صفحه 95 از 103 نخستنخست ... 45 85 91 92 93 94 95 96 97 98 99 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 941 تا 950 , از مجموع 1025
Like Tree1396تشکر

موضوع: Laptop / Notebook مناسب برای عکاسی دیجیتال

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2655

نقل قول نوشته اصلی توسط Amirhoseingh نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من چند وقته میخوام لپ تاپ یگیرم. البته مک دارم. اما میخوام لپ تاپ ویندوزی بگیرم با بودجه 4500. ت.
    بین دو تا مدل موندم. واسم کیفیت رنگهاش مهمه و اینکه واسه فتو شاپ و کار عکاسی حرفه ای. کدوم بهتر هست
    یکی asus n551vw. هست که این مدل صفحه 4k ips داره
    دیگری msi pe60 هست که. صفحه فول اچ دی داره البته نمیدون ips هست یا نه.
    نمیدون اینکه 4 کی باشه واسه چگالی پیکسل بالاتر تاثیر داره توی کار ادیت؟ خیلی علامت سوال بزرگی بالای سرمه
    (این دو تا هر دو سی پی یو های.4 هسته نسل جدید دارن و رم دی دی آر 4. و گرافیک geforce gtx 960m)
    سلام
    تجربه شخصی که من از کار با لپتاپ های دارای صفحه 4K دارم این است که در سایز 15 اینچ عملا رزولوشن 4K کاربردی نیست مگر اینکه آیکون ها را تغییر اندازه بدهید (که ظاهرا آن هم مسئله خاص خودش را دارد)
    Amirhoseingh تشکر می‌کند.

كاربر همراه Amirhoseingh آواتار ها
    تشکر کرده
    268

نقل قول نوشته اصلی توسط DELL نمایش پست ها
    سلام
    تجربه شخصی که من از کار با لپتاپ های دارای صفحه 4K دارم این است که در سایز 15 اینچ عملا رزولوشن 4K کاربردی نیست مگر اینکه آیکون ها را تغییر اندازه بدهید (که ظاهرا آن هم مسئله خاص خودش را دارد)
    حتی تو بازی و. فیلم و خودن متن و این کارا؟ چون چگالی پیکسل بالاتر هست. البته سوالم آفتاپیک هست. معذرت.
    اما. الان به این لیست. Lenovo y700 و. Acer v7 هم اظافه شد. چون دیجیکالا آوردشون
    نمیدونم چیکار کنم.
    راهنماییم کنید. لطفا. در ثانی میخوام. قلم دیجیتالی هم بگیرم چه مدلی زیر 500 خوب هست تو بازاار؟

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2655

حتی تو بازی و. فیلم و خودن متن و این کارا؟ چون چگالی پیکسل بالاتر هست. البته سوالم آفتاپیک هست. معذرت.
    نمیدونم چیکار کنم.
    راهنماییم کنید. لطفا. در ثانی میخوام. قلم دیجیتالی هم بگیرم چه مدلی زیر 500 خوب هست تو بازاار؟
    در بازی و سایر مسائل نگاه نکردم اما ابزار های فوتوشاپ در حالت 4K عادی انقدر ریز بودند که عملا قابل استفاده نبودند.

كاربر بسیار فعال Majix آواتار ها
    تشکر کرده
    3755

نمیدونم چیکار کنم.
    بستگی داره چه بازی اي بکنيد شايد فيفا رو بتونید 4 کی بازی کنيد اما بازی های سنگين رو با بهترين گرافيک ها نميتونيد بيشتر از full hd بازی کنيد و بالاتر از اون فريم ريت به شدت پايين مياد
    در مورد فيلم هم فقط وقتی تفاوتی ميبينيد که فيلم شما 4K باشه که با توجه به حجمش بايد فقط بلوری پيدا کنيد که معمولاً در دسترس نيست و برای فيلم هم در حالت عادی تفاوت خاصی نميبينيد
    به نظر من 4 کی روی لپتاپ اصلاً جالب نيست
    من مانيتورم 2 کی هست 27 اينچه اما اينقدر فونت ها ريز ميشه که به زور ميشه منو های فوتوشاپ رو از دور خوند
    DELL و Amirhoseingh تشکر می‌کنند.
    Canon 6D2/5D3
    16-35L III/Sigma 85 1.4 Art/ 90mm VC / 70-200L IS II
    Majid

كاربر فعال mohammad.baruji آواتار ها
    تشکر کرده
    2206

سلام دوستان
    من چند وقته میخوام لپ تاپ یگیرم. البته مک دارم. اما میخوام لپ تاپ ویندوزی بگیرم با بودجه 4500. ت.
    بین دو تا مدل موندم. واسم کیفیت رنگهاش مهمه و اینکه واسه فتو شاپ و کار عکاسی حرفه ای. کدوم بهتر هست
    نمیدون اینکه 4 کی باشه واسه چگالی پیکسل بالاتر تاثیر داره توی کار ادیت؟ خیلی علامت سوال بزرگی بالای سرمه
    (این دو تا هر دو سی پی یو های.4 هسته نسل جدید دارن و رم دی دی آر 4. و گرافیک geforce gtx 960m)
    درود

از برند ایسوس از همون سری که خودتون انتخاب کردین رو فقط بهش فکر کنین و سری های دیگه بجز سری G همشون داستان دارن
    به شخصه رنگ لپتاپ های MSI رو بیشتر میپسندم اما این قضیه رزولیشن که گفتین رو زیاد جدی نگیرین
    مانیتور 15 اینچ به حدی کوچیک هستش که حتی فول اچ دی هم کمی ریز ب نظر میرسه و گزینه های فتوشاپ چندان قابل خواندن نیست
    اما راجب کیفیت 4 کی به شما بگم که در این لپتاپ ها،فقط سایز رو تغییر دادن و در واقع تراکم پیکسلی و کیفیت صفحه نمایش تغییری نکرد(تو سری N ایسوس و Yلنوو و dragon ام اس آی که اینطور بوده طبق تجربه شخصی)
    راجب مشخصات فنی هم که اطلاعات خودتون کامله و میتونین بررسی کنین
    راجب بازی هم خدمتتون عرض کنم که باید خود بازی هم رزولیشن فول اچ دی یا 4 کی رو داشته باشه تا بتوینن با اون ابعاد بازی کنین
    شما تو فوتبال اگر رو فول اچ دی بازی کنین،در مانیتور این لپتاپ ها توپ بازی اندازه یه فتودیود شده و نمیشه پیداش کرد و باعث میشه گل بخوری

پ.ن:
    با دوستان خط رو خط شدیم...عذرخواهی میکنم

آف تاپیک:
    کاربر فعال شدیم رفت همزمان با تغییرات جدید در این هنر

موفق باشید
    Canon 6D + 19-35 + 50 F/1.8 + 150 F/2.8 macro
    Instagram

كاربر فعال خزان آواتار ها
    تشکر کرده
    3572

سلام دوستان
    دوستان گفتنی ها رو گفتن ولی بد نیست یه نیم نگاهی هم به سرفیس های ماکروسافت داشته باشین
    اچ پی هم من چند روز پیش دیدم یه سری خوش ساخت معرفی کردن که تا چند وقت دیگه میاد تو بازار و تقریبا معرکه است!تو اون رنج قیمت لب تاپ های ریزر هم بدکی نیستن اگه آلین ور هم گیر بیاد که چه بهتر ولی سری گیمینگ های ام اس آی با توجه به قیمت از بهترین ها هستن
    نیما هستم گاه آنكه ما را به حقيقت مي رساند خود از آن عاري است .زيرا تنها حقيقت است كه رهايي مي بخشد.( مارگوت بیکل - احمد شاملو )

كاربر همراه Amirhoseingh آواتار ها
    تشکر کرده
    268

نقل قول نوشته اصلی توسط خزان نمایش پست ها
    دوستان گفتنی ها رو گفتن ولی بد نیست یه نیم نگاهی هم به سرفیس های ماکروسافت داشته باشین
    اچ پی هم من چند روز پیش دیدم یه سری خوش ساخت معرفی کردن که تا چند وقت دیگه میاد تو بازار و تقریبا معرکه است!تو اون رنج قیمت لب تاپ های ریزر هم بدکی نیستن اگه آلین ور هم گیر بیاد که چه بهتر ولی سری گیمینگ های ام اس آی با توجه به قیمت از بهترین ها هستن
    دوستان راستش از حرفهای شما ها من این برداشت رو کردم که کلا بیخیال لنوو بشم. و. به ایسوس و دم اس آی فکر کنم. البته این سری پرستیژ ام اس آی با سری گیمینگ تقریبا یکسان هست اما ظاهر کلاسیک داره من یه جا پول دادم واسم بیارن اما. نمیخوام پشیمون بشم. نمیخوام چیزی بگیرم 4 روز بعد پشیمون بشم. چون قبلا این کارو کردم و کلی ضرر کردم
    سرفیس هم بهش فکر کردم راستش به خاطر قلمش مخصوصا. اما. کانفیگش به قیمتش نمیخوره.
    راستی مدلای جدید. زنبوک ایسوس. که رم 8 و گرافیک gtx940m داره چطورن؟ سیپی یو آی 7.
    من 4 تا جا خوندم ام اس آی بدنه جالبی نداره البته از جلو دیدم. خیلی حال کردم مخصوصا ورودی هدفون و میک. که جنسش روکش طلا هست
    اما ترسیدم از نقد هایی که شد

كاربر فعال mohammad.baruji آواتار ها
    تشکر کرده
    2206

دوستان راستش از حرفهای شما ها من این برداشت رو کردم که کلا بیخیال لنوو بشم. و. به ایسوس و دم اس آی فکر کنم. البته این سری پرستیژ ام اس آی با سری گیمینگ تقریبا یکسان هست اما ظاهر کلاسیک داره من یه جا پول دادم واسم بیارن اما. نمیخوام پشیمون بشم. نمیخوام چیزی بگیرم 4 روز بعد پشیمون بشم. چون قبلا این کارو کردم و کلی ضرر کردم
    راستی مدلای جدید. زنبوک ایسوس. که رم 8 و گرافیک gtx940m داره چطورن؟ سیپی یو آی 7.
    من 4 تا جا خوندم ام اس آی بدنه جالبی نداره البته از جلو دیدم. خیلی حال کردم مخصوصا ورودی هدفون و میک. که جنسش روکش طلا هست
    سلام مجدد
    از لحاظ کیفیت خاطرتون جمع باشه
    کیفیت بدنه ی ام اس آی خوبه
    اما یه بدی داره،اونم اینه که قطعاتش کم تو بازار هستش(بابت تاچ یه آل این وان الان دو ماهه منتظریم :| )

موفق باشید
    Canon 6D + 19-35 + 50 F/1.8 + 150 F/2.8 macro
    Instagram

كاربر همراه rainman1061 آواتار ها
    تشکر کرده
    808

اشتباه برداشت نکنید ، لنووو یکی از بزرگترین و بهرین تولیدکنندگان لپ تاپ در دنیاست.
    مشکل اینه که ما با توجه به نیازهامون مدل درست رو انتخاب نمیکنیم.
    برای گرافیستها سری w و برای کارهای مهندسی سری T و ... مناسبه .وقتی شما برای کارهای گرافیکی دنبال لپ تاپ مالی مدیا باشید مطمئن باشید نتیجه مطلوب رو نخواهید گرفت.
    http://www.alldigitall.ir/product/87...ad-W540#page=1
    Canon 6D
    100mm f/2.8L IS USM Macro
    16-35mm f/4L
    50f/1.4

كاربر همراه rainman1061 آواتار ها
    تشکر کرده
    808

لپ تاپ های hp سری ZBook هم بسیار عالی و کارامد هستند . و البته با کانفیگهای متنوع برای کاربریهای مختلف و مطمئن باشید که از لحاظ کیفیت صفحه نمایش (نمایشگرهای دارای DreamColor ) از بیش از 90 درصد مانیتورهای لبتاب بازار یک سرو گردن بالاترند.
    از لحاظ قدرت پردازش هم در سریهای بالا بسیار قوی و سریع عمل میکنند.

Operating System1,2
    • Windows 10 Pro 64
    • Windows 10 Home 64
    • Windows 7 Professional 64
    • Windows 7 Professional 64 (available through downgrade rights from Windows 10 Pro 64)
    • FreeDOS 2.0
    Processor Family3 Intel® Xeon® processor; Intel® Core™ i7 processor; Intel® Core™ i5 processor
    Processors3
    • Intel® Xeon® E3-1505M v5 with Intel HD graphics P530 (2.80 GHz, up to 3.70 GHz with Intel Turbo Boost Technology, 8 MB L3 cache, 4 cores)
    • Intel® Core™ i7-6820HQ with Intel HD graphics 530 (2.70 GHz, up to 3.60 GHz with Intel Turbo Boost Technology, 8 MB L3 cache, 4 cores)
    • Intel® Core™ i7-6700HQ with Intel HD graphics 530 (2.60 GHz, up to 3.50 GHz with Intel Turbo Boost Technology, 6 MB L3 cache, 4 cores)
    • Intel® Core™ i5-5200U with Intel HD Graphics 5500 (2.2 GHz, up to 2.7 GHz with Intel Turbo Boost Technology, 3 MB cache, 2 cores)
    Chipset Mobile Intel® CM236
    Maximum Memory4 64 GB DDR4-2133 ECC SDRAM or 64 GB DDR4-2133 non-ECC SDRAM
    (Transfer rates up to 2133 MT/s. Non-ECC memory only available with Intel® Core™ procesors. ECC memory only available with Intel® Xeon® processors.)
    Memory Slots 4 SODIMM
    Internal storage5
    • 500 GB SATA (7200 rpm)
    • 1 TB SATA (5400 rpm)
    • 500 GB SATA SED (7200 rpm)
    • 500 GB SATA SED FIPS 140-2 (7200 rpm)
    • 500 GB (8 GB cache) SATA SSHD
    • 256 GB up to 512 GB* M.2 SATA SED SSD
    • 256 GB 1 TB* HP Z Turbo Drive G2 (NVMe PCIe SSD)
    Available graphics11,21
    • Integrated: Intel® HD graphics 530; Intel® HD graphics P530; Intel® Iris™ Pro Graphics P580*
    • Discrete: NVIDIA® Quadro® M2000M (4 GB dedicated GDDR5); NVIDIA® Quadro® M1000M (2 GB dedicated GDDR5); AMD FirePro™ W5170M (2 GB dedicated GDDR5)
      (Intel® HD Graphics 530 integrated on Core™ i7. Intel® HD Graphics P530 and Intel® Iris™ Pro Graphics P580 integrated on Xeon® processors.)
    Audio Bang & Olufsen HD audio. Integrated stereo speakers and microphone (dual-microphone array when equipped with optional webcam). Button for volume mute, functions keys for volume up and down. Combo microphone-in/stereo headphone-out jack.
    Networking10
    • LAN: Integrated Intel® I219-LM Gigabit Network Connection
    • WLAN: Intel® Dual Band Wireless-AC 8260 802.11 a/b/g/n/ac (2x2) Wi-Fi and Bluetooth® 4.0 combo; Intel® Dual Band Wireless-AC 8260 802.11 a/b/g/n/ac (2x2) non-vPro Wi-Fi and Bluetooth® 4.0 combo
    • WWAN: HP lt4120 Qualcomm® Snapdragon™ X5 LTE Mobile Broadband Module; HP hs3110 HSPA+ Intel® Mobile Broadband Module
    Expansion slots 1 SD UHS-II flash media; 1 smart card reader
    (SD supports next generation secure digital and is backward compatible to SDHC, SDXC)
    Ports and connectors9 Left side: 1 RJ-45; 1 VGA; 1 USB 3.0 (charging)
    Right side: 1 power connector; 2 Thunderbolt™ 3; 1 HDMI 1.4; 2 USB 3.0; 1 stereo microphone-in/headphone-out combo
    Input device HP Spill Resistant Keyboard (backlit with function key control)
    Image sensor touchpad with on/off button, two-way scroll, gestures, three pick buttons. Pointstick with three additional pointstick buttons.
    Camera12 720p HD webcam
    Software14,15 HP Mobile Workstations are shipped with a variety of software titles including: HP Performance Advisor, HP Remote Graphics Software, HP Velocity, HP Client Security, HP Drive Encryption (FIPS 140-2), Microsoft Security Essentials, HP ePrint Driver, HP Recovery Manager, Foxit PhantomPDF Express. Please refer to this product's quickspec document for a full list of preinstalled software.
    Security16,17,18 Integrated smart card reader; One-step logon; Common Criteria EAL4+ Augmented Certified Discrete TPM 1.2/2.0 Embedded Security Chip; Security lock slot; Support for Intel® AT; HP FingerPrint Sensor (optional); Absolute Persistence Module; HP BIOSphere with Sure Start; SATA port disablement (via BIOS); DriveLock and Automatic DriveLock; RAID (available as a configurable option); Serial, parallel, USB enable/disable (via BIOS); Optional USB port disable at factory (user configurable via BIOS); Removable media write/boot control; Power-on password (via BIOS); Setup password (via BIOS)
    Power 150 W Slim Smart AC adapter (external) HP Long Life 9-cell 90 WHr Li-ion polymer
    Dimensions
    • 15.2 x 10.4 x 1 in
    • 386 x 264 x 26 mm
    Weight Starting at 5.7 lb
    Starting at 2.59 kg
    (Weight varies by configuration and components)
    Display options
    • 15.6" diagonal FHD SVA anti-glare LED backlit (1920 x 1080)
    • 15.6" diagonal FHD UWVA IPS anti-glare LED backlit (1920 x 1080)
    • 15.6" diagonal FHD Touch UWVA IPS LED backlit (1920 x 1080)*
    • 15.6" diagonal UHD DreamColor UWVA IPS anti-glare + PSR LED backlit (3840 X 2160)*
    Energy Efficiency Compliance19 ENERGY STAR® certified and EPEAT® registered configurations available
    Environmental certification20 Low halogen
    Canon 6D
    100mm f/2.8L IS USM Macro
    16-35mm f/4L
    50f/1.4

صفحه 95 از 103 نخستنخست ... 45 85 91 92 93 94 95 96 97 98 99 ... آخرینآخرین