صفحه 372 از 507 نخستنخست ... 272 322 362 368 369 370 371 372 373 374 375 376 382 422 472 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 3,711 تا 3,720 , از مجموع 5069
Like Tree52655تشکر

موضوع: بهترین عکس و یا مجموعه عکسی که در طول هفته می‌بینیم

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    104

اگر همه یک جور فکر کنن دیگه تفاوت عکاس خوب و بد از بین میره چرا وقتی کاربری عکسی رو قرار میده اشکالات عکس گفته نمیشه توسط همون کسانی که ایراد میگیرن ؟ و یک مشت حرفهای کلی میشنویم که بیشتر شبیه غر زدن پیرزن هاست .
    چند روز پیش هم درباره گالری سایت چیزهای جالبی شنیدم مثل تحت تعقیب قرار دادن کاربران و از این جور حرف ها چطوره شکنجه و زندان رو هم بهش اضافه کنیم بعضی ها فکر میکنن اینجا پایگاه بگرام یا زندان گوانتانامو هست! از مدیران میخوام در آینده از مدیر شدن احتمالی این افراد جلوگیری کنن چرا که کاربری باقی نخواهند گذاشت
    RBN1363، majid.sh، saeed2vfx و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر بسیار فعال Madjidm آواتار ها
    تشکر کرده
    7162

دوستان بحث رو خیلی پیچیده نکنند
    اون تحت تعقیب بودن منظور تعقیب قضایی و پلیس بازی نیست منظور کاربران تحت نظر است که در واقع شما به دنبال کردن آثارشان علاقه مند هستید و جزو گزینه های گالری است
    در مورد این تاپیک هم باید بحث سلیقه و تفاوت نگرش وجود داشته باشد اما در قالب صحیح و عکاسانه اش
    بنابراین دوستان به خود نگیرند فقط سعی کنند در ارسالهای هفتگی خود در اینجا عکس باارزش و با فاکتورهای خاص را ارسال کنند تا مورد توجه بیشتر قرار گیرد و بتوانید همان نظرات شخصی خود را به زبان هنری عکاسی و یا تکنیکی عکاسی برای بقیه بهتر بازگو نمایید
    سپاس از صبر و توجه دوستان
    K_NMT، Amir Abdolpanah، masoudfk و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    گزینه تشکر برای عکس خوب است نه عکاس آشنا!
    در باره من،

سلف پرتره ،
    گالری.

كاربر همراه Sina.J آواتار ها
    تشکر کرده
    2930

اول:به قول یکی از دوستان اصل قضیه برمیگرده به سواد و فهم عکاسی
    دوم:به نظرم اعمال محدودیت همگانی جالب نیست. کسانی که عکس های نامربوط آپ میکنن(بند اول) یا نمی دونن هفته چند روزه بهتره با حذف پست یا خدای نکرده کارت کنترل بشن
    سوم:البته بهتره به دید و سلیقه همه احترام گذاشت؛ حتی اگر شما علامه دهر باشید و بقیه از عکاسی فقط فشردن دکمه شاتر رو بلد باشن.
    Saeed Barikani و Miri تشکر می‌کنند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    2901

نقل قول نوشته اصلی توسط Arash نمایش پست ها
    به نظرم ایده‌ی مناسبی برای حل مساله‌ی این تاپیک است. محدودیت توانسته روند ارسال تصاویری که عکس نیستند و یا خیلی بی‌ربط هستند رو آروم کنه بطوری که هر روز ۱۰ تا پست الکی توش نیاد. اما کیفیت تاپیک بهبود قابل توجهی پیدا نکرده.
    به گمانم بهتر‌خواهد شد که این تاپیک قفل شود و تاپیک دیگری با قوانین مشخص شروع به کار کند.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mahshid Kazemi نمایش پست ها
    اگر همه یک جور فکر کنن دیگه تفاوت عکاس خوب و بد از بین میره چرا وقتی کاربری عکسی رو قرار میده اشکالات عکس گفته نمیشه توسط همون کسانی که ایراد میگیرن ؟ و یک مشت حرفهای کلی میشنویم که بیشتر شبیه غر زدن پیرزن هاست .
    چند روز پیش هم درباره گالری سایت چیزهای جالبی شنیدم مثل تحت تعقیب قرار دادن کاربران و از این جور حرف ها چطوره شکنجه و زندان رو هم بهش اضافه کنیم بعضی ها فکر میکنن اینجا پایگاه بگرام یا زندان گوانتانامو هست! از مدیران میخوام در آینده از مدیر شدن احتمالی این افراد جلوگیری کنن چرا که کاربری باقی نخواهند گذاشت

چيزي نمونده كه log in كردن تو سايت رو هم ملزم به تاييد مديران بكنيد، شما آزاديد كه هر قانوني براي فروم بذاريد چون مديرش هستيد اما بهتره يكم درست تر با موضو برخورد كنيم.

اين جا هم يك نمونه ي آماري كوچك از خروار جامعه مون هست. نگاه كنيد: اكثر اعضا به خود سانسوري دچار شدن، جايي هم كه تيغ سانسور بيخيال ميشه جمعيتي ميريزن سر طرف كه وافروما و واعكسا. به نظرتون اين چيزي غير از محصول محدوديت هست؟ حالا بيشترش هم ميخوايد بكنيد؟

ما تو همين جاي كوچيك نميتونيم به تكثرگرايي و عقايد و سليقه هاي مختلف پايبند باشيم، اونوقت دوره راه ميافتيم شعار آزادي و دمكراسي واسه جامعه مون ميديم.

جناب عاشوري نيا، سانسور، محدوديت و فشار در طول تاريخ جوابش رو پس داده، اگر به اصلاح فكر ميكنيد به فكر آزادي باشيد نه محدوديت و مطمئن باشيد اين آرامشي كه به قول شما در اثر محدوديت به وجود اومده رو به بهبود نخواهد بود.

اگر به كيفيت فكر ميكنين بايد بدونين كه با سانسور عايد نخواهد شد. چه اشكالي داره كه روزي 100 تا عكس تو فروم ارسال بشه و از بينش فقط 10 تاش خوب باشه؟ همه ببينن و تشخيص بدن و مهارت بصريشونو تقويت كنن؟

كودكي كه توي اتاق ايزوله رشد ميكنه با اولين سرماخوردگي از بين خواهد رفت.

بهتره به جاي محدوديت بيشتر به توليد محتواي بيشتر و مفيد تر در جهت بالا بردن آگاهي و سواد همديگه فكر كنيم، به اندازه كافي تاپيك هاي محدود و پست هاي غيب شونده موجوده، بيشترش نكنيد.

نقل قول نوشته اصلی توسط Madjidm نمایش پست ها
    دوستان بحث رو خیلی پیچیده نکنند
    اون تحت تعقیب بودن منظور تعقیب قضایی و پلیس بازی نیست منظور کاربران تحت نظر است که در واقع شما به دنبال کردن آثارشان علاقه مند هستید و جزو گزینه های گالری است
    در مورد این تاپیک هم باید بحث سلیقه و تفاوت نگرش وجود داشته باشد اما در قالب صحیح و عکاسانه اش
    بنابراین دوستان به خود نگیرند فقط سعی کنند در ارسالهای هفتگی خود در اینجا عکس باارزش و با فاکتورهای خاص را ارسال کنند تا مورد توجه بیشتر قرار گیرد و بتوانید همان نظرات شخصی خود را به زبان هنری عکاسی و یا تکنیکی عکاسی برای بقیه بهتر بازگو نمایید
    سپاس از صبر و توجه دوستان
    به اين ميگن حرف حساب!
    ashkan 78، Madjidm، Saeed Barikani و 7 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه Sina.J آواتار ها
    تشکر کرده
    2930

در تائید حرفهای آقای میر باید یه نکته رو گوشزد کنم:
    در همه جای جامعه(حتی در این سایت به عنوان جامعه آماری کوچک) هستند کسانی که قوانین رو رعایت نمی کنن. یا آگاهی ندارند یا قانون شکن هستند. پس باید یک چارچوبی باشه و تحت لوای این چارچوب کاربشه تا حریم همه رعایت بشه و کیفیت مطالب سایت هم بالا بره.
    اصل قضیه اینجاست که این قوانین چقدر باید کنترل کننده باشند؟چقدر محدودیت ایجاد کنن؟ بستگی به تصمیمات مدیران دارد.

اما...
    اینجا یک فضای آموزشی است. نه به صورت آکادمیک. بلکه همه اعضا به همدیگه آموزش میدند و همدیگه رو راهنمایی میکنن. همه در کنار هم رشد میکنن و مطالب رو یاد میگیرن. حالا یه عده ای هستند که اطلاعات و تجربه بیشتری دارند که در اختیار بقیه بگذارند یا اطلاعات و تجربه کمتری دارند و یا حتی نوپا هستند و در حال فراگیری.

این تاپیک هم برای نمایش بهترین بهترین هاست که در هفته می بینیم. تاکید می کنم؛ بهترین بهترین ها.
    ممکنه کسی بهترین عکسی رو که میبینه بهترین عکسی نباشه که من می بینم و یا بالعکس.
    چرا؟
    تفاوت دیدگاه ها، تفاوت سواد و فهم از عکس و عکاسی، احساسی که نسبت به یک عکس پیدا میکنیم و ...

در نهایت اینکه:
    قوانین رو رعایت کنیم-به دیدگاههای هم احترام بگذاریم-خودمون رو بالاتر از دیگران ندونیم(حتی اگر باشیم)-قوانین رو انقدر سختگیرانه نکنیم(با قانون شکنان سختگیرانه تر برخورد کنیم، نه با همه)
    ashkan 78، M.R.Mir، Saeed Barikani و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه Arash آواتار ها
    تشکر کرده
    4010

جناب میر
    چیزی که در اینترنت فراوان است عکس و تصویر است.
    چرا باید هر عکسی که در اینترنت پیدا می‌شود سر از فروم ما در بیاورد؟ آنهم روزی صد عکس؟
    آیا واقعن محدودیت یک هفته یک عکس و یا یک مجموعه‌ی عکس خیلی سخت است؟
    الان که این محدودیت برقرار است این تاپیک چه قدر به ما کمک کرده که این محدودیت برداشته بشه کمک کنه؟
    اینکه هر روز ۱۰ پست از عکسهای 1x در فروم پست شود خیلی خوبه؟ آزادی برقرار است و دموکراسی فیلان؟
    محدودیت در راستای حفظ کیفیت فروم است. محدودیت برقرار شده تا شما لطف کنید قبل از ارسال هر پست و یا هر عکس اندکی احترام برای جمع بگذارید و فکر کنید آیا واقعن این بهترین عکسی است که در طول یک هفته دیدم؟
    فقط و فقط همین! یادم نمیاد هفت روز هفته‌ی کاربران را شمرده باشم و پستی را حذف کنم. مگر اینکه عکس‌های فله‌ای در تعداد زیاد فرستاده باشه که مجموعه نباشد.

حالا هم چیزی تغییر نکرده. مدیران برای تغییر هر چیزی ساعتها فکر می‌کنند و بحث می‌کنند که شرایط فروم بهبود پیدا کند. این بهبود لزومن آزادی عملکرد کاربران نیست. اینکه شما اندکی در انتخاب خودتون دقت کنید. اگر عکسی به نظرتان خوب می‌آید چند کلامی بنویسید که چرا خوب است؟ چرا هیجان انگیز است؟ چرا تازه است. چه اجرای خوب چه تکنیک موفقی باعث بوجود آمدن این عکس شده نمودی از دیکتاتوری در این فروم است؟ خوب باشد! البته در این مورد هنوز نتوانستم نظر مدیران را جلب کنم و در مورد این تاپیک فعلن چیزی تغییر نکرده.

* دوستان اگر جاییمان سوخته خوب نیست جای دگری را فوت کنیم!
    همه جا تیغ سانسور را کند شد و دیکتاتوری را سرنگون. فقط ماند فروم سایت عکاسی؟
    اینجا محیطی کوچک، غیر دولتی و مستقل است. با پول بیت‌المال هم اداره نمی‌شود.
    هدفمان ایجاد دموکراسی،‌جامعه‌ی مدنی و آزادی‌های فردی و اجتماعی نیست. هدفمان داشتن محیطی برای بحث و گفتگوی فنی و هنری در مورد عکاسی‌ست.
    محدودیت‌مان قوانین کشور است. قرار نیست اینجا بخاطر خودخواهی کسی فیلتر شود. محدودیتمان قوانین فروم است که برای نظم گرفتن و حفظ کیفیت فنی فروم در نظر گرفته شده.
    قدیم‌ترها خودم یکی از آنارشیست‌ترین اعضای فروم بودم. سخت‌گیری‌ها و مرتب کردن تاپیک‌ها و ... به لطف آقای هژیرآذر شروع شد.(یادمه که کاملن مخالف بودم!) اما نتیجه‌ش در فروم بسیار مثبت بود. قوانین فروم وحی منزل نیستند. با بحث و گفتگو شکل گرفته‌اند و یا بحث و گفتگو هم تغییر می‌کنند. هم‌اکنون هم مدیران فروم چون همیشه در حال بررسی وضعیت تاپیک‌های مختلفی هستند. از این تاپیک تا عکس هفته و عکسهای شما و بخش دانلود مجلات و کتابها و ...
    yasin-m، Akazemi، K_NMT و 10 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    آرش عاشوری‌نیا
    www.arashnia.com/blog
    www.kosuf.com

كاربر همراه
    تشکر کرده
    2901

جناب میر
    چیزی که در اینترنت فراوان است عکس و تصویر است.
    چرا باید هر عکسی که در اینترنت پیدا می‌شود سر از فروم ما در بیاورد؟ آنهم روزی صد عکس؟
    آیا واقعن محدودیت یک هفته یک عکس و یا یک مجموعه‌ی عکس خیلی سخت است؟
    الان که این محدودیت برقرار است این تاپیک چه قدر به ما کمک کرده که این محدودیت برداشته بشه کمک کنه؟
    اینکه هر روز ۱۰ پست از عکسهای 1x در فروم پست شود خیلی خوبه؟ آزادی برقرار است و دموکراسی فیلان؟
    اعتراض من به محدوديت در تمام تاپيك هايي بود كه براشون مميزي گذاشتين و حذف پست ها، نه صرفا اين تاپيك. اينجا شد بهانه اي براي گفتن.

محدودیت در راستای حفظ کیفیت فروم است
    به جاي كيفيت بذاريد مصلحت
    ميشه كليشه اي كه توجيه تمام سانسورچي هاي دنياست جناب عاشوري نيا

محدودیت برقرار شده تا شما لطف کنید قبل از ارسال هر پست و یا هر عکس اندکی احترام برای جمع بگذارید و فکر کنید آیا واقعن این بهترین عکسی است که در طول یک هفته دیدم؟
    با قسمت بولد شده موافقم اما راهش محدوديت نيست، تحمل و افزايش آگاهي و مهارت اعضاي فرومه

فقط و فقط همین! یادم نمیاد هفت روز هفته‌ی کاربران را شمرده باشم و پستی را حذف کنم. مگر اینکه عکس‌های فله‌ای در تعداد زیاد فرستاده باشه که مجموعه نباشد.
    حالا هم چیزی تغییر نکرده. مدیران برای تغییر هر چیزی ساعتها فکر می‌کنند و بحث می‌کنند که شرایط فروم بهبود پیدا کند. این بهبود لزومن آزادی عملکرد کاربران نیست. اینکه شما اندکی در انتخاب خودتون دقت کنید. اگر عکسی به نظرتان خوب می‌آید چند کلامی بنویسید که چرا خوب است؟ چرا هیجان انگیز است؟ چرا تازه است. چه اجرای خوب چه تکنیک موفقی باعث بوجود آمدن این عکس شده نمودی از دیکتاتوری در این فروم است؟ خوب باشد! البته در این مورد هنوز نتوانستم نظر مدیران را جلب کنم و در مورد این تاپیک فعلن چیزی تغییر نکرده.
    مغلطه نكنيد، اينايي كه شما گفتي ربطي به ديدگاه من نداره، من موضو رو كلي تر ميبينم. بازم ميگم، تامل و ملاحضه در ارسال عكس خوبه اما نه به بهاي ايجاد محدوديت.

*
    دوستان اگر جاییمان سوخته خوب نیست جای دگری را فوت کنیم!

نميدونم بايد ازين لحن و صحبتتون ناراحت بشم يا نه، اما من نه جاييم سوخته و نه جايي رو فوت ميكنم. فقط براي خودم متاسفم و بيشتر ازون براي اين لحن گفتار كه پاي پستش به سرعت لايك زده ميشه

همه جا تیغ سانسور را کند شد و دیکتاتوری را سرنگون. فقط ماند فروم سایت عکاسی؟
    اینجا محیطی کوچک، غیر دولتی و مستقل است. با پول بیت‌المال هم اداره نمی‌شود.
    هدفمان ایجاد دموکراسی،‌جامعه‌ی مدنی و آزادی‌های فردی و اجتماعی نیست. هدفمان داشتن محیطی برای بحث و گفتگوی فنی و هنری در مورد عکاسی‌ست.
    ما از جامعه جدا نيستيم. اما قرار نيست مانيفيست سياسي منتشر كنيم و ...
    اين نظر شخصي منه، اگر به پيشرفت و اصلاح فكر ميكنيم بايد از خودمون شروع كنيم، اين فروم هم شاملش ميشه

محدودیت‌مان قوانین کشور است. قرار نیست اینجا بخاطر خودخواهی کسی فیلتر شود. محدودیتمان قوانین فروم است که برای نظم گرفتن و حفظ کیفیت فنی فروم در نظر گرفته شده.
    مگه حرف سر چي بوده كه ربطش به قوانين كشور دادين؟ فيلتر كدومه؟ من ميگم سانسور بده، محدوديت بده، چه ربطي به اينا داره؟ مگه من اسم از جايي يا ارگاني بردم؟ دارم درباره ي فروم صحبت ميكنم و ارتباطي كه با جامعه داره و نقشي كه من و شما توش بازي ميكنيم.
    اگر اعتراض من به برخي قوانين خودخواهي محسوب ميشه ( بازم خوبه كه اقدام عليه امنيت فروم محسوب نشده) من از موضعم كوتاه ميام تا حقي از كسي ضايع نشه.

قدیم‌ترها خودم یکی از آنارشیست‌ترین اعضای فروم بودم. سخت‌گیری‌ها و مرتب کردن تاپیک‌ها و ... به لطف آقای هژیرآذر شروع شد.(یادمه که کاملن مخالف بودم!) اما نتیجه‌ش در فروم بسیار مثبت بود. قوانین فروم وحی منزل نیستند. با بحث و گفتگو شکل گرفته‌اند و یا بحث و گفتگو هم تغییر می‌کنند. هم‌اکنون هم مدیران فروم چون همیشه در حال بررسی وضعیت تاپیک‌های مختلفی هستند. از این تاپیک تا عکس هفته و عکسهای شما و بخش دانلود مجلات و کتابها و ...
    اميدوارم روز به روز حال فروم خوب تر بشه و رو به پيشرفت باشه

حال همه ي ما خوب است، اما تو باور مكن...
    ویرایش توسط M.R.Mir : Saturday 31 December 2011 در ساعت 16:58 دلیل: اصلاح نقل قول
    ashkan 78، devil_ebs، saed_violin و 9 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر بسیار فعال Amir Abdolpanah آواتار ها
    تشکر کرده
    10736

محدودیت خوب نیست. اما نه برای همه!

بزارید یه مثال براتون بزنم، شما فرزندتان را بدون محدودیت نخواهید گذاشت، چون به کیفیت رشدش اعتقاد دارید.
    نمونه عکس هایی که اینجا گذاشته می شوند باید بهترین باشند و شکی در آن نیست ... حال اگر رفقای نابابی دانسته یا ندانسته سعی در فریب فرزند نوآموز شما داشتند، شما چه می کنید؟

من به شخصه دوست دارم این تاپیک را که باز می کنم، عکس واقعی ببینم. عکسی که من را میخکوب کند. منتها فضای این تاپیک شبیه ایمیل هایی است که برای من فوروارد می شود!!! به هر حال باید یک فرقی بین بهترین عکس انتخابی یک عکاس و یک فرد غیر عکاسی باشد یا نه؟
    hamid_kh، Sina.J، lamagra و 6 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    مهمتر از عکاس خوب بودن، انسان شریف بودن است.

كاربر همراه ramink2 آواتار ها
    تشکر کرده
    723

سلام:

خب ......

بهتر نیست دوستان عزیزی که در مورد بی محتوایی پست های این تاپیک اعتراض دارند همین الان بیاید و چند عکس ( خوب و پر محتوا و برابر با ارزش های این تاپیک ) بگذارند تا به این بهانه هم بحث به جاهای باریکتری کشیده نشود و همین که راهنمایی باشد برای من و امثال من.

جناب عاشوری نیا خیلی مشتاق هستم دیدگاه شما را هم در مورد برگزیدن بهترین عکس و یا مجموعه عکسی که در طول هفته می‌بینیم ببینم.

موفق باشید...
    Madjidm، Saeed Barikani، Walkman و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

D7100 - Sigma 10-20 F/3.5 - 18-55 Afp - 70-200 F/4 VR - 50 F/1.8G

كاربر ويژه Arash آواتار ها
    تشکر کرده
    4010

به جاي كيفيت بذاريد مصلحت
    ميشه كليشه اي كه توجيه تمام سانسورچي هاي دنياست جناب عاشوري نيا
    به هرحال ممنون از تمام لطفی که به من، ما و تمام این مجموعه دارید.
    عذر می‌خواهیم که پایمان را برگلویتان گذاشته‌ایم. دستانمان را جلوی چشمها و گوشتهایتان گرفته‌ایم.
    خوشبختانه حضور و عدم حضور در این فضای آلوده و دیکتاتوری نیاز به پناهندگی، پاسپورت، پایان خدمت و ترک خانواده ندارد.
    1986 تشکر می‌کند.
    آرش عاشوری‌نیا
    www.arashnia.com/blog
    www.kosuf.com