صفحه 298 از 319 نخستنخست ... 198 248 288 294 295 296 297 298 299 300 301 302 308 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 2,971 تا 2,980 , از مجموع 3186
Like Tree117تشکر

موضوع: پاسخگویی بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام من دوربین sx170دارم این موقع عکاسی بعد از یک دقیقه ارور میده ارور 32 هست به عکس توجه کنید
    الان باید چه کنم؟؟؟؟

كاربر آشنا ben163s آواتار ها
    تشکر کرده
    5869

نقل قول نوشته اصلی توسط tamir نمایش پست ها
    دوست عزیزم
    با سلام و تشکر از شما از حسن انتخاب گارانتی ایده ال برای محصولتان
    نگران نباشید با توجه به اینکه دستگاه شما دارای بیمه گارانتی و بیمه ایده ال دوربین است کلیه امور خدماتی و تعویض در حداقل مدت انجام و به صورت استاندارد و رایگان مرجوع میگردد
    لطفا در هنگام مراجعه یا ارسال بسته اعلام فرمایید از اعضای محترم سایت عکاسی هستید
    لطفا در هنگام ارسال محصولتان کپی کارت گارانتی و بیمه پیوست گردد
    با تشکر بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین /شرکت ایده ال دوربین
    من تمام اوامر شما را مو به مو انجام دادم.
    پنجاه هزار تومان هزینه تعمیر گرفتند که گفتم اشکال نداره.در عوض لنزم دست یه کاربلد بوده و درستش کرده
    پست بسته رو آورد دیدم ۱۶هزار تومان پسکرایه داره. گفتم اینم از بدقولی شون توی حرف و عمل شون.اشکال نداره عوضش لنزم ..
    اما القصه...
    خود لنز که کثیف شده بود و نیاز به تمیزکاری زیادی داره.متاسفم برای بزرگترین شرکت گارانتی منتسب به نیکون
    حالا لنز رو سوار بادی میکنم میبینم اصلا اپرچر رو نمیشناسه و نمیشه تغییری در دبافراگم داد و صفر می مونه.یعنی همون مشکلی که سر کارتون لنز هم نوشتم برای کارشناس
    سوال من اینه. وقتی کسی یک رادیو رو به نظر خودش تعمیر کرده؟ دستکم نباید اونو به برق بزنه ببینه کار میکنه یا نه؟
    من بخاطر سهل انگاری و اهمال در کار این شرکت مثلا بزرگ تا کی باید هزینه و پست و مرسوله بازی کنم؟
    این لنز فقط یک شیار کوچیکش شکسته بود ولی دیاف رو میشناخت.کاش خودم با دو هزار تومان چسبش زده بودم
    تشكر از همه كسانيكه به رايگان وقت ميگذارند تا دانسته هاي ما افزون گردد

كاربر همراه A.Fatemi آواتار ها
    تشکر کرده
    418

جناب آقای قاسمی سلام
    دوربین من D7000 است و در هنگام عکاسی با فلاش چه فلاش خود دوربین و چه فلاش sb700 عکسها حدود 1 استاپ کمتر نور می بینند خواستم ببینم سیستم نورسنجی ttl این دوربین در تعمیرگاه مرکزی قابل بررسی و احیاناً اصلاح هست؟

كاربر فعال ehsan1 آواتار ها
    تشکر کرده
    1182

با سلام و احترام خدمت جناب آقای قاسمی
    مهندس قاسمی ماه گذشته برای رفع پیکسل سوخته و تمیز کردن سنسور خدمت شما رسیدم
    زحمت کشدید موارد را انجام و فریمور دوربین را نیز بروز نمودید ، ولی عملیات شستشوی سنسور انجام نشد و سنسور دوربین بنده همچتان کثیف است
    با توجه به کارت VIP و گارانتی هزینه شستشوی و تمیز کردن کامل سنسور و آینه چقدر است
    ضمن اینکه 65 هزار تومان برای موارد فوق پرداخت کرده بودم که تمیز کردن سنسور انجام نشد.
    با تشکر
    احسان نیکفرجام
    Canon EOS 6D / Canon 16-35mm F4 / Canon 70-200mm F4 IS / Sigma 150mm F/2.8 / Jupiter-37A 135mm F3.5 / Zenit 58mm F2- Instagram

كاربر افتخاري tamir آواتار ها
    تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط ben163s نمایش پست ها
    من تمام اوامر شما را مو به مو انجام دادم.
    پنجاه هزار تومان هزینه تعمیر گرفتند که گفتم اشکال نداره.در عوض لنزم دست یه کاربلد بوده و درستش کرده
    پست بسته رو آورد دیدم ۱۶هزار تومان پسکرایه داره. گفتم اینم از بدقولی شون توی حرف و عمل شون.اشکال نداره عوضش لنزم ..
    اما القصه...
    خود لنز که کثیف شده بود و نیاز به تمیزکاری زیادی داره.متاسفم برای بزرگترین شرکت گارانتی منتسب به نیکون
    حالا لنز رو سوار بادی میکنم میبینم اصلا اپرچر رو نمیشناسه و نمیشه تغییری در دبافراگم داد و صفر می مونه.یعنی همون مشکلی که سر کارتون لنز هم نوشتم برای کارشناس
    سوال من اینه. وقتی کسی یک رادیو رو به نظر خودش تعمیر کرده؟ دستکم نباید اونو به برق بزنه ببینه کار میکنه یا نه؟
    من بخاطر سهل انگاری و اهمال در کار این شرکت مثلا بزرگ تا کی باید هزینه و پست و مرسوله بازی کنم؟
    این لنز فقط یک شیار کوچیکش شکسته بود ولی دیاف رو میشناخت.کاش خودم با دو هزار تومان چسبش زده بودم
    دوست عزیزم اقای نظری
    با عرض سلام وو پوزش فراان در تاخیر ارسال پاسخ
    کمال پوزش و عذرخواهی اینجانب به عنوان مدیریت سازمان خدماتی تعمیرگاه مرکزی دوربین و ایده ال دوربین بپذیرید
    خواهشمندم در اولین فرصت نسبت به ارسال اقدام تا شخصا پیگیری نماییم
    مجددا پوزش اینجانب را بپذیرید
    با تشکر بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین / ایده ال دوربین

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط msh2200 نمایش پست ها
    جناب آقای قاسی
    باسلام و احترام
    در مدت غیبت جنابعالی چندین سوال برای بنده بوجود آمده که اگر لطف بفرمایید و راهنمایی کنید سپاسگزار خواهم بود.
    1- باتوجه به اینکه در عکاسی نجوم فیلتر low Pass Filter با یک فیلتر مناسب دیگر جایگزین می شود، آیا این نوع خدمات در تعمیرگاه مرکزی انجام می شود؟ در صورت مثبت بودن پاسخ لطفا ضمن توضیح در این خصوص هزینه را اعلام بفرمایید.
    2- برای تمیز کردن سنسور بجوز استفاده از دمنده نیاز به قطره ها و پاروهای مخصوص دارم! آیا این موارد از طریق تعمیرگاه مرکزی برای تمیزکاری شخصی قابل تهیه است؟ ضمن اینکه در حال حاضر بنده برای تمیز کردن سنسور از ست تمیزکننده های ژله ای جاذب گرد و غبار استفاده می کنم.
    3- برای رفع مشکل عدم وجود تراز در برخی بال هد های مانفرتو مثل 496 RC2 به منظور عدم استفاده از تراز های قابل نصب بر روی کفشک فلاش دوربین آیا راه دیگری وجود دارد که در ایران قابل اجرا باشد؟
    ضمن تشکر از توجه شما
    اراتمند
    دست عزیزم مصطفی
    با عرض سلام و پوزش بسیار فراوان در تاخیر ارسال پاسخ
    در صورت امکان تلفن خود را پیام فرمایید

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط kiyan نمایش پست ها
    با عرض سلام.خدمت دوستان
    چندی پیش یک دوربین نیکون5200 با لنز 18-55 جدید خریدم چندتا عکس باهاش گرفتم ولی وقتی عکسهارو دیدم همشون صافت هستند در فوکوس نیستند دوربینو با لنز دیگه امتحان کردم عکسها شارپ بود فکر کنم مشکل از لنزه حالا نمیدونم مشکل فوکوس داره یا نه چگونه لنزو امتحان کنم که ببینم مشکل داره یا نه بهترین کار چیست؟ نمونه عکسهاشو هم داره حدود30 تا گرفتم جمیعا صافت تشریف دارن
    کیان جان دوست عزیزم
    باعرض سلام و پوزش فراوان در تاخیر ارسال پاسخ
    کیان جان در بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین و ایده ال دوربین کلیه ابزارالات و نرم افزارهای خصوصی کمپانی معظم NIKON وجود دارد .وقتی فوکس شما در خالت مانویل خوب است و در حالت AF بد احتیاج به اجاست است
    خواهشمندم در صورت تمایل در اولین فرصت به بخش فنی مراجعه تا نسبت به کالیبره لنز و دوربین اقدام گردد .در هنگام مراجعه اعلام فرمایید از اعضای محترم سایت عکاسی هستید

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط omidrezap نمایش پست ها
    باسلام خدمته اساتید محترم . من یک دوربینه 50d کانن دارم چند وقتیه این ارور رو نشون میدهError 50 (Shooting is not possible. Turn the power switch to <2> and
    <1> again or re-install the battery.) دادم به نمایندگی شهرمون کلا دوربین و چک کردن و با نگاه اول گفتند که نباید مشکله سخت افزاری باشه و احتمالا مشکله نرم افزاریه و معمولا ارور 50 مربوط به خشاب رم و جای لنزو اینجورجاهاست بعد چند روز گفتند که مشکل جدیه و مینم سوخته . حال سوالم از اساتید محترم اینه که آیا امکانش هست باوجود اینکه دوربین روشن میشده و البته هنوز هم روشن میشه و ارور 50 با همون محتویات (Shooting is not possible. Turn the power switch to <2> and
    <1> again or re-install the battery.) هم روی ال سی دیش میاد مینم سوخته باشه . ممنونمیشم ازاساتید اگه راهنمایی کنند باتشکر .
    امید جان دوست عزیزم
    با سلام و پوزش فراوان در تاخیر ارسال پاسخ
    اشکال اعلام شده در دوربینهای 40-50 مربوط به خرابی مکانیک و میرباکس است .این اشکال رایج در دوربینها 40D- 50 کانن است که مربوط به اصطحلاک بیش از حد شاتر میباشد
    این اشکال مربوط به قسمت الکترونیک نمیباشد
    در صورت تمایل به بخش فنی مراجعه و اعلام فرمایید از اعضای محترم سایت عکاسی هستید تا نسبت به رفع اشکال افدام گردد

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

با سلام
    من دوربین canon EOS 1200D دارم که متاسفانه از رو پایه افتاد و از لنزش یک چیز فنری در اومد و الان دیگه اتو فوکوسش کار نمیکنه
    تعمیر میشه؟
    چند روزه میتونم بگیرمش؟
    هزینه تعمیرش جند میشه؟

كاربر جديد
    تشکر کرده
    4

سلام

دوستان متخصص راهنمایی کنن لطفا

لنز دوربین Sony Cyber-Shot DSC-H50 خراب شد و پک لنز کامل تعویض شد. الان خیلی از عکس ها مات هست . انگار که دوربین اکثر مواقع قادر به فوکس نیست. اگه روش خاصی برای تست هست بفرمایید و اینکه به نظرتون با توجه به تعویض کامل پک لنز, اشکال از کجاست و چطور میشه برطرفش کرد.
    ممنون