صفحه 7 از 9 نخستنخست ... 3 4 5 6 7 8 9 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 61 تا 70 , از مجموع 81
Like Tree427تشکر

موضوع: Sigma 150-500 5-6/3 APO HSM OS

Forum Moderator M.Mobin آواتار ها
    تشکر کرده
    13646

نقل قول نوشته اصلی توسط navid1361 نمایش پست ها
    استاد ترسوندی من رو من کلی تحقیق کردم تا به سیگما 150-500 یا 50-500 رسیدم.
    واقعا مشکل دارن؟
    پس چی بگیرم با این رنج تله و قیمت؟
    لطفا کمک کنید
    Canon EF 400mm f/5.6 L

مقایسه کیفیت آن با 150 500 در 400 مم

کد:
     http://www.the-digital-picture.com/Reviews/ISO-12233-Sample-Crops.aspx?Lens=278&Camera=453&Sample=0&FLIComp=4&APIComp=0&LensComp=683&CameraComp=453&SampleComp=0&FLI=0&API=1
    مسعود مبین علی

about.me
    instagram

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام در حال حاضر قیمت این لنز چه قدر هست؟

كاربر بسیار فعال Pooyan آواتار ها
    تشکر کرده
    7620

سلام؛
    يك كراپ خيلي سنگين (حدود 1.8 مگاپيكسلي) از مركز تصوير گرفته شده به وسيله اين لنز و 7D:

ايزوي 640 و 1/250 ثانيه روي دست
    قبل از تغيير بدنه از 30D به 7D نگران بودم اين لنز ممكن است عمكلرد نامطوبي بر روي دوربين با رزلوشن بالا داشته باشد. اما الان تقريبا از عملكرد آن راضي هستم.
    A_Maddah، raffi، Fereidoon و 6 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    1919

این عکس که اصلا کیفیت خوبی ندارد. در کل در ناحیه سر فقط چشم فوکوس به نظر میاد که اونهم به خاطر انعکاس نور چشم است. هر چند عکاس ترکیب خوبی راکادر بندی کرده است. من خودم لنز 120-400 سیگما گرفتم. چندین بار فرستادم برای شرکت و متاسفانه تعمیر نشده برگردوندند. لنزم شدیدا بک فوکوس داره و حدود 1 اینچ عقب تر از نقطه فوکوس واقعی شارپ هست. بنابراین کلا بی خیال عکاسی با سیگما میشم. لنز 300-70 نیکور داشتم باهاش عکسهای جالبی گرفتم که متاسفانه از شوق لنز سیگما فروختمش به مفت و حالا دست خالی نشستم به انتظار خرید لنز نیکون دیگر. خرید لنز سیگما یعنی اتش زدن پولتون، خورد کردن اعصابتون.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Pooyan نمایش پست ها
    سلام؛
    يك كراپ خيلي سنگين (حدود 1.8 مگاپيكسلي) از مركز تصوير گرفته شده به وسيله اين لنز و 7D:

ايزوي 640 و 1/250 ثانيه روي دست
    قبل از تغيير بدنه از 30D به 7D نگران بودم اين لنز ممكن است عمكلرد نامطوبي بر روي دوربين با رزلوشن بالا داشته باشد. اما الان تقريبا از عملكرد آن راضي هستم.
    morteza khademy تشکر می‌کند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    1919

پیش فرض مقایسه 150-500 سیگما با 300-70 نیکون

این عکس ها با 300-70 نیکون گرفته و تا حد زیادی هم کراپ شده اند اما شارپنس عالی عکس ها رو ببینید و با سیگما مقایسه کنید.photoo (8).jpgphoto (1).jpg
    morteza khademy تشکر می‌کند.

كاربر بسیار فعال Pooyan آواتار ها
    تشکر کرده
    7620

نقل قول نوشته اصلی توسط malekjmd نمایش پست ها
    این عکس که اصلا کیفیت خوبی ندارد. در کل در ناحیه سر فقط چشم فوکوس به نظر میاد که اونهم به خاطر انعکاس نور چشم است. هر چند عکاس ترکیب خوبی راکادر بندی کرده است. من خودم لنز 120-400 سیگما گرفتم. چندین بار فرستادم برای شرکت و متاسفانه تعمیر نشده برگردوندند. لنزم شدیدا بک فوکوس داره و حدود 1 اینچ عقب تر از نقطه فوکوس واقعی شارپ هست. بنابراین کلا بی خیال عکاسی با سیگما میشم. لنز 300-70 نیکور داشتم باهاش عکسهای جالبی گرفتم که متاسفانه از شوق لنز سیگما فروختمش به مفت و حالا دست خالی نشستم به انتظار خرید لنز نیکون دیگر. خرید لنز سیگما یعنی اتش زدن پولتون، خورد کردن اعصابتون.
    سلام؛
    لطفا توجه بفرماييد:
    يك كراپ خيلي سنگين (حدود 1.8 مگاپيكسلي)
    امشب حتما كادر اصلي را هم در همين تاپيك آپ مي كنم.
    A_Maddah، Anoosh-Em، M.Mobin و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه Anoosh-Em آواتار ها
    تشکر کرده
    12235

درود

برای چنین کراپی خیلی هم خوب هست.

کلا لنز های سیگما رو باید در موقع خرید تست کامل کنید چون کنترل کیفی آنها مثل کنون و نیکون نیست اما وقتی لنزی را تست کردید و سالم بود ، میتواند خرید سیگما هم توجیه پذیر باشد. سیگما بعضی لنز هایش جذاب هستند. به شرط اینکه سالمش دستمان بیفیتد.

موفق باشید

انوش
    A_Maddah، Pooyan، Mehdi Rojaie و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر فعال Kasra.H آواتار ها
    تشکر کرده
    5184

سلام
    انوش جان هرچقدر هم که موقع خرید تست بکنید عکاسی با این لنز در اول کار بسیار سخت است باید فوت و فنش دستتان بیاید و همینطور باید بدنه ای داشته باشید که فکوس مطمئنی داشته باشد . من با همین لنز آقا محسن زیاد عکاسی کردم ولی نتوانستم با 500D حتی یک شات که از نظر فکوس قابل قبول باشد بگیرم . خلاصه اگر 7D یا D300 , D7000 دارید بفکر خرید این لنز باشید.
    A_Maddah، raffi، Fereidoon و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر فعال omid mohebbi آواتار ها
    تشکر کرده
    1405

خلاصه اگر 7D یا D300 , D7000 دارید بفکر خرید این لنز باشید.
    با سلام.
    من همین لنز رو از دوستم قرض گرفتم و مدتی با دوربین خودم نیکون d90 کار کردم و عکسهایی هم گرفتم. ( چون قصد خرید داشتم ) روی دوربین d90 هم جواب داد. و من که راضی بودم.
    مابقی بدنه ها رو دیگه نمیدونم.اما دوستم که 500d داشت مثل شما اظهار نارضایتی میکرد. و خیلی خوشش نیومده بود
    A_Maddah و morteza khademy تشکر می‌کنند.
    NIKON D810- FUJI X-A1 nikon 14-24 + fotodiox wonder pana66 filters - nikon 24-70 nikon 70-200 f2.8 vrII-nikon 50 mm f 1.8- - - cokin z GND kit

http://www.omidmohebbi.com/

كاربر بسیار فعال A_Maddah آواتار ها
    تشکر کرده
    13944

سلام
    دوست عزیز جناب malekjmd در این که لنز 70-300 نیکون لنز خوبی است شکی نیست و اینکه لنز های سیگما موارد قابل توجهی از انها مشکل بک فکاس یا فورگراند فکاس دارند هم شکی نیست در همین تاپیک به پنج پست قبل از پس شما به ان اشاره شده است.اما برای خرید لنز های سیگما من پیشنهاد می کنم چنانچه مجبور به خرید لنز سیگما شده ایدحتما عکاس خبره ای را همراه خود ببرید . در کل نظر شخصی من این است که اگر می توانید پول جمع کنید و لنز همجنس دوربینتان بخرید.
    اما در خصوص عکس محسن عزیز.
    عکسی که محسن عزیز گذاشته اند کراپ بزرگی است از یک عکس.و اما در مقام مفایسه که شما فرمودید عکس های ارسالی شما را دیدم عکس های ارسالی شما شارپنس عالی نداشت.عکس سنگ چشم شما بهتر ان عکس چک بود ولی باز هم شارپنس عالی نداشت.انشالله در اولین فرصت اگر توانستید عکس های ارسالیتان را بدون کراپ در همین تاپیک قرار دهید.والبته یک کراپ از قسمت سر پرنده تا بهتر بشود در خصوص شارپنس عکس های شما صحبت کرد.
    در مورد لنز 150-500 و استفاده ان با بدنه خاص با کسری عزیز موافقم.برای 150-500 حتما از بدنه دی 300 یا 7دی استفاده کنید. من شخصا با دی 70 اس در محیط آزاد نتوانستم یک عکس از پرنده ها بگیرم که فکاس کامل داشته باشدمگر در باغ وحش.
    در کل خرید لنز 150-500 برای کسانی که قصد عکاسی تفریحی دارند و نه قصد عکاسی حرفه ای پیشنهاد می شود.البته از نوع بدون مشکل ان.پیشنهاد می شود برای خرید این لنز حتما فرد خبره در عکاسی را با خود بهمراه ببرید.
    جناب محبی عزیز این لنز روی دی 90هم جواب می دهد اما باز شما را با چالش روبرو می کند.بخصوص که در مواردی که نور در حالت کاملا ایده آل نباشد.
    پایدار باشید
    یا حق
    yasin-m، reza_Bahman، Behin Nazem و 16 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    اسدالله مداح

صفحه 7 از 9 نخستنخست ... 3 4 5 6 7 8 9 آخرینآخرین