صفحه 13 از 14 نخستنخست ... 3 9 10 11 12 13 14 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 121 تا 130 , از مجموع 133
Like Tree427تشکر

موضوع: NIKKOR AF-S 50mm f/1.8G

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    54

بلاخره امروز لنز رو خریدم از پیکس به قیمت 770 تومان
    انشالله فردا میرسه خیلی شوق دارم ببینم چقدر کیفیت عکسهام تغییر میکنه
    از تمام دوستانی که بنده رو راهنمایی کردند ممنونم

كاربر جديد
    تشکر کرده
    8

سلام !
    دوستان من میخوام این لنز رو تهیه کنم و از دوستان کمک میخوام که راهنماییم کنن:
    دوربین فعلی من D5500 هست و لنزش از نوع جدید AF-P VR 18-55 هست !راستش من پرسیدم و گفتن این لنز برای جاهای کم نور و عکاسی جانوادگی و خیابان و منظر هست و کیفیت بسیاز خوبی داره !من اصلا اهل لنز زوم نیستم و بیشتر کیفیت عکس برام هم هست ! میخواستم بدونم نسبت به لنزی که دازم کیفیت خوب عکسو بهم میده ؟چقدر نسبت به لنز من با کیفیت هست ؟لنز من فابریک دوربین هست !ممنون میشم راهنمایی کیید !

كاربر بسیار فعال Amin.Zallaghi آواتار ها
    تشکر کرده
    3931

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_sh نمایش پست ها
    سلام !
    دوستان من میخوام این لنز رو تهیه کنم و از دوستان کمک میخوام که راهنماییم کنن:
    دوربین فعلی من D5500 هست و لنزش از نوع جدید AF-P VR 18-55 هست !راستش من پرسیدم و گفتن این لنز برای جاهای کم نور و عکاسی جانوادگی و خیابان و منظر هست و کیفیت بسیاز خوبی داره !من اصلا اهل لنز زوم نیستم و بیشتر کیفیت عکس برام هم هست ! میخواستم بدونم نسبت به لنزی که دازم کیفیت خوب عکسو بهم میده ؟چقدر نسبت به لنز من با کیفیت هست ؟لنز من فابریک دوربین هست !ممنون میشم راهنمایی کیید !
    درود.
    اولین پارامتر برای خرید لنز، فوکال متناسب با کاربری هست. نه شارپنس و دیافراگم و ...
    اول باید دید انتخاب درستی کردید یا نه ؟!
    obsidiyan، hosseinf722 و amin_sh تشکر می‌کنند.
    جغرافیای زندگی، دو چیز را تعیین می کند: یکی دین، دیگری سبک عکاسی!
    اینستاگرام

كاربر جديد
    تشکر کرده
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط Amin.Zallaghi نمایش پست ها
    درود.
    اولین پارامتر برای خرید لنز، فوکال متناسب با کاربری هست. نه شارپنس و دیافراگم و ...
    اول باید دید انتخاب درستی کردید یا نه ؟!
    عرض کردم من عکسای با کیفیت میخوام بگیرم .عکسای مناظر طبیعی خانوادگی با فاصله نزدیک عکسایی که کیفیت بالایی داشته باشه.و کیفیت عکساشربالاتر ازلنز خودم باشه

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    754

عرض کردم من عکسای با کیفیت میخوام بگیرم .عکسای مناظر طبیعی خانوادگی با فاصله نزدیک عکسایی که کیفیت بالایی داشته باشه.و کیفیت عکساشربالاتر ازلنز خودم باشه
    تا منظور از کیفیت چی باشه
    دید کیفی از نظر آدم های متفاوت متفاوته
    در کل اگر با این دوربین و لنز 50 هم به کیفیت مد نظر نرسید به اطلاعات فنی بیشتر نیاز دارید تا تجهیزات بیشتر
    18-55 با توجه به لرزشگیر آن در نور کم هم موثر است تنها تفاوت بوکه و سرعت شاتر بالاتر در نور کمتر است

كاربر جديد
    تشکر کرده
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط siosha نمایش پست ها
    تا منظور از کیفیت چی باشه
    دید کیفی از نظر آدم های متفاوت متفاوته
    در کل اگر با این دوربین و لنز 50 هم به کیفیت مد نظر نرسید به اطلاعات فنی بیشتر نیاز دارید تا تجهیزات بیشتر
    18-55 با توجه به لرزشگیر آن در نور کم هم موثر است تنها تفاوت بوکه و سرعت شاتر بالاتر در نور کمتر است
    ممنون ... دوست عزیز راستش من میخواستم یه لنز خوب و باکیفیت تر از لنز فعلی دوربینم داشته باشم تا بتونم بهتر عکس بگیرم و عکسای با کیفتر داشته باشم.تو خانواده تو خونه در محیط های باز مثل کوه و جنگل و پارک از فضای باز و طبیعی حداکثر استفاده و کیفیت رو داشته باشم بدون زوم .لنز فعلی من لنز سری جدید نیکون هست
    AF-P 18-55 VR
    دوربین من هم D5500.من اهل زوم نیستم و کلا لنز زوم بدردم نمیخوره. و استفاده ندارم.حالا من که از دوستان پرسیدم گفتن این لنز لنز خوبی هست و نور خیلی عالی میگیره.
    حالا گذشته از همه این حرفا اگر بخوام لنز خوبی داشته باشم با توجه به استفاده من که در بالا هم گفتم چی پیشنهاد میدید؟ممنون میشم راهنمایی کنید.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    8

ممنون ... دوست عزیز راستش من میخواستم یه لنز خوب و باکیفیت تر از لنز فعلی دوربینم داشته باشم تا بتونم بهتر عکس بگیرم و عکسای با کیفتر داشته باشم.تو خانواده تو خونه در محیط های باز مثل کوه و جنگل و پارک از فضای باز و طبیعی حداکثر استفاده و کیفیت رو داشته باشم بدون زوم .لنز فعلی من لنز سری جدید نیکون هست
    AF-P 18-55 VR
    دوربین من هم D5500.من اهل زوم نیستم و کلا لنز زوم بدردم نمیخوره. و استفاده ندارم.حالا من که از دوستان پرسیدم گفتن این لنز لنز خوبی هست و نور خیلی عالی میگیره.
    حالا گذشته از همه این حرفا اگر بخوام لنز خوبی داشته باشم با توجه به استفاده من که در بالا هم گفتم چی پیشنهاد میدید؟ممنون میشم راهنمایی کنید.
    از اساتید کسی هست راهنمایی کنه؟

كاربر فعال S Noora آواتار ها
    تشکر کرده
    1987

تا اساتید راهنمایی کنند بنده عرض کنم که دقیقا چطور به این نتیجه رسیدید که زوم بدرد شما نمی خوره؟معمولا اغلب دوستان یک عدد زوم مید رنج هم در کنار سایر لنزها دارند.بنده پیشنهاد میکنم فعلا یکعدد 140-18 تهیه کنید و اغلب فواصل کانونی رو امتحان بفرمایید تا نیاز شما دستکم در انتخاب فوکال لنزهای فیکس مشخص بشه.همینجوری ور دارید یکعدد 50 بخرید که نتیجه ای نداره.
    ویرایش توسط S Noora : Thursday 16 June 2016 در ساعت 23:10
    a.g g.a تشکر می‌کند.

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    754

با مشخصاتی که دادید همین لنز فعلی خیلی هم عالی است
    این لنز شما هیچ مشکلی ندارد

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

با سلام ،
    از عزیزان کسی تجربه مشکل بک فوکوس با این لنز رو داشته ؟

صفحه 13 از 14 نخستنخست ... 3 9 10 11 12 13 14 آخرینآخرین