صفحه 6 از 22 نخستنخست ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 16 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 51 تا 60 , از مجموع 214
Like Tree515تشکر

موضوع: درخواست راهنمایی در مورد خرید هارد اکسترنال

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

سلام

دوستاني كه تا به حال از برند A DATA استفاده كرده اند لطفا بفرمايند كه هارد هاي اين برند آيا از لحاظ reliability در حفاظت از اطلاعات مثل Western Digital قابل اعتماد هستند يا خير؟ اگر هاردي ضد ضربه باشد ولي مثل برخي برند هايي كه همه مي شناسيم، بدون وارد آمدن كوچكترين ضربه اي و به دلايل نامعلوم اطلاعاتمون رو خراب كنند و از بين ببرند مسلما فايده اي ندارند. هاردي خوب است كه هم ضد ضربه باشد و هم قابل اعتماد در نگهداري طولاني مدت اطلاعات.

منتظر نظرات دوستان هستم چون خيال خريد يك هارد 500 يا 640 پرتابل (2.5 اينچ) را دارم.

با تشكر
    nmroshan، Kourosh Kahal، Walkman و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    فرهاد حسيني

كاربر آشنا .:ShahaB:. آواتار ها
    تشکر کرده
    391

فرهاد جان من 2 ساله 500 گیگ وسترن 2.4 اینجی دارم
    به جز وقتی که در حال ریختن فایل اگه تکون بخوره اون فایل خراب میشه مشکل دیگه ای نداره
    من خودم توصیه میکنم چون به نظر خودم در زمینه هارد های لپتاب و پرتابل وسترن یک سر و گردن از بقیه برند ها بالاتره و امار خرابی کمتری هم داره
    ===============
    با این حال دنبال خرید یک هارد 2ترا برای بک اپ کل اطلاعاتم هستم (هارد هام کاملا پر شده)
    نمیخوام هم برتایل باشه چون بعد از انتقال اطلاعات پرتابل فعلیم ازاد میشه
    چه هاردی رو توضیه میکنید
    باز هم برم سراغ وسترن و یا برم دنبال برند های دیگه؟؟؟
    farhad44 و NetNegar تشکر می‌کنند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    5034

آيا از لحاظ reliability در حفاظت از اطلاعات مثل Western Digital قابل اعتماد هستند يا خير؟
    فرهاد خان
    من یک هارد 1TB پرتابل usb2 همین WD عزیز رو داشتم و به یکی از دوستان امانت داده بودم تا هارد خودشو مرتب کنه، بعد از انتقال 500GB از اطلاعات این بنده خدا به طور خلاصه عرض کنم، هارد سکته ناقص زد و بعد به دیار باقی شتافت، هارد رو در پر قو نگه داری می کردیم، به پورت های پشت سیستم وصل بود و دو هفته هم نبود از پک باز شده بود. شرکت گارانتی کننده که مستحضر حضور هست، گفت اطلاعاتش برنمی گرده اگه می خواهید هارد سیستم رو بیارید از اون ها ریکاور کنیم. البته هارد رو تعویض کردند ولی چه فایده که اطلاعات دوستمون پرید و کلی باعث شرمندگی و اعصاب خوردی شد.
    WD اصلا مارک بدی نیست الان 3 تا هارد اکسترنال ازش دارم که خوب دارند کار می کنند ولی این قضیه حسابی چشم رو ترسوند و واسه بک آپ گیری اصلا به هارد اکسترنال پرتابل اعتماد نمی کنم. این برقی ها خیلی قابل اعتماد تر هستند به نظرم.
    آن کس که نداند و بداند که نداند/لنگان خرک خویش به منزل برساند
    آن کس که نداند و نداند که نداند/در جهل مرکب ابدالدهر بماند

كاربر فعال majid.sh آواتار ها
    تشکر کرده
    428

نقل قول نوشته اصلی توسط farhad44 نمایش پست ها
    سلام

دوستاني كه تا به حال از برند A DATA استفاده كرده اند لطفا بفرمايند كه هارد هاي اين برند آيا از لحاظ reliability در حفاظت از اطلاعات مثل Western Digital قابل اعتماد هستند يا خير؟ اگر هاردي ضد ضربه باشد ولي مثل برخي برند هايي كه همه مي شناسيم، بدون وارد آمدن كوچكترين ضربه اي و به دلايل نامعلوم اطلاعاتمون رو خراب كنند و از بين ببرند مسلما فايده اي ندارند. هاردي خوب است كه هم ضد ضربه باشد و هم قابل اعتماد در نگهداري طولاني مدت اطلاعات.

منتظر نظرات دوستان هستم چون خيال خريد يك هارد 500 يا 640 پرتابل (2.5 اينچ) را دارم.

با تشكر
    سلام
    من A DATA دارم از اون زرده چند روز پیش شرط بندی کردم با همسرم از یک متری انداختم رو فرش داخلش هم پر بود از اطلاعات چیزیش نشد
    NetNegar تشکر می‌کند.

كاربر فعال Javid آواتار ها
    تشکر کرده
    4245

من A DATA دارم از اون زرده چند روز پیش شرط بندی کردم با همسرم از یک متری انداختم رو فرش داخلش هم پر بود از اطلاعات چیزیش نشد
    حتی تصور چنین شرط بندی رو هم نمی کنم ، با وجود تبلیغات زیاد هرچی باشه وسیله الکترونیکه + بخش مکانیکیه با حساسیت خیلی بالا نسبت به ضربه و حتی اگه بار اول چیزیش نشد دفعه دوم هیچ تضمینی نیست، به نظرم اگه خیلی اهل شرط بندی هستید تا رایج شدن دیسکهای ssd که موتور و صفحه گردان و هد و ... با تکنولوژی فیزیک کوانتوم و نانو ندارند صبر کنید.
    امير
    Instagram

كاربر همراه ramink2 آواتار ها
    تشکر کرده
    723

سلام

با تشكر
    دوست گرامی بنده با کمال اطمینان عرض میکنم بدون شک و تردید هیچ مشکلی ندارد چون من از آن دسته افرادی هستم که تا موردی را خودم تهیه و امتحان نکرده باشم به دیگران توصیه نمیکنم.جسارتا اینکه بعضی میگویند( وسترن بخر حالشو ببر..سیگیت بخر لذتشو ببر یا از این دست حرفها فکر کنم خرید را با ...... اشتباه گرفته اند البته نظرشان محترم.

دوست عزیزjavid اگر شما 10 بار هم امتحان کنید باز سالم میماند،( اگه adata بفهمه اینقدر تعریفشو میکنم ...) هارد های غیر مکانیکی هم موجود هست ولی قیمتی سرسام آور داره و تا زمان متعادل شدن وقت زیاد....
    ویرایش توسط ramink2 : Friday 18 March 2011 در ساعت 01:46 دلیل: 2
    Javid، NetNegar و ahmadmobin تشکر می‌کنند.

D7100 - Sigma 10-20 F/3.5 - 18-55 Afp - 70-200 F/4 VR - 50 F/1.8G

كاربر همراه ramink2 آواتار ها
    تشکر کرده
    723

نقل قول نوشته اصلی توسط LorD MysteriouS نمایش پست ها
    فرهاد جان من 2 ساله 500 گیگ وسترن 2.4 اینجی دارم
    به جز وقتی که در حال ریختن فایل اگه تکون بخوره اون فایل خراب میشه مشکل دیگه ای نداره
    من خودم توصیه میکنم چون به نظر خودم در زمینه هارد های لپتاب و پرتابل وسترن یک سر و گردن از بقیه برند ها بالاتره و امار خرابی کمتری هم داره
    ===============
    با این حال دنبال خرید یک هارد 2ترا برای بک اپ کل اطلاعاتم هستم (هارد هام کاملا پر شده)
    نمیخوام هم برتایل باشه چون بعد از انتقال اطلاعات پرتابل فعلیم ازاد میشه
    چه هاردی رو توضیه میکنید
    باز هم برم سراغ وسترن و یا برم دنبال برند های دیگه؟؟؟
    فکر میکنم خودتان پاسخ خودتان را دادید...
    NetNegar و ahmadmobin تشکر می‌کنند.

D7100 - Sigma 10-20 F/3.5 - 18-55 Afp - 70-200 F/4 VR - 50 F/1.8G

كاربر فعال Elend آواتار ها
    تشکر کرده
    1406

این استانداردهایی که ذکر کردید در هاردهای دیگه ای هم موجوده فقط مخصوص این برند هم نیست
    NetNegar تشکر می‌کند.

كاربر فعال
    تشکر کرده
    1617

سلام

با تشكر
    جناب آقای حسینی
    اگر خیلی خیلی اطلاعاتتون براتون مهمه میتونید هاردهای SSD بخرید (یکی از دوستان بنده وارد کننده برند OCZ هست..)

اگر ماهی یک بار هارد را از سیستم جدا کرده و به مسافرت و ... می برید قبل از سفر بک آپ گرفتن برای هر کسی ضروری میشه

اگر هارد همیشه در کیفتان خواهد بود از این مدل های ضد ضربه بگیرید.

AData خودش مستقیما هارد تولید نمی کنه و هارد 2.5 اینچی را از سامسونگ یا هیتاچی یا همین وسترن و سیگیت می گیره
    وحید بیگدلی

كاربر بسیار فعال Walkman آواتار ها
    تشکر کرده
    6463

نقل قول نوشته اصلی توسط ramink2 نمایش پست ها
    با سلام

جناب جسینی دوست بنده از همین هاردها(ADATA 640GB ) داشت، دو سه ماه بود گرفته بودش، که بدسکتور گرفت و به دیار باقی شتافت

فکر میکنم همون Seagate,Western بهتر باشن

من خودم یه دونه Seagate potable دارم الان دوسال و خورده ای (هنوز دوسال و نیم نشده:biggrin:) هم سرعتش خوبه و هم اطمینان دارم بهش

موفق باشید........
    NetNegar تشکر می‌کند.
    رضا اقبالی www.instagram.com/reza.eqbali

صفحه 6 از 22 نخستنخست ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 16 ... آخرینآخرین