صفحه 69 از 319 نخستنخست ... 19 59 65 66 67 68 69 70 71 72 73 79 119 169 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 681 تا 690 , از مجموع 3186
Like Tree117تشکر

موضوع: پاسخگویی بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین

كاربر افتخاري tamir آواتار ها
    تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط شاهین اکبری نمایش پست ها
    با سلام.

چند وقت پیش جهت تعویض ccd فوجی s100fs مراجعه کردم ، موجود نبود . میخواستم بدونم همچنان موجود نیست؟
    شاهین جان سلام
    شرمنده در تاخیر ارسال پاسخ
    لطفا تلفن خود را پیام خصوصی کنید
    باتشکر بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین /ایده ال دوربین

كاربر همراه djmehdi_67 آواتار ها
    تشکر کرده
    1433

سلام خدمت جناب قاسمی عزیز
    گویا دست قضا برآن شده که ما حضرت عالی رو از نزدیک زیارت کنیم ...
    عارضم حضور انور حضرت عالی که دوربین محترم SX2IS بنده که عمری داره برای خودش از دستان ما جدا شد و بوسه ای به زمین زد و ...
    روشن نمیشه
    لنز بیرون مونده اما ظاهر دوربین کاملا سالم هست
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایید کجا باید مزاحم بشم؟؟؟حدود هزینه و اینکه ایراد از کجا هست رو میتونید حدس بزنید؟؟؟
    و در نهایت اینکه مایه کاری حساب بفرمایید

پیشاپیش سپاسگزار از زحمات و راهنمایی های بی دریغ دوست و یار همیشگی فروم جناب قاسمی بزرگوار
    ضمنا قصد فروش رو بعد از تعمیر دارم (به علت مسافرت وگرنه هرگز نمیفروختم)دوستان اگر تمایل داشتند از طریق پخ در خدمت هستم و به زودی آگهی فروش رو هم قرار میدم گفتم پیشاپیش گفته باشم.با عرض پوزش از مدیران محترم به دلیل نادیده گرفتن قوانین.عفو بفرمایید
    ---------------
    در پناه اورمزد
    چیزی که امروز داری فردا از رده خارج است
    خودتان را برای برندها و محصولاتشان قیمه قیمه نکنید!/مهدی استیری/
    تجهیزات

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط ronin نمایش پست ها
    سلام
    من canon 5D دارم .مشکلی که دارم اینه که تو عکسام نقطه خاصی لک میفته. ابتدا فکر میکردم از کثیفی سنسور هستش واسه همین دادم تمیزش کنن ولی گفتن سنسور اصلا کثیف نیست. لنز رو هم تعویض کردم و مشکل حل نشده. میخوام بدونم این مشکل قابل حله یا نه؟ چند تمونه از عکسها رو هم آپلود کردم :

http://img714.imageshack.us/img714/583/70596910.jpg
    http://img694.imageshack.us/img694/3562/99763593.jpg
    دوست عزیزم
    با عرض سلام وپوزش در تاخیر ارسال پاسخ
    خواهش می کنم در اولین فرصت به بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین یا ایده ال دوربین مراجعه تا به وسیله نرم افزار چک و وضیعت دوربین به شما اعلام شود لازم به ذکر است
    در برنامه تنظیم دوربین DIGITAL IMAGE ANALYZER این اجازه به بخش فنی داده میشود تا مطمینا اعلام وضیعت تصویر شود
    با تشکر بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین/ایده ال دوربین

كاربر فعال AmirS آواتار ها
    تشکر کرده
    1291

نقل قول نوشته اصلی توسط Amir_s700 نمایش پست ها
    سلام جناب قاسمی،
    مدتی‌ست که لکه های زیادی روی تصویر دارم که چون از منظره یاب دیده نمیشوند حدس میزنم کثیفی سنسور باشد...
    لطفا نظرتون رو در این مورد بفرمایید...
    پ.ن: ساعت مراجعه برای سرویس حضوری را هم بفرمایید؛ ترجیحا بعد از ساعت طرح ترافیک.
    پ.پ.ن:
    دیافراگم ۵.۶:

دیافراگم ۳۲:

(سایر شرایط یکسان)
    با سلام مجدد...
    چند هفته پیش برای تمیز کردن این لکه ها (ظاهرا مایعی روی سنسور پاشیده شده بود!) مراجعه کردم و تا حد امکان تمیز شد، طوری که با دیافراگم بسته و فاصله کانونی بالا، فقط سایه های کوچکی دیده میشد؛ اما دیروز که تصادفا دیافراگم رو روی ۳۲ گذاشته بودم متوجه شدم که دقیقا در همون محل های قبلی نقطه هایی دیده میشه که کاملا پررنگ و قابل تشخیص هستند و در دیافراگم های پایین تر هم با دقت خیلی زیاد میشه لکه های محوی رو دید!!!
    در اولین فرصت برای تمیز کردن سنسور مراجعه خواهم کرد، ولی می خواستم بدونم دلیل این قضیه چیه و آیا مشکلی برای سنسور پیش اومده!؟
    پ.ن: لطفا سوال قبلی در مورد گیر کردن دریچه محافظ لنز و کثیفی داخل لنز A640 رو هم پاسخ بدهید.
    با تشکر...

Forum Moderator Mehdi Rojaie آواتار ها
    تشکر کرده
    12608

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi_911turbo نمایش پست ها
    سلام
    چند وقتیست وضعیت ارتباطی باتری و دوربینم 7دی دچار اشکال شده
    حدود دو هفته پیش بعد از شارژ کامل باتری و جا گذاری در دوربین با پیامی مبنی بر عدم امکان ارتباط بین باتری و دوربین مواجه شدم، که با تمیز کردن پین های باتری و دوربین بر طرف شد
    چند روز قبل هم باز همین ارور رو داد و با تمیز کردن مشکل حل شد ولی جالبه که در ویزور دوربین میزان باتری رو درست نشون میده و نصفه هست ولی تو مانیتور اصلی دوربین و منوی باتری اینفو 100درصد نشون میده!

همین الان با یک خط باتری در ویزور و 100درصد در مانیتور اصلی به کامپیوتر وصل کردم تا عکسامو منتقل کنم، کلاً وسط کار خاموش شد و احتمالاً باتریش تموم شده

مشکل از کجاست و چه باید کرد؟

با تشکر
    پیرو توضیحات گذشته : هفته قبل باتریمو فول شارژ کردم و با دوربین گذاشتم تو کیف، امروز وضعیتش رو نگاه کردم دیدم باتریش خالی شده!
    باتری یکی از دوستان رو تو دوربین گذاشتم و باز همون ارور عدم برقراری ارتباط بین دوربین و باتری رو داد.
    جالب تر اینکه گارانتیش 90/05/06 تموم میشه :biggrin:
    مهدی روجایی

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi_911turbo نمایش پست ها
    پیرو توضیحات گذشته : هفته قبل باتریمو فول شارژ کردم و با دوربین گذاشتم تو کیف، امروز وضعیتش رو نگاه کردم دیدم باتریش خالی شده!
    باتری یکی از دوستان رو تو دوربین گذاشتم و باز همون ارور عدم برقراری ارتباط بین دوربین و باتری رو داد.
    جالب تر اینکه گارانتیش 90/05/06 تموم میشه :biggrin:
    دوست عزیزم مهدی
    با عرض سلام وپوزش فراوان در تاخیر ارسال پاسخ
    با این توضیحاتی که شما اعلام کردید مطمینا دوربین شما دچار باطری خوره شده است
    البته این اتفاق را من در 2مورد 7D دیده ام واشکالش کاملا رفع شد 1/سوال من از شما این است ایا باطری شما در حالتی که دوربین خاموش است دچار خالی شدن می شود
    2-آیا وقتی دوربین شما روشن است بعد از مدت 30ثانیه اطلاعات ال سی دی بالا خاموش می شود 3-لطفاfirmware دستگاه خود را اعلام کنید
    منتظر پاسخ شما هستم .

تشکر کرده
    1

دوست عزیزم با سلام وتشکر از شما
    با توجه به اشکالی که اعلام کرده اید دوربین شما براثر ضربه کلا خاموش شده است در سیستم کنترل تغذیه دوربین چنانچه حرارات زیاد یا ضربه و نوسانات بوجود بیاید سیستم کنترل
    تغذیه قطع می شود تا به قسمتها دیگر دوربین اسیب وارد نشود
    امیدوارهستم دوربین شما دچار خرابی لنز نشده باشد با توجه به مطالب خواهشمندم به یکی از مراکز خدمات تعمیرگاه مرکزی دوربین یا ایده ال دوربین مراجعه تا نسبت به رفع اشکااقدام شود
    لطفا حتما اعلام فرمایید از اعضای محترم سایت عکاسی هستید تا نسبت به تسریع کار وهمچنین دریافت فقط مبلغ یدکی اقدام شود حدود هزینه 380000ریال می باشد
    با تشکر بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین /ایده ال دوربین
    خ جمهوری ساختمان الومینیوم طبقه 11شماره 1117 تعمیرگاه مرکزی دوربین تلفن 66749494
    میدان هفت تیر ابتدای بهار شیراز ساخامان 189 ط سوم ایده ال دوربین تلفن 88319250

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط Amir_s700 نمایش پست ها
    با سلام مجدد...
    چند هفته پیش برای تمیز کردن این لکه ها (ظاهرا مایعی روی سنسور پاشیده شده بود!) مراجعه کردم و تا حد امکان تمیز شد، طوری که با دیافراگم بسته و فاصله کانونی بالا، فقط سایه های کوچکی دیده میشد؛ اما دیروز که تصادفا دیافراگم رو روی ۳۲ گذاشته بودم متوجه شدم که دقیقا در همون محل های قبلی نقطه هایی دیده میشه که کاملا پررنگ و قابل تشخیص هستند و در دیافراگم های پایین تر هم با دقت خیلی زیاد میشه لکه های محوی رو دید!!!
    در اولین فرصت برای تمیز کردن سنسور مراجعه خواهم کرد، ولی می خواستم بدونم دلیل این قضیه چیه و آیا مشکلی برای سنسور پیش اومده!؟
    پ.ن: لطفا سوال قبلی در مورد گیر کردن دریچه محافظ لنز و کثیفی داخل لنز A640 رو هم پاسخ بدهید.
    با تشکر...
    با عرض سلام وتشکر از شما
    امیر جان لطفا مدل دوربین خود را اعلام فرمایید
    منتظر پاسخ شما هستم

Forum Moderator Mehdi Rojaie آواتار ها
    تشکر کرده
    12608

نقل قول نوشته اصلی توسط tamir نمایش پست ها
    دوست عزیزم مهدی
    با عرض سلام وپوزش فراوان در تاخیر ارسال پاسخ
    با این توضیحاتی که شما اعلام کردید مطمینا دوربین شما دچار باطری خوره شده است
    البته این اتفاق را من در 2مورد 7D دیده ام واشکالش کاملا رفع شد 1/سوال من از شما این است ایا باطری شما در حالتی که دوربین خاموش است دچار خالی شدن می شود
    2-آیا وقتی دوربین شما روشن است بعد از مدت 30ثانیه اطلاعات ال سی دی بالا خاموش می شود 3-لطفاfirmware دستگاه خود را اعلام کنید
    منتظر پاسخ شما هستم .
    سلام
    ممنون از پیگیری
    1. از هفته پیش تا الان استفاده نکردم و خالی شد. ولی وقتی باتری رو شارژ می کردم، براحتی دو سه روز پر شات رو پشت سر میذاشتم
    2. نه.
    3. آخرین 1.2.5
    مهدی روجایی

كاربر فعال AmirS آواتار ها
    تشکر کرده
    1291

نقل قول نوشته اصلی توسط tamir نمایش پست ها
    با عرض سلام وتشکر از شما
    امیر جان لطفا مدل دوربین خود را اعلام فرمایید
    منتظر پاسخ شما هستم
    دوربینی که سنسورش کثیف شده : D7000
    و دوربینی که محافظ لنز‌ش گیر می کنه: A640

صفحه 69 از 319 نخستنخست ... 19 59 65 66 67 68 69 70 71 72 73 79 119 169 ... آخرینآخرین