صفحه 43 از 319 نخستنخست ... 33 39 40 41 42 43 44 45 46 47 53 93 143 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 421 تا 430 , از مجموع 3186
Like Tree117تشکر

موضوع: پاسخگویی بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین

كاربر همراه msk888 آواتار ها
    تشکر کرده
    37

Panasonic LUMIX DMC FZ30
    قبلا در این باره صحبت شده؛ پست های 402 و 393
    نقل قول نوشته اصلی توسط tamir نمایش پست ها
    دوست عزیزم
    با عرض سلام
    لطفا نوع دوربین خود را اعلام فرمایید
    با تشکر بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین /ایده ال دوربین
    Canon EOS 30D

كاربر جديد
    تشکر کرده
    11

با سلام
    اخیرا متوجه حضور نقاطی لکه مانند با جایی همیشه ثابت در عکس های دوربین 40D ام شده ام. ایراد از چه است و چه باید بکنم. ممنون می شوم راهنمایی بفرمایید. نمونه عکس را می گذارم. با سپاس

كاربر بسیار فعال Walkman آواتار ها
    تشکر کرده
    6463

نقل قول نوشته اصلی توسط astalak نمایش پست ها
    با سلام
    اخیرا متوجه حضور نقاطی لکه مانند با جایی همیشه ثابت در عکس های دوربین 40D ام شده ام. ایراد از چه است و چه باید بکنم. ممنون می شوم راهنمایی بفرمایید. نمونه عکس را می گذارم. با سپاس
    با سلام

سه حالت میتونه این مشکل رخ بده:
    1-لنزتون(یا فیلتر احتمالا) این لکه ها روشه که بعید میدونم و اما دو دلیله دیگه که منطقی تر میاد

2- این لکه ها روی سنسوره دوربینتون هستش و با استفاده از کیت های تمیز کننده یا یک متخصص سنسور را تمیز کنید

3-یادم نیست چه نوع دوربینی رو چند وقت پیش تو وب firmware جدیدشو زده بودن که باعث میشد نقطه های سیاهی که در تصویر در firmware قبلی ظاهر میشد نسخه جدیده firmwareش رفع کنه

این سه حالت رو یکبار دیگر تست کنید انشاله نتیجه بدهد...
    رضا اقبالی www.instagram.com/reza.eqbali

كاربر افتخاري tamir آواتار ها
    تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط msk888 نمایش پست ها
    Panasonic LUMIX DMC FZ30
    قبلا در این باره صحبت شده؛ پست های 402 و 393
    دوست عزیزم
    با عرض سلام وعذرخواهی مجدد
    اشکال دوربین شما چنانچه خطوط افقی روی تصاویر ظاهر شود مربوط به عدم فعالیت دقیق دیافراگم است عملیات دیاف شما کار نمیکند بنابراین نمی تواند مقدار نور دهی دقیق را تنظیم کند مطمین باشید CCD دستگاه سالم است هزینه راه انداز ی380000ریال ومدت تحویل 3روز است .
    با تشکر بخش فنی تعمیرگاه مرکزی /ایده ال دوربین

كاربر جديد
    تشکر کرده
    73

با سلام.اخیرا دوربین نیکون d90 گرفتم.وقتی از آسمان عکس می گرفتم متوجه حضور نقطه ای کمرنگ با جایی ثابت در عکسهایم شدم.احتمال دادم که ممکن است گرد و غبار روی سنسور نشسته باشد.در منو دوربین گزینه clean image sensor را چند بار زدم و دوباره عکاسی کردم.نقطه پاک شده بود.دیروز چند عکس دیگر گرفتم ولی متوجه حضور نقطه بسیار کمرنگتر در بعضی از عکسها در جایی متفاوت از نقطه قبلی شدم.اگر این مشکل از بابت گرد و غبار است میخواستم ببینم فعال کردن clean at startup/shutdown آسیبی به سنسور نمیزند؟

كاربر آشنا rezabeigi آواتار ها
    تشکر کرده
    36

سلام من یه واید و تله کانورتور سونی رو روی 18-200 کنون نصب کردم سوام اینه که با توجه به وزن آن این کار اسیب به لنزم نمی زنه؟؟
    canon 50 d
    18-200 canon
    sony h50 tele convertor 1.6 ,wideangle 0.6, flash hvl-15
    film slr yashica GS

alk
    alk آنلاین نیست
    كاربر آشنا alk آواتار ها
    تشکر کرده
    48

دوست عزیزم با سلام
    طبق هماهنگی که بین نیکون توکیو وهمچنین نیکون ایران(کلیه نمایندگی های دنیا) انجام شد فراخوانی اعلام شد مبنی بر تعویض مدار اصلی وقسمت DG PCB ASSYدر دوربین دی 5000
    حتی سالم که در تایم فراخوان کار بکند
    مطمینا این جزو تعهداتی است که فقط باید از کانال تعمیرگاه نیکون ایران انجام شود .
    در اولین فرصت نسبت به اوردن دوربین بدون لوازم اقدام تا نسبت به رفع اشکال سریعا اقدام شود
    در 2دفتر تعمیرگاه مرکزی شعبه جمهوری وهمچنین هفت تیر اماده خدمت رسانی به شما دوستان هستیم
    با تشکر بخش فنی نیکون
    دوست عزیزم
    با سلام لطفا در اولین فرصت دوربین به همراه لنز و گارانتی وبیمه را به بخش فنی اورده تا نسبت به تعویض کامل MAIN BORD اصلاح شده اقدام شود
    در ضمن مواردی که راجع به فلاش فرمودید بوسیله نرم افزار انجام می شود
    با تشکر بخش فنی NIKON
    نقل قول نوشته اصلی توسط alk نمایش پست ها
    سلام.من دوربین نیکون دی 5000 با گارانتی نورنگار دارم.بعد از فراخوان تعمیرگاه مرکزی برای دی 5000 شماره سریال را در سایت معرفی شده در سایت شماره وارد کردم(3095871). و این فراخوان شامل دوربین من میشه.آیا از طریق تعمیر گاه مرکزی امکان اجرای فراخوان برای دوربین من وجود دارد؟در ضمن نور سنجی دوربین من بخصوص در شب و با فلاش خود دوربین حتی در مسافت های کم مشکل داره که من به ناچار فلاش نیکون اس بی 600 خریدم تا این مشکلم حل بشه .ممنون
    سلام امروز با دفتر تعمیرگاه مرکزی تماس گرفتم و گفتند که بعد از چهار ماه دوربین به ایران برگشته و فراخوان جهانی یکون برایش اجرا شده.خانوم قربانزاده ازمن بیمه نامه ایدال خواستند یا باید 125هزار تومان باید پرداخت کنم. من گفتم با هماهنگی و اطلاع شما(آقای قاسمی) از بیمه و گارانتی نور نگاربودن دوربین من و قول مساعد شما مبنی بر رایگان بودن اجرای این فراخوان برای دوربینم اقدام کردم .گفته شد باید خود شما این مسئله رو تایید کنید.با توجه به فرمایشات قبلی شما و به ظاهر سالم بودن دوربینم پرداخت 125 هزار تومان یه کمی برایم ناخوشایند است لطفا راهنمایی بفرمایید.با تشکر

كاربر بسیار فعال m.daneshpayeh آواتار ها
    تشکر کرده
    1982

پیش فرض پیکسل سوخته

با سلام
    چند روز است که یک نقطه قرمز رنگ روی تمام عکسهای دوربینم (EOS 550D) دیده میشه که فکر میکنم یکی از پیکسلهای سنسور سوخته باشه. وقتی این پیکسل در قسمت تاریک عکس باشه به خوبی دیده میشه اما اگر در قسمتهای روشن عکس باشه محو میشه. وقی فایل خام عکسها رو باز میکنم این نقطه قرمز بعد از چند ثانیه حذف میشه که فکر میکنم نرم افزار ACR تو پردازش این کارو انجام میده. چون همیشه از فرمت خام استفاده میکنم در عکسها مشکلی با این نقطه ندارم اما مشکل در فیلمبرداریست. این نقطه قرمز در فیلمها هم دیده میشه.
    لطفا راهنمایی بفرمایید که مشکل پیکسلهای سوخته به چه صورت حل میشود.
    با تشکر

كاربر بسیار فعال Walkman آواتار ها
    تشکر کرده
    6463

با سلام جنب قاسمی

cd آموزشی دوربین که قرار بود لرام بفرستین هنوز دستم نرسیده(البته همکارانتون هفته قبل تماس گرفتن و آدرسو بهشو دادم(دقیقا یک هفته شده))

ممنون....
    رضا اقبالی www.instagram.com/reza.eqbali

كاربر افتخاري tamir آواتار ها
    تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط calligrapher نمایش پست ها
    سلام آقای قاسمی

برای رفع هات پیکسل دوربینم (D700 ) چه موقعی مراجعه کنم ؟
    دوست عزیزم
    با عرض سلام وعذرخواهی
    اقای سعدی من امروز از دوره اموزشی نیکون امدم برنامه جدید D700 واصلاح شده را از کمپانی گرفتم منتظر امدن شما به بخش فنی هستم
    با تشکر بخش فنی نیکون /ایده ال دوربین

صفحه 43 از 319 نخستنخست ... 33 39 40 41 42 43 44 45 46 47 53 93 143 ... آخرینآخرین