صفحه 133 از 319 نخستنخست ... 33 83 123 129 130 131 132 133 134 135 136 137 143 183 233 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,321 تا 1,330 , از مجموع 3186
Like Tree117تشکر

موضوع: پاسخگویی بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین

كاربر افتخاري tamir آواتار ها
    تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط babakp نمایش پست ها
    مرسی از پاسخ

حالا خوبه سوالم خیلی پیش پا افتاده بود و در حد یه بله یا خیر حل میشد. خوب شد سوال فنی و مربوط به دوربینم نداشتم.
    سلام
    ویرایش توسط tamir : Tuesday 31 July 2012 در ساعت 21:52

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط babakp نمایش پست ها
    مرسی از پاسخ

حالا خوبه سوالم خیلی پیش پا افتاده بود و در حد یه بله یا خیر حل میشد. خوب شد سوال فنی و مربوط به دوربینم نداشتم.
    دوست عزیز بابک
    پوزش فراوان مرا بابت تاخیر در ارسال پاسخ بپذیرید
    مطمینا در بخش فنی شرکت ایده ال دوربین کلیه اطلاعات مربوط به اقلام خریداری شده شما دوستان عزیز در دسترس قسمت بازرگانی وجود دارد لذا از شما کاربر عزیز سایت
    خواهشمندم در اولین فرصت به بخش فنی شرکت ایده ال دوربین ویا با اعلام ادرس محل سکونت خود به بخش فنی نسبت به تحویل کارت گارانتی اقدام نمایید
    در ضمن به اطلاع شما دوستان بسیار عزیز وکاربران عزیز عکاسی رسانم که قرارداد نهایی شرکت ایده ال دوربین و تعمیرگاه مرکزی دوربین با معاونت اجتماعی نیروی انتظامی و
    پلیس آگاهی بسته و در اولین فرصت نسبت به صدور شناسنامه مالکیت اقدام خواهد شد که مستلزم داشتن
    1- کارت گارانتی شرکت ایده ال دوربین
    2-فاکتور خرید
    3-کارتن دوربین وتجهیزات
    با تشکر بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین /شرکت ایده ال دوربین

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط Arash068 نمایش پست ها
    سلام
    دوربین من ۵۰۰ دی هستش و پشت محافظ ال سی دی مقداری گرد و خاک وارد شده است (بین محافط و ال سی دی) که تا حدی زیاد است و براحتی قابل دیدن هستش
    میخواستم بدونم که برای تمیز کردن این گرد و خاک دوربین باید کامل باز شود یا راه حل دیگری نیز هست که بشه تمیزش کرد
    آیا خودم میتونم این کار رو انجام بدم یا باید حتما در تعمیرگاه باز شود ؟ (تا به حال دوربین اس ال آر باز نکردم ولی هر چیزی که فکرش را بکنید رو باز کرده ام و از عهده اش بر اومدم آیا این رو هم میتونم ؟)
    ممنون
    دوست عزیزم ارش
    سلام وپوزش فراوان در تاخیر ارسال پاسخ
    خواهش میکنم از دست زدن و باز کردن دوربین جدا خوداری نمایید کلیه قسمتهای دوربین دارای ولتاز بسیار بالایی است که علاوه بر صدمه زدن به شما باعث از کار افتادن دوربین نیز خواهد شد
    لذا خواهشمندم در اولین فرصت به بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین ویا شرکت ایده ال دوربین مراجعه واعلام فرمایید از اعضای محترم سایت عکاسی هستید تا بصوت انی وکاملا رایگان نسبت به کلیه امور سرویس و رفع اشکال اقدام شود

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط pooria-ir نمایش پست ها
    ممنونم آقای قاسمی

سوال دیگری از حدمت شما داشتم
    آیا خدماتی که شامل گارانتی هستن و برای اونها نیازی ب استفاده از بیمه نیستش هم،باید با استفاده از بیمه خدمات انجام بشه ؟
    به عنوان مثال از کار افتادن موتور لنز دوربین،بدون وارد شدن هرگونه ضربه قاعدتا باید مشمول گارانتی گردد،پس چه دلیلی دارد که در دفتر ایده آل از بیمه برای این مسئله استفاده میشود ؟
    سپاس گزار از پاسخگویی شما
    دوست عزیز پوریا
    با عرض سلام وپوزش فراوان در تاخیر ارسال پاسخ
    پوریا جان در بخش گارانتی ایده ال دوربین کلیه اخباری که توسط کمپانی های معظم به سرویس اعلام شود جزو خدمات رایگان محسوب میشود متاسفانه قسمت اپتیکال لنز جزو
    خدمات اخبار کمپانی نبوده است وبه صورت گارانتی ثبت نشده است و در ضمن استفاده از بیمه مربوط به دریافت حقوق خدماتی از بیمه کار افرین است

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط SHUTTER نمایش پست ها
    سلام
    دوربین کامپکت s8000 FujiFilm بعلت جایگذاری اشتباه باطری های قلمی و روشن کردن دوربین , دچار مشکل شده .
    دوربین روشن میشود ولی تصویر نمایش داده شده روی صفحه نمایش سیاه است , همینطور عکس گرفته میشود ولی تصویر حاصل سیاه است .
    دوربین در فکوس کردن هم نا موفق است .
    آیا این مشکل قابل حل است ؟
    سلام دوست عزیزم
    شرمنده در تاخیر ارسال پاسخ
    خواهشمندم مدل دوربین را ارسال نمایید

كاربر همراه MAHosseini آواتار ها
    تشکر کرده
    5515

نقل قول نوشته اصلی توسط tamir نمایش پست ها
    سلام دوست عزیزم
    شرمنده در تاخیر ارسال پاسخ
    خواهشمندم مدل دوربین را ارسال نمایید
    عرض سلام و خسته نباشید خدمت آقای قاسمی
    مدل : S8000fd فوجی فیلم
    مهدی حسینی 500px

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

نقل قول نوشته اصلی توسط Dariush Chegini نمایش پست ها
    خیلی ممنونم جناب قاسمی عزیز
    بی صبرانه منتظرم.
    ضمناً اگر ممکن است نام سازنده فوکوس اسکرین را هم بفرمائید.
    سپاسگزارم
    جناب قاسمی

كاربر فعال omid mohebbi آواتار ها
    تشکر کرده
    1405

سلام جناب قاسمی عزیز
    مشکلی دارم که انشالله بشه برطرفش کرد
    من دی 90 و دی 7000 دارم که تا مدتی قبل به راحتی با ریموت giga t pro باهاشون کار میکردم.
    دیروز دیدم که ریموت کار نمیکنه . هر دو باطری رو عوض کردم اما متاسفانه روی هیچکدوم از دوربینهام کار نمیکنه.
    رفتم به فروشگاه یکی از دوستان و 3 ریموت fottix
    کاملا نو رو هم تست کردم اما متاسفانه هیچکدوم روی دی 7000 کار نکردند. حتی به دوربین شک کردیم و یه دوربین دی 7000 آکبند رو تست کردم که روی اون هم کار نکرد. اما روی دی 90 کار میکنند.
    خودم شک دارم ممکنه پورت ورودی کابل ریموت روی بدنه دوربین دچار مشکل شده باشه.
    خواستم ببینم تا کنون همچین مشکلی مشاهده شده ؟ و آیا قابل تعمیر هستش ؟ چون قصد دارم بیام تهران و اگه نیاز به تعمیر داشته باشه چقدر زمان لازم داره ؟ ( چون باید از تهران مستقیم برم گیلان برای عکاسی )
    و آیا امکان داره که در منوی برنامه نیاز به فعال کردن بخش خاصی باشه ؟ ( البته سابقا که خودبخود فعال بود )
    جهت اطلاع حضرتعالی دوربین رو ریسیت کردم و حتی فریمور اون رو هم آپدیت کرد به جدید ترین فریمور موجود سایت نیکون
    با تشکر

پی نوشت :
    دقایقی پیش همین ریموت fottix رو با دوربین دی 7000 یکی از دوستان هم تست کردیم که روی اون هم جواب نداد در حالیکه در قسمت دوربینهای قابل استفاده با این ریموت مدل دی 7000 هستش.

تصور میکنم منویی داره که احتمالا در فعال و غیر فعال کردن ریموت تاثیر میذاره
    ویرایش توسط omid mohebbi : Sunday 5 August 2012 در ساعت 17:24
    NIKON D810- FUJI X-A1 nikon 14-24 + fotodiox wonder pana66 filters - nikon 24-70 nikon 70-200 f2.8 vrII-nikon 50 mm f 1.8- - - cokin z GND kit

http://www.omidmohebbi.com/

كاربر فعال
    تشکر کرده
    4244

درود
    جناب محبی به غیر از منویی که ذکر کردید بنده بنظرم از لحاظ رادیویی هم امکانش هست مشکل پیدا کرده باشه البته بنده خیلی در این مورد سر در نمیارم
    ولی احتمال هم میدم روی بقیه هم تاثیر خاصی گذاشته باشه!
    شما اگه دوستی عزیزی سراغ دارید که از مدل ریموت مثل شما استفاده میکنه و مشکلی نداره شما هم یه بار با دوربین ایشون تست کنید ببینید دوربین ایشون هم مشکل پیدا میکنه یا خیر!
    البته بعید میدونم غیر از خود شما در بندرعباس شخص خاصی استفاده کنه اکثرا کارشون با Ml-3 نیکون راه میوفته!
    -------
    داخل دفترچه چیزی در مورد منو ذکر نشده؟

كاربر فعال omid mohebbi آواتار ها
    تشکر کرده
    1405

نقل قول نوشته اصلی توسط Danitondar نمایش پست ها
    درود
    جناب محبی به غیر از منویی که ذکر کردید بنده بنظرم از لحاظ رادیویی هم امکانش هست مشکل پیدا کرده باشه البته بنده خیلی در این مورد سر در نمیارم
    ولی احتمال هم میدم روی بقیه هم تاثیر خاصی گذاشته باشه!
    شما اگه دوستی عزیزی سراغ دارید که از مدل ریموت مثل شما استفاده میکنه و مشکلی نداره شما هم یه بار با دوربین ایشون تست کنید ببینید دوربین ایشون هم مشکل پیدا میکنه یا خیر!
    البته بعید میدونم غیر از خود شما در بندرعباس شخص خاصی استفاده کنه اکثرا کارشون با Ml-3 نیکون راه میوفته!
    -------
    داخل دفترچه چیزی در مورد منو ذکر نشده؟
    نمیدونم والله نکته عجیب اینه که من همین ریموت fottix رو روی دی 90 دارم استفاده میکنم ( البته ریموت گیگا تی پرو رو اصلا کنار گذاشتم )
    3 تا از این ریموتها رو که کاملا نو بودند رو توی فروشگاه دوستم روی دی 7000 تست کردم. حتی یه دی 7000 اکبند رو از کارتن خارج کردم و تست کردم اما نشد.
    دو ساعت قبل هم که یکی از دوستان دی 7000 ش رو آروده بود روی اون هم جواب نداد. اما روی چند دی 90 تست کردم مشکلی نداره. حتی روی d3x هم نیم ساعت قبل تست کردم. ( البته نوع کابلش فرق میکرد که تبدیل داشتم )
    اینجاست که رسما هنگ کردم و امیدوارم موضوع فقط فعال کردن ستینگ باشه و یا شاید هم به قول حضراعالی اختلاف فرکانسی و تداخلات فرکانسی باعث ایجاد این معضل شده باشه
    اگه بدونم ml-3 کارم رو راه میندازه میخرم. فقط مطمئن بشم ..
    NIKON D810- FUJI X-A1 nikon 14-24 + fotodiox wonder pana66 filters - nikon 24-70 nikon 70-200 f2.8 vrII-nikon 50 mm f 1.8- - - cokin z GND kit

http://www.omidmohebbi.com/