صفحه 27 از 319 نخستنخست ... 17 23 24 25 26 27 28 29 30 31 37 77 127 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 261 تا 270 , از مجموع 3186
Like Tree117تشکر

موضوع: پاسخگویی بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین

كاربر همراه Farhad71 آواتار ها
    تشکر کرده
    1850

پیش فرض پاسخ : پاسخ: پاسخ سوالات شما در مورد مشكلات فني دوربينتان توسط بخش فنی تعمیرگاه مرکزی

نقل قول نوشته اصلی توسط Farhad71 نمایش پست ها
    سلام جناب قاسمي
    لنز EFs 15-85 من ( كه تازه خريدمش ) توي سرعت هاي بالاتر از 60 ( حدودي ) با استابلايزر روشن ثبتهامو فلو ميكنه و جالب اينجاست كه وقتي استابلايزر رو خاموش ميكنم ثبتهام بسيار بسيار شارپ ميشن ! و هيچ مشكلي پيش نمياره .اين قضيه رو بارها و بارها تست كردم و هيچوقت نشده كه عكسي داشته باشم كه با استابلايرز روشن شارپتر از خاموشش باشه مگر اينكه سرعت شاتر اينقدر كم بشه كه لرزش دستم نسبت به فلو شدن عكس بيشتر بشه و استابلايزر روشن عكسي شارپتر از خاموش تحويل بده ( البته توي همون حالت اگه روي سه پايه باشه باز هم خروجي با استابلايزر روشن فلو ميشه و با خاموشش شارپ !).
    آيا اين حالت طبيعيه ؟ ضمنا عملكرد استابلايزر توي ويزور كاملا مشخصه و معلومه كه كارميكنه . بدنه ايكه استفاده ميكنم 7D با فريموير 121 هست و سريال لنزم 5802033663 ميباشد. اگه ممكنه راهنماييم كنيد.

با تشكر
    جناب قاسمي سلام من جواب خودمو پيدا كردم و ميشه گفت همه چي حل شد . دليلش خيلي جالب بود و اون فلاش تريگري كه روي دوربين بود (‌ براي كنترل فلاشهاي آتليه ) و اصلا جلب توجه نميكرد .فكر ميكنم فركانس امواج ارسالي فرستنده تحت پروتكل خاصي كه سازنده در نظر گرفته با مدارهاي سلفي استابلايزر لنز تداخل پيدا ميكردند و در همون لحظه بخش اپتيك استابلايزر رو ميلرزوند و در نتيجه ثبت فلو ميشد . امان از دست جنسهاي چيني بي نام و نشان !
    فرهاد برنجی

كاربر افتخاري tamir آواتار ها
    تشکر کرده
    1

پیش فرض پاسخ : پاسخ: پاسخ سوالات شما در مورد مشكلات فني دوربينتان توسط بخش فنی تعمیرگاه مرکزی

نقل قول نوشته اصلی توسط hmirzaei نمایش پست ها
    با سلام و عرض ادب خدمت جناب اقای قاسمی عزیز
    خدمتتون عارضم که حقیر یه بدنه D90 دارم که ظاهرا مشکل بک فوکوس داره
    مدتی 50G f1.4 نیکون رو استفاده میکردم ولی متاسفانه بعداز دیدن خروجی مشاهده میکردم که دوربین یه پله عقب تر از محلی که من نقطه فوکوس انتخاب کردم فوکوس کرده وطبیعتا نقطه انتخابی من فلو شده
    البته چند وقت پیش یه چند ساعتی 18 105 رو هم رو دوربین داشتم ولی یادم نمیاد که همچین مشکلی برام پیش اومد یا نه هرچند ازین بخاطر نیاوردن احتمال میدم که نه(البته الان احتمال میدم به خاطر f3.5 وتاثیر بر عمق میدان این مشکل به چشم نیومده باشه)
    مدت کوتاهی 14 24 f2.8 دستم بود یه چند تا شات هم با این لنز زدم
    ولی در کمال ناباوری باز دیدم بااین لنز هم همون حکایت 50
    لنزی که در حال حاضر استفاده میکنم 50 f 1.8 هست که با این لنز هم همین مشکل رو دارم
    و فکر میکنم که باید احتمال اینکه بدنه ی بنده مشکل بک فوکوس داره حتمی باشه
    بعد این همه تصدیع خاطر شما
    1. آیا این مشکل به سهولت قابل حل هست؟
    2. اگر جواب مثبته مدت و هزینه تعمیر چقدره؟
    3. جسارته عرض کنم بدنه حقیر با گارانتی نیکونگرشه
    با سپاس سرافراز باشید
    کمترین حسین
    دوست عزیزم حسین
    شرمنده در تاخیر بسیار در پاسخ سوالاتان
    اصولا در دوربین D90 از طرف مدیران ارشد بخش نیکون هیچ اشکالی راجع به BACK FOCUS به بخش خدماتی اعلام نشده است پس این به این معنی است که این اشکال جزو موارد خرابی بخش تولید نمی باشد .
    ولی در بخش فنی تعمیرگاه مرکزی نیکون ابزارلات دقیقی وجود دارد که به شما اعلام خرابی در قسمت بک فوکس را می دهد پس نگران نباشد چون این اشکال 90درصد مربوط به نصب وتنظیم برنامه فوکس به وسیله نرم افزار است که احتیاجی به بازکردن دوربین نیست
    مدت نصب وراه اندازی دقیق دوربین شما وهمچنین اخرین وضیعت دوربین شما از بابت اخطارها-پیکسل سوخته -به روزرسانی وسرویس وشتشو صفحه حسگر درکمتر از 30دقیقه انجام می شود تمام این موارد جزوه خدمات رایگان می باشد وهیچ هزینه ای ندارد
    شرکت نیکو نگرش نماینده رسمی و تعمیرگاه مرکزی دوربین تنها مرکز بخش خدمات نیکون در ایران است
    با تشکر بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط rezab نمایش پست ها
    جناب قاسمي يه سوال داشتم يه الفا 300 سوني هست كه منو هاش ژاپني هست (از سرزمين آفتاب تابان آمده) ميخواستم ببينم ميشه منو ها رو انگليسي كرد و فريمورش رو عوض كرد در ضمن چطور ميشه تعداد شات ها رو مشخص كرد با تشكر فراوان
    دوست عزیزم پوزش من را در تاخیر ارسال پاسخ بپذیرید
    در رابطه با نصب منو انگلیسی من از دوستانم در سونی سنگاپور سوال کرده وخواهش کردم تا نسخه از تعویض زبان به من ارسال کنند تا امروز پیگیری کردم جوابی نگرفتم و به همین موضع تا امروز در پاسخ شما تاخیر کردم ولی می توانم به وسیله نرم افزار خصوصی SONY اخرین وضیعت شاتر رابه شما اعلام کنم وهمچنین دوربین را به روز رسانی کنم چنانچه پاسخی از دوستان برسد به شما سریعا اعلام می کنم
    در اولین فرصت به بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین مراجعه وبه صورت رایگان اخرین وضیعت را اعلام کنیم

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein 2005 نمایش پست ها
    جناب بزرگوار استاد تعمير

مي خواستم بدونم معمولا بيشتر كدام قسمت دوربين پاناسونيك FZ35 داراي ضعف و امكان خراب شدن دارد ؟؟
    اگر اين دوربين را دست دوم بخوام تهيه كنم بيشتر روي كدام قسمت ان حساسيت بخرج بدم و ان را چك كنم ؟؟

تشكر از شما دوست گرامي كه هميشه از تجربيات خود ما را بهره مند مينمائيد
    دوست عزیزم با سلام
    در دوربین های پاناسونیک عمده مشکلات در طراحی وساخت لنز میباشد که با کوچکترین ضربه مکانیرم لنز از حالت استاندارد در امده و دچار اشکال می گردد
    پس به این موارد دقت کنید
    1-لنز کاملا ZOOM وجمع شود بدون صدای غیر متعارف
    2- LCD سالم ونقطه رنگی نداشته باشد چون هیچ برنامه جهت رفع پیکسل سوخته LCD وجود ندارد
    3-سیستم ارتباط با کامپیوتر فعال باشد (این به معنی است چون نوسان برق وهمچین کامپیوترهای خانگی وجود دارد امکان قطع ارتباط بین دوربین وکامپیوتر است که تحت هیچ شرایطی تعمیر ومستلزم تعویض برد اصلی است )
    چنانچه اطلاعات دقیقی میخواهید راجه به دوربین به این سایت مراجعه کنید http://www.neutralday.com/panasonic-...-depth-review/

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

پیش فرض پاسخ : پاسخ: سوالات شما در مورد مشكلات فني دوربينتان توسط بخش فنی تعمیرگاه مرکزی

با سلام به جناب قاسمی
    من یک دوربین کانن s5is دارم این اواخر که با این دوربین عکس می گرفتم یک دفعه صفحه سیاه می شد و عکسی هم که می گرفتم کاملا سیاه بود یک مدت که دوربین رو تو منو فیلمبرداری می بردم و رو این منو عکس میگرفتم صفحه باز می شد و عکس دلخواهم می گرفتم الان هر کاری میکنم دوربین به حالت عادیش بر نمیگرده و به دیافراگم هم نگاه میکنم اصلا باز نمیشه و هیچ نوری رد نمیشه منو تنظیمات هم رفتم و دوربین رو چندین بار restart کردم ولی جواب نداد می تونین راهنمای کنین ممنون.

تشکر کرده
    1

پیش فرض پاسخ : پاسخ: سوالات شما در مورد مشكلات فني دوربينتان توسط بخش فنی تعمیرگاه مرکزی

نقل قول نوشته اصلی توسط yaprg1389 نمایش پست ها
    با سلام به جناب قاسمی
    من یک دوربین کانن s5is دارم این اواخر که با این دوربین عکس می گرفتم یک دفعه صفحه سیاه می شد و عکسی هم که می گرفتم کاملا سیاه بود یک مدت که دوربین رو تو منو فیلمبرداری می بردم و رو این منو عکس میگرفتم صفحه باز می شد و عکس دلخواهم می گرفتم الان هر کاری میکنم دوربین به حالت عادیش بر نمیگرده و به دیافراگم هم نگاه میکنم اصلا باز نمیشه و هیچ نوری رد نمیشه منو تنظیمات هم رفتم و دوربین رو چندین بار restart کردم ولی جواب نداد می تونین راهنمای کنین ممنون.
    با عرض سلام وپوزش در تاخیر ارسال پاسخ
    دوست عزیز اشکالی را که اعلام کردید مربوط به عدم فعالیت پرده دیافراگم می باشد این اشکال در دوربینهای سری S2IS -S3IS-S5IS اشکالی شایع است
    عملا هیچ قطعه در دستگاه شما نباید تعویض شوددرساخت و چیدمان پردههای دیافراگم وشاتر در قسمت جایگاه پرده ها گریس های است که بر اثر حرارت وتغییر شرایط
    شروع به تغییر حالت داده وبین پرده های دیافراگم وشاتر را می گیرید واجازه باز وبسته شدن پرده را نمیدهد وبه خاطر همین مورد شاتر باز نمیشود وهیچ نوری به صفحه حسگر
    نمی رسد وحالت CAMERA فعال نمیباشد
    مدت تعمیر وراه اندازی 48ساعت وهرینه 280000برای اعضا محترم سایت عکاسی می باشد
    با تشکر وپوزش مجدد
    بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین / ایده ال دوربین

كاربر همراه Arash Oskooie آواتار ها
    تشکر کرده
    102

سلام
    خسته نباشید

من یه سوالی دارم

من لنز 70-200اف 2.8 دارم وقتی رو بادی کانون 50دی میبیندم احساس میکنم خلاصی خفیفی داره

در حد یک میلیمتر یا کمتر

می خواستم ببینم طبعییه
    یا من احساس اشتباه دارم
    ااصلا ممکن نیستکه خلاصی ای داشته باشه
    راه حلش چیه

ممنونم از جوابتون
    آ ر ش ا سـکـو یـی

{ بـاوركـن كـه مـي تـوانـي آنـگـاه خـواهـي تـوانـسـت }

كاربر آشنا nima68 آواتار ها
    تشکر کرده
    928

سلام
    امروز خودم به همراه دوربین دی90‌م که هنوز ده روزم نمی‌شه خریدمش افتادم داخل آب و حالا بگذریم از اینکه نزدیک بود غرق بشم دوربین و همه وسایلم سوخت. البته من سریعا باطری رو از دوربین در آوردم و الانم با سشوار دارم خشک می‌کنمش (قبل از اینکه باطری رو دربیارم دوربین یک ERR روی صفحه نمایشش نوشت و سپس خاموش شد) می‌خواستم بپرسم آیا کار خاص دیگری هست که باید قبل اینکه به تعمیرگاه برسم انجام بدم؟ (چون شهرستان هستم و مدتی طول می‌کشه).
    آیا یه همچین موردی تحت پوشش گارانتی یا بیمه هست؟
    ممنون می‌شم اگر یه راهنمایی کلی برای یه همچین موردی که دوربین کاملا در آب رفته بفرمایید
    با تشکر
    Nikon D90 | 18-105 | 50 f/1.8D | 2x SB910 + SB700 || SIGMA 10-20 f/4-5.6

كاربر همراه MMehdikhani آواتار ها
    تشکر کرده
    570

نقل قول نوشته اصلی توسط mhd2005 نمایش پست ها
    سلام
    داخل لنز 85-17 من 2تا گرده خاک ریز رفته. میخواستم بدونم تعمیرگاه مرکزی تمیزش میکنه و اینکه جزو سرویس رایگان محسوب میشه یا نه؟
    موفق باشید.
    لنز رو بردم تعمیرگاه مرکزی و همون موقع تمیزش کردن .
    اول فکر میکردم بصورت رایگان این کار رو انجام میدن ولی 10هزار تومن ناقابل ازم گرفتن.
    مهدی

alk
    alk آنلاین نیست
    كاربر آشنا alk آواتار ها
    تشکر کرده
    48

سلام.من دوربین نیکون دی 5000 با گارانتی نورنگار دارم.بعد از فراخوان تعمیرگاه مرکزی برای دی 5000 شماره سریال را در سایت معرفی شده در سایت شماره وارد کردم(3095871). و این فراخوان شامل دوربین من میشه.آیا از طریق تعمیر گاه مرکزی امکان اجرای فراخوان برای دوربین من وجود دارد؟در ضمن نور سنجی دوربین من بخصوص در شب و با فلاش خود دوربین حتی در مسافت های کم مشکل داره که من به ناچار فلاش نیکون اس بی 600 خریدم تا این مشکلم حل بشه .ممنون

صفحه 27 از 319 نخستنخست ... 17 23 24 25 26 27 28 29 30 31 37 77 127 ... آخرینآخرین