صفحه 595 از 755 نخستنخست ... 95 495 545 585 591 592 593 594 595 596 597 598 599 605 645 695 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 5,941 تا 5,950 , از مجموع 7544
Like Tree81983تشکر

موضوع: پرتره Portrait

كاربر همراه abehrooz آواتار ها
    تشکر کرده
    610

Nikon D7100-50f1.8D
    تصاویر پیوست شده تصاویر پیوست شده  
    ویرایش توسط abehrooz : Sunday 20 December 2015 در ساعت 15:41
    nicebluesky، sarasadegh و khorkhe تشکر می‌کنند.

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

سلام
    جسارتاً پيشنهاد مي كنم قبل از ارسال، عكس هاي 20-30 صفحه از تاپيك را ملاحظه بفرمائيد و اگر به نظرتان، كيفيت عكس، همتاي متوسط كيفيت عكس ها بود، ارسال فرمائيد.
    ارادت
    K_NMT، Kourosh Kahal، KHAKSAR و 21 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2655

نقل قول نوشته اصلی توسط siosha نمایش پست ها
    در هر کاری همیشه اشکال وجود داد اینکه کسی از تکنیکی استفاده کند عکس را در زیر مجموعه آن گروه قرار می دهد ولی این مورد که عکس 100% با تکنیک مطابقت دارد با خیر مسئله دیگری است از تصاویر شما فقط دو مورد وسط مصداق دارد و مابقی عکس معمولی هستند که بوسیله فتوشاپ منهدم شده اند البته عکس سوم با تکنیک فتوشاپ به این مرحله رسیده
    این تکنیک نور پردازی است نه اصلاحات فتوشاپ که عکس را در رده High و Low قرار می دهد

سفید بودن پس زمینه اهمیت چندانی در این تکنینک ندارد فقط میزان نور و نبودن سایه شدید از مشخصات این شیوه است که عکس پدرام نمونه بسیار خوبی برای نمایش آن بود

عکس اول بطور مشخصی دارای سایه دست است عکس چهارم هم که دارای انواع سایه های کاملا تیره است در عکس سوم مشاهده می کنیم که عکس از شیوه معمولی عکاسی استفاده می کند و با فتوشاپ سفیدی ها تقویت شده است
    من گمان نمیکنم این همه منابع باهم دچار ضعف اطلاعات عکاسی باشند . همونطور که عرض کردم به باور من مثال هایی که دوستان زدند نمونه های اعلای های کی هستند ولی high key فقط تعریف دوستان نیست. تعاریف شامل تری هم از منابعی دیگر ارائه دادم.

موفق باشید
    M.Nouri تشکر می‌کند.

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2655

نام: IMG_8760.jpg نمایش: 486 اندازه: 108.2 کیلو بایت
    shabab، Mohamad_Ali، milad_iut و 23 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    610

نقل قول نوشته اصلی توسط Dariush Chegini نمایش پست ها
    سلام
    جسارتاً پيشنهاد مي كنم قبل از ارسال، عكس هاي 20-30 صفحه از تاپيك را ملاحظه بفرمائيد و اگر به نظرتان، كيفيت عكس، همتاي متوسط كيفيت عكس ها بود، ارسال فرمائيد.
    ارادت
    سلام
    جسارتا اگر مشخص کنید منظورتون دقیقا با کدوم پست هست بهتره ، اصولا دوستان در یک همچنین فروم هایی جمع میشن که ایرادات کار رو کمتر کنن و هیچ کاری بی عیب نیست البته برای قرار دادن عکس حتما یک سری استاندارد های اولیه باید رعایت شه و به نظر من بهتر در ابتدای کار عکسهامون رو در تاپیک لطفا نظر دهید قرار بدین. و بعد. پس از اینکه تجربمون بیشتر شد عکسهارو در تاپیک های تخصصیش قرار بدیم
    ویرایش توسط abehrooz : Sunday 20 December 2015 در ساعت 17:33
    M.Nouri تشکر می‌کند.

كاربر بسیار فعال amir.komeily آواتار ها
    تشکر کرده
    12403

نقل قول نوشته اصلی توسط abehrooz نمایش پست ها
    سلام
    جسارتا اگر مشخص کنید منظورتون دقیقا با کدوم پست هست بهتره ، اصولا دوستان در یک همچنین فروم هایی جمع میشن که ایرادات کار رو کمتر کنن و هیچ کاری بی عیب نیست البته برای قرار دادن عکس حتما یک سری استاندارد های اولیه باید رعایت شه و به نظر من بهتر در ابتدای کار عکسهامون رو در تاپیک لطفا نظر دهید قرار بدین. و بعد. پس از اینکه تجربمون بیشتر شد عکسهارو در تاپیک های تخصصیش قرار بدیم
    فکر میکنم طرف صحبت جناب چگینی با همه دوستان بود در جهت پربارتر شدن تاپیک.
    در ادامه، در مورد عکس اخری که گذاشتین و این جملتون:
    برای قرار دادن عکس حتما یک سری استاندارد های اولیه باید رعایت شه
    حتما نقاط قوتی در عکستون دیدین... ممنون میشم در موردش توضیح بدین.
    ارادتمند
    M.Nouri، Pedram.m، miladn1370 و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    610

نقل قول نوشته اصلی توسط amir.komeily نمایش پست ها
    فکر میکنم طرف صحبت جناب چگینی با همه دوستان بود در جهت پربارتر شدن تاپیک.
    در ادامه، در مورد عکس اخری که گذاشتین و این جملتون:

حتما نقاط قوتی در عکستون دیدین... ممنون میشم در موردش توضیح بدین.
    ارادتمند
    بله بنده در خصوص استاندارد های اولیه عکس گفتم مثل کادر بندی فوکوس صحیح و ....
    اگر عکسم بدون ایراد و عالی بود اطمینان داشته باشید که تو این فروم قرارش نمیدادم فکر میکنم دلیل جمع شدنمون اینجا کمک کردن و استفاده از تجربه همدیگر هستش بهتره به جای تخریب کلی همدیگه ایرادات عکس هارو بگیم نه اینکه با کلی گویی باعث تخریب افراد شیم متاسفانه ما فقط تخریب کردن رو یاد گرفتیم و تخریب کردن شده مثل یک صلاح که باهاش بقیرو هدف قرار میدیم

تشکر کرده
    12403

بله بنده در خصوص استاندارد های اولیه عکس گفتم مثل کادر بندی فوکوس صحیح و ....
    اگر عکسم بدون ایراد و عالی بود اطمینان داشته باشید که تو این فروم قرارش نمیدادم فکر میکنم دلیل جمع شدنمون اینجا کمک کردن و استفاده از تجربه همدیگر هستش بهتره به جای تخریب کلی همدیگه ایرادات عکس هارو بگیم نه اینکه با کلی گویی باعث تخریب افراد شیم متاسفانه ما فقط تخریب کردن رو یاد گرفتیم و تخریب کردن شده مثل یک صلاح که باهاش بقیرو هدف قرار میدیم
    نه بهروز جان، من با شناختی که از جناب چگینی دارم ایشون اصلا اهل تخریب نیستن. اگر پستی زدن، بدون شک در وهله اول، برای خود کاربران و در وهله دوم برای پربار تر شدن فروم هست.
    بنده هم قصد تخریب نداشتم، فقط نظرم اینه عکس شما در تاپیک "لطفا نظر دهید" جای مناسبتری برای نمایش بود.
    در انتها شما هستی که تصمیم میگیری کدوم عکست برای چه تاپیکی مناسبه.
    امیدوارم رنجیده خاطر نشده باشی
    M.Nouri و miladn1370 تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    610

نقل قول نوشته اصلی توسط amir.komeily نمایش پست ها
    نه بهروز جان، من با شناختی که از جناب چگینی دارم ایشون اصلا اهل تخریب نیستن. اگر پستی زدن، بدون شک در وهله اول، برای خود کاربران و در وهله دوم برای پربار تر شدن فروم هست.
    بنده هم قصد تخریب نداشتم، فقط نظرم اینه عکس شما در تاپیک "لطفا نظر دهید" جای مناسبتری برای نمایش بود.
    در انتها شما هستی که تصمیم میگیری کدوم عکست برای چه تاپیکی مناسبه.
    امیدوارم رنجیده خاطر نشده باشی
    ببخشی با شما راحت صحبت میکنم منظورم از حرفم با جناب چگینی این بود که بهتره دقیق عکس مورد نظر رو مشخص کنن ) حتی اگر عکس بنده هم مشکل داره (و ایراداتش رو بگن و اگر هم حتی عکس بنده استاندارد های اولیه یه عکس رو نداره مشکلی نیست دیگه تو این تا پیک عکس نمیذارم و مطالعه و تمرین بیشتری میکنم. اینجا جمع شدیم تا ایراد کار خودمون رو بفهمیم .
    در خصوص تخریب منظورم با شما بود. بویلد کردن ضعف دیگرا اون هم با این لحن در یک فروم تخصصی به نظر من جالب نیست

تشکر کرده
    12403

ببخشی با شما راحت صحبت میکنم منظورم از حرفم با جناب چگینی این بود که بهتره دقیق عکس مورد نظر رو مشخص کنن ) حتی اگر عکس بنده هم مشکل داره (و ایراداتش رو بگن و اگر هم حتی عکس بنده استاندارد های اولیه یه عکس رو نداره مشکلی نیست دیگه تو این تا پیک عکس نمیذارم و مطالعه و تمرین بیشتری میکنم. اینجا جمع شدیم تا ایراد کار خودمون رو بفهمیم .
    در خصوص تخریب منظورم با شما بود. بویلد کردن ضعف دیگرا اون هم با این لحن در یک فروم تخصصی به نظر من جالب نیست
    اگر برداشت اینه پس در این صورت بنده از شما عذرخواهی میکنم. اصلا قصد تخریب نداشتم. از مدیران فروم هم عذرخواهم که پست ها زیاد شد و زحمت انتقال مباحث به تاپیک مغروف
    براشون ایجاد شده.
    یا حق
    M.Nouri تشکر می‌کند.