صفحه 16 از 104 نخستنخست ... 6 12 13 14 15 16 17 18 19 20 26 66 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 151 تا 160 , از مجموع 1034
Like Tree1045تشکر

موضوع: مانیتور - راهنمای خرید ، پرسش و پاسخ

كاربر آشنا Mohammad24 آواتار ها
    تشکر کرده
    0

پیش فرض پاسخ: مانیتور - راهنمای خرید ، پرسش و پاسخ

نقل قول نوشته اصلی توسط babakdin543 نمایش پست ها
    اگر 19 اينچ بخوام بگيرم
    Sony SDM-X95K
    Dell 1907FP
    Samsung SyncMaster 940BW
    كه سونيه از همه منطقي تر و بهتره هم از لحاظ پرفورمنس و هم از لحاظ ارزش به قيمت
    سلام
    انتخاب های مناسبی هستند. تنها چیزی که من رو در خرید سونی به تردید می اندازه، زمان پاسخگویی 20ms است. من هنوز دقیقا نمی دانم که این فاکتور دقیقا چقدر تاثیر داره و مثلا در یک بازی آیا اثرش محسوس است؟
    اگر ممکنه بگید هر کدام از این مدل ها رو کجا میشه تهیه کرد. شاید DELL بگیرم.
    مرسی
    Mohammad Sangari
    Canon 350D

كاربر ويژه Amir Mohebi آواتار ها
    تشکر کرده
    8560

نقل قول نوشته اصلی توسط Kaveh Ghobadi نمایش پست ها
    ممنون عزیز....

مورد اول به نظرم خیلی مهم است ، این موضوع را فراموش کرده بودم.....

اما آیا این رویه ( در مورد دوم ) هنوز در مورد لب تاپ ها برعکس هست و یا خیر؟

چون بنده لب تاپم مدل های قدیمی است و زمان تیرکمان سنگی ( پنتیوم 4 با سی پی یو 1.7 موبایل ) اما آن زمان بر روی Personal بودن مونیتور لب تاپ تاکیید زیادی میشد ، آیا هنوزهم همان طور است و ی اینکه آن فرضیه منسوخ شده است ؟
    کاوه جان، جلب اينجاست که مدل هاي جديد سوني زاويه ديد کامل دارند و براي اين که در هواپيما يا مکان هاي عمومي حريم افراد حفظ شود، يک فيلتر اضافي قابل خريد است (اصلاً ارزان نيست) که زاويه ديد را محدود ميکند.
    Kaveh Ghobadi و AliMohammadi تشکر می‌کنند.
    امير علي محبي
    نورپردازی پرتره در استودیو | [instagram: amir_talkbylight]

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

نقل قول نوشته اصلی توسط Amir A نمایش پست ها
    کاوه جان، جلب اينجاست که مدل هاي جديد سوني زاويه ديد کامل دارند و براي اين که در هواپيما يا مکان هاي عمومي حريم افراد حفظ شود، يک فيلتر اضافي قابل خريد است (اصلاً ارزان نيست) که زاويه ديد را محدود ميکند.
    ممنون جناب محبی...

آیا این فیلتر ها به صورت لایه ای هستند که بر روی آن کشیده میشود و یا اینکه به صورت تلق است و قابل نصب و جدا کردن؟
    اگر لینکی دارید ممنون میشوم...
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر همراه vargha آواتار ها
    تشکر کرده
    161

جالبه تو ایران Dell طرفدار داره. اینطرف تره هم براش خورد نمی کنند. البته اداره ها بخاطر شکل ظاهری و ارزون بودنش استفاده می کنند.

من خودم ViewSonic دارم و خیلی هم ازش راضیم. ولی دوستانی که می خواهند TFT بگیرند سعی کنند HDMI هم داشته باشه که لااقل با تکنولوژی روز پیش برید.

كاربر ويژه Amir Mohebi آواتار ها
    تشکر کرده
    8560

نقل قول نوشته اصلی توسط Kaveh Ghobadi نمایش پست ها
    ممنون جناب محبی...

آیا این فیلتر ها به صورت لایه ای هستند که بر روی آن کشیده میشود و یا اینکه به صورت تلق است و قابل نصب و جدا کردن؟
    اگر لینکی دارید ممنون میشوم...

کد:
     http://www.amazon.com/b?ie=UTF8&node=15782001
    Kaveh Ghobadi تشکر می‌کند.
    امير علي محبي
    نورپردازی پرتره در استودیو | [instagram: amir_talkbylight]

كاربر بسیار فعال babakdin543 آواتار ها
    تشکر کرده
    1522

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad24 نمایش پست ها
    سلام
    انتخاب های مناسبی هستند. تنها چیزی که من رو در خرید سونی به تردید می اندازه، زمان پاسخگویی 20ms است. من هنوز دقیقا نمی دانم که این فاکتور دقیقا چقدر تاثیر داره و مثلا در یک بازی آیا اثرش محسوس است؟
    اگر ممکنه بگید هر کدام از این مدل ها رو کجا میشه تهیه کرد. شاید DELL بگیرم.
    مرسی
    نه دوست عزيز زمان پاسخ دهي اون 16ms هستش
    اين قسمت هايي از ريوي هاي اين مانيتوره

The SDM-X95KB is a member of Sony's business line, but with impressive gaming and DVD performance

The Sony SDM-X95KB's performance was quite good overall. DVD playback showed minimal noise and ghosting, and gaming performance was smooth, with a sharp-looking picture. CNET Labs' Display Mate-based tests revealed slight pinkish hues in the grayscale screens, however, as well as some dark and light ripples where there should have been a smooth progression from dark to light gray. The SDM-X95KB's screen uniformity was excellent; we saw some slight variation in the corners, but the top and bottom halves of the screen were about equally bright. Even at wide viewing angles, the image quality didn't change significantly when we tilted the display panel. The embedded stereo speakers played relatively loudly and sounded less tinny than other integrated speakers we've heard, but as you'd expect, they delivered little in the way of bass
    .

بايد خدمتتون عرض كنم تو تستهاي پرفرمنس Display Mate امتياز 73 گرفته و اگر قصد خريد 19 اينچ غير وايد داريد فعلا بهترين انتخاب تو بازار ايرانه

اگر سوني مي خواي بگيري كه تو بازار ريخته نمايندگيش هم ايران رهجو هست برو مغازه سر نبشي بازار رضا ميداد 390 با چونه فكر كنم 10 تومن هم پايين بياد اگر حال داري
    دل رو هم تو بازار رضا ديدم هم تو مغازه تيراژه تو بازار ايران به شماره 88901045
    ویرایش توسط babakdin543 : Wednesday 11 July 2007 در ساعت 08:02
    بابک دیناروند
    BabakPhoto
    Puppy

كاربر بسیار فعال babakdin543 آواتار ها
    تشکر کرده
    1522

نقل قول نوشته اصلی توسط Doncorleone نمایش پست ها
    مرسی جناب دیناروند...
    این مدل dell همونه که آرش داره؟.. مثل اینکه گفتین تو بازار موجود نیست؟؟؟
    راستش ترجیح میدم widescreen بگیرم... بنابراین اون مدل سونی با اینکه خیلی خوبه اما از لیستم خارج میشه..
    بله مدل E-207WFP دو هفته پيش تو پايتخت قيمت 420 بدون گارانتي 440 با گارانتي اما تموم كرد
    هفته گذشته يكي تو بازار رضا ديدم گفت با گارانتي 470 كه به نظرم نميرزه اينقدر قطعا بازم ميارن فكر كنم يكم بايد صبر كني

جالبه تو ایران Dell طرفدار داره. اینطرف تره هم براش خورد نمی کنند. البته اداره ها بخاطر شکل ظاهری و ارزون بودنش استفاده می کنند.

من خودم ViewSonic دارم و خیلی هم ازش راضیم. ولی دوستانی که می خواهند TFT بگیرند سعی کنند HDMI هم داشته باشه که لااقل با تکنولوژی روز پیش برید.
    ورقا جان باز اومدي حال مارو بگيري بابا شما اونور اب هستيد هر چي كه اراده بكني مي توني با گارانتي معتبر بري بخري، اينور اب فقط بايد يا سامسونگ يا LG يا مدلهاي قديميتر سوني بگيري ديگه هيچ براي همينه كه آدم يه DELL مي بينه هي براي خريدش دلش اب ميشه
    در خصوص ViewSonic هم هيچ مورد خوبي تو بازار وجود نداره و فقط چندتا مدل ضعيفش رو دوستان ديدن من كه خودم نديدم

چند روز پيش از يكي از اين شركت ها تو بازار پايتخت پرسيدم چرا بازار LCD تنوع نداره و LCD خوب وارد نميكنيد؟
    گفتن اصولا حمل و نقل(شما بخونيد قاچاق) اون خيلي سخته و دردسر داره.
    تو رو خدا ببينيد اين مدل DELL E-207WFP قيمت خرده فروشي اش با گارانتي سه ساله تو دنيا 250 دلاره اينا دارن ميدن 470 يعني تقريبا دو برابر، بعد واسه آدم قيافه هم ميگيرن آخ اگر يه كاره اي تو اين مملكت ميشدم گردن هر چي ..............

يه پيشنهاد به مسعود و مهدي: در كنار تجهيزات عكاسي، تجهيزات ويرايش عكس نظير LCD هاي حرفه اي و نرم افزارهاي اون رو هم بياريد بفروشيد
    ویرایش توسط babakdin543 : Wednesday 11 July 2007 در ساعت 09:51
    Kaveh Ghobadi تشکر می‌کند.
    بابک دیناروند
    BabakPhoto
    Puppy

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

نقل قول نوشته اصلی توسط vargha نمایش پست ها

ورقا جان در اینکه اونور آب زیاد برای Dell تره خورد نمیکنند باید عرض کنم در اروپا بله......

اما در بسیاری از نقاط جهان ( آسیا و آمریکا و حتی آفریفا ) برای این برند بسیار تره خورد میکنند...:biggrin:

این مشکل بازار هدف هم مشکلی است در تجارت جهانی.....

ما صدها دستگاه اتومبیل هامر و شورلت و فورد و لینکلن و هولدن و واکسهال و ..... را در کشور هالی حاشیه خلیج پارس میبینیم ، اما در اروپا به سختی....

مثلا در امریکا بسیرای هولدن را به خوبی نمیشناسند ؟ اما همه پونتیاک را بخوبی میشناسند ، در صورتی که هولدن همان پونتیاک است در استرالیا و آسیا....!

این برند بازی کمپانی ها بسیار قضایای پیچیده ای دارد.یک محصول در یک بازار هدف با یک نام شناخته میشود در بازار هدف دیگر با نام دیگر!

چرا تویوتا لکسس و نی سان ( نیسان اشتباه است ) اینفینیتی را در بازار آمریکا معرفی کردند....؟

در علم تجارت یافتن بازار هدف برای محصول علم گسترده و پیچیده ای است....

در ایران به فروشنده نام ViewSonic را بگویی انگار فحش داده ای!میگویند آقا ما از این مارک های چینی نداریم اما بفرمایید سامسونگ یا ال جی ! میتواند سالها در موردش صحبت کند.....

در ایران این مشکل گسترده تر است...

در ایران بازرگان ( شما بخوان دلال پول دار ) میرود دبی ، یک جنس را میبیند و میپسندد و همان را وارد کرده و بر روی آ« تبلیغات میکند و آن برند و مدل میشود گل بازار ....!

چرا که در ایرن نه کابر ( به جای واژه ی نا منحوس یوزر :)) و نه فروشنده و نه بازرگان حرفه ای هستند و فقط به فکر خرید و جیب خود هستند...

اما در همه جای جهان برند های محبوب و مشهور ( مثلا سونی ) شناحته شده هستند..( قصد طرفداری از سونی را ندارم ) این هم به بازرا یابی گسترده و بازار هدف گسترده ( کل جهان ) است....

بازرا هدف جهانی نیاز به صرف هزینه و وقت بسیار است....

در همه جای دنیا نام بی ام دبلیو و مرسدس را بخوبی میشناسند...

همه نام سونی را شنیده اند...

و......................

پوزش اگر به قول همه آف تاپیک بود.....
    ویرایش توسط Kaveh Ghobadi : Wednesday 11 July 2007 در ساعت 21:48
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

ME
    ME آنلاین نیست
    كاربر فعال ME آواتار ها
    تشکر کرده
    4114

سلام
    من امروز رفتم ترابایت ، Viewsonic ها رسیده بود ---ولی 17 و 19 واید که متاسفانه از سری VG هستند و خوب نیستند
    محمد امدادی

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

سلام

من امروز رفتم و یه مانیتور LG 19'' L1960RT Black Edition به قیمت 325000 تومان خریدم. ساخت مادیران نیست و 1 سال گارانتی تعویض داره از یه شرکت در پیت.البته برای پیدا کردنش نصف تهرانو گشتم و آخر سر طبقه 3 پاساژ ایران پیدا کردم. نظرتون در موردش چیه؟ توی این رنج مدل خوبیه؟

اینم مشخصاتش:

http://www.maadiran.com/Persian/Prod...ght=768&ID=88#

TFT Panel Spec Size 19"
    Resolution 1280 x 1024 @ 75Hz
    Brightness 300 cd/m2 ( Typical)
    Contrast Ratio 3000 : 1 (DFC)
    Viewing Angle H: 160°, V: 160°
    Supported Colors 16.7 M Colors
    Display Features Horizontal Frequency 30 ~ 83 kHz
    Vertical Frequency 56 ~ 75 Hz
    Physical Features Video Signal Type RGB Analog/Digital (Separate, Composite, SOG, Digital)
    Input Connector 15 pin D-Sub, DVI
    Power Supply 90 ~ 246 Vac (47~63Hz), Power Adapter
    Net Dimensions (WxDxH) 430 x 226 x 427 mm
    Net Weight 4.6 Kg
    Wall / Arm Mount Type VESA
    Power Consumption Normal Operation Less than 35 watts
    Suspend / Standby Less than 1 watts
    Power Off mode Less than 1 watts
    Plug Play DDC DDC CI
    USB NA
    OSD Control Yes/ OSD adjustment lock function
    Regulation Compliance TCO-99, UL, TUV-GS, SEMKO, CE, FCC-B, EPA Energy Star