صفحه 5 از 9 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 8 9 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 41 تا 50 , از مجموع 85
Like Tree392تشکر

موضوع: Pentax K-3

كاربر همراه odesa آواتار ها
    تشکر کرده
    133

من هم نظرم اینه که این شایعه ای بیش نیست.شاید اگر کسی میگفت خروجی k5 از k3 به لحاظ رفتار نویزی و ... بهتره چون k5 داشتم و باز هم نمیشه این حرف رو زد،قابل قبول تر بود.من نمیدونم تو ایران مگر چند نفر k3 معمولی دارند که بخوان k3 پرستیژ داشته باشن کل بار ایران 12 عدد بوده و کل موجودی جهان 2000 تا !!! انوقت در ایران خروجی دو دوربین مقایسه شده!
    yaghoobi، mreza1001، mOhSeN.Gh و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا moein_m آواتار ها
    تشکر کرده
    0

سلام خدمت همه دوستان بنده بعد مدتها خرید و تست انواع دوربینها اومدم سراغ پنتاکس و k3 پرستیژ ادیشن رو خریداری کردم تا الان حدود ۲۰۰ شات زدم دوربین خوبی به نظر میاد و بدنه محکم و خوشدست و البته سنگینی داره و به راحتی خروجی مناسب میده به نظرم حیفه که این برند تو ایران غریب افتاده و عموم علاقه مندان فقط کنون و نیکون رو خریداری میکنن
    mreza1001، mOhSeN.Gh و 47amir تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا moein_m آواتار ها
    تشکر کرده
    0

یکی از موارد جالب در این دوربین قابلیت حرکت و زاویه گرفتن سنسور هست من تا حالا تو دوربین دیگه ای این قابلیت رو ندیدم در واقع هم کار لنز تیلت شیفت رو انجام میده هم مثل یه دوربین فانوسی عمل میکنه
    mreza1001 و 47amir تشکر می‌کنند.

كاربر همراه Hossein Arabi آواتار ها
    تشکر کرده
    4287

نقل قول نوشته اصلی توسط moein_m نمایش پست ها
    یکی از موارد جالب در این دوربین قابلیت حرکت و زاویه گرفتن سنسور هست من تا حالا تو دوربین دیگه ای این قابلیت رو ندیدم در واقع هم کار لنز تیلت شیفت رو انجام میده هم مثل یه دوربین فانوسی عمل میکنه
    واقعا در این دوربین چنین قابلیتی وجود داره؟
    mreza1001 و mOhSeN.Gh تشکر می‌کنند.
    پرتره‌ها کار مشترک هستند

تشکر کرده
    133

سلام
    موردی که دوستان اشاره کردند رو باید عرض کنم .یک مود در لایو ویو دوربین وجود داره که فکر میکنم در k5 هم این گزینه موجود بود. گزینه Horizon Correction یا اصلاح خط افق که به ترتیب زیر کار میکنه

یک گزینه هم هست که در آن میتوان کمپوزوسیون رو Adjustment کرد و این گزینه برای زمانیه که دوربین روی سه پاییه باشه و فکر میکنم ما باید روی دوربین یک لنز تیلت شیفت بسته باشم

کار لنز تلت شیفت یا فانوسی خیر!
    قابلیت شیفت سنسور محدود و فقط برای تنظیم است

کد:
    https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=RKbnO8rlg44
    ویرایش توسط odesa : Thursday 1 January 2015 در ساعت 15:37
    mreza1001، mOhSeN.Gh، a.g g.a و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    133

سلام دیروز k3 رو فروختم به مغازه ای که ازش خرید کرده بودم و یک عدد k3 پرستیژ خریدم.البته خیلی دوست داشتم که جز اون 2000 نفری باشم که این دوربین رو در جهان دارند(قول میدم ریکو حداقل 20 هزار تا تولید کرده) و یک ضرر یک میلیونی رو تحمل کنم تا تکلیف شخص خودم و دیگران یک بار برای همیشه روشن بشود،که ایا این دو ورژن از لحاظ کیفیت و ورودی تفاوت دارند یا که خیر!
    1-کیفیت خروجی ابدا تفاوتی نداشت چه در رنگ چه در شارپنس و ...فقط فریمور دوربین ابگریت شده که من به راحتی k3 قبلی خودم رو ابگریت کرده بودم.
    2-کیفیت ساخت دو دوربین تفاوتی ندارند.فقط بند کتان جای خودش رو به بند چرمی داده.
    3-یک نکته ای همون اول متوجه شدم کیفیت پلاستیک فشرده ورژن پرستیژ ادیشن بود که یک لایه رنگ حساس و کاملا لغزنده و لیز بود ،دقیقا چون عادت دارم دوربین رو با گریپ دستم بگیرم تا دستم پر بشه این مورد متوجه شدم و باید اعتراف کنم که k3 معمولی خوش دست تر و جنس "خیلی"بهتری داشت.دقیقا همون درصد وزنی که در پرستیژ ادیشن کم شده نسبت به ورژن معمولی فکر میکنم همین دلیله.
    پیشنهاد من به کسانی که k3 معمولی رو دارند اینه که عاقلانه تر اینه که صبر کنند تا پنتاکس k2 رو معرفی کنه و ابدا به پرستیژ و یا سیلور ابگریت نکنند.

پرستیژ ادیشن

1p.JPG

معمولی
    ویرایش توسط M.Mobin : Sunday 4 January 2015 در ساعت 23:23 دلیل: حذف عکاس به دلیل ابعاد غیر مجاز.قوانین ارسال را مطالعه و رعایت کنید.
    yaghoobi، vahidshah، Fereidoon و 11 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    133

Pentax_K3_jm6737.jpg

پیرو پست قبلی-سطح زبر و برجسته پنتاکس k3 معمولی مانع از لغزش هست اما در پرستیژ این سطح زبر و برجسته جای خودش رو به یک لایه حساس صیقلی لغزنده داده که من احتمال میدم خیلی راحت هم خش بیفته روش.
    yaghoobi، vahidshah، mreza1001 و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    456

نقل قول نوشته اصلی توسط moein_m نمایش پست ها
    سلام خدمت همه دوستان بنده بعد مدتها خرید و تست انواع دوربینها اومدم سراغ پنتاکس و k3 پرستیژ ادیشن رو خریداری کردم تا الان حدود ۲۰۰ شات زدم دوربین خوبی به نظر میاد و بدنه محکم و خوشدست و البته سنگینی داره و به راحتی خروجی مناسب میده به نظرم حیفه که این برند تو ایران غریب افتاده و عموم علاقه مندان فقط کنون و نیکون رو خریداری میکنن
    مبارکتون باشه. دوربین بسیار خوبی هستش من هم قصد خرید دارم. سری پرستیژ با باتری گریپ عرضه شده و داخل جعبه لنزی همراه نداره. شما چه لنزی براش تهیه کردین؟
    mreza1001 تشکر می‌کند.
    کشف زیبایی چه زیباست...

كاربر همراه
    تشکر کرده
    456

نقل قول نوشته اصلی توسط odesa نمایش پست ها
    سلام دیروز k3 رو فروختم به مغازه ای که ازش خرید کرده بودم و یک عدد k3 پرستیژ خریدم.البته خیلی دوست داشتم که جز اون 2000 نفری باشم که این دوربین رو در جهان دارند(قول میدم ریکو حداقل 20 هزار تا تولید کرده) و یک ضرر یک میلیونی رو تحمل کنم تا تکلیف شخص خودم و دیگران یک بار برای همیشه روشن بشود،که ایا این دو ورژن از لحاظ کیفیت و ورودی تفاوت دارند یا که خیر!
    1-کیفیت خروجی ابدا تفاوتی نداشت چه در رنگ چه در شارپنس و ...فقط فریمور دوربین ابگریت شده که من به راحتی k3 قبلی خودم رو ابگریت کرده بودم.
    2-کیفیت ساخت دو دوربین تفاوتی ندارند.فقط بند کتان جای خودش رو به بند چرمی داده.
    3-یک نکته ای همون اول متوجه شدم کیفیت پلاستیک فشرده ورژن پرستیژ ادیشن بود که یک لایه رنگ حساس و کاملا لغزنده و لیز بود ،دقیقا چون عادت دارم دوربین رو با گریپ دستم بگیرم تا دستم پر بشه این مورد متوجه شدم و باید اعتراف کنم که k3 معمولی خوش دست تر و جنس "خیلی"بهتری داشت.دقیقا همون درصد وزنی که در پرستیژ ادیشن کم شده نسبت به ورژن معمولی فکر میکنم همین دلیله.
    پیشنهاد من به کسانی که k3 معمولی رو دارند اینه که عاقلانه تر اینه که صبر کنند تا پنتاکس k2 رو معرفی کنه و ابدا به پرستیژ و یا سیلور ابگریت نکنند.

پرستیژ ادیشن

معمولی
    توضیح و توصیه خوبی بود ممنون و پرستیژ مبارک. ولی وقتی توی چند پست قبلی نظرتونو خوندم که گفتین موضوع بهبود خروجی سری پرستیژ امکان نداره و شایعه ست فکر نمی کردم برای اطمینان بیشتر ضرر یک میلیونی رو به جون بخرین! اون هم بعد از مدت کوتاهی از آپگرید قبلی تون که رضایت زیادی هم براتون در پی نداشت. در هر صورت با این خرید جدید یک منبع اطلاعاتی خوب و مطمئن برای ماهایی هستین که قصد خرید داریم و می تونیم از تجربه شما استفاده کنیم. ممنون. البته من بیشتر به سری سیلور علاقه دارم که وارد ایران نشده. هرچند که شاید با توجه به قیمت در نهایت کیت سری معمولی همراه لنز رو ترجیح بدم. چون اقتصادی تره.
    yaghoobi و mreza1001 تشکر می‌کنند.
    کشف زیبایی چه زیباست...

تشکر کرده
    133

نقل قول نوشته اصلی توسط mOhSeN.Gh نمایش پست ها
    مبارکتون باشه. دوربین بسیار خوبی هستش من هم قصد خرید دارم. سری پرستیژ با باتری گریپ عرضه شده و داخل جعبه لنزی همراه نداره. شما چه لنزی براش تهیه کردین؟
    ممنون من از وقتی k5 رو داشتم چند تا لنز هم داشتم یک 21 لیمیتد یک 35 اف 2.4 که این دومی با توجه به قیمتش خیلی لنز خوب و شارپیه و یک 90 ماکرو توکینا-من کلا با لنز زوم رابطه خوبی ندارم اما ریکو اعلام کرده یک لنز 18-50 به زودی عرضه خواهد شد و پیشتر هم یک لنز 16-85 هم عرضه شده بسته به نوع کارایی متفاوته .
    در مورد اپدیت به پرستیژ از k3 معمولی هم بیشتر زیبایی و بعدها جنبه کلکسیونی پیدا کردن پرستیژ بود خروجی مطلقا تفاوتی نداره .در بین این دو من واقعا باید اشاره کنم به خروجی دوربین k-5ii s و حتی k5 معمولی که داشتم و باید بگم عالی بودند.جالبه که k5ii-s خیلی اختلاف قیمتی با k3 نداره !
    yaghoobi، mreza1001، mOhSeN.Gh و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

صفحه 5 از 9 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 8 9 آخرینآخرین