صفحه 143 از 319 نخستنخست ... 43 93 133 139 140 141 142 143 144 145 146 147 153 193 243 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,421 تا 1,430 , از مجموع 3186
Like Tree117تشکر

موضوع: پاسخگویی بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین

كاربر فعال Usef Bagheri آواتار ها
    تشکر کرده
    4222

با عرض سلام
    جناب قاسمي دوربين كانن ٥دي من مشكل نورنسجي داره و در مقايسه با ٧دي دوستم بسيار ضعيف عمل ميكنه، البته توي نور سنجي منوال هم نسبت به ٧ دي ضعيف تره !با يك دياف و سرعت وايزو عكس ٥دي تاريك تر و جزييات توي سايه ها كمتر و از نظر كنتراست و رنگ ضعيف تره
    پيشاپيش ممنون

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

نقل قول نوشته اصلی توسط Usef Bagheri نمایش پست ها
    با عرض سلام
    جناب قاسمي دوربين كانن ٥دي من مشكل نورنسجي داره و در مقايسه با ٧دي دوستم بسيار ضعيف عمل ميكنه، البته توي نور سنجي منوال هم نسبت به ٧ دي ضعيف تره !با يك دياف و سرعت وايزو عكس ٥دي تاريك تر و جزييات توي سايه ها كمتر و از نظر كنتراست و رنگ ضعيف تره
    پيشاپيش ممنون
    البته این یک مشکل ذاتی در کانن 5D و 5D MK2 بوده و هست و اگر دوربین تان را همین الان از جعبه بیرون بیاورید نورسنج اش با نورسنج دوربین های همرده دچار قدری اختلاف به سمت آندر بودن تصویر است.این موضوع بسیار بسیار شایع و تکراری است.

اما شما می توانید دوربین را خدمت جناب مهندس قاسمی ببرید تا نورسنج را کالیبره کنند.اما باز هم به نظر بنده مشکل تا حدود زیادی پا برجا خواهد ماند.نورسنج این دوربین واقعا فاجعه است.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر جديد mohetasoft آواتار ها
    تشکر کرده
    0

آقا پس چرا کسی جواب منو نمیده؟؟؟؟؟؟
    نکنه باید مثل همون زنگ زدن که گفتم باید اینجا هم هی پیام بذارم تا یکی جواب بده؟؟؟؟؟

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

نقل قول نوشته اصلی توسط mohetasoft نمایش پست ها
    آقا پس چرا کسی جواب منو نمیده؟؟؟؟؟؟
    نکنه باید مثل همون زنگ زدن که گفتم باید اینجا هم هی پیام بذارم تا یکی جواب بده؟؟؟؟؟
    چرا اندکی صبر نمی کنید؟ شما دیروز سوالتان را مطرح کردید و امروز این گونه طلبکار همه شده اید. کسی که باید پاسخ شما را بدهد فقط و فقط یک نفر است: جناب قاسمی مدیر تعمیرگاه مرکزی دوربین. و ایشان هر لحظه که کسی سوال کند بلافاصله قادر به پاسخگوئی نیست. یا صبر کنید یا با تعمیرگاه مرکزی دوربین تماس بگیرید

كاربر فعال Usef Bagheri آواتار ها
    تشکر کرده
    4222

نقل قول نوشته اصلی توسط Kaveh Ghobadi نمایش پست ها
    البته این یک مشکل ذاتی در کانن 5D و 5D MK2 بوده و هست و اگر دوربین تان را همین الان از جعبه بیرون بیاورید نورسنج اش با نورسنج دوربین های همرده دچار قدری اختلاف به سمت آندر بودن تصویر است.این موضوع بسیار بسیار شایع و تکراری است.

اما شما می توانید دوربین را خدمت جناب مهندس قاسمی ببرید تا نورسنج را کالیبره کنند.اما باز هم به نظر بنده مشکل تا حدود زیادی پا برجا خواهد ماند.نورسنج این دوربین واقعا فاجعه است.
    ممنونم جناب قبادي خيالم راحت شد كه لااقل اين مشكل فقط مشكل دوربين من نيست. از طرفي ايا راهي هست براي حل اين مشكل يا بايد با اين مشكل مدارا كرد و به نوعي در پست پراسسينگ اين مشكلات رو حل كرد ؟

ممنونم از جوابتون

كاربر جديد alimardiha آواتار ها
    تشکر کرده
    0

آقای قاسمی سلام
    لطفا جواب مشکل منوهرچه زودتر بدین.
    من 3ساله دوربین canon450dخریدم ولی چند ماهی هست که مشکل نورسنجی پیداکرده عکسهای خیلی عالی میگرفت ولی الان برای این که عکس خوبی از کار دربیاد باید نورسنجی را از 1- پایینتر بزارم .همیشه هم روی یه نقطه جواب نمیده داخل یه جای بسته میشه گفت بد نیست ولی معمولا توی هوای آزد به این مشکل برمیخورم.تنظیمات دوربین راچندین بار برگردوندم به حالت اول یا ریست کردم ولی برطرف نشده.لطفا راهنمایی کنید.
    شماره تماس جدید مرکز راهم لطفا بگین چون شماره های قبلی را هرچی تماس میگیرم کسی جواب نمیده.
    به دوربین خیلی نیاز دارم اگه میشه راهنمایی بفرمایید.ممنون

كاربر جديد mohetasoft آواتار ها
    تشکر کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Dariush Chegini نمایش پست ها
    چرا اندکی صبر نمی کنید؟ شما دیروز سوالتان را مطرح کردید و امروز این گونه طلبکار همه شده اید. کسی که باید پاسخ شما را بدهد فقط و فقط یک نفر است: جناب قاسمی مدیر تعمیرگاه مرکزی دوربین. و ایشان هر لحظه که کسی سوال کند بلافاصله قادر به پاسخگوئی نیست. یا صبر کنید یا با تعمیرگاه مرکزی دوربین تماس بگیرید
    بابا شوخی کردم فقط خواستم ببینم کسی سوالمو میخونه یا نه؟
    داداش داریوش چشم صبر میکنم
    من دیدم آقای قاسمی جواب همه رو داده فکر کردم همون روز جواب میدن . خلاصه ببخشید

كاربر افتخاري tamir آواتار ها
    تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamed Pro نمایش پست ها
    درود و خسته نباشيد خدمت شما جناب قاسمي
    هم همچنان منتظر پاسخ شما هستم
    شماره قبض قبلي 180626
    canon power shot sx1is
    با سپاس
    21/06/1391
    دوست عزیزم حامد
    با سلام و پوزش فراوان در تاخیر ارسال پاسخ
    دوربین اماده تحویل میباشد
    با تشکر بخش فنی تعمیرگاه مرکز ی دوربین /شرکت ایده ال دوربین

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط mohetasoft نمایش پست ها
    با سلام . کلی گشتم تا یه جایی رو پیدا کنم و سوالمو بپرسم.
    من دوربین canon a3300 is را حدود 4 ماه پیش خریدم . بعد به علت نامعلومی خاموش شد و دیگه هم روشن نشد. بردم همونجایی که خریده بودم طرف بهم گفت من میذارم دو ماه دیگه برات ارسال میکنم . من هم بیخیال شدم و خودم ارسال کردم. متاسفانه گفتن که مشکل شما شامل گارانتی نمیشه و کل مدار dcdc رو برام عوض کردن و 48000 تومان بابتش گرفتن و با 8000 هزینه پستی برام ارسال کردن .
    تازه از اینجا بود که مشکلم شروع شد .بعد از این تعمیر کیفیت دوربین خیلی پایین اومد و دقیقا همون روز اول ارور e32 رو میداد . دوباره زنگ زدم گارانتی گفتن بفرست ما بررسی کنیم اگر تازه مشکل از ما بود براتون رایگان تعمیر میکنیم .
    حالا من حساب کردم من که در قم هستم فقط هزینه پستیم میشه 10000 تومان . حالا اگه گارانتی قبول کنه تازه رایگان تعمیر کنه.

حالا سوال من اینه که آیا ارزش داره من دوربینمو دوباره بفرستم برای تعمیر ؟(یعنی از کجه مطمئن بشم که مشکل از من نیست).(البته دفعه قبل که فرستادم بعد از حدود 2 هفته جواب منو دادن و قبل از اون من هرچی زنگ میزدم کسی پاسخگو نبود)
    ببخشید که متنم طولانی شد .
    دوست عزیزم با سلام و پوزش فراوان از شما بابت تاخیر ارسال پاسخ
    خیلی متاسف هستم از اتفاقی که برای شما افتاده است خواهشمندم در صورت امکان اعلام فرمایید دوربین را به کدام بخش فنی تحویل داده اید در ضمن مطمینا در بخش فنی چنانچه دوربین به هر علتی مرجوع شود هیچ گونه هزینه ای جهت ارسال مجدد در یافت نمیشود
    خواهشمندم در صورت امکان تلفن خود را پیام خصوصی کنید .منتظر شما هستم

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط Usef Bagheri نمایش پست ها
    با عرض سلام
    پيشاپيش ممنون
    دوست عزیزم یوسف
    با عرض سلام وتشکر از شما
    همانطوری که استاد عزیزم اقای قبادی اعلام فرمودند در دوربینهای تک رقمی سری 5 این اشکال جزو مواردی است که بسیاری از دوستان عزیز گله مند هستند ولی در نرم افزار خصوصی کانن و ابزار الات دقیق کمپانی معظم کانن این اشکال به وسیله نرم افزار قابل رفع است . خواهشمندم در اسرع وقت به بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین مراجعه تا بلافاصله نسبت به نصب کامل برنامه AE. ADJاقدام و تحویل فوری گردد .
    خواهشمندم حتما اعلام فرمایید از اعضای سایت محترم عکاسی هستید