صفحه 12 از 104 نخستنخست ... 2 8 9 10 11 12 13 14 15 16 22 62 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 111 تا 120 , از مجموع 1034
Like Tree1045تشکر

موضوع: مانیتور - راهنمای خرید ، پرسش و پاسخ

كاربر ويژه Arash آواتار ها
    تشکر کرده
    4010

پیش فرض پاسخ: مانیتور - راهنمای خرید ، پرسش و پاسخ

کسی خبر داره اون مونیتور ۲۴ اینچ چنده؟
    و چه قدر به درد بخور؟
    بدجور چشمک میزنه!
    آرش عاشوری‌نیا
    www.arashnia.com/blog
    www.kosuf.com

كاربر همراه AliMohammadi آواتار ها
    تشکر کرده
    1567

سلام...
    قمت 24 اينچ 10750000 ريال است...(در زیگورات)
    فكر كنم جناب زماني LCD 20 اينچ Dell داشته باشند...جناب زماني راضي هستيد؟
    علی محمدی

كاربر ويژه Arash آواتار ها
    تشکر کرده
    4010

اوه اوه!
    چه قیمتی!
    فکر کنم چشمش کمی چپ باشه! فکر کردم داره چشمک میزنه!
    Amir Mohebi، ME، Pooriya_Online و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    آرش عاشوری‌نیا
    www.arashnia.com/blog
    www.kosuf.com

ME
    ME آنلاین نیست
    كاربر فعال ME آواتار ها
    تشکر کرده
    4114

من از دوست خوبمون آقا کاوه (کاکوچ) پیشنهاد viewsonic رو داشتم و در بازار رضا رفتم پرس و جو که مشخص شد ترابایت این نوع برند رو کار میکنه و متاسفانه طبق معمول بازار گفت موجود نیست و در گمرک گیر کرده ولی یک نوع 20 اینچ در بارشون هست که رزولوشن 1600 * 1220 مثل اینکه داره ( من خودم مشکوکم به 1220 و فکر کنم 1200 درست باشه ) با قیمت حدود 340 تومان که فکر کنم مونیتور خیلی خوبی باشه به نسبت قیمتش

البته اگر به سایت viewsonic برید چند نوع 20 اینچ داره و نمیدونیم ترابایت کدوم مدل رو وارد خواهد کرد ( از رزولوشن شاید بشه فهمید --من فعلا چک نکردم)

تلفن ترابایت : 66479943 و 66409602
    محمد امدادی

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

نقل قول نوشته اصلی توسط ME نمایش پست ها
    من از دوست خوبمون آقا کاوه (کاکوچ) پیشنهاد viewsonic رو داشتم و در بازار رضا رفتم پرس و جو که مشخص شد ترابایت این نوع برند رو کار میکنه و متاسفانه طبق معمول بازار گفت موجود نیست و در گمرک گیر کرده ولی یک نوع 20 اینچ در بارشون هست که رزولوشن 1600 * 1220 مثل اینکه داره ( من خودم مشکوکم به 1220 و فکر کنم 1200 درست باشه ) با قیمت حدود 340 تومان که فکر کنم مونیتور خیلی خوبی باشه به نسبت قیمتش

البته اگر به سایت viewsonic برید چند نوع 20 اینچ داره و نمیدونیم ترابایت کدوم مدل رو وارد خواهد کرد ( از رزولوشن شاید بشه فهمید --من فعلا چک نکردم)

تلفن ترابایت : 66479943 و 66409602
    خدا را شکر که کاوه هم این برند رو معرفی کرده اند ، بنده با viewsonic تجربیات خوبی دارم ، با اونها کار کردم . و واقعا از بقیه یک سر و گردن بالاتر بود.نمیدانم چرا اینقدر در بازار ناشناخته مانده است و زیاد تبلیغی ندارد اما در جاهای بسیار حرفه ای این مونیتور را دیده ام ، اکثر گرافیست ها از viewsonic استفاده میکنند..قیمت ها هم بسیار عالی است......
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر بسیار فعال babakdin543 آواتار ها
    تشکر کرده
    1522

سلام من با شركت هاي زيگورات، ترابايت، تماس گرفتم

شركت زيگورات گفتن كه LCD هاي DELL رو به صورت سفارشي ميارن مثلا مدل e207wfp رو گفتن حدود 600 تومان مياريم جالبه كه آقاي زماني حدود 450 تومان خريدن خوب سفارشيه ديگه

ترابايت هم همونطوري كه دوستمون گفت هنوز موجودي ندارن و معلوم نيست كي بيارن

تو اين مدت تحقيق تنها مدلهايي 19 الي 22 اينچ موجود تو بازار بجر LG و سامسونگ مدلهاي زير بوده
    Acer AL 1916
    Acer AL 2216W
    NEC ACCYSUNC 92vm
    Sony SDM-X95K

من مدل ديگه اي متاسفانه نديدم از Viowsonic هم خبري فعلا نيست متاسفانه مدلهاي حرفه اي سوني نظير SDM-HS95P و SDM-HX95 ديگه وجود نداره
    به نظر اين اخريه از همه بهتره چون شركت ايران رهجو داره با قيمت 405 تومن سه سال گارانتي مي كنه و كيفيتش هم خوبه ولي وايد نيست

امروز هم ميرم بازار رضا و بازار ايرانيان ببينم چه خبره البته چشم آب نمي خوره چيزي ببينم

تو سامسونگ ها هم مدلهاي زير وجود داره
    Samsung SyncMaster 940T
    Samsung 940 BW
    اون اوليه خوبه با قيمت تقريبا 490 تومن
    دوميه هم با قيمت 280 از لحاظ قيمتي رقيب نداره
    ویرایش توسط babakdin543 : Saturday 7 July 2007 در ساعت 13:06
    بابک دیناروند
    BabakPhoto
    Puppy

كاربر فعال ARASH II آواتار ها
    تشکر کرده
    1259

سلام...
    قمت 24 اينچ 10750000 ريال است...(در زیگورات)
    فكر كنم جناب زماني LCD 20 اينچ Dell داشته باشند...جناب زماني راضي هستيد؟
    آره من که خیلی راضی هستم , البته قبلا" به آقای دیناروند تعریفشو کرده بودم . میشه گفت توی تمام LCD های که تا بحال داشتم (17" گیگا بایت, 19" سامسونگ و CTR 22" NEC )بهترین بوده. مخصوصا" از بابت رنگ و زاویه دید کیفیت خوبی داره . کنتراست خوبی داره ولی کنتراست LCD های سامسونگ خیلی بالاست که فکر کنم باعث میشه که عکسها به صورت طبیعی خودشون نشون داده نشن.
    در مورد واید بودن صفحه فکر نکنم کسی بتونه ایرادی توش پیدا کنه , مخصوصا" اگه با DSLR کار کنیم چون عکسهاش 3:2 هست و برای کارکردن با اکثر برنامه ها مثل فتوشاپ , 3D max و ... چون جای بیشتری در عرض داریم پنل ابزار کناری , صفحه مفید کار رو مربع نمیکنه . برای کار با اینترنت که دیگه عالی عالی مخصوصا" اگه از Opera استفاده کنید. برای فیلم دیدن و عکس دیدن هم که دیگه وضعیت کاملا روشن هست .

این Lcd دل میچرخه و حالت پرتره پیدا میکنه فکر میکنم امتیاز خوبیه
    این مدل 20 " e207wfp نمیچرخه فقط از طرف بالا و پایین میچرخه.....

من از دوست خوبمون آقا کاوه (کاکوچ) پیشنهاد viewsonic رو داشتم و در بازار رضا رفتم پرس و جو که مشخص شد ترابایت این نوع برند رو کار میکنه و متاسفانه طبق معمول بازار گفت موجود نیست
    من که توی بازار رضا چنتاشو دیدم که پشت ویترین روشن بود , خیلی خوشم نیومد , زاویه دیده کمی داشت . ( درمورد رنگ و شارپنس و کنتراستش نمیشد از پشت ویترین تصمیم گرفت ولی همین زاویه کم دید تو ذوق میزد )

امروز هم ميرم بازار رضا و بازار ايرانيان ببينم چه خبره البته چشم آب نمي خوره چيزي ببينم
    مرکز کامپیوتر ایران هم یه سری بزن, من از اون جا خریدم
    آرش زمانی
    5DII A7RII

كاربر بسیار فعال babakdin543 آواتار ها
    تشکر کرده
    1522

آرش جان متاسفانه اون مدل مانيتور دل ديگه تموم شد تعداد 5 تا اورده بودن كه يكيش قسمت شما بود و به ما نرسيد
    شركت دوبرال كامرس آورده بود كه به يكي از دوستانشون تو پاساژ ايران هم داده بودن
    همونطور كه گفتم نسبت كيفيت به قيمتش تو بازار بهترين بود انتخاب خوبي بود اما حيف روز 5 شنبه رفتم بخرم ديدم كه آش رو با جاش بردن قسمت ما نشد (من هميشه كارام تو زندگي دقيقه 90 بوده از كنكور گرفته تا كار و هر چيزي كه فكرشو كنيد)
    بابک دیناروند
    BabakPhoto
    Puppy

كاربر ويژه Amir Mohebi آواتار ها
    تشکر کرده
    8560

نمايندگي viewsonic شرکتي است به نام آوا و خوشه. شماره‌شان را ندارم اما مي‌توان گيرآورد.

يک نکته عرض کنم که تفاوت‌هاي زياد در مانيتور، خصوصاً در رابطه با مثلاً برندي مثل viewsonic، در مدل هاي CRT بودند. در مدل هاي LCD،‌ مخصوصاً مدل هاي کانزومر ارزان قيمت، به علت اين که پانل LCD را در دنيا جنذ کمپاني بيشتر نميسازند، و از اين چند تا پانل‌ساز، 3 تاي آن ها ممتاز هستند،‌ نميتوان تنوع کيفيت، ‌آن چه را که در مانيتورهاي CRT‌ ميديديم، به شکل سابق ديد. البته تفاوت در نسل هاي مختلف LCD زياد است،‌اما بين دو ال سي دي هم نسل از دو برند مختلف و با يک تارگت يکسان، سخت بتوان با اين قاطعيت صحبت کرد.

مثلاً من از ناچاري - يعني آن موقع مانيتور بهتري گير نياوردم - سامسونگ 920N خريدم. در مقايسه با مانيتور محل کارم که يک LG 1510S مال 5 سال پيش است،‌يک مزيت دارد و چند ضعف.

- کنتراستش از مانيتور محل کارم بيشتر است
    - text اصلاً crispness مانيتور محل کارم را ندارد (اين را بابک فرهنگي عزيز تذکر داده بود)
    - روشنايي صفحه اصلا يکسان نيست و ممکن است در ويرايش آدم را به اشتباه بيندازد
    - رنگها اصلاً به خوبي مانيتور محل کارم نيست

شرکت dell بسيار زيرکانه از بهترين پانل هاي LG و سامسونگ استفاده ميکند.

يک مدل LG در بازار بود که 20 اينچ بود و زاويه ديدش 178 درجه، چيز جالبي بود اما تمام شده و پارت بعدي اش نرسيده،‌ دوست دارم مانيتورم زاويه ديدش، حداقل 170 درجه باشد، شايد يکي از مهم ترين پارامترها نيز همين باشد.
    ویرایش توسط Amir Mohebi : Saturday 7 July 2007 در ساعت 23:25
    bf  و Kaveh Ghobadi تشکر می‌کنند.
    امير علي محبي
    نورپردازی پرتره در استودیو | [instagram: amir_talkbylight]

كاربر آشنا Mohammad24 آواتار ها
    تشکر کرده
    0

سلام

امروز گشتی در بازار ایران و رضا زدم. تو بازار رضا چند مدل از DELL بود. بازار ایران هم یکی دو جا Viewsonic داشتن. زیاد نپسندیدم.
    یک مدل LG هم قبلا دیده بودم که خوشم آمده بود، امروز رفتم نداشتن و گفتن فعلا نمیاریم.
    با مقایسه ای که در سایت های مختلف بین مانیتورها انجام دادم Viewsonic رنگ ها را بسیار نزدیک به واقعیت نشان می داد اما از لحاظ رندر در بازی ها و وضوح متن نسبت به L1960 ال جی کم می آورد. به نظر می رسه مانیتورهای دل هم شرایط ایده آلی ندارند.
    به هر حال هنوز نتونستم به یک جمع بندی مناسب برای خرید برسم.
    Mohammad Sangari
    Canon 350D

صفحه 12 از 104 نخستنخست ... 2 8 9 10 11 12 13 14 15 16 22 62 ... آخرینآخرین