صفحه 18 از 104 نخستنخست ... 8 14 15 16 17 18 19 20 21 22 28 68 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 171 تا 180 , از مجموع 1034
Like Tree1045تشکر

موضوع: مانیتور - راهنمای خرید ، پرسش و پاسخ

كاربر همراه kouhsar آواتار ها
    تشکر کرده
    828

پیش فرض پاسخ: مانیتور - راهنمای خرید ، پرسش و پاسخ

نقل قول نوشته اصلی توسط babakdin543 نمایش پست ها
    دوست عزيز اين كنتراست 1:3000 در واقع كنتراست دايناميكه كه زياد ارزشي نداره مثل زوم ديجيتال ميمونه
    سلام
    من توی این مدت در این باره خیلی پرس و جو کردم , البته چیز زیادی هم پیدا نکردم
    LG دو نوع LCD تولید می کنه , یه نوع ساده با نسبت کنتراست 1 : 500 و 1 :600 و 1 : 700 و یک نوع جدید و پیشرفته با نسبت کنتراست دیجیتال 1 : 1600 و 1 : 2000 و 1 : 3000

این نسبت کنتراست دیجیتال قطعا نسبت کنتراست داینامیک نیست ؛ اما استاتیک هم نیست ؛ نسبت کنتراست داینامیک بیشتر در بازار TV ها رایجه و تا 8000 و 12000 و .... هم رسیده ؛ در مانیتور ها بیشتر بحث ابداعات جدید و پارامتر های اندازه گیری متفاوت و پردازشگر های متنوعه

البته LG چند ساله در بازار مانیتور های LCD هیچ جایزه و نشانی در کیفیت نگرفته و هر چی گرفته در طراحی و ظاهر زیبای مانیتور های جدیدش بوده , مخصوصا 19 اینچ های سری L1900 با قیمت دور و بر 400 تومن

كاربر بسیار فعال babakdin543 آواتار ها
    تشکر کرده
    1522

نقل قول نوشته اصلی توسط ME نمایش پست ها
    اقا بابک
    شما الان در تحقیقاتتون برای سایز 20 اینچ ( هم واید و غیر واید) به چه نتایجی رسیدین
    البته در بازار موجود
    ممنون
    والا محمد جان من ديروز خودم واسه اينكه دل كاوه رو شاد كنم و يه تنكس ازش بگيرم Sony SDM-X95K خريدم به قيمت 385 تومن اما تنها 20اينچ هاي وايدي كه تو بازار هست اينا بودن

Samsung SyncMaster 205BW
    Dell E207WFP
    اولي با گارانتي سام سرويس و قيمت 420 تومن منتها فقط يكي داشت و پكشهم پاره بود هر چي گفتمن بده تست كنم گفت نميشه برر خونه مشكلي داشت تو ميدوني با سام سرويس منم نخريدم هم برخورد بدي داشتن هم اينكه بابا سري كه درد نميكنه دستمال نميبندن من هيچ وقت اجازه ندادم بازاري جماعت(البته به كسي بر نخوره چون بازاري حسابي هم داريم كم هم نيست) برام ناز كنه

دل هم با گارانتي سبز يه مغازه اي تو بازار رضا داشت گفت 440 و بدون گارانتي 420 مونتها اونم ترسيدم گفتم اگر مشكلي پيش بياد هيچ كي جواب نميده لا اقل چيزي بخرم كه بتونم روش مانوري بدم
    اينه كه اين مدل رو خريدم با گارانتي رهجو البته گفتن در صورت يك پيكسل سوخته عوض ميكنيم تا ببينيم راست ميگن يا نه

البته بازار پر بود از LCD هاي Viowsonic وترد شده ترابايت همه هم سري VG بودن مارك دوو هم زياد بود اما هيچكدوم از اينا وايد نبودن
    Kaveh Ghobadi تشکر می‌کند.
    بابک دیناروند
    BabakPhoto
    Puppy

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

والا محمد جان من ديروز خودم واسه اينكه دل كاوه رو شاد كنم و يه تنكس ازش بگيرم Sony SDM-X95K خريدم به قيمت 385 تومن اما تنها 20اينچ هاي وايدي كه تو بازار هست اينا بودن

Samsung SyncMaster 205BW
    Dell E207WFP
    اولي با گارانتي سام سرويس و قيمت 420 تومن منتها فقط يكي داشت و پكشهم پاره بود هر چي گفتمن بده تست كنم گفت نميشه برر خونه مشكلي داشت تو ميدوني با سام سرويس منم نخريدم هم برخورد بدي داشتن هم اينكه بابا سري كه درد نميكنه دستمال نميبندن من هيچ وقت اجازه ندادم بازاري جماعت(البته به كسي بر نخوره چون بازاري حسابي هم داريم كم هم نيست) برام ناز كنه

دل هم با گارانتي سبز يه مغازه اي تو بازار رضا داشت گفت 440 و بدون گارانتي 420 مونتها اونم ترسيدم گفتم اگر مشكلي پيش بياد هيچ كي جواب نميده لا اقل چيزي بخرم كه بتونم روش مانوري بدم
    اينه كه اين مدل رو خريدم با گارانتي رهجو البته گفتن در صورت يك پيكسل سوخته عوض ميكنيم تا ببينيم راست ميگن يا نه

البته بازار پر بود از LCD هاي Viowsonic وترد شده ترابايت همه هم سري VG بودن مارك دوو هم زياد بود اما هيچكدوم از اينا وايد نبودن
    بابک جان به نظرم بهترین محصول بازار را انتخاب کرده اید...

بعد از مدتی برایمان در همین تاپیک نقاط قوت و ضعف ( که عمران داشته باشه :::big grin::: ) این مانیتور ارزشمند رو بفرمایید!
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

تشکر کرده
    1522

كاوه جان بزار اولين نقطه ضعفش رو بگم
    من بدنه مشكي خريدم و كليد هاي كنترل و منو هم مشكي هستن و هيچ راهنماي نوري هم ندارن در نتيجه حتي تو روزهم در استفاده از اين كليد ها دچار مشكل ميشيد شب هم مجبوريد كه چراغ روشن كنيد چون حس 60 تون هم نميتونه بهتون كمك كنه در نتيجه خانمتون يا بچها از خواب بيدار ميشن و يك كتك جانانه نوش جان ميكنيد:confused:

زاويه ديد عالي قابل توجه آرش زماني:biggrin:، شارپنس قابل تنظيم عالي، رزولوشن خوب و همچنين اسپيكرش دقيقا اون قدرت مورد نظر منو داره(آخه من دوست داشتم كه اسپيكرش صداش زياد نباشه) در خصوص زمان پاسخ گويي هم، چون من اهل بازي نيستم امتحان نكردم اما تو فيلم و اينا مشكلي نديدم، بعد هم برخورد خوب پرسنل فروشگاه گلدن و شركت ايران رهجو رو هم به مسئله اضافه كنيد مخصوصا آقاي صلاحيان از مسئولين خدمات پس از فروش، چون كارت گارانتي تو پك نبود و من حضوري رفتم كارت رو گرفتم همكاري خوبي باهام داشتن

تا ببينم در اينده چي بشه اما كلا افسوس "برايت" و "وايد" رو ديگه نمي خورم
    اما يه مسئله اي يكم نگرانم ميكنه اينه كه تاريخ توليدش مال ماه 8 سال2005 و تا حالا استفاده نشده ؟؟؟؟؟؟
    Kaveh Ghobadi و AliMohammadi تشکر می‌کنند.
    بابک دیناروند
    BabakPhoto
    Puppy

تشکر کرده
    14101

كاوه جان بزار اولين نقطه ضعفش رو بگم
    من بدنه مشكي خريدم و كليد هاي كنترل و منو هم مشكي هستن و هيچ راهنماي نوري هم ندارن در نتيجه حتي تو روزهم در استفاده از اين كليد ها دچار مشكل ميشيد شب هم مجبوريد كه چراغ روشن كنيد چون حس 60 تون هم نميتونه بهتون كمك كنه در نتيجه خانمتون يا بچها از خواب بيدار ميشن و يك كتك جانانه نوش جان ميكنيد:confused:

زاويه ديد عالي قابل توجه آرش زماني:biggrin:، شارپنس قابل تنظيم عالي، رزولوشن خوب و همچنين اسپيكرش دقيقا اون قدرت مورد نظر منو داره(آخه من دوست داشتم كه اسپيكرش صداش زياد نباشه) در خصوص زمان پاسخ گويي هم، چون من اهل بازي نيستم امتحان نكردم اما تو فيلم و اينا مشكلي نديدم، بعد هم برخورد خوب پرسنل فروشگاه گلدن و شركت ايران رهجو رو هم به مسئله اضافه كنيد مخصوصا آقاي صلاحيان از مسئولين خدمات پس از فروش، چون كارت گارانتي تو پك نبود و من حضوري رفتم كارت رو گرفتم همكاري خوبي باهام داشتن

تا ببينم در اينده چي بشه اما كلا افسوس "برايت" و "وايد" رو ديگه نمي خورم
    اما يه مسئله اي يكم نگرانم ميكنه اينه كه تاريخ توليدش مال ماه 8 سال2005 و تا حالا استفاده نشده ؟؟؟؟؟؟
    ممنون بابک جان...

عدم وجود لامپ یک ایراد ست ، کاملا ایرادی است وارد....

در مورد شرکت ایران رهجو و بازرگانی ایران باید عرض کنم این دوستان در حال یک جهش در خدمات پس از فروش هستند و امیدوارم همین طور ادامه دهند....

در مورد تاریخ تولید عرض کنم که زیاد مهم نیست.اگر گارانتی را از تاریخ فروش محاسبه کنند...

اما از حالا یک موردی رو بگم... سونی برای تعویض پانل حداقل 3 پیکسل را مبنا قرار میدهد و یکپیکسل کافی نیست...
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

تشکر کرده
    1522

نقل قول نوشته اصلی توسط Kaveh Ghobadi نمایش پست ها
    در مورد تاریخ تولید عرض کنم که زیاد مهم نیست.اگر گارانتی را از تاریخ فروش محاسبه کنند...

اما از حالا یک موردی رو بگم... سونی برای تعویض پانل حداقل 3 پیکسل را مبنا قرار میدهد و یکپیکسل کافی نیست...
    بله تاريخ شروع گارنتي رو از اول اگوست 2007 برام زدن باورتون ميشه ::::

بله تو برگه نوشته 3 پيكسل اما اينا بمن ميگن تا 10 روز هر مشكلي بود تعويض ميكنيم 1 پيكسل هم تا سه سال عوض ميكنيم اما برام مهم نيست مگه همه مونيتورهاي LCD تو مدت استفادشون تعداد پيكسلهاشون از 3 تا بالا رفته كه مال من بره اگر هم مشكل داشته باشه تو اين سه سال خودشو نشون مسده بعد از سال سوم هم ردش ميكنم يه مانيتور ديگه ميگيرم :)تا سه سال ديگه فكر كنم اصلا نسل LCD ورداشته شده باشه
    بابک دیناروند
    BabakPhoto
    Puppy

تشکر کرده
    14101

بله تاريخ شروع گارنتي رو از اول اگوست 2007 برام زدن باورتون ميشه ::::

بله تو برگه نوشته 3 پيكسل اما اينا بمن ميگن تا 10 روز هر مشكلي بود تعويض ميكنيم 1 پيكسل هم تا سه سال عوض ميكنيم اما برام مهم نيست مگه همه مونيتورهاي LCD تو مدت استفادشون تعداد پيكسلهاشون از 3 تا بالا رفته كه مال من بره اگر هم مشكل داشته باشه تو اين سه سال خودشو نشون مسده بعد از سال سوم هم ردش ميكنم يه مانيتور ديگه ميگيرم :)تا سه سال ديگه فكر كنم اصلا نسل LCD ورداشته شده باشه
    به به از اول آگوست 2007 به این میگن گارانتی....:::big grin::: سونی دیگه به محصولاتش اعتماد داره....:::big grin:::

بنده الان مانتورم شاید 5 پیکسل سوخته دارد ، زیاد مهم نیست.......اصلا مهم نیست....

بله تا سه سال خدا کریم است ، انشالله 34 اینچ واید میخری این سونی را هم میدید به من :::big grin:::

مبارک باشه بابک جان..

برای اون نداشتن لامپ از این چراغ های USB استفاده کن.یکی بخر بعد روی میز نصب کن ، هر وقت نیاز باشد از اون استفاده کن.نور متمرکز است و زیاد پراکنده نیست.قیمت هم 4 یا 5 تومان است.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir

ME
    ME آنلاین نیست
    كاربر فعال ME آواتار ها
    تشکر کرده
    4114

کد:
    http://www.vafait.com/Products.htm
    لینك محصولات NEC در ایران
    البته فعلا سری NX موجوده

مونیتورهای خاص هم مثل اینكه داره

اما قیمتها خیلی بالاست ----800 هزار تومان 20 اینچ اونهم سری NX
    محمد امدادی

كاربر آشنا Mohammad24 آواتار ها
    تشکر کرده
    0

سلام

امروز X95k رو از ایران رهجو در مجتمع پایتخت قیمت کردم 405000 تومان.::::
    یعنی تو این دو سه روزه 20 تومان گران شد؟؟؟
    Mohammad Sangari
    Canon 350D

تشکر کرده
    1522

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad24 نمایش پست ها
    سلام

امروز X95k رو از ایران رهجو در مجتمع پایتخت قیمت کردم 405000 تومان.::::
    یعنی تو این دو سه روزه 20 تومان گران شد؟؟؟
    نه دوست عزیز گرون نشده من تو چند صفحه قبل نوشته بودم
    خود فروشگاههای رهجو مثل همونی كه شما تو بازار پایتخت دیدید قیمت زده 405 تومن اما نمایندگی ها و فروشگاههای طرف قراردادش كمتر هم میدن من از "گلدن" تو پاساژ ایران خریدم
    بابک دیناروند
    BabakPhoto
    Puppy

صفحه 18 از 104 نخستنخست ... 8 14 15 16 17 18 19 20 21 22 28 68 ... آخرینآخرین