صفحه 6 از 7 نخستنخست ... 2 3 4 5 6 7 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 51 تا 60 , از مجموع 69
Like Tree229تشکر

موضوع: Canon EF 24-70mm f/2.8L II USM

كاربر همراه hanif azizzadeh آواتار ها
    تشکر کرده
    557

نقل قول نوشته اصلی توسط arianvalipoor نمایش پست ها
    منظورم از حجم فایل افزایش تعداد عکس (با دیاف های مختلف)برای آپلود بود. که دانلود هم برای شما سخت میشد. نه حجم هر عکس.
    در مورد ایزو ۳۲۰۰ هم فکر میکنم نویز در مارک۳ بسیار اندک و قابل چشم پوشی است. ولی حرف شما صحیح است. امکان افزایش نور و افزایش زمان ثبت وجود نداشت.
    ادجاست کردن لنز با دوربین لازم است؟ در مطالعاتی که داشته ام قید شده بود در فوکال ۷۰ نیازی نیست.
    تشکر مجدد
    درود
    در مورد adjust که در تلفظ آن (اجاست ) درست میباشد و D خوانده نمی شود لینک راهنمای تلفظ
    لنز نو و دوربین نو چه نیازی به adjust وجود دارد ؟؟؟ adjust مخصوص دوربین یا لنزهایی است که تعمیر شده اند و از تنظیم خارج !!
    با نظر شما و مطالعات شما مخالفم یعنی شما لنزی را در فوکال 70 فقط میتوانید شارپ داشته باشید ؟؟ این یک تصور کاملا اشتباست با قاطعیت عرض میکنم منبع مطالعه شما اشتباه است
    یک لنز قبل از ورود به بازار مراحل زیادی را توسط کنترل کیفیت طی میکند تا به دست شما برسد یکی از این مراحل تست adjust می باشد بعد از گذراندن QC شما کافیست لنز را به دوربین متصل و به راحتی استفاده کنید
    در مورد ایزو هم به عقیده من روش اشتباهی است و من برای خودم این مورد را بسیار سخت میگیرم
    توجه بفرمایید در هنر ( که البته سعی میکنیم چیزی از آن دریابیم ) نکات ریز و بسیار ظریف می تواند نقش عمده ای در ایجاد تفاوت بین کار حرفه ای و آماتور داشته باشد
    موفق باشید
    msh2200، obsidiyan و arianvalipoor تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه msh2200 آواتار ها
    تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط arianvalipoor نمایش پست ها
    منظورم از حجم فایل افزایش تعداد عکس (با دیاف های مختلف)برای آپلود بود. که دانلود هم برای شما سخت میشد. نه حجم هر عکس.
    در مورد ایزو ۳۲۰۰ هم فکر میکنم نویز در مارک۳ بسیار اندک و قابل چشم پوشی است. ولی حرف شما صحیح است. امکان افزایش نور و افزایش زمان ثبت وجود نداشت.
    ادجاست کردن لنز با دوربین لازم است؟ در مطالعاتی که داشته ام قید شده بود در فوکال ۷۰ نیازی نیست.
    تشکر مجدد
    درود
    در تکمیل فرمایش حنیف جان، شما کافی مقایسه های تصاویر ISO 100 و 3200 دوربین خودتون (5D MIII) را در Review ها مشاهده بفرمایید، خودتون متوجه خواهید شد که نسبت به ISO100 چه میزان افت وجود داره!
    البته حرف شما هم درسته که سطح نویز در 3200 پایین هست ولی در مقایسه با ISO همرده دوربین های کراپدار و همرده دیگر! نه در برابر ISO پایین تر!
    در ضمن برای جبران کمبود نور هم از سه پایه استفاده کنید و سرعت کمتر شاتر (البته در این مورد خاص که داریم صحبت می کنیم)
    ارادتمند
    ویرایش توسط msh2200 : Monday 6 October 2014 در ساعت 16:34
    shahbazi، obsidiyan، arianvalipoor و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    باتوجه به تعطیلی فروم در تلگرام پاسخگوی دوستان هستم:Telegram:@msh2200
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر ويژه shahbazi آواتار ها
    تشکر کرده
    6919

به عقیده من هم شارپنس عکس به نسبت اگزیف عکستان بد نیست.
    msh2200، obsidiyan و arianvalipoor تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا arianvalipoor آواتار ها
    تشکر کرده
    95

نقل قول نوشته اصلی توسط hanif azizzadeh نمایش پست ها
    درود
    در مورد adjust که در تلفظ آن (اجاست ) درست میباشد و D خوانده نمی شود لینک راهنمای تلفظ
    لنز نو و دوربین نو چه نیازی به adjust وجود دارد ؟؟؟ adjust مخصوص دوربین یا لنزهایی است که تعمیر شده اند و از تنظیم خارج !!
    با نظر شما و مطالعات شما مخالفم یعنی شما لنزی را در فوکال 70 فقط میتوانید شارپ داشته باشید ؟؟ این یک تصور کاملا اشتباست با قاطعیت عرض میکنم منبع مطالعه شما اشتباه است
    یک لنز قبل از ورود به بازار مراحل زیادی را توسط کنترل کیفیت طی میکند تا به دست شما برسد یکی از این مراحل تست adjust می باشد بعد از گذراندن QC شما کافیست لنز را به دوربین متصل و به راحتی استفاده کنید
    در مورد ایزو هم به عقیده من روش اشتباهی است و من برای خودم این مورد را بسیار سخت میگیرم
    توجه بفرمایید در هنر ( که البته سعی میکنیم چیزی از آن دریابیم ) نکات ریز و بسیار ظریف می تواند نقش عمده ای در ایجاد تفاوت بین کار حرفه ای و آماتور داشته باشد
    موفق باشید
    بله صحبت شما صحیح است و از شما و بقیه دوستان تشکر میکنم
    msh2200 و hanif azizzadeh تشکر می‌کنند.

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    754

نقل قول نوشته اصلی توسط hanif azizzadeh نمایش پست ها
    درود
    موفق باشید
    وقتی آدم مراحل پیشرفت را طی نکند نتیجه همین است
    QC=

تشکر کرده
    95

این هم یک عکس دیگه با اگزیف مناسب تر و بهترین تنظیمات برای شارپنس (F/4 و 70mm)
    http://speedy.sh/JxstS/AVG-0741.JPG

تشکر کرده
    95

این هم یک عکس دیگه با اگزیف مناسب تر و بهترین تنظیمات برای شارپنس (F/4 و 70mm)
    http://speedy.sh/JxstS/AVG-0741.JPG

كاربر بسیار فعال m.daneshpayeh آواتار ها
    تشکر کرده
    1982

این لنز چقدر CA دارد!
    دو عکس یکی با فکوس با ویزور و یکی با فکوس لایو ویو بگیرید و شارپنس را چک کنید. اگر تفاوتی نداشتند حداقل مشکل فکوس ندارد.
    مهدی دانش‌پایه
    http://500px.com/daneshpayeh
    هر گونه انتقاد، پیشنهاد، ویرایش، ایراد، نق نق، غرغر و غیره کاملا آزاد است.

تشکر کرده
    95

نقل قول نوشته اصلی توسط m.daneshpayeh نمایش پست ها
    این لنز چقدر CA دارد!
    دو عکس یکی با فکوس با ویزور و یکی با فکوس لایو ویو بگیرید و شارپنس را چک کنید. اگر تفاوتی نداشتند حداقل مشکل فکوس ندارد.
    بله به نظر خودم هم در بعضی عکس ها زیاد بود که با تماسی که از طریق ایمیل با پشتیبانی داشتم تنظیمات chromatic aberration از طریق EOS Utility را register کردم.
    و این مشکل هم حل شد
    برای نمونه:http://speedy.sh/Dh3zu/aAVG-0755.JPG

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

سلام .دوستان گرامی .دربین دو لنز 24.105 f4 و 24.70 F2.8 دوربینهای فول فریم کدام یک را انتخاب میکنید .
    من برای خرید یکی از این دو لنز مردد هستم . ایا f پایینتر کاربردیتر است یا لرزش گیر
    لطفا راهنمایی کنید

صفحه 6 از 7 نخستنخست ... 2 3 4 5 6 7 آخرینآخرین