صفحه 48 از 58 نخستنخست ... 38 44 45 46 47 48 49 50 51 52 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 471 تا 480 , از مجموع 576
Like Tree298تشکر

موضوع: تفسیر مفهومی عکس - لطفا قبل از نمایش هر 1 عکس، 3 نظر در مورد عکس دیگران بدهید.

كاربر همراه M.vatandoost آواتار ها
    تشکر کرده
    1277

پیش فرض پاسخ: تفسیر مفهومی عکس - لطفا قبل از نمایش هر 1 عکس، 3 نظر در مورد عکس دیگران بدهید.

البته ویرایش برای حصول کنتراست مناسب.

[IMG]http://*******.info/files/gp3srmjqczyi2bfpyeen_thumb.jpg[/IMG]
    عنوان: شهر سرد[/QUOTE]

دوست عزیز با سلام

از عکس شما خیلی لذت بردم واقعا عالی شده. موقعیت قرار گیری شما و ارتفاع جایی که ازش عکس گرفتید خیلی عالیه. فکر می کنم روی پل بزرگراه نیایش باشه. درسته؟ ترکیب سه عکس خیلی عالی بوده همینطور نور سنجی که در سه عکس هیچ تفاوتی دیده نمیشه.

اما یک نقد راجع به عکس شما :

فکر می کنم که اگر کمی بیشتر روی کنتراست عکس کار می کردید بهتر بود. در فتوشاپ CS3 گزینه جدیدی به اسم EXPOSURE اضافه شده که خیلی به اصلاح نورسنجی و کنتراست تصویر کمک میکنه و از گزینه های قبلی در این زمینه خیلی بهتر عمل میکنه . توصیه میکنم یکبار دیگه با CS3 این عکس رو ادیت کنید. نتیجه خیلی متفاوته. البته من با اجازه شما روی عکس شما این کار را انجام دادم. اگر خواستید بگید تا براتون ایمیلش کنم.
    البته اینها فقط نظر شخصی من بود.
    با تشکر
    Sama01 تشکر می‌کند.

كاربر فعال Sama01 آواتار ها
    تشکر کرده
    1844

پیش فرض پاسخ: تفسیر مفهومی عکس - لطفا قبل از نمایش هر 1 عکس، 3 نظر در مورد عکس دیگران بدهید.

از عکس شما خیلی لذت بردم واقعا عالی شده. موقعیت قرار گیری شما و ارتفاع جایی که ازش عکس گرفتید...
    خواهش می کنم. اصلا عکس را قرار دادم تا مشکلاتش گرفته بشه و یا احیانا پیشنهادهایی برای بهبود دریافت کنم.
    از این بابت از شما خیلی ممنونم. (کمی هم از دیگر دوستان که هم در عکاسی و هم در ویرایش صاحب نظر هستند گله مندم.)

در مورد محل عکاسی، نه. من این عکس را از بالای پشت بام خانه، تقریبا چهارراه یافت‌آباد گرفتم. خانه‌های تیره رنگ پایین کادر هم ساختمان‌های شهرک توحید هستند. (شهرکی که هواپیما در آن سقوط کرد) با زوم گرفته شده.
    ویرایش زیادی برای ایجاد این کنتراست روی عکس انجام شده. شاید برای کسی که خود عکس را دیده باشه، این منظره خیلی متفاوت با عکس اصلی باشد. ولی من احساس کردم کنتراست بیشتر، باعث تیرگی بیش از اندازه‌ی ساختمان‌های پایین کادر می‌شود. (یه جورایی سیاه مطلق) ولی حتما می‌شه جور دیگه‌ای هم ویرایش بشه که این اتتفاق رخ نده. ولی من از همین کنتراست خوشم اومد. البته امیدوارم نسخه‌ی ویرایش شده‌ی شما را هم ببینم. شاید نظرم تغییر کنه.
    حتما منتظر نمایش نسخه‌ی ویرایش شده هستم.
    باز هم از لطف شما سپاس‌گزارم.

سلام
    مفهوم بی تو رو خوب می رسونه. فکر می کنم سهم زمین یکم زیاده، اینطور نیست؟
    از شما هم ممنونم. البته من خودم هم به این موضوع فکر کردم. ولی باز هم احساس کردم همان جمع‌بندی که در زمان عکاسی به آن رسیدم، بهتره. احساس می‌کنم خود زمین هم داره به مفهوم مورد نظرم کمک می‌کنه.
    حتی در مورد رنگی بودن عکس هم تاکید بر رنگی بودن دارم. هر چند نظر برخی از دوستان دیگر، بر سیاه و سفید بودن آن است.

ولی این‌ها نظرات من بود. و تفسیری که من از عکس داشتم. می‌خوام بدونم نظر (اگر نقد باشه که...) دوستان چیه. حداقل در در مورد میزان موفقیت کارها.

باز هم ممنونم.
    M.vatandoost تشکر می‌کند.
    سید مصطفی آهنگرها
    S a m a P i x . i r
    Canon 50D + 16-35 f2.8 L II +70-200 f2.8 L IS

كاربر ويژه rezakh آواتار ها
    تشکر کرده
    2259

مرداب سکوت
    [IMG]http://i4.*******.com/7ymiq37.jpg[/IMG]
    paya، rebel، smn و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2655

سلام
    در مورد مرداب:
    یه جور حس مبهم دارم.
    كنجكاوی
    دوست دارم بدونم پشت اون مرداب چی میتونه باشه

تشکر کرده
    2259

وسط مرداب هستیم .با یک قایقی که به آن اجازه روشن کردن موتورش را نداده ایم .با پارو.نزدیک غروب است.سکوتی مرداب را فرا میگیرد که بجز شکستن آن با پارو صدایی دیگر به گوش نمیرسد.حتی پرنده گان
    و مرغان هم منتظر غروب هستند .گاهی صدای چکاچک شاتر بگوش میرسد.بله پرنده ای شکار شد.ثبت شد.
    کف قایق مرطوب است .همین باعث شده بود که هواسمان علاوه بر غروب و پرنده گان و مرداب به پاچه های شلوارمان هم باشد
    پشت مرداب باز هم درختچه هست باز هم نیزار هست باز هم آب هست باز هم مرداب است.گویی تا انتهای دنیا همین است.با چشمان خسته به نیزار رو به افتاب نگاهی میکنم .هر با طلایی تر.نسیمی روی آب بازی کنان به نی ها میرسد وآنهارا هم به بازی میگیرد.ما را هم به بازی میگیرد.آفتاب غروب کرد

كاربر همراه M.vatandoost آواتار ها
    تشکر کرده
    1277

[IMG]http://i19.*******.com/829ki2r.jpg[/IMG]
    [IMG]http://i13.*******.com/80w7q6o.jpg[/IMG]
    ویرایش توسط M.vatandoost : Tuesday 4 December 2007 در ساعت 15:33

تشکر کرده
    2259

گرما
    [IMG]http://i10.*******.com/7xsmm3r.jpg[/IMG]
    Amir Mohebi، infinity، kamyar و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه KingArash آواتار ها
    تشکر کرده
    1226

Unhappy پاسخ: تفسیر مفهومی عکس - لطفا قبل از نمایش هر 1 عکس، 3 نظر در مورد عکس دیگران بدهید.

تنهايي و زوال !! ( در پاسح به پست 476 )
    ویرایش توسط KingArash : Wednesday 26 December 2007 در ساعت 22:54

تشکر کرده
    2259

[IMG]http://i10.*******.com/6tc86ww.jpg[/IMG]
    Ahmad Reza، shabab، Sama01 و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه KingArash آواتار ها
    تشکر کرده
    1226

Unhappy پاسخ: تفسیر مفهومی عکس - لطفا قبل از نمایش هر 1 عکس، 3 نظر در مورد عکس دیگران بدهید.

اقا رضا، عجيب تحت تاثير قرار گرفتم !!:( دقيقاً آواره هاي جنگ برام مجسم شد كه بعد جنگ برگشتن
    و تو خرابه هاي باقي مونده، دنبال خونشون و .......... مي گردن و .....................................:(
    rezakh و matthew تشکر می‌کنند.

صفحه 48 از 58 نخستنخست ... 38 44 45 46 47 48 49 50 51 52 ... آخرینآخرین