صفحه 2 از 5 نخستنخست 1 2 3 4 5 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 11 تا 20 , از مجموع 42
Like Tree5تشکر

موضوع: کمک برای خرید دوربین دیجیتال

كاربر همراه
    تشکر کرده
    842

پیش فرض پاسخ: کمک برای خرید دوربین دیجیتال

بابا از خیر گوشی گذشتم
    نظرم بیشتر در مورد نیكون دی 40 هستش فكر كنم قیمت اون 565تومان باشه درست می گم؟
    تو این رنج قیمت فكر كنم دوربین مناسبی باشه نظر شما اساتید چیه ؟ چیز دیگه ای پیشنهاد میكنید؟

آخه دوربین گوشی موبایل کجا و Slr کجا. شما اول تصمیم بگیرید چه جور دوربینی برای چه کاری میخواهید، میخواهید کوچک و سبک باشه، بزرگ باشه اشکال نداره . . . حوصله لنز عوض کردن دارید، ندارید و . . . تا دوستان بهتر بتونند شما رو راهنمایی کنند. اینطوری که از دوربین موبایل تا Slr در نوسان هستید فکر نکنم بتونید تصمیم درستی بگیرید.

وقتی دوستمون از N73 اسم می بره یعنی یه دوربین با قابلیت حمل در حد موبایل در حالی که اس3 رو با برنامه ریزی قبلی میشه برد
    من فکر کنم یه دوربین عکاسی کامپکت با مد عکاسی فراوان بیشتر به کار این دوستمون بیاد که با این تفاسیر من پاناسونیک رو پیشنهاد میکنم
    اس تری رو پیشنهاد دادم, چون دوربینهای كوچك پاناسونیك هیچ كدام مد تقدم شاتر و دیافراگم و منوال ندارند و حالتهای خودكار هم كه چیزی به آدم یاد نمیدهد!!!
    خوب با این حساب، بهترین گزینه، کامپکتهای کانن هستند.

كاربر بسیار فعال A_Maddah آواتار ها
    تشکر کرده
    13944

سلام دوستان :)
    این دوست بندری ما می خواهد یه دوربین بخره تا مرز 350تومن . برای اینکه یاد بگیره و آماده شه برای اینده که می خواد آتلیه بر پا کنه . انشالله .:)
    از انجایی که پول دوستمون محدوده و نمی تونه زیادی خرج کنه من پیشنهاد یکم قرض قوله رو دادم و گفتم نیکون دی چهل بخره .

چرا ؟ چون در اینده می تونه از دوربین نیکونش در اتلیه استفاده کنه . می تونستم بگم کنن 350دی بخر . اما کنن 350دی با لنز کیتش الان چنده ؟ البته دستمون می تونه کنن 350دی بخره و در اینده لنز بهتری را تهیه کنه . (اگه بیشتر قرض کنه )
    مورد بعدی اینکه
    همه می دونید لنز 18-55 کنن نسبت به همرده نیکونی خود خیلی دارای کیفیت خوبی نیست و پایین تره

مورد بعدی این که دوستمون در اینده باید فکر لنز باشه چه خریدشان نیکون و یا کنن باشه

در پایان قیمت دوربین دی 40نیکون که مشهدی وحید دادند صحیحتر است .
    اسدالله مداح

كاربر آشنا mor-bar-ahm1 آواتار ها
    تشکر کرده
    9

Thumbs down پاسخ: کمک برای خرید دوربین دیجیتال

سلام به دوستان:)
    ببخشید كه دیر جواب دادم گرفتار بودم
    دستتون درد نكنه از راهنمایی شما عزیزان
    یه سری به بحث دوربین ها رفتم و اساتید در مورد انواع دوربین ها نظر می دادند و بعد از مطالعه مباحث عزیزان نظرم در مورد خرید روی دوربین دی 40 است و می خوام بحث رو بیارم روی دی 40
    بیشتر برای عکاسی پرتره می خوام
    سوالاتی بود كه ذهنم رو مشغول كرده كه از شما اساتید بپرسم
    با توجه به اینكه ساكن بندرعباسم این دوربین رو از كجا و با چه قیمتی بخرم؟(از تهران بخرم چطوره؟)
    اصلا" این دوربین هنوز تولید می شه؟
    چطوری بدونم که دوربین و لنز آن اصلیه؟ و وسایل همراه اون چیه؟
    آیا گارانتی داره؟
    خلاصه کلی سوال پرسیدم انشاالله با یه کم تلاش پولش رو جور می کنم
    خدایا یه گونی پر پول از آسمون بنداز جلوم تا برم فقط نیکون دی40 بخرم

تشکر کرده
    13944

سلام دوست عزیز :)
    بنظر من از تهران بخر .از یک فروشگاه معتبر بخر . البته شما می تونید بدون آنکه به تهران بروید به فروشگاه مورد نظرتان سفارش بدهید و شماره حساب فروشگاه را بگیرید پول واریز کنید و دوربین را برای شما ارسال خواهند کرد که اینطوری از نظر هزینه برای شما به صرفه تر خواهد بود . راه دیگه اش اینه که بروی یکی از عکاسی های بندر که نام نمی برم ( برای جلوگیری از تبلیغات ) آنجا سفارش دهید و برایتان بیاورند . اگه نام فروشگاه را خواستی یه پست خصوصی به صندوق حقیر بزن .
    در ضمن من تا حالا در خصوص دوربین و لنزش قلابی تولید کرده باشند چیزی نشنیدم .اما می توان در خصوص اینکه دوربین شما از جمله دوربین های معیوبی و برگشتی نبود ه است و یا دست دوم نبوده است .به طریقی اطمینان حاصل کرد .که اونم زیاد سخت نیست . برای همین می گم از فروشگاه های معتبر خرید کن عزیز .
    فکر کنم این دوربین دیگه تولید نمی شه البته فکر کنم و اصلا حرف من دقیق نیست . وسایل همراهش هم اگه به دفتر چه اش نگاهی بندازی می دانی چه چیزهایی باید همراه دوربینتان باشد . گارانتی هم در ایران برای دلخوشی است .زیاد به گارانتی ها دلخوش نکن ولی خوب داشتننش بهتر از نداشتن ان است اقلا دلت قرص که گارانتی دارم .(فقط دلخوشی )
    انشالله خدا چند گونی پول بهت بده و به هم کمی هوش و استعداد :biggrin:
    اسدالله مداح

تشکر کرده
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط 1348346 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز :)
    بنظر من از تهران بخر .از یک فروشگاه معتبر بخر . البته شما می تونید بدون آنکه به تهران بروید به فروشگاه مورد نظرتان سفارش بدهید و شماره حساب فروشگاه را بگیرید پول واریز کنید و دوربین را برای شما ارسال خواهند کرد که اینطوری از نظر هزینه برای شما به صرفه تر خواهد بود . راه دیگه اش اینه که بروی یکی از عکاسی های بندر که نام نمی برم ( برای جلوگیری از تبلیغات ) آنجا سفارش دهید و برایتان بیاورند . اگه نام فروشگاه را خواستی یه پست خصوصی به صندوق حقیر بزن .
    در ضمن من تا حالا در خصوص دوربین و لنزش قلابی تولید کرده باشند چیزی نشنیدم .اما می توان در خصوص اینکه دوربین شما از جمله دوربین های معیوبی و برگشتی نبود ه است و یا دست دوم نبوده است .به طریقی اطمینان حاصل کرد .که اونم زیاد سخت نیست . برای همین می گم از فروشگاه های معتبر خرید کن عزیز .
    فکر کنم این دوربین دیگه تولید نمی شه البته فکر کنم و اصلا حرف من دقیق نیست . وسایل همراهش هم اگه به دفتر چه اش نگاهی بندازی می دانی چه چیزهایی باید همراه دوربینتان باشد . گارانتی هم در ایران برای دلخوشی است .زیاد به گارانتی ها دلخوش نکن ولی خوب داشتننش بهتر از نداشتن ان است اقلا دلت قرص که گارانتی دارم .(فقط دلخوشی )
    انشالله خدا چند گونی پول بهت بده و به هم کمی هوش و استعداد :biggrin:
    سلام جناب آقای مداح عزیز:)
    یه سر صندوق بزن برات پیام گذاشتم
    یه نرم افزار هستش كه وقتی دوربین رو به كامپیوتر وصل می كنی بهت می گه كه با دوربین شما چندتا عكس گرفته شده(برای اطمینان از نو بودن دوربین) این برنامه رو چه طوری گیرش بیارم؟
    با تشكر از شما و بقیه دوستان

كاربر همراه
    تشکر کرده
    842

یه نرم افزار هستش كه وقتی دوربین رو به كامپیوتر وصل می كنی بهت می گه كه با دوربین شما چندتا عكس گرفته شده(برای اطمینان از نو بودن دوربین) این برنامه رو چه طوری گیرش بیارم؟
    خوب چه فایده، دیگه اون موقع دوربین رو خریدید.

تشکر کرده
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط darya_s نمایش پست ها
    خوب چه فایده، دیگه اون موقع دوربین رو خریدید.
    سلام دوست عزیز:)
    من خودم این نرم افزار رو ندیدم و با هاش هم كار نكردم
    ظاهرا" موقع خرید یكی از شرایط خریدار اینكه دوربین سالم و دست دو نباشه
    خوب مسلما" فروشنده این حرف رو قبول میكنه
    میشه جلوی خود فروشنده یه عكس از دوربین مورد نظر اندخت و با یه لب تاب كه برنامه روش نصبه به دوربین نصب می شه و این برنامه بهمون میگه تا حالا چندتا عكس با این دوربین انداخته شده است
    اگه احیانا" مطلب رو درست نگفتم دوستان اصلاهش كنن
    این برنامه رو چه طوری می تونم گیر بیارم؟
    كجایی آقای مداح به دادمون برس
    ویرایش توسط mor-bar-ahm1 : Tuesday 25 September 2007 در ساعت 17:45 دلیل: بهتر شدن مطلب

تشکر کرده
    13944

شرمنده دیر جواب می دم راستش امروز ظهر از سر کلاس که اومدم برای شما پست نوشتم اما بخاطر مشکل اینترنت شهرمون که همیشه هست نتونستم برای شما ارسال کنم . انشالله شما می بخشید . به صندوقتان مراجعه کنید .
    اما در خصوص اون برنامه .اگه اشتباه نکنم اسمش اوپاندا هست و فکر کنم برنامه های دیگه ای هم هست که می توان با آنها فهمید دوربین چند شات گرفته است . اما من این برنامه رو الان ندارم اسمش هم اگه اشتباه گفتم شما ببخشید دوستان تصحیح کنند . (خیلی فراموش کارم . آخه پیر شدیم )

من دی 70 رو با یکی از دوستان تهرانی خریدم که از اهالی سایت خودمون هستن و زحمت خرید دوربین رو کشیدن و تست کردن . که جا داره از ایشون بخاطر زحماتی که من بهشون دادم مجددا تشکر کنم . اینم از محاسن سایت عکاسی (پیدا کردن دوستانی خوب ) .ما هم اونجا یک شات عکس با دوربینمون گرفتیم چون قبلش گفته بودیم که تست می کنیم و طرف به جنسش مطمئن بود راحت گذاشت برنامه را روی سیستمشان نصب کردیم و الحمدلله نو از کار در آمد .

یه آف تاپیک . من امسال هم موفق شدم سه نفر از دوستان سایت خودمون رو ببینم . که بسیار از اشنایی اونا خوشحال شدم و امید وارم که این دوستی ها ادامه پیدا کند . بماند که دوستان تور های عکاسی را نتوانستم ببینم !!!!!!!!:(
    انشالله سال دیگر :)
    اسدالله مداح

كاربر ويژه Persian آواتار ها
    تشکر کرده
    6066

دوست عزیز نرم افزار Opanda Exif را كه نشان دهنده تعداد شاترهای زده شده است را میتوانید از سایت ان به صورت مجانی دریافت كنید. كار با ان بسیار ساده است.

کد:
    http://www.opanda.com/en/iexif/download.htm
    A_Maddah و KIA تشکر می‌کنند.
    علیرضا غفاری
    لینک مقالات سایت
    "Travel is the graduate school of life" Joe McNally

تشکر کرده
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط 1348346 نمایش پست ها
    شرمنده دیر جواب می دم راستش امروز ظهر از سر کلاس که اومدم برای شما پست نوشتم اما بخاطر مشکل اینترنت شهرمون که همیشه هست نتونستم برای شما ارسال کنم . انشالله شما می بخشید . به صندوقتان مراجعه کنید .
    اما در خصوص اون برنامه .اگه اشتباه نکنم اسمش اوپاندا هست و فکر کنم برنامه های دیگه ای هم هست که می توان با آنها فهمید دوربین چند شات گرفته است . اما من این برنامه رو الان ندارم اسمش هم اگه اشتباه گفتم شما ببخشید دوستان تصحیح کنند . (خیلی فراموش کارم . آخه پیر شدیم )

من دی 70 رو با یکی از دوستان تهرانی خریدم که از اهالی سایت خودمون هستن و زحمت خرید دوربین رو کشیدن و تست کردن . که جا داره از ایشون بخاطر زحماتی که من بهشون دادم مجددا تشکر کنم . اینم از محاسن سایت عکاسی (پیدا کردن دوستانی خوب ) .ما هم اونجا یک شات عکس با دوربینمون گرفتیم چون قبلش گفته بودیم که تست می کنیم و طرف به جنسش مطمئن بود راحت گذاشت برنامه را روی سیستمشان نصب کردیم و الحمدلله نو از کار در آمد .

یه آف تاپیک . من امسال هم موفق شدم سه نفر از دوستان سایت خودمون رو ببینم . که بسیار از اشنایی اونا خوشحال شدم و امید وارم که این دوستی ها ادامه پیدا کند . بماند که دوستان تور های عکاسی را نتوانستم ببینم !!!!!!!!:(
    انشالله سال دیگر :)
    سلام جناب آقای مداح:)
    دستتون درد نكنه ما رو شرمنده كردید مطلبتون رو خوندم انشاالله فردا اقدام می كنم
    مطالب باارزشی رو از شما یاد گرفتم
    انشاالله پولشو هر چه سریعتر جور می كنم و می خرم كه به همراه اون یه سری وسایل ساده و مناسب كار هم اگه بتونم بخرم كه اونها رو در قسمت مربوطه حتما" مطرح می كنم

صفحه 2 از 5 نخستنخست 1 2 3 4 5 آخرینآخرین