صفحه 12 از 15 نخستنخست ... 2 8 9 10 11 12 13 14 15 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 111 تا 120 , از مجموع 141
Like Tree261تشکر

موضوع: Sigma 17-70 mm f/2.8-4.0 DC Macro OS HSM

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

این لنز را ( چه نسخه قدیمی چه جدید ) جان به جان اش کنید همان کوفتی است که بود! هرکار کنید یک جای کارش می لنگد.قدیمی اش در 70 واقعا عذاب بود.سافت به معنای واقعی.در نسخه جدید هم دست کمی ندارد.
    yaghoobi، Herati، masoudrejae و 5 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر همراه
    تشکر کرده
    451

نقل قول نوشته اصلی توسط Kaveh Ghobadi نمایش پست ها
    شهرام جان كاملا برعكس......

سیگما با ارائه این لنز بیشتر قصد گرفتن بازار را در بین نیكونی ها دارد.اگر این لنز با قیمت مناسب عرضه شود میتواند انتخاب اول تمامی نیكونی ها هم باشد و 18-70 نیكون را از سلطنت پایین بكشد...

این لنز یك لنز بسیار خوب است...با قیمت خوب تر....در امضا ی كنون داران میتوانید بارها نام آن را ببینید ! اما نیكون دارن بسیار بسیار كمتر به سراغ این مدل میروند........

این لنز میتواند به یك لنز ثابت برای اولین خرید پیشنهاد شود......
    نقل قول نوشته اصلی توسط Kaveh Ghobadi نمایش پست ها
    این لنز را ( چه نسخه قدیمی چه جدید ) جان به جان اش کنید همان کوفتی است که بود! هرکار کنید یک جای کارش می لنگد.قدیمی اش در 70 واقعا عذاب بود.سافت به معنای واقعی.در نسخه جدید هم دست کمی ندارد.
    سلام
    تقریبا مثل داستان پنیر خوردن ملا نصرالدین به نظر می رسد!
    بالاخره خوب و انتخاب اول است یا کوفت است و می لنگد؟ (بماند که با هر دو نظر شما موافقم! یعنی با توجه به بودجه)
    a.g g.a تشکر می‌کند.
    آذري

كاربر فعال Herati آواتار ها
    تشکر کرده
    1581

نقل قول نوشته اصلی توسط azarigh نمایش پست ها
    سلام
    تقریبا مثل داستان پنیر خوردن ملا نصرالدین به نظر می رسد!
    بالاخره خوب و انتخاب اول است یا کوفت است و می لنگد؟ (بماند که با هر دو نظر شما موافقم! یعنی با توجه به بودجه)
    این لنز میتواند به یك لنز ثابت برای اولین خرید پیشنهاد شود.....
    همانطور که کاوه عزیز گفتند این لنز می توانست لنز اول باشد ولی نشد هم به دلایل فنی خودش و هم بدلیل اراعه لنزهای بهتر از سوی نیکون و کانن

كاربر همراه
    تشکر کرده
    109

دوستان من با دقت چند بار از اولین صفحه تا اینجا رو خوندم
    اساتید و کاربران اولش خیلی با اطمینان از خوب بودن لنز در این رنج قیمت می گفتند اما در دو صفحه اخیر به شدت نظرات برگشت

همانطور که کاوه عزیز گفتند این لنز می توانست لنز اول باشد ولی نشد هم به دلایل فنی خودش و هم بدلیل اراعه لنزهای بهتر از سوی نیکون و کانن
    میشه لطف کنید بگین چه مشکلات فنی دارد
    الان با این دیاف باز نیکون چه نسخه ای ارائه شده که از نظر قیمتی شبیه به هم میتونه باشه؟ ممنون میشم پیشنهادتون رو برای ماونت نیکون بگین
    مرسی

تشکر کرده
    1581

نقل قول نوشته اصلی توسط KAZO نمایش پست ها
    دوستان من با دقت چند بار از اولین صفحه تا اینجا رو خوندم
    اساتید و کاربران اولش خیلی با اطمینان از خوب بودن لنز در این رنج قیمت می گفتند اما در دو صفحه اخیر به شدت نظرات برگشت

میشه لطف کنید بگین چه مشکلات فنی دارد
    الان با این دیاف باز نیکون چه نسخه ای ارائه شده که از نظر قیمتی شبیه به هم میتونه باشه؟ ممنون میشم پیشنهادتون رو برای ماونت نیکون بگین
    مرسی
    این لنز نظر به قیمت لنز با ارزش میتوانست باشد
    اما در سایت ها و تست و بعضی دوستان تعریف خوبی نکرده اند
    البته لازم به ذکر است که من در تست های که در سایت the digital picture از سیگما 30 1.4 دیده ام با آنچه در لنز خودم میبینم بسیار بسیار متفاوت است . در آن تست ها این لنز بسیار سافت نشان داده شده است حتی در دیاف های بسته ولی به جرات گفته میتوانم که حتی در دیاف های باز هم بسیار شارپ است لااقل در مرکز تصویر که اصلا مشکلی ندارد و در کل برای من بسیار عالی است فراتر از آنچه فکر میکردم و با خرید این لنز به جرات میتوانم به سیگما 70-200 فکر خواهم کرد (البته باید ببینم 10-20 چه از آب در خواهد آمد)
    به هر حال اگر قصد خرید این لنز را دارید در موقع خرید لنز را درست چک کنید
    در مورد لنز های کانن و نیکون
    با وجود لنز 15-85 دیگر کسی سراغ این لنز نخواهد رفت (کانن).در برند نیکون هم به نظر من لنزهای 16-85 و 18-105 جوابگوی نیازهای کاربران را خواهد داد و به نظر من که با هر دو لنز مذکور کار کردم لنز 18-105 بیشتر از پولی که پرداخت میشود ارزش داردو اگر به دلیل دیاف بازش سراغ 17-70آ میروید به نظر من بهتر یک پرایم 50 یا 35 بگیرید و خاطر خودتون رو جمع کنید

كاربر همراه
    تشکر کرده
    109

ممنون از توضیحاتتون
    پس به نظرتون ترکیب 18-105 با 50 اف 1.8 میتونه ترکیب خوبی باشه!!
    برای من شارپنس از اهمیت خیلی بالایی برخورداره و سرمایم جوری هست که میخوام با اطمینان خرجش کنم و با نظرات خوب اساتیدی مثل شما میخوام این اطمینان رو بدست بیارم
    الان قیمت لنز 17-70 در بازار چقدر می باشد؟

تشکر کرده
    1581

نقل قول نوشته اصلی توسط KAZO نمایش پست ها
    ممنون از توضیحاتتون
    پس به نظرتون ترکیب 18-105 با 50 اف 1.8 میتونه ترکیب خوبی باشه!!
    برای من شارپنس از اهمیت خیلی بالایی برخورداره و سرمایم جوری هست که میخوام با اطمینان خرجش کنم و با نظرات خوب اساتیدی مثل شما میخوام این اطمینان رو بدست بیارم
    الان قیمت لنز 17-70 در بازار چقدر می باشد؟
    گرچه تاپیک مربوط به مقایسه دولنز نمی باشد بازهم نظر من :
    18-105 دامنه بسیار خوب کیفیت مناسب و قیمت عالی دارد و در بازترین دیاف (گرچه باز نیست)عکس های خوب و شارپی میگیرد واگر عمق میدان کم و بوکه خوب فکر میکنید یک عدد 50 1.8 هم بگیرید
    این لنز سیگما دیاف بازی در شروع دامنه دارد که به نظر من آنچنان کار برد ندارد (بیشتر منظورم عمق میدان است)
    ولی اگر یک لنز سالم و بدون اشکال گیرتون بیاد بد نیست و یک لنز همه کاره است

كاربر فعال MahBaz آواتار ها
    تشکر کرده
    2159

Wink Sigma 17-70mm F2.8-4 DC MACRO OS HSM

سلام
    لنز جدید سیگما که آپدیت همین لنز هست بعد از چند سال معرفی شد....

اول قصد ساخت تاپیک جدید داشتم اما چون دقیقا هم اسم لنز قبلی بود تصمیم گرفتم در همین تاپیک این مطلب رو بنویسم(تنها تفاوت اسم این دو لنز در نوع نوشتن ماکرو هست که در لنز جدید با حروف بزرگ به شکل MACRO نوشته شده....)

Sigma 17-70mm F2.8-4 DC MACRO OS HSM

شکل ظاهری این لنز نسبت به لنز قبلی تغییراتی داشته ...

لنز جدید

لنز قدیم

همچنین وزن لنز 50 گرم کم شده است ،از 520 گرم به 470

المان های این لنز از 17 به 16 کاهش یافته ولی از 13 گروه به 14 گروه افزایش پیدا کرده...

لنز های زرد FLD Glass
    لنز های آبی SLD Glass
    و لنز های صورتیAspherical lens هستن که لنز ارزشمندی رو نوید میدن...

اینم از چارت mtf

و چند عکس دیگر

فقط امیدوارم مشکل فوکوس و سافت بودن عکس که در بعضی لنزهای سیگما هست در این لنز ساخت سال 2012 نباشد...
    الحق که بازه و دیاف خیلی جذابی داره که به راحتی نمیشه ازش گذشت ،دوستان اگر اطلاعات جدیدی از قیمت احتمالی یا سایر مشخصات بدست آوردید ما رو بی نصیب نزارید....

با تشکر "بیداری"

.
    Saeed.Y، Madjidm، Asri و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    144

نقل قول نوشته اصلی توسط kayvan_dh نمایش پست ها
    Sigma 17-70 mm. 2,8-4 DC Macro OS HSM - Muestras - Samples Gallery Test- Lens Review

CANON EF-S 15-85 mm. f/3,5-5,6 IS USM - Lenst Test and Samples Gallery

این یک سایت اسپانیایی هست، یک سری عکس مشترک بین نمونه های Canon 15-85 و Sigma 17-70 f/2.8-4 داره که بد نیست ببینید.
    به نظر من 17-70 سیگما اگر بهتر نباشه، هیچی هم کم نداره
    واقعا لینک مفیدی بود.حق الانصاف چیزی کمتر نداره فقط 2میل وایدش یه خورده ..که اونم فکر نکنم زیاد اهمیت داشته باشه(البته برای من) لینک شما واقعا عالی بود تو تصمیم گیری من که میخواستم این لنز با ارزش رو بدم و یکی مثل همون رو بخرم(منظورم همون 15-85 است چون حقیقت در تصور خودم یه غول از این لنز 15-85 ساخته بودم)

كاربر آشنا nima.dn2 آواتار ها
    تشکر کرده
    88

دوستان با توجه به مطالبی که در بالا گفتید و خوندم، می خواستم این لنز رو بخرم ولی یکم دو دل شدم! راستش برای من سریع بودن لنز از شارپنسش مهمتره ولی خوب شارپنس هم باید تا حد قابل قبولی باشه که دِل رو نزنه :/ ! که البته وقتی عکسهاش رو که با 15-85 مقایسه کردم بکم نا امید شدم ولی با دیافراگم برابر تفاوت خیلی فاحش نبود!
    الان بیشتر بین دو لنز sigma 17-70 نسخه آخری و sigma 15-70 f2.8 گیر کردم! ممنون می شم اولا اگه کسی قیمت الانِ این 2 لنز رو داره بگه و البته با توجه به توضیحاتی که دادم اگه لنز دیگه ای با همین قیمت مد نظر دارید بگید!

صفحه 12 از 15 نخستنخست ... 2 8 9 10 11 12 13 14 15 آخرینآخرین