صفحه 364 از 689 نخستنخست ... 264 314 354 360 361 362 363 364 365 366 367 368 374 414 464 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 3,631 تا 3,640 , از مجموع 6884
Like Tree33617تشکر

موضوع: شايعات يا واقعيات

كاربر ويژه Anoosh-Em آواتار ها
    تشکر کرده
    12235

درود

با احترام به نظر دوستانی که ممکن است از عکسهای نشت کرده D600 خرسند شده باشند ، باید بگویم خوشبختانه واکنش خوبی در بین کاربران سایتها و فرومهای بلاد کفر نداشته و نصف بیشتر کاربران از عرضه فول فریم چیپ و پلاستیکی و " a new full frame toy " ناراضی بودند ، و به کنایه عنوان شده بود اگر چنین چیزی تحقق یابد حتما 6 ماه بعد باید منتظر D610 هم باشیم

و امیدوارم این واکنش ها تاثیر لازم را بر روی نیکون داشته باشد

موفق باشید
    Rouzbeh Ehsani، Mohamad_Ali، omid mohebbi و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه lamagra آواتار ها
    تشکر کرده
    12097

انوش جان به نظر من بدنه پلاستیکی اونقدرها هم بد نیست که لقب اسباب بازی بگیره! مگر دی90 برای کسی مشکل ایجاد کرده؟ 60دی جایی بدون دلیل توی دستای کسی خرد شده؟!
    برای خیلی از کاربرها سیلینگ آنچنانی و بدنه فلزی استفاده خاصی نداره که بخوان مبلغ قابل توجهی بابتش پول اضافه خرج کنند.مبلغی که به راحتی میتونه خرج لنز بهتر و سایر لوازم جانبی بشه.
    خود من دقیقا نمیدونم چقدر از سیلینگ و بدنه فلزی دوربینم استفاده کردم...منظورم اینکه برای خیلی از عکاسان از جمله آتلیه،پرتره کاران و حتی تا حدودی طبیعت و منظره(عکاسانی که حواسشون جمعه و مواظب ابزار هستند) ضرورت چندانی در این زمینه احساس نمیشه.
    ویرایش توسط lamagra : Friday 15 June 2012 در ساعت 16:24 دلیل: تایپی
    Persian، yaghoobi، Kholeno و 11 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    Canon Eos M+11-22+18-55+22mmf/2+90EX
    عقیل احمدی

كاربر فعال Elend آواتار ها
    تشکر کرده
    1406

نقل قول نوشته اصلی توسط Anoosh-Pro نمایش پست ها
    درود

با احترام به نظر دوستانی که ممکن است از عکسهای نشت کرده D600 خرسند شده باشند ، باید بگویم خوشبختانه واکنش خوبی در بین کاربران سایتها و فرومهای بلاد کفر نداشته و نصف بیشتر کاربران از عرضه فول فریم چیپ و پلاستیکی و " a new full frame toy " ناراضی بودند ، و به کنایه عنوان شده بود اگر چنین چیزی تحقق یابد حتما 6 ماه بعد باید منتظر D610 هم باشیم

و امیدوارم این واکنش ها تاثیر لازم را بر روی نیکون داشته باشد

موفق باشید
    لول با احترام به نظر دوستان ، کاربران کلیه دست اندرکاران باید به اطلاعشون رسوند که تصمیم تولید همچین بدنه ای یک روز و دو هفته طول نشکیده و احتمالا چندین و چند ماه پیش آمدنش قطعی شده ... (اگر در همین چند وقته عرضه شود).
    بعد از D700 چند سال همه به در و دیوار کوبیدند که چه و چه و آخر چه بادی معرفی شد d800 بنابراین این واکنش ها ممکن است تاثیری داشته باشد ولی الان خیر ، 3- 2سال دیگه
    Anoosh-Em تشکر می‌کند.

كاربر همراه Sina.J آواتار ها
    تشکر کرده
    2930

قبول کنید که فول فریم و بدنه ضعیف پلاستیکی فعلاً در ذهنیت ما جا نمیگیره. چون همه از فول فریم انتظار بدنه خوش دست و مقاوم رو دارن. البته همونطور که قبلاً گفتم فقط برای ارزان تر کردن این اتفاق افتاده.

آخرش نفهمیدیم به این دوربین جدید فول فریم ارزان شده بگیم یا انتری لول فول فریم شده!؟
    yaghoobi، Anoosh-Em و Ali Saeedi تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    12235

نقل قول نوشته اصلی توسط lamagra نمایش پست ها
    انوش جان به نظر من بدنه پلاستیکی اونقدرها هم بد نیست که لقب اسباب بازی بگیره! مگر دی90 برای کسی مشکل ایجاد کرده؟ 60دی جایی بدون دلیل توی دستای کسی خرد شده؟!
    برای خیلی از کاربرها سیلینگ آنچنانی و بدنه فلزی استفاده خاصی نداره که بخوان مبلغ قابل توجهی بابتش پول اضافه خرج کنند.مبلغی که به راحتی میتونه خرجلنز بهتر و سایر لوازم جانبی بشه.
    خود من دقیقا نمیدونم چقدر از سیلینگ و بدنه فلزی دوربینم استفاده کردم...منظورم اینکه برای خیلی از عکاسان از جمله آتلیه،پرتره کاران و حتی تا حدودی طبیعت و منظره(عکاسانی که حواسشون جمعه و مواظب ابزار هستند) ضرورت چندانی در این زمینه احساس نمیشه.
    درود

کاملا درست میفرمایید عقیل جان ، خوب است چنین حرکتی صورت گیرد ، اما قبل از آن وجود یک فول فریم بروز شده با مگاپیکسل معقول لازم است ، از این جهت که سهم عمده ای از کاربران منظر بدنه ای با مشخصات D800 اما سنسوری 24 مگاپیکسل بودند و نمیخواهند در رده D90 خرید کنند.

با سپاس
    Ali Saeedi تشکر می‌کند.

Forum Administrator Kholeno آواتار ها
    تشکر کرده
    4056

سهم عمده ای از کاربران منظر بدنه ای با مشخصات D800 اما سنسوری 24 مگاپیکسل بودند و نمیخواهند در رده D90 خرید کنند.
    من موافق نیستم. به نظر من یک فول فریم با قیمت مناسب، ولو با بدنه ای در رده D90 بازار بسیار بزرگتری خواهد داشت
    Persian، yaghoobi، farhad44 و 14 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    پيام حمزه‌ای
    PayamPix

كاربر ويژه lamagra آواتار ها
    تشکر کرده
    12097

والله من فکر میکنم باید خوشحال بود.فکر کنید بدنه ای با سنسور بسیار خوب دی3 ایکس که با پردازنده جدید هم بهینه شده و میشه انتظار خروجی حتی بهتری رو هم از اون داشت که در نوع خودش عالیه.اگر اون بدنه ای که توی شایعات بود واقعا با قیمت زیر 1500 دلار معرفی بشه یک محصول بسیار جذاب میشه.(تصور خودم اینه که با 85-24 به عنوان کیت در حدود 2000 دلار).

سینا جان من فکر میکنم ما این قضیه فول فریم رو کمی بزرگ کردیم.اون هم یک قطع سنسور هست بالاخره.وگرنه چه کسی فکرش رو میکرد سنسور های ای پی اس سی در بدنه هایی قرار بگیرند که توی کف دست جا میشن؟!! اما این اتفاق افتاد و این محصولات هم جایگاه بسیار خوبی برای خودشون پیدا کردند.این هم مثل همونه.
    گرچه فکر میکنم محقق شدن چنین محصولی ریشه کنون رو از جا در میاره! برای کسی که هنوز خرج خاصی در برند خاصی نکرده و به برتری های سرعتی 5دی مارک 3 نیاز نداره چه دلیلی هست که به سمت این بدنه احتمالی نیاد؟!...
    دوستی دارم که تجهیزات کراپدار نیکونی داره و این اواخر قصد فول فریم کرده بود و 5دی مارک2 کیت هم انتخابش بود.ولی این روزها که دیدم احتمال معرفی این بدنه زیاد شده کلا از این قضیه منصرفش کردم!!
    ویرایش توسط lamagra : Friday 15 June 2012 در ساعت 16:25 دلیل: تایپی
    Persian، yaghoobi، farhad44 و 10 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    Canon Eos M+11-22+18-55+22mmf/2+90EX
    عقیل احمدی

Forum Moderator کوروش آواتار ها
    تشکر کرده
    12880

دوستان عزیز ! ما موقعی که یک دوربین جدید معرفی میشه ، یک طوری صحبت میکنیم که گویا عملن خریدار همه این دوربینها هستیم : از D800 گرفته تا D4 ،
    D600 و ...
    اما عملن اینطور نیست و این ماجراهای اخیر داره نشون میده که کمپانی مشتری های مختلفی رو در رده های مختلف و توانایی های مختلف و سلیقه های مختلف و البته سطح مالی مختلف ، داره در نظر میگیره . یعنی اون برای رده عکاسان حرفه ای و آتلیه و حیات وحش D800 رو و یا D4 رو ارایه میده . و برای عکاسان رده مبتدی یا توانایی مالی پایین تر که نه توانایی دسته اخیر رو دارن و نه احتمالن قوه مالی اش رو ( ولی همچنان میخوان یک فول فریم داشته باشن ) ، میاد D600 رو در نظر میگیره . طبیعتا مشخصه که نمیشه همه چیز رو با هم داشت . کسی نمیتونه با مثلن 1000 دلار پول دادن چیزی در همه امکانات و رده های D800 به دست بیاره . خب اونوقت کی میره D800 رو بخره حدود 4000 دلار ؟
    درست مثل D5100 و D7000 . کسی پول کمتری داره اولی رو ، البته با سنسور و کیفیت و خروجی خوب ، اما امکانات بدنه و آپشن های کمتر ، کسی پول بهتر داره دومی رو ، باز با سنسور و کیفیت و خروجی خوب ، اما با بدنه و آپشن های بهتر .
    به نظرم نکته مهم اینه :
    که در همه موارد نیکون داره کاری میکنه که :
    1- خریداران بیشتری بتونن قدرت خرید ، لااقل یکی از محصولات اش رو در هر رده ای داشته باشن .
    2- چه در محصول رده پایین تر ، و چه در محصول رده های بالاتر ، کیفیت و خروجی تصویر یا یکی باشه ، یا خیلی نزدیک به هم باشه و کسی چون قدرت خرید بالاتر نداره ،کیفیت تصویر رو از دست نده .
    از اتفاق من این سیاست اخیر رو خیلی عالی میدونم . اینکه تنوع وجود داره و برای همه
    Persian، yaghoobi، farhad44 و 14 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه Persian آواتار ها
    تشکر کرده
    6066

گرچه فکر میکنم محقق شدن چنین محصولی ریشه کنون رو از جا در میاره! برای کسی که هنوز خرج خاصی در برند خاصی نکرده و به برتری های سرعتی 5دی مارک 3 نیاز نداره چه دلیلی هست که به سمت این بدنه احتمالی نیاد؟!...
    از این بالا و پایین ها در این صنعت زیاد بوده. یک زمانی کنون بدنه 1DsII فول فریم با رزولوشن 16 را داشت و نیکون اصلا فول فریم نداشت و D2X برترین دوربینش بود اما کم کم تونست در این قسمت از بازار هم تکانی بخورد (گرچه هنوز معتقدم نیکون ضربه ای که آن زمان خورد را حس میکند). در آن دوره بسیاری از عکاسانی که عمری از نیکون های انالوگ استفاده میکردند سراغ کنون رفتند. کنون هم به حتم بیکار ننشسته است و حتما دوربین مشابهی را در برنامه دارد. 5DII هم برای چند سال برای کنون جارو برقی پول بود ولی فکر نمیکنم مارک 3 به همان اندازه برای کنون سود اور باشد چون الان بی رقیب نیست. در نهایت برنده این رقابت مصرف کننده است که بتواند تکنولوژی بهتر را با قیمت کمتر به دست آورد.
    A_Maddah، yasin-m، yaghoobi و 12 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    علیرضا غفاری
    لینک مقالات سایت
    "Travel is the graduate school of life" Joe McNally

تشکر کرده
    12235

نقل قول نوشته اصلی توسط lamagra نمایش پست ها
    گرچه فکر میکنم محقق شدن چنین محصولی ریشه کنون رو از جا در میاره!
    خوب اگر اینطور هست حتی اگه سنسور فول فریم رو روی بدنه کول پیکس بگذارند ، قول میدهم اعتراضی نداشته باشم

اما از شوخی گذشته ، مطمئنا سنسور D3x نیست ، اینطوری که در شایعات آمده بود
    قرار هست سنسور این دوربین ساخت شرکتی بنام Aptina باشد باید دید خروجی اش چه خواهد بود

منبع

با سپاس
    ویرایش توسط Anoosh-Em : Friday 15 June 2012 در ساعت 16:58
    yaghoobi، lamagra، Mohamad_Ali و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.