صفحه 22 از 90 نخستنخست ... 12 18 19 20 21 22 23 24 25 26 32 72 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 211 تا 220 , از مجموع 894
Like Tree4569تشکر

موضوع: عكاسي صنعتي و تبليغاتي

كاربر بسیار فعال Amir Tavakoli آواتار ها
    تشکر کرده
    7229

پیش فرض پاسخ: عکاسی صنعتی

سلام

nmroshan، Amir Mohebi، SBadri و 27 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه alie آواتار ها
    تشکر کرده
    2011

جناب توکلی ممنون میشم در مورد ویرایسی که روی عکس انجام دادید توضیح مختصری بدید
    Amir Tavakoli تشکر می‌کند.
    علی اسلامیان

كاربر ويژه Saadat آواتار ها
    تشکر کرده
    5366

..پروژه با خوبی و خوشی داره پیش میره :biggrin:
    خوشبختانه کادرها و جاهایی که باید عکاسی بشه را خودشان دقیقا تعیین میکنند و اینکه
    از کیفیت و دقت عکسها هم بسیار راضی هستند و...

کلا تجربه جالبی است بعضا لازم میشه HDR بگیری پانوراما هم همینطور برای بعضی از عکسها باید از فیلتر ND استفاده کنی و...
    ویرایش توسط Saadat : Sunday 31 January 2010 در ساعت 19:36
    Kholeno، farsad، farhad44 و 9 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا Sam5154 آواتار ها
    تشکر کرده
    48

اول تبریک میگم بهتون. خیلی خوبه آدم از کاری بهش علاقه داره درآمد هم داشته باشه.
    اما یه پیشنهادی اون عکس دوم رو اگه با سرعت بیشتری میگرفتین که آب صابون حالت ابر پیدا نکنه بهتر نمیشد؟ به نظرم حتی اگه بشه برای یه چند ثانیه شیر آب صابون در یه فاصله زیادی از کار قرار بدن که قطره‏هاش تو هوا پخش بشه خیلی جالب میشه.

عکس اول خیلی خوب بشه. یه جوراحساس نظم و اطمینان رو القا می‏کنه.

كاربر بسیار فعال Amir Tavakoli آواتار ها
    تشکر کرده
    7229

نقل قول نوشته اصلی توسط alie نمایش پست ها
    جناب توکلی ممنون میشم در مورد ویرایسی که روی عکس انجام دادید توضیح مختصری بدید
    سلام
    از اینکه دیر جواب دادم عذر میخوام.
    از یکی از presets های لایت روم با نام Matt's Surreal Edgy Effect 4 استفاده کردم.
    سپس مقدار exposure و clarity و کنتراست را بصورت سلیقه ای تغییر دادم.
    Austin.A، alie و shamim19 تشکر می‌کنند.

Forum Moderator mreza1001 آواتار ها
    تشکر کرده
    16459

سلام

قیمت عکاسی صنعتی لوکیشن به صورت روزانه (در اختیار برای 8 ساعت کاری در فضای داخلی) برای صنایع غذایی (عکاسی از خوراکی ها در دکور آشپزخانه) چقدر است؟ یعنی بهتره بگم از چقدر تا چقدر است؟

یک کاری پیشنهاد شده بهم ولی نمی دونم چه قیمتی بدم.
    tanhatanha و xman_a تشکر می‌کنند.
    محمد رضا میلانی

كاربر همراه xman_a آواتار ها
    تشکر کرده
    1417

معمولا یک نرخ ورودی داره برای تجهیزات و خود عکاس بسته به مشتری از 50 هزار تومان به بالا اگه کار جوریه که شات زیاد میخوان می تونی کلاس بذاری و ورودی رو تخفیف بدی
    قیمت هر عکس هم به نوع تحویل کار شده خام طراحی گرافیکی و... بستگی داره
    از 1500 تومان تا 350 هزار تومان
    باز هم بسته به مشتری متغیره
    mreza1001 تشکر می‌کند.
    همیشه به جلو ، هیچ گاه برنگرد هیچ گاه فرارنکن پس آنگه که پیروز شدی به گذشته بنگر و عزمت پیروزی را در یاب
    http://www.atik-cameras.com http://www.atik.cc http://www.atik-instruments.com

كاربر همراه nejatinezhad آواتار ها
    تشکر کرده
    1736

نقل قول نوشته اصلی توسط am30 نمایش پست ها
    ..پروژه با خوبی و خوشی داره پیش میره :biggrin:
    خوشبختانه کادرها و جاهایی که باید عکاسی بشه را خودشان دقیقا تعیین میکنند و اینکه
    از کیفیت و دقت عکسها هم بسیار راضی هستند و...

کلا تجربه جالبی است بعضا لازم میشه HDR بگیری پانوراما هم همینطور برای بعضی از عکسها باید از فیلتر ND استفاده کنی و...

نمونه خوبیه برای ایده گرفتن
    mreza1001 تشکر می‌کند.

كاربر ويژه farsad آواتار ها
    تشکر کرده
    7124

نقل قول نوشته اصلی توسط mreza1001 نمایش پست ها
    سلام

قیمت عکاسی صنعتی لوکیشن به صورت روزانه (در اختیار برای 8 ساعت کاری در فضای داخلی) برای صنایع غذایی (عکاسی از خوراکی ها در دکور آشپزخانه) چقدر است؟ یعنی بهتره بگم از چقدر تا چقدر است؟

یک کاری پیشنهاد شده بهم ولی نمی دونم چه قیمتی بدم.
    سلام

بحث قیمت برای کار عکاسی چیزی نیست که بشه به همین راحتی قیمت داد. به خیلی چیزها بستگی داره و مهمترین اون موقعیت و سیاست کاری خود عکاسه و اینکه آیا می‌خواد قیمتی بده که مشتری رو حفظ کنه یا کلاس کاری خودش رو. :cool:
    که من معمولا دومیش رو انتخاب میکنم. :biggrin:
    آقای داریوش کیانی در وبلاگشون تحت عنوان عکاسی سفارشی سلسله مطالبی رو مینویسند که اتفاقا سه تای آخر اونها در مورد قیمت گذاری عکاسی سفارشی است. بهتون توصیه میکنم حتما اونها رو مطالعه کنید:

کد:
    http://kiani.akkasee.com/
    ولی از اونجایی که میدونم الان چه حسی دارین و کاملا تجربه اش رو دارم از روی حدسیات نسبت به کار قیمت هایی رو بهتون پیشنهاد میکنم.

شما فقط در صورتی میتونید به صورت شیفت کاری و ساعتی قیمت بدین که بعد از عکاسی عکسها رو به صورت مستقیم و بدون ویرایش به اونها تحویل بدین. که در این صورت مثلا میتونید بهشون بگین که من ساعتی ۱۵ هزار تومن میگیرم و حداقل هم یک شیفت کاری یعنی ۸ ساعت رو حساب می‌کنم. حالا اونها اگه عکس خیلی با کیفیت خوب بخوان که با توجه به زمان چیدمان و نورپردازی و تست و غیره کلا فکر نکنم بیشتر از ۵ عدد عکس بتونید بگیرید و یعنی هر عکس براشون ۲۵ هزارتون در میاد. اگه تعداد بالاتر از این باشه مسلما کیفیت کار هم پایین تر خواهد بود و درنتیجه نه شما ضرر میکنید نه اونها. و بالعکس
    اگر هم که می‌خواهید عکسهای ویرایش شده به اونها تحویل بدین که باید بسته به تعداد قیمت داده بشه. پیشنهاد من برای شما اینه که ببینید چه جور عکسی می‌خوان. اگه عکس ساده در زمینه سفید می‌خوان هر عکس رو ۱۵ تومن قیمت بدین و حداقل ۷ فریم با اونها حساب کنید. اگر عکس کمی با کیفیت و با پس زمینه های محیط و به صورت ساده می‌خواستن هر عکس رو ۲۵ هزار تومان و باز اگه عکس با کیفیت بالاتر و نورپردازی های کنترل شده و خیلی حرفه ای می‌خواستن برای هر فریم عکس ۴۰ هزار تومان بگیرید.
    این قیمت ها در بازار قیمت های کمی به حساب میاد و فکر میکنم برای شروع کار خوب باشه. البته باز اینجا همون سیاست کاری خودتون مطرحه که گرفته کار مهمتره یا کلاس کاری! دیگه باید به جیب مشتری و سیاست خودتون نگاه کنید و اگه دوست داشتین زیر این قیمت ها کار کنید یا اگه تونستید بیشتر بگیرید. الان در بازار هستند بسیاری افراد که خیلی کمتر از این قیمت ها کار میکنند و هستند شرکت ها و آتلیه هایی که اصلا حاضر به کار با این قیمت ها نیستند. به عنوان مثال قیمت یک فریم عکس صنعتی ساده در آتلیه‌ای نسبتا مطرح در تهران ۶۰ هزار تومانه که تقریبا سه برابر قیمت فوق هست.

و باز هم توصیه میکنم که مقالات جناب کیانی رو حتما مطالعه کنید.

موفق باشید
    فرساد غفاریان
    farsad.me
    فوتوبلاگ: TrappedLight.net

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

البته این موارد بسیار بسیار سلیقه ای است.

اما روشی که فرساد جان فرمودند بیشتر عرف است.

اما شخصا یک ویزیت را ( با توجه به مکان مشکلات کار و موضوع عکاسی ) ترجیج می دهم.حداقل هم 250 هزار تومان برای شهر تهران و حدود 6 ساعت عکاسی و تعدادی فایل ( بدون ویرایش ) و حدود 20% با ویرایش حداکثر هم 2 میلیون تومان برای شهرستان + هزینه های اسکان و حمل و نقل برای 3 روز

البته اگر سوژه سنگین تر باشد و نیاز به وقت بیشتر علاوه بر ویزیت به تعداد شات های تحویل شده ( کامل و با ویرایش ) هر کدام بین 15 تا 100 هزار تومان هم اضافه می شود.
    farsad، ajjadesa، Sama01 و 9 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

صفحه 22 از 90 نخستنخست ... 12 18 19 20 21 22 23 24 25 26 32 72 ... آخرینآخرین