصلی توسط Amin Zarif نمایش پست ها
    سلام

البته بعضا پیش می آید که بدلیل تفاوت های فرهنگی و ساختار زبانی کامنتی که ما می نویسیم در زبان های بیگانه صورتی ناخوشایند و خارج از عرف پیدا کند اما در کل من فکر می کنم سهم زیادی از پیشرفت ، تکامل و تبلیغات دوربین های بدون آینه بر عهده سونی بوده است . در رده های مختلف هم (بدون توجه به فاکتور قیمت) بعضا دوربین های سونی چشمگیر و قدرتمند هستند .
    این قضیه کاربران فله ای هم به باور من از وقتی صورت حادی پیدا کرد که با معرفی بخش تلفن همراه در سایت ، خیلی از کاربران که تا آن زمان در دنیای تلفن همراه بر سر اعداد و ارقام و مسائل کاملا سلیقه ای مشغول بحث های لغو بودند را با دی پریویو و دنیای عکاسی آشنا کرد.
    rainman1061، MahBaz، M.Nouri و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    12097

نقل قول نوشته اصلی توسط MahBaz نمایش پست ها
    1-
    Wide angle version: 18-50mm f/1.8-2.8
    از اون محصولاتی است که اگر با این لنز معرفی بشه و یک سنسور خوب داشته باشه برای نخریدنش باید با خودم بجنگم!
    yaghoobi، MahBaz، a.g g.a و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    عقیل احمدی

كاربر بسیار فعال m.daneshpayeh آواتار ها
    تشکر کرده
    1982

18-50؟!! روی سنسور یک اینچی میشود 36-100، درسته؟
    به عبارتی از نظر نویز و عمق میدان میشهمعادل 36-100 اف 3/5-5/6 روی یک فول فریم با این تفاوت که دیگر شارپنس بالای پیکسلهای درشت فول فریم را ندارید.
    نظر من خیلی هم جذاب نیست، حداقل نسبت به بدنه امضایتان چیز خاصی بشما نمیدهد.
    lamagra و amir.komeily تشکر می‌کنند.
    مهدی دانش‌پایه
    http://500px.com/daneshpayeh
    هر گونه انتقاد، پیشنهاد، ویرایش، ایراد، نق نق، غرغر و غیره کاملا آزاد است.

كاربر فعال MahBaz آواتار ها
    تشکر کرده
    2159

نقل قول نوشته اصلی توسط m.daneshpayeh نمایش پست ها
    18-50؟!! روی سنسور یک اینچی میشود 36-100، درسته؟
    به عبارتی از نظر نویز و عمق میدان میشهمعادل 36-100 اف 3/5-5/6 روی یک فول فریم با این تفاوت که دیگر شارپنس بالای پیکسلهای درشت فول فریم را ندارید.
    نظر من خیلی هم جذاب نیست، حداقل نسبت به بدنه امضایتان چیز خاصی بشما نمیدهد.
    از لحاظ فوکال میشه همون 18-50 معادل فول فریم یعنی معادل یک لنز 12-33.33 در کراپدار نیکون یا 11.25 -31.25 در کراپدار کنون
    m.daneshpayeh، lamagra، a.g g.a و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    مهدی