صفحه 136 از 319 نخستنخست ... 36 86 126 132 133 134 135 136 137 138 139 140 146 186 236 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,351 تا 1,360 , از مجموع 3186
Like Tree117تشکر

موضوع: پاسخگویی بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین

كاربر افتخاري tamir آواتار ها
    تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط batista_soheil نمایش پست ها
    سلام جناب قاسمی
    سوالی دارم : آیا این امکان وجود دارد که یک لنز گاهی اوقات بک فوکوس داشته باشد و گاهی اوقات فرانت فوکوس؟؟؟؟
    با سلام

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط batista_soheil نمایش پست ها
    سلام جناب قاسمی
    سوالی دارم : آیا این امکان وجود دارد که یک لنز گاهی اوقات بک فوکوس داشته باشد و گاهی اوقات فرانت فوکوس؟؟؟؟
    دوست عزیزم سهیل
    امکان اینکه یک لنز ویا دوربین هم بک فوکس داشته باشد وهم فرانت کاملا غیر معقول است
    خوشبختانه پس از پیگیری بسیار بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین وشرکت ایده ال دوربین مراکز ما مجهز به اخرین استاندارهای الزامی تنطیمات قسمت فوکس و نورسنج شدیم
    با توجه به این مورد مهم خواهشمندم در اولین فرصت به بخش فنی مراجعه تا نسبت رفع اشکال اقدام شود
    با تشکر بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین /شرکت ایده ال دوربین

كاربر ويژه shahbazi آواتار ها
    تشکر کرده
    6919

دوست عزیزم سهیل
    امکان اینکه یک لنز ویا دوربین هم بک فوکس داشته باشد وهم فرانت کاملا غیر معقول است
    خوشبختانه پس از پیگیری بسیار بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین وشرکت ایده ال دوربین مراکز ما مجهز به اخرین استاندارهای الزامی تنطیمات قسمت فوکس و نورسنج شدیم
    با توجه به این مورد مهم خواهشمندم در اولین فرصت به بخش فنی مراجعه تا نسبت رفع اشکال اقدام شود
    متشکرم
    سری قبلی که مزاحم شما شدم اتاق مربوط به رفع بک فوکوس را نشان دادید پس حاظر شد
    تنها مشکل من ماندن دوربین در تعمیرگاه است از دوربین به شدت استفاده میکنم و بدون دوربین .... برای رفع این مشکل ، دوربین چقدر باید در تعمیرگاه بماند؟
    دیروز نزدیک بود بوسیله آچار آلن و پیچ مربوط به تنظیم فوکوس دوربین ، خودم دست به کار شوم...! اما ترسیدم ، آیا این کار را توصیه میکنید؟

كاربر فعال omid mohebbi آواتار ها
    تشکر کرده
    1405

جناب قاسمی گرامی .
    ممنونم از پاسختون در مورد ریموت. و راهنمایی که فرمودید.
    سئوالی که ذهن منو مشغول کرده اینه که هیچ ریموتی حتی ریموتهای کاملا نو هم با دوربینهای آکبند دی 7000 کار نکردند. حتی یکی از دوستان دیشب یه 5100 نو خریدند و ایشون هم در همون فروشگاه با ریموتها ست کردند اما دوربین ایشون هم کار نکرد . اینه که ذهنم رو بیشتر مشغول خودش کرده
    NIKON D810- FUJI X-A1 nikon 14-24 + fotodiox wonder pana66 filters - nikon 24-70 nikon 70-200 f2.8 vrII-nikon 50 mm f 1.8- - - cokin z GND kit

http://www.omidmohebbi.com/

كاربر فعال
    تشکر کرده
    4244

نقل قول نوشته اصلی توسط omid mohebbi نمایش پست ها
    جناب قاسمی گرامی .
    ممنونم از پاسختون در مورد ریموت. و راهنمایی که فرمودید.
    سئوالی که ذهن منو مشغول کرده اینه که هیچ ریموتی حتی ریموتهای کاملا نو هم با دوربینهای آکبند دی 7000 کار نکردند. حتی یکی از دوستان دیشب یه 5100 نو خریدند و ایشون هم در همون فروشگاه با ریموتها ست کردند اما دوربین ایشون هم کار نکرد . اینه که ذهنم رو بیشتر مشغول خودش کرده
    درود
    ارادت داریم جناب محبی
    البته بنده تنظیمات رو به تازگی چک کردم امشب حتما دوباره بعد از تنظیم تست میکنم خبرش رو خدمت شما میدم!

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

پیش فرض Hs10

سلام
    آقاي قاسمي من يه دوربين فوجي hs10 پارسال خريدم كه به علت ناآشنايي با دوربينهاي رينگ زوم ، هيچ وقت عيب دوربين رو سخت افزاري ندونستم تا ماه پيش كه با يه دوربين هم مدل مقايسه كردم
    مشكل اينه كه توي حالت وايد و بدون زوم هميشه ،تو هر سوژه اي سمت راست كاملا مات و سمت چپ شفاف هست.
    ولي توي زوم هاي بالا و ماكرو هيچ مشكلي نداره
    از طرف ديگه بخاطر همين مشكل عكس برداري از صورت ها ، فقط يه چهره رو گاها تشخيص ميده و ما بقي همه مات

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

با تشكر از شما
    من لنز رو براي سرويس به شركت ايده آل داده بودم (گارانتي دارد و كلا 2 ماه از خريدش مي گذشت) البته دوستان هم زحمت فراوان بابت عودت اون در اسرع وقت كشيدند. البته با عرض پوزش بايد بگم كه 75هزار تومان بابت كوتينگ عدسيها هزينه دريافت كردند! كه البته ايرادي نداره. همينقدر كه كارم انجام شد جاي تشكر داره.
    من بيشتر نگران باز و بسته شدن و كوتينگ عدسيها بودم كه مبادا تاثير منفي روي كيفيت اون بگذاره
    باز هم تشكر از پاسختون

نقل قول نوشته اصلی توسط tamir نمایش پست ها
    دوست عزیزم رضا
    با سلام وپوزش فراوان در تاخیر ارسال پاسخ
    در بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین وشرکت ایده ال دوربین کلیه امور تعمیراتی وخدماتی پس از انجام توسط نرم افزار کاملا بازدید و این نرم افزار است که تایید عملکرد خدماتی را نشان میدهد مطمینا هیچ عملکرد منفی در لنز پس از سرویس عدسی بوجود نخواهد امد
    خواهشمندم در اولین فرصت به یکی از مراکز خدماتی ما تعمیرگاه مرکزی دوربین ویا شرکت ایده ال دوربین مراجعه تا نسبت به سرویس کامل لنز بصورت کاملا رایگان برای اعضای محترم سایت عکاسی اقدام شود

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohsen1388 نمایش پست ها
    سلام
    آقاي قاسمي من يه دوربين فوجي hs10 پارسال خريدم كه به علت ناآشنايي با دوربينهاي رينگ زوم ، هيچ وقت عيب دوربين رو سخت افزاري ندونستم تا ماه پيش كه با يه دوربين هم مدل مقايسه كردم
    مشكل اينه كه توي حالت وايد و بدون زوم هميشه ،تو هر سوژه اي سمت راست كاملا مات و سمت چپ شفاف هست.
    از طرف ديگه بخاطر همين مشكل عكس برداري از صورت ها ، فقط يه چهره رو گاها تشخيص ميده و ما بقي همه مات
    دوست عزیزم محسن
    با سلام وپوزش فراوان در تاخیر ارسال پاسخ
    اتفاقی که اعلام کردید مربوط به یکسان نبودن صفحه حسگر در کابین لنز است که اصولا این اتفاق مربوط به ضربه خوردن لنز است
    خواهشمندم در اولین فرصت به بخش فنی تعیمرگاه مرکزی دوربین یا شرکت ایده ال دوربین مراجعه تا نسبت به اطلاعات دقیق تر اقدام شود
    لطفا حتما اعلام فرمایید از اعضای محترم سایت عکاسی هستید
    با تشکر بخش فنی تعمیرگاه مرکزیدوربین /شرکت ایده ال دوربین

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohsen1388 نمایش پست ها
    سلام
    دوست عزیزم
    با عرض سلام وپوزش فراوان در تاخیر ارسال پاسخ
    اشکال اعلام شده مربوط به عدم قرار گرفتن صفحه حسگر در کابین لنز است که این اشکال در دوربین فوجی سری 10 مربوط به ضربه خوردگی لنز است
    خواهشمندم جهت اطمینان بیشتر در مورد نوع اشکال در اولین فرصت به بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین و یا شرکت ایده ال دوربین مراجعه تا نسبت به اطلاعات دقیقتر اقدام شود .خواهشمندم حتما اعلام فرمایید از اعضای محترم سایت هستید

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط Reza Rafiei نمایش پست ها
    با تشكر از شما
    من لنز رو براي سرويس به شركت ايده آل داده بودم (گارانتي دارد و كلا 2 ماه از خريدش مي گذشت) البته دوستان هم زحمت فراوان بابت عودت اون در اسرع وقت كشيدند. البته با عرض پوزش بايد بگم كه 75هزار تومان بابت كوتينگ عدسيها هزينه دريافت كردند! كه البته ايرادي نداره. همينقدر كه كارم انجام شد جاي تشكر داره.
    من بيشتر نگران باز و بسته شدن و كوتينگ عدسيها بودم كه مبادا تاثير منفي روي كيفيت اون بگذاره
    باز هم تشكر از پاسختون
    دوست عزیزم محسن
    بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین و شرکت ایده ال دوربین جهت دوستان عزیز در فروم عکاسی سرویس کاملا متمایز چه در بخش فنی وهمچنین در بحث ریالی کاملا متفاوت عمل میکند در این فروم به همه دوستان اعلام شده است چنانچه به یکی از دو بخش خدماتی جهت امور تعمیراتی مراجعه میکنند حتما اعلام شود از اعضای محترم سایت عکاسی هستند تا در دریافت مبالغ کاملا متفاوت ویا به صورت رایگان
    اقدام شود که مطمینا جنابعالی این مورد را در بخش فنی اعلام نفرمودید
    خواهشمندم شماره حساب خود را پیام خصوصی فرمایید تا نسبت به استراد این مبلغ اقدام شود