صفحه 13 از 21 نخستنخست ... 3 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 121 تا 130 , از مجموع 201
Like Tree267تشکر

موضوع: خلاقيت - Imagination

كاربر همراه masih-s آواتار ها
    تشکر کرده
    17

پیش فرض پاسخ: خلاقيت ... imagination ...

نقل قول نوشته اصلی توسط vargha نمایش پست ها
    مسیح جان من فقط خواستم خلاقیت کسی که مجسمه را درست کرده را نشان بدم. اون هم خلاقیت است جانم:)
    ورقا جان دوست عزیز :
    عکس زیباییست عکس شما ولی خلاقیت واقعی خلاقیت مجسمه ساز بوده است و شما نشاندهنده این خلاقیت به ما ولی آیا بین این عکس و عکسهای خوب دیگر شما تفاوتی هست؟ در این صورت خبرنگاران و عکاسانی که خبر و عکس اختراع و یا کشف چیزی را به ما میدهند هم مخترع و کاشفند ... ولی انتخاب این سوژه نشاندهنده ذوق شماست امیدوارم منظور مرا خوب متوجه شده باشید قصد من زیر سوال بردن خلاقیت و توانایی دوستانم نبوده و نیست ...

كاربر همراه vargha آواتار ها
    تشکر کرده
    161

مسیح جان یک شوخی بود فقط:)
    بله این مدت بحث دوستان را در این زمینه دنبال کردم و تقریبا به یک درک نسبی در رابطه با کلمۀ خلاقیت پی بردم.
    ولی بقول حامد عزیز بعضی وقت ها عکس هایی گرفته میشه که جایی براش تو فروم نیست دیگه باید یک جا پستش کرد:)

كاربر فعال bf  آواتار ها
    تشکر کرده
    964

اگه منظورتون خارج ازین تایپک هست لینک بدهید
    خير منظورم در همين تاپيک بود، در ارسالهاي گذشته

كاربر همراه masih-s آواتار ها
    تشکر کرده
    17

امروز رفتم یه گشتی توی انقلاب و کتابفروشی ها زدم یه کتاب خوب خریدم در مورد خلاقیت در هنر و ...خوندنش رو به شما دوستان عزیز هم پیشنهاد میکنم:

کتاب خلاقیت نوشته " David Bohem " ترجمه "محمدعلی حسین نژاد" نشر ساقی قیمت 1.600 تومان

كاربر فعال ARASH II آواتار ها
    تشکر کرده
    1259

با سلام خدمت دوستان
    در درجه اول تشكر كنم از آقاي مسیح صمیمی بخاطر مطالب جالبي كه نوشتن و وقتي كه گذاشتن و اطلاعات در مورد خلاقيت كسب كردن . منتظر چكيده اي از اطلاعات كتابي كه معرفي كرديد ، هستيم.(دنبال كتاب رفتن سخته)
    در كل از تمام دوستان خواهش دارم كه هر مطلبي در مورد خلاقيت پيدا ميكنن حتما اينجا بذارن تا روش بحث كنيم و هر چه بيشتر در اين مورد اطلاعات كسب كنيم.

حرف تكراري:
    اينو بايد قبول كنيم كه اگه بخواهيم يه عكاس خوب باشيم بايد با مفهوم خلاقيت آشنا بشيم تا با يه آدم معمولي كه يه دوربين ميگيره دستش و فرت و فرت عكس ميگيره كارهامون فرق داشته باشه ، ديگه اين روزها با اين دوربينهاي كه اومده كسي عكس بد نميگيره و تنها كاري كه واسه عكاس مونده پيدا كردن سوژه هست .
    شايد هم زماني برسه كه دوربين با سه پايه خودشون برن كلي عكس توپ بگيرن بيان ، فقط عكاس تو منو ها بايد مشخص كنه كه دوربين از چي عكس بگيره. .....اينم يه مزاح خلاقانه.
    آرش زمانی
    5DII A7RII

كاربر آشنا Sajjad-H آواتار ها
    تشکر کرده
    0

تاپیک رو از اول تا اینجا خوندم. خالی از لطف نبود خصوصاً با دیدن چند تا از عکسهای جالب و صد البته گفته های دوستان عزیز.

آقا بابک اگر عکسهای دیگه ای در خصوص بازی با نور داری حتماً توی تاپیک نور و آتش بذار لطفاً.
    سجاد حیدرزاده
    ---------------------------------------------------------------
    من نور نیستم. من شبم. اما شعله ای به جانم افتاده و می سوزاندم. من شبی آکنده از روشناییم. (نیکوس کازانتزاکیس)
    Canon EOS 30D
    Canon PowerShot A620
    Canon 28-135 f3.5-5.6 EF IS USM
    Canon 18-55mm f/3.5-5.6
    Filter Sigma 72mm UV Multi-coated
    Filter Sigma 72mm EX multi-coated Circular Polarizer

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

[IMG]http://i4.*******.com/2ic304l.jpg[/IMG]
    امیر منصور رحمانی

Canon Powershot pro 1
    Canon AE1

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

[IMG]http://i15.*******.com/2cgfu4h.jpg[/IMG]
    امیر منصور رحمانی

Canon Powershot pro 1
    Canon AE1

كاربر همراه ashtiani_ali آواتار ها
    تشکر کرده
    93

آقاي رحماني اگه براي عكساتون اسم هم بذاريد بهتره.
    يعني به رسوندن منظوري كه از عكستون داشتيد بيشتر كمك مي كنه.
    علي آشتياني عراقي

mies van der rohe
    less is more

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ashtiani_ali نمایش پست ها
    آقاي رحماني اگه براي عكساتون اسم هم بذاريد بهتره.
    يعني به رسوندن منظوري كه از عكستون داشتيد بيشتر كمك مي كنه.
    آقای عراقی

من عکس هام منظوری ندارن که حال با اسم گذاشتن بشه به رسوندن اون منظور کمک کرد. به نظرم عکس با منظور گرفتن خیلی سخت باشه و از عهده ی من آماتور خارج باشه. عکس های من کلا عکس های ساده ای هستن که هر روز اون ها رو می بینیم فقط من یه ذره دقت می کنم می بینم که یه دفتر چه یادداشت با جلد کرم که پشتش مات بشه یه رنگی تو همون مایه ها ایجاد بشه با نوری که از وسط سیمی اش می آد بیرون با حال میشه یا روزی دوبار ساعت 12:24
    می شه یه لحظه ای که همه ی ما ها هر روز 2 بار می بینیم حالا تو یه ساعت با زمینه سیاه و اعداد سبز این به من حال می ده من ازش عکس می گیرم به دو نفر دیگه هم نشون می دم اون ها هم می گن با حال شده یه نفر هم می بینه می گه تو مغزت معیوبه خوب که چی؟؟

همه ی عکس هایی که من تو این تاپیک دیدم همین طور بودن به نظر من اون عکس میوه ی کاج، عکس پیتزا، عکس چه گوارا روی میز، عکس عینک آدمی، عکس نورها تو اتوبان کرج و .... کدومشون منظور داشتن، چی می خواستن بگن ؟؟ اگه شما فهمیدین به من هم بگین. مهم اینه که توی اون ها هم عکاس خوشش اومده از اون موضوع حالا من هم از 4 تاشون خوشم می آد باهاش حال می کنم با 2 تاشون هم نه یکی دیگه بالعکس.

یه مسئله دیگه عکس اگه خودش منظورش رو رسوند حرفه نه اینکه ما بخوایم با گذاشتن یه اسم منظورمون رو به خورد بیننده بدیم. واسه ی همینه که می گم عکس با منظور گرفتن مشکله مخصوصا اگه بخواد خلاقانه باشه و الا همه ی عکس های خبری که فلان نماینده مجلس خوابیده یا فلان وزیر دستش رو کرده تو دماغش منظور دارده ولی خلاقیت نداره.
    اوه خیلی حرف زدم خلاصه من توی عکس هام خیلی دنبال این نیستم که از یه چیزی عکس بگیریم که یه منظوری رو برسونم فقط دنباله این هم که ببینم این عکسی رو که گرفتم اگه فردا نگاش کردم بهم خوش می گذره؟!؟!
    ویرایش توسط amiroo0oo : Saturday 10 March 2007 در ساعت 22:41 دلیل: اشتباه تایپی
    امیر منصور رحمانی

Canon Powershot pro 1
    Canon AE1

صفحه 13 از 21 نخستنخست ... 3 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... آخرینآخرین