صفحه 53 از 319 نخستنخست ... 3 43 49 50 51 52 53 54 55 56 57 63 103 153 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 521 تا 530 , از مجموع 3186
Like Tree117تشکر

موضوع: پاسخگویی بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    173

با عرض سلام و خسته نباشید
    روی لنز دوربین نیکون دی 80 من یه خش خیلی کوچیک افتاده که یه لکه خیلی کوچیک و محو روی بعضی از عکسهام که مثلا از یه سطح صاف و تک رنگ میگیرم (مثل دیوار) میندازه . میخواستم بپرسم امکان تعویض عدسی سطحی لنز دوربین که کیت 18-135 هستش وجود داره یا نه؟
    با تشکر

كاربر افتخاري tamir آواتار ها
    تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط tamir نمایش پست ها
    دوست عزیزم
    با سلام وتشکر از خرید دوربین با گارانتی ایده ال
    سیاست کانن ونیکون عدم فروش قطعات بدون بازدیددوربین و راه اندازی توسط کارشناسان رسمی کمپانی است
    ولی با توجه به مشکلی که شما اعلام کرده اید این کار برای شما عضو محترم سایت عکاسی انجام می شود
    لطفا شماره سریال دوربین خود وشماره کارت گارانتی وادرس را برای من پیام خصوصی کنید
    با تشکر تعمیرگاه مرکز ی دوربین /ایده ال دوربین
    با سلام
    دوست عزیزم قطعه مورد نظر شما به بخش انبار سفارش داده شد
    تا 24 ساعت دیگر نسبت به ارسال ان اقدام خواهد شد .
    با تشکر تعمیرگاه مرکزی دوربین /ایده ال دوربین

كاربر همراه M.Barani آواتار ها
    تشکر کرده
    2650

نقل قول نوشته اصلی توسط tamir نمایش پست ها
    با سلام
    دوست عزیزم قطعه مورد نظر شما به بخش انبار سفارش داده شد
    تا 24 ساعت دیگر نسبت به ارسال ان اقدام خواهد شد .
    با تشکر تعمیرگاه مرکزی دوربین /ایده ال دوربین
    --------------------------
    بسیار متشکرم از شما جناب آقای قاسمی واقعا که صداقت و سرعت عمل شما در ارائه خدمات منو متحیر کرده کمال تشکر از شما جناب بزرگوار را دارم
    یه خسته نباشید جانانه هم خدمت شما و همکارانتون عرض میکنم
    واقعا که دست مریزاد
    در پناه حق
    ویرایش توسط M.Barani : Sunday 17 April 2011 در ساعت 01:25 دلیل: اشتباه نگارشی

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    173

سلام دوباره
    جناب آقای مهندس قاسمی پاسخ سوال من رو ندادید .

كاربر همراه I.Givili آواتار ها
    تشکر کرده
    1572

با عرض سلام خدمت آقای قاسمی

بنده حدود ۲ هفته هستش که یک دوربین کنون550دی رو خریداری کردم که البته با گارانتی ایده‌آل هستش.جدیداً موضوعی توجه منو به خودش جلب کرده که حس می‌کنم شاید ایراد مکانیکی داخل بادی باشه

من هروقت دوربینو از حالت مستقیم به سمت بالا میبرم صدای شبیه تق از درون بادی به گوشم میرسه که البته این صدا خیلی‌ کم هستش و در سکوت شنیده می‌شه .

یعنی‌ دقیقا هردفعه دهانه ی دوربینو به سمت بالا و پائین حرکت میدم این صدا شنیده می‌شه.این موضوع رو با یکی‌ از دوستان که همین دوربینو داشتن در میون گذاشتم و ایشون هم بد از تست گفتم که این صدا از دوربینشون به گوش میرسه به صورت خیلی‌ خفیف.

حال می‌خواستم از شما سوال کنم یه آیا این صدا دربادی های۵۵۰ طبیعی هستش و یا دوربین بنده و دوستم دچار مشکلی‌ هست ؟

برام جالبه این صدا از روز اول روی دوربین بنده بود و این که من هنوز با این دورین حتی ۳۰۰شات هم عکس نگرفتم

نکته بعدی قضیه نور سنجی دوربین هستش

به عنوان مثال وقتی‌ می‌خوام از دوربین در حالت فیلمبرداری استفاده کنم و قفل نور سنجی غیر فعال هست دوربین هر لحظه که می‌خواد عملیات نور سنجیو انجام بده صدای بسیار خفیفی از بادی یا لنز به گوش بنده میرسه(البته این صدا هم در صورتی هست که در محیط سکوت مطلق باشه)

می‌خواستم بدونم این صدای نورسنجی به صورت خفیف طبیعی‌ هست یا نه؟
    از این که سوال بنده طولانی‌ شد عذر خواهی‌ می‌کنم ، منتظر جواب از شما هستم
    ممنون

كاربر افتخاري tamir آواتار ها
    تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط spirit نمایش پست ها
    با عرض سلام و خسته نباشید
    روی لنز دوربین نیکون دی 80 من یه خش خیلی کوچیک افتاده که یه لکه خیلی کوچیک و محو روی بعضی از عکسهام که مثلا از یه سطح صاف و تک رنگ میگیرم (مثل دیوار) میندازه . میخواستم بپرسم امکان تعویض عدسی سطحی لنز دوربین که کیت 18-135 هستش وجود داره یا نه؟
    با تشکر
    دوست عزیزم
    با سلام وپوزش در تاخیر ارسال پاسخ
    بله امکان تعویض وجود دارد هرینه تعویض برای شما عضو محترم سایت عکاسی 480000ریال می باشد
    موعد تحویل 48ساعت است
    باتشکر وپوزش مجدد
    تعمیرگاه مرکزی دوربین /ایده ال دوربین

كاربر آشنا Veria آواتار ها
    تشکر کرده
    58

سلام.
    جناب قاسمی فکر کنم بنده رو کاملا فراموش کردید...
    Nikon D90
    AF NIKKOR 50mm f/1.8D
    AF-S DX NIKKOR 18-105mm f/3.5-5.6G ED VR
    AF-S VR Zoom-NIKKOR 70-300mm f/4.5-5.6G IF-ED

تشکر کرده
    1572

جناب آقای قاسمی بندرو هم فراموش نکنید لطفا...

كاربر فعال aliii آواتار ها
    تشکر کرده
    253

نقل قول نوشته اصلی توسط idin.offline نمایش پست ها
    با عرض سلام خدمت آقای قاسمی

بنده حدود ۲ هفته هستش که یک دوربین کنون550دی رو خریداری کردم که البته با گارانتی ایده‌آل هستش.جدیداً موضوعی توجه منو به خودش جلب کرده که حس می‌کنم شاید ایراد مکانیکی داخل بادی باشه

من هروقت دوربینو از حالت مستقیم به سمت بالا میبرم صدای شبیه تق از درون بادی به گوشم میرسه که البته این صدا خیلی‌ کم هستش و در سکوت شنیده می‌شه .

یعنی‌ دقیقا هردفعه دهانه ی دوربینو به سمت بالا و پائین حرکت میدم این صدا شنیده می‌شه.این موضوع رو با یکی‌ از دوستان که همین دوربینو داشتن در میون گذاشتم و ایشون هم بد از تست گفتم که این صدا از دوربینشون به گوش میرسه به صورت خیلی‌ خفیف.

حال می‌خواستم از شما سوال کنم یه آیا این صدا دربادی های۵۵۰ طبیعی هستش و یا دوربین بنده و دوستم دچار مشکلی‌ هست ؟

برام جالبه این صدا از روز اول روی دوربین بنده بود و این که من هنوز با این دورین حتی ۳۰۰شات هم عکس نگرفتم

نکته بعدی قضیه نور سنجی دوربین هستش

به عنوان مثال وقتی‌ می‌خوام از دوربین در حالت فیلمبرداری استفاده کنم و قفل نور سنجی غیر فعال هست دوربین هر لحظه که می‌خواد عملیات نور سنجیو انجام بده صدای بسیار خفیفی از بادی یا لنز به گوش بنده میرسه(البته این صدا هم در صورتی هست که در محیط سکوت مطلق باشه)

می‌خواستم بدونم این صدای نورسنجی به صورت خفیف طبیعی‌ هست یا نه؟
    از این که سوال بنده طولانی‌ شد عذر خواهی‌ می‌کنم ، منتظر جواب از شما هستم
    ممنون
    دوربین عکاسی slr ساخته شده از اجزاء مکانیکی و الکترونیکی هست با حرکت و تکان خوردن اجزاء مکانیکی مثل شاتر اینه ....جزیی جا به جا میشوند و کمی صدا تولید میکنند چیزه عجیب غریبی نیست که چند بار سوال میکنید !

تشکر کرده
    1572

علی عزیز بنده اولین بارم نیست که دوربین slr دارم و البته فکر نمیکنم که سوالم رو از شما پرسیده باشم که به اینصورت جواب منو میدین.این مشکل تا اونجایی که من اطلاع دارم در تعدادی از بادی های دیگه وجود داشته که تو همین فروم مطرح شده و فکر میکنم یکی از دوستان با نیکون d5000 این مشکل رو داشتن که به ایشون اعلام شد بادی رو برای چک کردن محل گارانتی ببرن.(مثل اینکه یکی از پیچ های درون بادیشون مشکل داشت)
    دوما این مشکل در حالی که حتی دوربین خاموش هست هم پا بر جاست!
    سوما بنده یک بار از سوال کردم و بار دوم تاکید به سوالم داشتم و همچنین در سوالم نام آقای قاسمی رو ذکر کردم !

صفحه 53 از 319 نخستنخست ... 3 43 49 50 51 52 53 54 55 56 57 63 103 153 ... آخرینآخرین