صفحه 27 از 735 نخستنخست ... 17 23 24 25 26 27 28 29 30 31 37 77 127 527 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 261 تا 270 , از مجموع 7347
Like Tree10536تشکر

موضوع: سوالات عمومي عكاسي

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

پیش فرض پاسخ: پاسخ سوالات شما در مورد مشكلات فني دوربينتان

نقل قول نوشته اصلی توسط Sina.Phoenix نمایش پست ها
    یکی از دوستان دوربین سونی داره از سری H
    دکمه شاترش دیگه برای فوکوس جواب نمیده. یعنی مرحله اول شاتر که فوکوس میکنه رو انجام نمیده. بنابراین عکاس مجبوره دکمه رو تا ته فشار بده و دوربین یکجا فوکوس کنه و عکس رو بگیره.
    لطفا راهنمایی بکنین.
    در منوي اكثر دوربين ها اين موضع قابل انتخاب است.
    فرهاد حسيني

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    42

پیش فرض لنزهای سری L

با سلام.من یک سوال کلی داشتم و اون اینکه اساسا لنزهای سری L کانن برای چه نوع کاری بیشتر پیشنهاد میشه وعلت اصلی گرانی آن نسبت به دیگر لنزهای کانن چیست؟با تشکر

كاربر بسیار فعال Hamid Moradi آواتار ها
    تشکر کرده
    3025

پیش فرض پاسخ: لنزهای سری L

نقل قول نوشته اصلی توسط Ramin.M نمایش پست ها
    با سلام.من یک سوال کلی داشتم و اون اینکه اساسا لنزهای سری L کانن برای چه نوع کاری بیشتر پیشنهاد میشه وعلت اصلی گرانی آن نسبت به دیگر لنزهای کانن چیست؟با تشکر
    لنز های سری L که مخفف کلمه Luxury می باشد بدلیل کوتینگ و نوع المان های لنز و فرایند تولید و جنس بدنه لنز از جمله مشخصه لنز های سری ال کنون می باشد

مورد استفاده این لنز ها برای هر نوع عکاسی استفاده میشه از 14 م م تا 1200 م م
    Ramin.M تشکر می‌کند.

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

پیش فرض پاسخ: لنزهای سری L

نقل قول نوشته اصلی توسط Ramin.M نمایش پست ها
    به مطلب زير مراجعه فرماييد :

http://www.akkasee.com/articles/7158/

ضمن خوشامد گويي لطفا از ايجاد تاپيك هاي اضافي و ارسال پست در تاپيك هاي نامرتبط پرهيز كنيد.
    فرهاد حسيني

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

پیش فرض سوال

با سلام
    اگه ممکن هست در رابطه با حروف انگلیسی و شکلهای تعبیه شده در روی دوربین دیجیتال کمی توضیح دهید و اگر کتابی که مفصل کار با دوربین دیجیتال راتوضیح داده باشد وجود دارد معرفی کنید ممنون میشم

كاربر همراه Farid-Gh آواتار ها
    تشکر کرده
    759

پیش فرض پاسخ: سوال

تا حالا دفترچه دوربینتونوخوندید؟مشکلتونو بیان کنید تا دوستان کمک کنن.شما اصلا نگفتید چه دوربینی دارید!
    mreza1001 تشکر می‌کند.
    الهی،به بهشت وحور چه نازم؛مرا دیده ای ده که از هر نظر بهشتی سازم

Forum Moderator mreza1001 آواتار ها
    تشکر کرده
    16459

پیش فرض پاسخ: سوالات عمومي عكاسي

اگه ممکن هست در رابطه با حروف انگلیسی و شکلهای تعبیه شده در روی دوربین دیجیتال کمی توضیح دهید
    به فروم خوش آمدید.

برند و مدل دوربینتان چیه؟

احتمالا منظورتان این ها است :

AV: مد تقدم سرعت شاتر : شما سرعت رو میدی دوربین دیافراگم

TV:بر عکس حالت بالا ISO :حساسیت سنسور (معادل حساسین فیلم) MF-AF : فوکوس منوال و اتوماتیک

EV :جبران نوردهی AE-L : قفل نور سنجی AF-L :قفل فوکوس و .... عکس گل : عکاسی ماکرو برای نزدیک عکس کوه برای منظره عکس دونده برای اجسام متحرک و ...

شما نوع دوربینتان رو که بفرمایید دوستان راهنمایی میکنند یه گشتی هم تو فروم بزنید مقالات سایت هم هست.
    محمد رضا میلانی

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

پیش فرض کمک

سلام به دوستان
    اول از همه سوال می کنم آیا واقعا یه دوربین کامپکت sx10 canon می تونه برای استفاده در استودیو مناسب باشه ؟
    دوم اینکه من تجربه و اطلاعاتم در زمینه ی کار در استودیو خیلی خیلی کمه و یه ست فلاش خریدم 330 ÷ول و 2 سافت باکس و یه چتر دارم با یک فضای 16 متری .. و نمی دونم باید چیکار کنم ؟ :confused:

كاربر آشنا majid-ms آواتار ها
    تشکر کرده
    497

پیش فرض پاسخ: کمک

نقل قول نوشته اصلی توسط aramesh نمایش پست ها
    سلام به دوستان
    اول از همه سوال می کنم آیا واقعا یه دوربین کامپکت sx10 canon می تونه برای استفاده در استودیو مناسب باشه ؟
    دوم اینکه من تجربه و اطلاعاتم در زمینه ی کار در استودیو خیلی خیلی کمه و یه ست فلاش خریدم 330 ÷ول و 2 سافت باکس و یه چتر دارم با یک فضای 16 متری .. و نمی دونم باید چیکار کنم ؟ :confused:
    ------------------------
    سلام ، به نظر من اصلا" و ابدا" . یک 400 دی یا 350 دی با کمی تفاوت قیمت بسیار ارجحییت دارد جهت آتلیه . تفاوتها زیاد است مثلا" در کامپکتها با هر بار روشن و خاموش کردن دوربین لنز ان باید باز و بسته شود و اگر برای هر مشتری اینکار را بخواهید انجام دهید احتمالا" نه خیلی زود ولی بهر حال ممکن است دوربین شما ایراد پیدا کند ،
    کیفیت تصویرو رنگ و نویز آنها هم که اصلا" با یکدیگر قابل قیاس نیست و مهمترین دلیل هم همین ها است . من هم پاور شات اس 5 دارم و هم کانن 40 دی و اینرا تجربه کرده ام که عرض میکنم .بهر حال تصمیم با خود شماست . موفق باشید.
    Ali Talebi تشکر می‌کند.
    مجید اسماعیلی
    Canon EOS 40D / EF-s 15-85 IS USM / EF-S 18-55 IS / EF-S 55-250 IS
    / Speedlite 430EX II / LowPro 200AW

كاربر فعال beh_b7 آواتار ها
    تشکر کرده
    1239

پیش فرض پاسخ: کمک

نقل قول نوشته اصلی توسط aramesh نمایش پست ها
    سلام به دوستان
    دوست عزیز فکر نمیکنید یه مقدار برعکس عمل کردید؟
    در هر صورت پیشنهاد من اینه که اگر هنوز sx10 رو نخریدید بهتره به فکر یه دوربین SLR با قیمت های پایین مثل Nikon D3000 ، CANON EOS 500D، یا مدل ارزان قیمت Sony A200K در نهایت حتی میتونید دست دوم ش رو تهیه بکنید مگر اینکه اصلا قصد کسب درآمد رو نداشته باشین!
    mreza1001 و Ali Talebi تشکر می‌کنند.
    بهنام خامنه
    Canon 5DSR,6D / EF 50mm f1.4 - EF 85mm f1.8

صفحه 27 از 735 نخستنخست ... 17 23 24 25 26 27 28 29 30 31 37 77 127 527 ... آخرینآخرین