صفحه 625 از 689 نخستنخست ... 125 525 575 615 621 622 623 624 625 626 627 628 629 635 675 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 6,241 تا 6,250 , از مجموع 6884
Like Tree33617تشکر

موضوع: شايعات يا واقعيات

كاربر ويژه kiavash آواتار ها
    تشکر کرده
    8926

نقل قول نوشته اصلی توسط kato نمایش پست ها
    با اون لنز کیت بسیار بسیار بد 18-140 . در کل منظور من اینه که سنسور کراپ نهایت پیشرفت خودش رو کرده توی بدنه هایی مثل d500 دیگه بعد از این هرچی بدنه جدید تر بیاد دیگه خروجی بهتر قابل لمس نیست
    لنزکیت بسیاربسیاربد

اصلا d500برای کاری ست که هیچ ربطی بهd7XXX ندارد.اصلا ربطی به خروجی نداردصرفا. این 7000داردبه مشخصاتی نزدیک میشود با قیمت مناسب که ...

كاربر ويژه Nima Sadigh آواتار ها
    تشکر کرده
    6705

لنز بعدی کنون که منتظرش باید بمانید تا معرفی گردد:

EF 85mm f/1.4 L IS
    yaghoobi، a.g g.a، mohsen.sh و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    "تو قسمتی از جهان نیستی، تو خود جهان هستی"

كاربر همراه kato آواتار ها
    تشکر کرده
    325

نقل قول نوشته اصلی توسط kiavash نمایش پست ها
    لنزکیت بسیاربسیاربد

اصلا d500برای کاری ست که هیچ ربطی بهd7XXX ندارد.اصلا ربطی به خروجی نداردصرفا. این 7000داردبه مشخصاتی نزدیک میشود با قیمت مناسب که ...
    بله لنز کیت بسیار بد 18-140 که اکثر کسانی که داشتند و به عنوان کیت روی دوربینشون بود لنز رو فروختند ویا با 18-105 و یا لنزهای دیگه تعویض کردند . d500 اهدافش کاملا مشخصه ولی این 7500 همون سنسور d500 رو داره منتها امکانات d500 رو نداره مثل سرعت عکاسی و ..... پس این بدنه 7500 جذاب نیست چون اگر کسی دنبالش باشه ترجیح میده همون d500 رو بخره با امکانات فوق العاده و 7500 برای کسانی که 7100 و یا 7200 هم داشتند بازم جذاب نیست مثل این میمونه شما 5300 رو بفروشی به جاش 5600 بخری

كاربر بسیار فعال amir.komeily آواتار ها
    تشکر کرده
    12403

پس این بدنه 7500 جذاب نیست چون اگر کسی دنبالش باشه ترجیح میده همون d500 رو بخره
    7500 برای کسانی که 7100 و یا 7200 هم داشتند بازم جذاب نیست مثل این میمونه شما 5300 رو بفروشی به جاش 5600 بخری
    دورد مجدد بر kato عزیز.
    اقا شرمنده ام من بازم با نظر شما مخالفم. به نظر من بدنه D500 کاملا برای یک بازار هدف خاص وارد گود شده، سری D7XXX یک بازار دیگه. اصلا قابل قیاس با هم نیست.مثل بدنه 70D و 7D در کنون. نمیشه بگی چون 7D MARK IIخوبه ، پس کسی که 60D داره نباید 80D بخره.
    ادم سری D7XXX رو آپدیت نکنه به جاش بره D500 بخره مثل اینکه شما D610 داشته باشی، بعد آپدیتش بیاد بگی نه این آپدیت به درد نمیخوره برای کسی جذاب نیست باید بره D810 بخره!
    بعدم بذاریم بدنه بیاد مشخصات کامل معلوم بشه عملکرد نویز و .... مشخص بشه، نه به دارِ نه به بارِ سرش دعواست

هنوز از بعد قیمتی من به مسئله نگاه نکردم
    yaghoobi، mahyar، M.Nouri و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه naghli آواتار ها
    تشکر کرده
    668

اگه خدا بخواد قراره canon 6D Mark I l نهایتا تا دوماه دیگه معرفی بشه
    yaghoobi و amir.komeily تشکر می‌کنند.
    Ehsan Parsania
    Canon EOS 70D +Eos m3+ Lens EF 70-200 F/2.8 IS II +Lens EF-s 18-135 STM + EF 85mm F/1.8 USM + EF 50mm F/1.8 STM + Sunpak 5000AF TTL Flash + Manfrotto MK190XPRO4+MHXPRO 3Way

كاربر همراه naghli آواتار ها
    تشکر کرده
    668

بر اساس شایعات قرار بود 6D Mark II در ۲۱ آوریل و قبل از نمایشگاه NAB در ایالات متحده رونمایی شود، ولی حالا CanonRumors تایید کرده است که این دوربین در ماه می یا ژوئن امسال رونمایی خواهد شد. همچنین چندی پیش شایعه شده بود که کانن تصمیم گرفته است 6D را کنار بگذارد و به سراغ یک دوربین بدون‌آینه‌ی فول‌فریم برود، ولی حالا CanonRumors این شایعه را رد کرده است و به زودی باید منتظر معرفی 6D Mark II باشیم.
    yaghoobi، saeed2vfx، a.g g.a و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    Ehsan Parsania
    Canon EOS 70D +Eos m3+ Lens EF 70-200 F/2.8 IS II +Lens EF-s 18-135 STM + EF 85mm F/1.8 USM + EF 50mm F/1.8 STM + Sunpak 5000AF TTL Flash + Manfrotto MK190XPRO4+MHXPRO 3Way

كاربر همراه kato آواتار ها
    تشکر کرده
    325

نیکون عین عقب مونده های ذهنی توی همه چیز داره عقب می افته من یه نفر خیلی ناراحتم از این بابت . از یه طرف هنوز بدنه ای برای رقابت با 5d مارک 4 نداده از طرفی سیگما این همه لنز جدید داده نیکون بیکار نشسته ولی کنون 85 جدید داره معرفی میکنه برای رقابت با 85 سری ارت سیگما از یه طرف سونی اعلام میکنه دیگه سنسور طراز اول به نیکون نمیده ووووووووو .........

كاربر فعال M.Nouri آواتار ها
    تشکر کرده
    6030

سلام
    والله چه فراوانِ سنسور فروش ، همین سنسور توشیبا که روی D7100 و با بهینه سازی روی D7200 هم استفاده میشه، یکی از بهترین سنسورهای کراپ هست ، بدنه D500 که جایگزین D300 خدابیامرز هست جایگاه و کاربرد خودش را داره و بازار فروشش نه با D7xxx تداخلی داره، نه با D750 فول فریم (که از نظر قیمت نزدیک به هم هستند) . مسلماً کسی که ۶ میلیون تومن پول برای بدنه کنار گذاشته و بین دی۵۰۰ و دی۷۵۰ یا حتی دی۶۱۰ مردّد هست، ابتدا باید یک دوره کلاس آموزش مقدماتی را بگذرونه.
    اما با این نکته موافقم که یک دفعه از دی۷۲۰۰ به ۷۵۰۰ پریدن کمی طنز هست (البته از دی۳۰۰ به دی۵۰۰ پریدن منطقی بنظر میرسید و سالها بود که جایگزین دی۳۰۰ عرضه نشده بود و نیکون میخواست مشخص کنه که از خیر تولید دی۴۰۰ بدلایلی گذشته بود و حالا پس از هشت سال دی۵۰۰ را تولید کرده ، اما نامگذاری از دی۷۲۰۰ به دی۷۵۰۰ بنظر روشی برای مرتب کردن شماره محصولات باشه) . سنسور دی۵۰۰ تفاوت معناداری با سنسور دی۷۲۰۰ نداره که ....
    اما صفت کیت ۱۴۰-۱۸ بسیار بد را نمیپسندم (شاید از ۱۳۵-۱۸ نانو usm کانن عقب افتاده باشه) و شاید هم نیکون برای جبران مافات ، نسخه AF-P این لنز را با دی۷۵۰۰ احتمالی عرضه بکنه (لنز کیت ۸۰-۱۶ که با قیمت ۳ میلیون تومنی در فضا سِیر میکنه)
    a.g g.a، Moty، mohsen.sh و 5 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    Fujifilm X-E3, 18-55mm F2.8-4

كاربر فعال M.Nouri آواتار ها
    تشکر کرده
    6030

نیکون عین عقب مونده های ذهنی توی همه چیز داره عقب می افته من یه نفر خیلی ناراحتم از این بابت . از یه طرف هنوز بدنه ای برای رقابت با 5d مارک 4 نداده از طرفی سیگما این همه لنز جدید داده نیکون بیکار نشسته ولی کنون 85 جدید داره معرفی میکنه برای رقابت با 85 سری ارت سیگما از یه طرف سونی اعلام میکنه دیگه سنسور طراز اول به نیکون نمیده ووووووووو .........
    میشه از یک طرف دیگه هم به قضیه نگاه کرد...
    این سه چهار سالی که نیکون لنز ۸۵ اف ۱.۸ سری جی را با قیمت و کیفیت رقابتی عرضه کرده باعث شده شرکتهای رقیب یه تکانی به خودشون بدهند البته کانن هنوز آپدیتی برای ۸۵ خودش نداده. ۸۵ تامرون کیفیت خوب و لرزشگیر دارد اما قیمتش با نسخه نیکونی رقابت پذیر هست؟ راستی این سیگما های سری آرت ، وزن سنگین و قیمت بالا ندارند؟
    یا الان چند سال هست که D810 رقیبی از کانن داشته؟
    هیچ وقت اینطور نیست که مدیران شرکتهای مثل نیکون و کانن عقب مانده ذهنی باشند، هستند؟!
    usef، a.g g.a، Moty و 7 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    Fujifilm X-E3, 18-55mm F2.8-4

Forum Moderator کوروش آواتار ها
    تشکر کرده
    12880

بدنه ای که هیچ جذابیتی نداره. کاش 610 و یا 750 رو اپدیت میکرد
    جناب کاتو،
    من از زمانی که شما عضو فروم شدید، تا همین الآن حتی یک عکس از شما ندیدم.
    شما حتی به گفته‌ی خودتون با فول‌فریم‌ها حتی کار نکردید و همین یک ماه پیش درخواست‌می‌کرید که کسی به شما قرض بده برای تست. و ببینید فرق کراپدار با فول‌فریم چیه؟! حالا می‌شه به من بگید D750 چه چیزی رو به شما تا الآن نتونسته بده و براتون کمبود شدید داره که حالا براتون جذابیتی که نداره هیچ بلکه نیاز شدید برای آپگریدش دارید؟!؟
    .
    دوست عزیز من،
    در هر رشته و تخصصی قبل از اینکه در آن زمینه‌نظر کارشناسی بدیم، طی مسیری لازمه. نمی‌شه یک شبه با خواندن چند نظر و کامنت دیگران و چند ریویو توی نت و تکرار اونها نظر کارشناسی داد.
    .
    اینکه یک فرد حرفه‌ای به دلیل نیازهای خاص خودش به چیزی بیشتر نیاز پیدا می‌کنه، دلیل نمی‌شه ما هم همون نیاز رو عینا داشته‌باشیم.
    پیشنهاد و توصیه‌ی دوستانه می‌کنم به شما دوست من با همین دوربین کنونی خود تمرین کنید، مسیر آموزش و تمرین و تجربه رو دنبال‌کنید، که راه رشد از این مسیر می‌گذره.
    . راه‌ میانبری واقعن وجود نداره.
    شاید در جامعه‌ی ما خیلی این راه‌های میانبر طرفدار داره و زرنگی محسوب می‌شه مثل برخی که مدرک می‌خرند یا با مدرک قلابی جایی آموزش می‌دن. ( فقط مثال زدم).
    ولی بی‌شک این روش‌ها با شان و حرمت انسانی هزاران کیلومتر فاصله داره.
    و من مطمئنم شما به عکاسی علاقمندید و برای شما مهمه.
    ولی همانطور که گفتم فقط یک راه برای پیشرفت هست.
    ویرایش توسط کوروش : Monday 10 April 2017 در ساعت 21:24
    yaghoobi، kiavash، a.g g.a و 11 نفر دیگر تشکر می‌کنند.