صفحه 19 از 20 نخستنخست ... 9 15 16 17 18 19 20 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 181 تا 190 , از مجموع 196
Like Tree523تشکر

موضوع: انتخاب لنز ... صرفا جهت بوکه

كاربر همراه Javid-Aj آواتار ها
    تشکر کرده
    162

خریدار لنز Fujinon 55 F2.2 پیچی به قیمت مناسب.
    نمیدونم جای درستیه واسه آگهی یا نه
    SONY A7R III, Canon 700D,GoPro Hero 7 Black, Tamron 24-70mm F2.8 & 70-300mm, Samyang Cine 35mm F1.4 & Cine 14mm F2.8, Canon 18-55 STM, Helios 58mm, Jupiter 200mm, Revenon 135mm F2.8

كاربر آشنا alireza1200 آواتار ها
    تشکر کرده
    154

سلام دوستان من با کمک اطلاعات دوستان در همین فروم انواع لنز های منوال را برای دوربین امده کردم لنزهای خوبی هم هستند لنز های هلیوس لنزهای ژوپیتر لنزهای ریکو و سایر لنزهایی که دوستان در همین تایپیک اطلاعات و سمپل های خوبی را برای این نوع لنز ها ذکر کردند 3 عدد لنز هیلیوس 5-44 7-44 2-44 به همراه تبدیلشون هم بغیر از لنزهای خودم برای دوستان به قیمت 50 تومن برای لنز و 20 تومن برای تبدیل تهیه کردم که در سایت همسایه بهشون تحویل دادم من برای لنگ نموندن کارشون تبدیل هم براشون تهیه کردم که از قضا دوستان تبدیل ها را داشتند و تعداد 3 عدد تبدیل m42 برای کنون از لنزهای هیلیوس باقی مانده اگر کسی از دوستان تبدیل نیاز داشت این سه تبدیل باقی مانده من با کمال میل و بدون چشم داشت تقدیم شون می کنم چون خودمون هم از همین تاپیک اطلاعاتون را تکمیل کردیم و مخلص بچه های سایت هم هستیم نمی دونم اینجا جاش بود یا نه ولی گفتم به بچه ها اطلاع بدم کسی از توی سایت ها گرون نخره من همین تبدیل ها را به نرخ 50 تومن هم دیده ام با تشکر از مدیریت خوب سایت
    saeed2vfx، Dariush Chegini و mohammad.baruji تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    158

درود
    بوکه ای که لنز هلیوس 7-44 58 f2 تولید میکنه اون حالت خاص (گردابی؟!) رو داره؟

ویرایش : ظاهرا 7-44 بوکه موردنظر منو تولید نمیکنه! دوستان جایی یا سایتی که بشه 2-44 ازش تهیه کرد میشناسن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza1200 نمایش پست ها
    سلام دوستان من با کمک اطلاعات دوستان در همین فروم انواع لنز های منوال را برای دوربین امده کردم لنزهای خوبی هم هستند لنز های هلیوس لنزهای ژوپیتر لنزهای ریکو و سایر لنزهایی که دوستان در همین تایپیک اطلاعات و سمپل های خوبی را برای این نوع لنز ها ذکر کردند 3 عدد لنز هیلیوس 5-44 7-44 2-44 به همراه تبدیلشون هم بغیر از لنزهای خودم برای دوستان به قیمت 50 تومن برای لنز و 20 تومن برای تبدیل تهیه کردم که در سایت همسایه بهشون تحویل دادم من برای لنگ نموندن کارشون تبدیل هم براشون تهیه کردم که از قضا دوستان تبدیل ها را داشتند و تعداد 3 عدد تبدیل m42 برای کنون از لنزهای هیلیوس باقی مانده اگر کسی از دوستان تبدیل نیاز داشت این سه تبدیل باقی مانده من با کمال میل و بدون چشم داشت تقدیم شون می کنم چون خودمون هم از همین تاپیک اطلاعاتون را تکمیل کردیم و مخلص بچه های سایت هم هستیم نمی دونم اینجا جاش بود یا نه ولی گفتم به بچه ها اطلاع بدم کسی از توی سایت ها گرون نخره من همین تبدیل ها را به نرخ 50 تومن هم دیده ام با تشکر از مدیریت خوب سایت
    سلام
    درصدد تهیه این سری لنز هستم و به یکی از این تبدیلها نیازمند میشم. دوربین میرورلس کنون m3 و اداپتور ef هم دارم بر روی این اداپتور قابل استفاده هست؟
    ویرایش توسط havokh : Saturday 28 January 2017 در ساعت 02:07

تشکر کرده
    154

سلام دوست عزیز برادر rax در همین فروم هم لنز مورد نظر و هم اداپتورش را می تواند تهیه کند ایشون در کار لنز های منوال و یکی از اساتید برتر در شناخت لنز و دوربین می باشد برای اطلاعات بیشتر لطفا با ایشون در تماس باشید و بهشون پیام خصوصی بدید
    پ.ن:نمی دونم چرا ارسال عکس و یا پاسخ به همراه نقل قول برای من کار نمی کنه
    havokh تشکر می‌کند.

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2655

نقل قول نوشته اصلی توسط havokh نمایش پست ها
    درود
    بوکه ای که لنز هلیوس 7-44 58 f2 تولید میکنه اون حالت خاص (گردابی؟!) رو داره؟

ویرایش : ظاهرا 7-44 بوکه موردنظر منو تولید نمیکنه! دوستان جایی یا سایتی که بشه 2-44 ازش تهیه کرد میشناسن؟

سلام
    درصدد تهیه این سری لنز هستم و به یکی از این تبدیلها نیازمند میشم. دوربین میرورلس کنون m3 و اداپتور ef هم دارم بر روی این اداپتور قابل استفاده هست؟
    تاجایی که من اطلاع دارم اگر اشتباه نکنم نسخه های 2 و3 بوکه خاص را دارند و نسخه 7 بیشتر به شارپ بودن معروف است.
    havokh تشکر می‌کند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    158

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza1200 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز برادر rax در همین فروم هم لنز مورد نظر و هم اداپتورش را می تواند تهیه کند ایشون در کار لنز های منوال و یکی از اساتید برتر در شناخت لنز و دوربین می باشد برای اطلاعات بیشتر لطفا با ایشون در تماس باشید و بهشون پیام خصوصی بدید
    پ.ن:نمی دونم چرا ارسال عکس و یا پاسخ به همراه نقل قول برای من کار نمی کنه
    نقل قول نوشته اصلی توسط DELL نمایش پست ها
    تاجایی که من اطلاع دارم اگر اشتباه نکنم نسخه های 2 و3 بوکه خاص را دارند و نسخه 7 بیشتر به شارپ بودن معروف است.
    تشکرازشما

از سری7 میشه گفت خیلی تمیزو سالم پیدا کردم، لنزهایی که دارم در امضام هست
    بنظرتون بگردم برای سری 2 یا این لنز 7 هم بگیرم؟ لنز 22 f/2 که دارم بوکه نسبتن خوبی داره این لنز هلیوس 7-44 خروجی متفاوتی میتونه برام داشته باشه؟
    این لنزهایی که در تاپیک درموردش صحبت شد مثل trioplan 100mm و هلیوس 2-44 در ایران یافت میشه؟
    ویرایش توسط havokh : Saturday 28 January 2017 در ساعت 13:57

تشکر کرده
    154

شرمنده فقط یک راهنمایی بود

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2655

نقل قول نوشته اصلی توسط havokh نمایش پست ها
    تشکرازشما

از سری7 میشه گفت خیلی تمیزو سالم پیدا کردم، لنزهایی که دارم در امضام هست
    بنظرتون بگردم برای سری 2 یا این لنز 7 هم بگیرم؟ لنز 22 f/2 که دارم بوکه نسبتن خوبی داره این لنز هلیوس 7-44 خروجی متفاوتی میتونه برام داشته باشه؟
    این لنزهایی که در تاپیک درموردش صحبت شد مثل trioplan 100mm و هلیوس 2-44 در ایران یافت میشه؟
    بله من خودم نسخه 2 دارم و خروجی بدی هم ندارد منتها کاربرد های آن خیلی خیلی محدود هستند ، پیشنهاد میکنم اگر مایل به داشتن بوکه مخصوص هلیوس هستید دنبال همان نسخه دو باشید.
    havokh تشکر می‌کند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    158

نقل قول نوشته اصلی توسط DELL نمایش پست ها
    بله من خودم نسخه 2 دارم و خروجی بدی هم ندارد منتها کاربرد های آن خیلی خیلی محدود هستند ، پیشنهاد میکنم اگر مایل به داشتن بوکه مخصوص هلیوس هستید دنبال همان نسخه دو باشید.
    7 رو دیدم در حد نو هست گرفتمش! 2 هم اگر یک مورد تروتمیز پیدا کنم حتما میگیرم،(دیشب این تاپیکو دیدم امروز خریدمش ! ای کاش زودتر چشمم به این تاپیک خورده بود)

لنز هلیوس 85mm f1.5 هم بوکه بسیار زیبابی داره، با توجه دیافراگم بازش بنظرتون چه قیمتی میتونه داشته باشه؟ البته اگر بشه در بازار پیداش کرد!

تشکر کرده
    154

این لنز نزدیک یک میلیون فکر کنم قیمت داشته باشه البته اگر پیدا بشه اخرین قیمتی که من داشتم توی این حدودا بود اما اگر پایین تر گیرت بیاید خوبه
    havokh تشکر می‌کند.

صفحه 19 از 20 نخستنخست ... 9 15 16 17 18 19 20 آخرینآخرین