صفحه 1 از 5 1 2 3 4 5 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1 تا 10 , از مجموع 42
Like Tree5تشکر

موضوع: کمک برای خرید دوربین دیجیتال

كاربر آشنا mor-bar-ahm1 آواتار ها
    تشکر کرده
    9

Thumbs down کمک برای خرید دوربین دیجیتال

سلام به دوستان:)
    در به در به دنبال راهنمایی ارزنده شما عزیزان هستم
    والا خیلی علاقه به کار عکاسی و آتلیه هستم ولی تا یکی دو سال امکانش نیست تو این فرصت دارم یواش یواش خودم رو آماده می کنم خوب بگذریم
    می خواستم یه دوربین دیجیتال بگیرم که بتونم با عکاسی یه کمی آشنا بشم
    من نظر خودمو می دم و بعد خواهشن منتظر نظر شما اساتید هستم ممنون می شم کمکم کنید
    من یه دوربین نیمه حرفه ای بگیرم و بعد از یکی دو سال که خواستم کارمو شروع کنم اون دوربین دیگه شاید بدردم نخوره و یه دوربین که مناسب کارم باشه دوباره بخرم یعنی هزینه دوباره (از لحاظ مالی دستم باز نیست) نظر خودم اینه من که می خوام یه گوشی همراه برای خودم بخرم خوب یه کم بیشتر یه گوشی نوكیا مدل ان 73 با 3.2 پیکسل با قیمت حدود 350 تومان بخرم و با اون بتونم کارمو انجام بدم که این خود دارای مزایا و معایبی است و معایب اون اینه که نمی تونم با تنظیمات دوربین نیمه حرفه ای خوب آشنا بشم و سایر موارد که خودتون بهتر می دونید یا با همون
    گوشی قدیمی خودم (قرن دغیانوس) سر کنم و یه دوربین خوب بخرم
    با توجه به حرفهای بنده اگه نظر دوستان خرید یه دوربین دیجیتال هست حاضرم یه دوربین خوب و با قیمت مناسب بخرم
    زیاد حرف زدم این نظر خودم بود
    منتظر راهنمایی شما اساتید و دوستان هستم
    با تشکر:):)

كاربر ويژه Mashhadi Vahid آواتار ها
    تشکر کرده
    8302

Angry پاسخ: کمک برای خرید دوربین دیجیتال

نقل قول نوشته اصلی توسط mor-bar-ahm1 نمایش پست ها
    سلام به دوستان:)
    در به در به دنبال راهنمایی ارزنده شما عزیزان هستم
    والا خیلی علاقه به کار عکاسی و آتلیه هستم ولی تا یکی دو سال امکانش نیست تو این فرصت دارم یواش یواش خودم رو آماده می کنم خوب بگذریم
    می خواستم یه دوربین دیجیتال بگیرم که بتونم با عکاسی یه کمی آشنا بشم
    من نظر خودمو می دم و بعد خواهشن منتظر نظر شما اساتید هستم ممنون می شم کمکم کنید
    من یه دوربین نیمه حرفه ای بگیرم و بعد از یکی دو سال که خواستم کارمو شروع کنم اون دوربین دیگه شاید بدردم نخوره و یه دوربین که مناسب کارم باشه دوباره بخرم یعنی هزینه دوباره (از لحاظ مالی دستم باز نیست) نظر خودم اینه من که می خوام یه گوشی همراه برای خودم بخرم خوب یه کم بیشتر یه گوشی نوكیا مدل ان 73 با 3.2 پیکسل با قیمت حدود 350 تومان بخرم و با اون بتونم کارمو انجام بدم که این خود دارای مزایا و معایبی است و معایب اون اینه که نمی تونم با تنظیمات دوربین نیمه حرفه ای خوب آشنا بشم و سایر موارد که خودتون بهتر می دونید یا با همون
    گوشی قدیمی خودم (قرن دغیانوس) سر کنم و یه دوربین خوب بخرم
    با توجه به حرفهای بنده اگه نظر دوستان خرید یه دوربین دیجیتال هست حاضرم یه دوربین خوب و با قیمت مناسب بخرم
    زیاد حرف زدم این نظر خودم بود
    منتظر راهنمایی شما اساتید و دوستان هستم
    با تشکر:):)
    سلام

راستش من متوجه نقش N73 این وسط نشدم :confused:

ولی با توجه به مبلغی كه گفتید, مطمئنم هر كسی این تاپیك رو ببینه به احتمال 90% فقط یك مدل تو ذهنش میاد:

Canon-S3 IS (استامینوفن فوروم......قابل توجه علیرضای غفاری عزیز :::big grin::: )
    Persian و A_Maddah تشکر می‌کنند.
    وحيد قديري راد

www.flickr.com/photos/ghadiri

تشکر کرده
    9

Thumbs down پاسخ: کمک برای خرید دوربین دیجیتال

سلام به شما دوست عزیز:biggrin:
    این موبایل 3.2 پیکسل هست و می شه از اون هم بجای یه دوربین دیجیتال استفاده کرد در واقع با یه تیر دو نشون بزنم( اگه به سنگ نخوره)
    تا نظر شما عزیز و راهکار های شما چی باشه

كاربر بسیار فعال A_Maddah آواتار ها
    تشکر کرده
    13944

پیش فرض پاسخ: کمک برای خرید دوربین دیجیتال

سلام دوست عزیز :)
    به نظر من هم خرید دوربین اس ال ار لایک منطقی تر به نظر می رسه .و مطمئن باشید که دوربین موبایل هیچگاه به دوربین عکاسی نمی رسه . با تو جه به علاقه ای که به عکاسی دارید خرید موبایل به هیچ وجه منطقی نمی باشد .من شخصا تا حالا ندیده ام کسی عکسهای موبایلش رو چاپ کنه البته لابراتوار ها همه چاپ می کنند اما خودم ندید ه ا م .
    اما با خرید یه دوربین هم لذت دیدن عکس های خوب را خواهید برد که در موبایل این لذت دیده نمی شود و هم عکسهای خوبی را با خانواده در البوم خانوادگی خواهی داشت و هم امادگی خوبی پیدا خواهید کرد برای کار با اس ال ار ها .

پیشنهاد مشهدی وحید هم جدی بگیر دوربین خوبی رو پیشنهاد کرده .(البته با توجه به توان مالی شما برای خرید دوربین اولیه )
    البته نظر خودم با یکم قرض و قوله اگه بتونی دی چهل نیکون رو بگیری برای اینده که اتلیه زدی دوربین خوبی خواهد بود برای استند بای دوربین اصلیت
    راستی دوست عزیز یه نگاه به لنز موبایل بنداز و یه نگاه به لنز دوربین . !!!!!به نظر شما لنز موبایل می تون کیفیت لنز دوربین رو داشته باشه .:confused:
    گرچه می دونم این مشهدی وحید به این دوربینش معتاد شده و می خواد دیگران رو هم معتاد کنه ولی می دونم که ......مشهدی وحید جون یه روزی که حسابی خراب دوربین شدی دیگه اس تری ای اس نمی سازتت و مجبوری بری یه رده بالاتر . "]همون اس ال ار عژیژژ
    اسدالله مداح

تشکر کرده
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط 1348346 نمایش پست ها
    به نظر من هم خرید دوربین اس ال ار لایک منطقی تر به نظر می رسه .و مطمئن باشید که دوربین موبایل هیچگاه به دوربین عکاسی نمی رسه . با تو جه به علاقه ای که به عکاسی دارید خرید موبایل به هیچ وجه منطقی نمی باشد .من شخصا تا حالا ندیده ام کسی عکسهای موبایلش رو چاپ کنه البته لابراتوار ها همه چاپ می کنند اما خودم ندید ه ا م .
    اما با خرید یه دوربین هم لذت دیدن عکس های خوب را خواهید برد که در موبایل این لذت دیده نمی شود و هم عکسهای خوبی را با خانواده در البوم خانوادگی خواهی داشت و هم امادگی خوبی پیدا خواهید کرد برای کار با اس ال ار ها .

پیشنهاد مشهدی وحید هم جدی بگیر دوربین خوبی رو پیشنهاد کرده .(البته با توجه به توان مالی شما برای خرید دوربین اولیه )
    البته نظر خودم با یکم قرض و قوله اگه بتونی دی چهل نیکون رو بگیری برای اینده که اتلیه زدی دوربین خوبی خواهد بود برای استند بای دوربین اصلیت
    راستی دوست عزیز یه نگاه به لنز موبایل بنداز و یه نگاه به لنز دوربین . !!!!!به نظر شما لنز موبایل می تون کیفیت لنز دوربین رو داشته باشه .:confused:
    گرچه می دونم این مشهدی وحید به این دوربینش معتاد شده و می خواد دیگران رو هم معتاد کنه ولی می دونم که ......مشهدی وحید جون یه روزی که حسابی خراب دوربین شدی دیگه اس تری ای اس نمی سازتت و مجبوری بری یه رده بالاتر . "]همون اس ال ار عژیژژ
    سلام جناب آقای مداح(اگه یه همشهری خوب داشته باشم اونم شماید):biggrin:
    یعنی می گی آقا وحید معتاده و می خواد منو هم آلوده کنه من که باورم نمی شه
    در مورد حرفاتون سوالاتی ذهنمو مشغول کرده یعنی اون دوربین با اون کیفیت بدردم نمی خوره مگه نمی گن برای چاپ عکس مثلا" 10×15 با یه دوربین مثلا"2 پیکسلی کار رو انجام می ده و ماباقی پیکسلها اگه بیشتر باشه بدرد نمی خوره
    در مورد خرید دوربین دیجیتال هم تقریبا" حرفاتون موافقم اما من برم یه دوربین خوب مثلا" 500-600 تومان بخرم در آینده هم دوباره باید یه دوربین دیگه بخرم
    اینم می دونم که برای یادگیری و با توجه به شرایطم باید هزینه و تلاش کنم و یکی از اون هزینه ها خرید یه دوربین است که باهاش مشکلی ندارم

كاربر بسیار فعال A_Maddah آواتار ها
    تشکر کرده
    13944

شما لطف دارید عزیز
    منظور من این بود که اگه خوب به لنز موبایل نگاه کنی می بینی که این لنز ی نیست که بتونه کیفیت خوبی بهت بده بحث مگا پیکسل نیست .موبایل کار تخصص ان ایجاد ارتباط است و کار جانبی ان دوربین . اما دوربین عکاسی کار تخصصی ان عکاسی است مسلما لنزی که برای موبایل بکار می برند نمی توان توقع دیستوریشن کم و سی ای و ویگنتیگ و شارپنس در حد لنز دوربینی چون اس تری ای اس داشته باشد .اصلا مقایسه دوربین عکاسی با دوربین موبایل به نظر من اشتباه است . این همه مردم دارن هزینه می کنند و لنز می خرند آخر سر هم ازش راضی نیستند و می گن ایرادش اینه اله است بله است .وای به حال لنز موبایل
    برای یادگیری عکاسی فکر موبایل رو از سرت بیرون کن عزیز
    به نظر شما داشتن یه نوکیا 1100 بهمراه یه کنن اس تری ای اس بهتره یا داشتن یه موبایل 3.2 مگاپیکسلی
    اما مورد دوم . اگر شما یه دوربین مثل نیکون دی چهل بخرید در اینده می توانید از آن در اتلیه استفاده کنید و دیگر نیاز به دوربین جدید نیست . گر چه به نظر من یه آتلیه همیشه باید یه دوربین و یه فلاش حداقل استند بای داشته باشه .
    اسدالله مداح

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    10

دوست عزیز

البته دوربین های شبه اس ال آر مثل اس 3 و فوجی 9600 انتخاب های بسیار جدی می تونن برای شما باشن.

ولی با توجه به توضیحات شما به نظر من بهترین انتخاب شما یا دی 40 نیكون هست و یا ای او اس 350 كنون.

به این ترتیب بهترین استفاده از سرمایه گزاری خود می كنید و با توجه به قابلیت تعویض لنز این دوربین ها تا اینده متوسط هم شاید نیاز به ارتقا نداشته باشید.

و اگر قصد یاد گیری و تمرین دارید وقت رو تلف نكید

تجر به حتی یك هفته شات زدن و عكاسی هم می تونه بسیار براتون پر بار باشه!

كاربر آشنا gaygeel آواتار ها
    تشکر کرده
    50

Talking پاسخ: کمک برای خرید دوربین دیجیتال

نقل قول نوشته اصلی توسط Mashhadi Vahid نمایش پست ها
    سلام

راستش من متوجه نقش N73 این وسط نشدم :confused:

ولی با توجه به مبلغی كه گفتید, مطمئنم هر كسی این تاپیك رو ببینه به احتمال 90% فقط یك مدل تو ذهنش میاد:

Canon-S3 IS (استامینوفن فوروم......قابل توجه علیرضای غفاری عزیز :::big grin::: )
    در اینکه اس3 از بهترین اس ال ار لایکهای حال حاصر دینای عکاسی دیجیتال هست هیچ شکی نیست
    ولی مشهدی جان...
    وقتی دوستمون از N73 اسم می بره یعنی یه دوربین با قابلیت حمل در حد موبایل در حالی که اس3 رو با برنامه ریزی قبلی میشه برد
    من فکر کنم یه دوربین عکاسی کامپکت با مد عکاسی فراوان بیشتر به کار این دوستمون بیاد که با این تفاسیر من پاناسونیک رو پیشنهاد میکنم و پیشنهاد مدلش دست شما رو می بوسه مدل های این برند رو دنبال می کنی
    علیرضا ساریخانی

تشکر کرده
    9

سلام به شما عزیزان :biggrin:
    خیلی ممنون
    مثل اینکه همه دوستان با هم توانی کردید که یه دوربین باحال بخرم خوب این که دیگه دعوا نداره
    بابا از خیر گوشی گذشتم
    نظرم بیشتر در مورد نیكون دی 40 هستش فكر كنم قیمت اون 565تومان باشه درست می گم؟
    تو این رنج قیمت فكر كنم دوربین مناسبی باشه نظر شما اساتید چیه ؟ چیز دیگه ای پیشنهاد میكنید؟
    با تشكر

كاربر ويژه Mashhadi Vahid آواتار ها
    تشکر کرده
    8302

Exclamation پاسخ: کمک برای خرید دوربین دیجیتال

سلام

یعنی می گی آقا وحید معتاده و می خواد منو هم آلوده کنه من که باورم نمی شه

یعنی اون دوربین با اون کیفیت بدردم نمی خوره مگه نمی گن برای چاپ عکس مثلا" 10×15 با یه دوربین مثلا"2 پیکسلی کار رو انجام می ده و ماباقی پیکسلها اگه بیشتر باشه بدرد نمی خوره
    اصلا" پیكسل و ...رو ول كن!!!! ببینم, مگه گوشی زوم اپتیكال داره؟؟؟؟ زوم دیجیتال هم كه جز پایین آوردن كیفیت و دلخوش كردن ملت فایده دیگه ای ندارند!!!
    در مورد پیكسلها هم درسته كه در اون ابعاد شاید یك عكس 2 مگاپیكسلی و یك عكس 10 مگاپیكسلی اگر چاپ شوند, تفاوت چندانی ندارند, ولی مساله اینه كه در شرایطی كه هر دو با یك دوربین ولی در دو حالت رزولوشن مختلف گرفته شده باشد, نه یك دوربین و یك گوشی!!!

ولی مشهدی جان...
    وقتی دوستمون از N73 اسم می بره یعنی یه دوربین با قابلیت حمل در حد موبایل در حالی که اس3 رو با برنامه ریزی قبلی میشه برد
    من فکر کنم یه دوربین عکاسی کامپکت با مد عکاسی فراوان بیشتر به کار این دوستمون بیاد که با این تفاسیر من پاناسونیک رو پیشنهاد میکنم و پیشنهاد مدلش دست شما رو می بوسه مدل های این برند رو دنبال می کنی
    راستش من با توجه به اینكه گفته بودند:
    .... معایب اون اینه که نمی تونم با تنظیمات دوربین نیمه حرفه ای خوب آشنا بشم
    اس تری رو پیشنهاد دادم, چون دوربینهای كوچك پاناسونیك هیچ كدام مد تقدم شاتر و دیافراگم و منوال ندارند و حالتهای خودكار هم كه چیزی به آدم یاد نمیدهد!!!

نظرم بیشتر در مورد نیكون دی 40 هستش فكر كنم قیمت اون 565تومان باشه درست می گم؟
    نه, كمتره!!! تو مشهد حدود 520 تا 540 است و بعضی از دوستان گفتند در تهران تا 500 تومان هم گیر میاد.

اگر به سمت SLR رفتی, تو این قیمت بهترین و در واقع تنها انتخاب همینه!!!

موفق باشی.
    وحيد قديري راد

www.flickr.com/photos/ghadiri

صفحه 1 از 5 1 2 3 4 5 آخرینآخرین