صفحه 294 از 319 نخستنخست ... 194 244 284 290 291 292 293 294 295 296 297 298 304 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 2,931 تا 2,940 , از مجموع 3186
Like Tree117تشکر

موضوع: پاسخگویی بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین

كاربر افتخاري tamir آواتار ها
    تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط helsa نمایش پست ها
    درود و روزبخیر
    بنده دنبال لاستیک ویزور یا همون به اصطلاح Eye-piece دوربین Nikon D7100 هستم و با توجه به تحقیقات دو مدل که یکیش همون فابریکیش هست و دیگری 3 ایکس زوم هم داره که در پیوست میزارمشون موجودن . آیا شما موجود دارید و قیمت چنده ؟
    در تهران کجا میتونم بیام تحویل بگیرم؟فایل پیوست 72427
    فایل پیوست 72428
    دوست عزیزم
    با عرض سلام و پوزش بسیار فراوان در تاخیر ارسال پاسخ
    دوست عزیز قطعه مرد نظر در بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین و یا شرکت ایده ال دوربین موجود است
    قیمت واحد 220000 ریال برای اعضای محترم سایت عکاسی میباشد
    با تشکر بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین /شرکت ایده ال دوربین

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط Loft3 نمایش پست ها
    با سلام

می خواستم بدونم شما شیرازم تعمیرات دوربین کانن دارید میخواستم صفحه فکوس canon 700d رو عوض کنم و هزینه اش هم اگر بگید ممنون می شم.
    با سلام و پوزش فراوان در تاخیر ارسال پاسخ
    دوست عزیزم به اطلاع میرسانم بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین و شرکت ایده ال دوربین در هیچ نقطه ایران نمایندگی بخش خدمات ندارد و صرفا در تهران متمرکز میباشد
    خواهشمندم در صورت تمایل به بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین و یا شرکت ایده ال دوربین مراجعه تا نسبت به تعویض فوکس اسکرین اقدام فوری گردد
    چنانچه دوربین شما دارای بیمه و گارانتی ایده ال دوربین باشد به صورت کاملا رایگان و در غیر این صورت برای اعضای محترم سایت 980000 ریال تعویض میگردد

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط danial نمایش پست ها
    با سلام خدمت اساتید و جناب آقای قاسمی عزیز،
    من دوربین 6D دارم و به صورت تصادفی متوجه شدم نقطه های قرمزی روی عکسهایی که در شب گرفته بودم وجود داره و بعد از جستجو متوجه شدم اینها پیکسل سوخته هستند، و حدود 70 نقطه سفید آبی و قرمز پیدا کردم...
    بعد از اینکه حدود 30 ثانیه دوربین رو در حالت Clean manually قرار دادم اکثر نقطه های سفید و آبی از بین رفت ولی قرمزها اکثرا سرجاشون بودند. حالا سئوالم اینه که
    1-آیا بعد از 1.5 سال استفاده از دوربین آیا این تعداد پیکسل سوخته طبیعی هست؟
    2-چرا رنگ این پیکسل ها متفاوت هست؟
    3-چرا رنگ این پیکسل ها سیاه نمیشوند؟
    4-راه تعمیر ساده و توسط خود شخصی وجود داره، در غیر این صورت چه باید کرد؟
    با سپاس
    دوست عزیزم دانیال
    دانیال جان نقاط اعلام شده پیکسل به اصطلاح سوخته است که موارد زیر باعث بوجود امدن است
    1-استفاده از کیفیت بسیار بالا ئر ضبط عکس
    2- استفاده از حساسیت بالا
    3- استفاده از سرعتهای بسیار پایین
    تجمیع موارد بالا باعث بالا رفتن حرارات MAIN PCB ASSSY و بوجود امدن پیکسل به صورت رنگهای قرمز -ابی -سبز -سفید است .رفع این اشکال صرفا توسط نرم افزار کمپانی معظم کانن امکان پذیر است و هیچ راه ساده و سنتی ندارد .چنانچه دوربین شما دارای بیمه و گارانتی ایده ال دوربین باشد این اشکال در حضور شما به صورت انی و رایگان انجام میگردد
    خواهشمندم در اولین فرصت به بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین یا ایده ال دوربین مراجعه فرمایید

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

با سلام و احترام
    بنده دارای دوربین کانن 450D هستم.
    از چند ماه پیش بعد از هر عکسی که میگیرم خطای زیر رو نشون میده و باید دوربین رو خاموش و روشن کنم تا برطرف بشه
    Err 01
    Communications between the camera and lens is faulty.
    cleanthe lens contacts
    لطفاً بنده رو راهنمایی بفرمایید
    در ضمن لنز دوربین من مدل تامرون
    AF18-200mm F/3.5-6.3 XR Di II A14
    هست
    فایل پیوست 72702
    با تشکر
    ویرایش توسط afshin0022003 : Sunday 1 November 2015 در ساعت 00:01

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط tamir نمایش پست ها

دوست عزیزم دانیال
    دانیال جان نقاط اعلام شده پیکسل به اصطلاح سوخته است که موارد زیر باعث بوجود امدن است
    1-استفاده از کیفیت بسیار بالا در ضبط عکس
    2- استفاده از حساسیت بالا
    3- استفاده از سرعتهای بسیار پایین
    تجمیع موارد بالا باعث بالا رفتن حرارات MAIN PCB ASSY و بوجود امدن پیکسل به صورت رنگهای قرمز -ابی -سبز -سفید است .رفع این اشکال صرفا توسط نرم افزار کمپانی معظم کانن امکان پذیر است و هیچ راه ساده و سنتی ندارد .چنانچه دوربین شما دارای بیمه و گارانتی ایده ال دوربین باشد این اشکال در حضور شما به صورت انی و رایگان انجام میگردد
    خواهشمندم در اولین فرصت به بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین یا ایده ال دوربین مراجعه فرمایید

كاربر جديد hami.n آواتار ها
    تشکر کرده
    10

با عرض سلام
    ببخشید شاید تایپیک مناسبی برای سوالم انتخاب نکردم اما به هر حال .
    من حدود 5 ماه پیش یک دوربین 5 دی مارک 3 از شرکت پیکسل خریداری کردم با گارانتی ایده ال . نیاز به دریافت نرم افزار از سایت کنن داشتم که گفت باید سریال رو وارد نمایید من به زیر دوربین نگاه کردم و دیدم سریال پاک شده . البته وقتی دوربین رو از جعبه در اوردم بود ولی الان نیست(اما قبل تر هم برای دریافت نرم افزار سریال را وارد کردم و گفت چنین دوربینی تولید نشده) ولی همین سریال رو در کارت گارانتی و بیمه دارم . به سراغ جعبه رفتم و دیدم که برچسب سریال هم نیست البته با شرکت صحبت کرده بودم در باب این مثله گفته بودن که به خاطر برداشتن لنز از جعبه است . من الان سریالی از دوربینم ندارم و سوال من اینجاست من چطور میتونم سریال دوربینم رو به دست بیارم .
    و واقعا این مشکل یعنی چی چرا باید سریال پاک شود ... دوربین های قبلی من با کار کرد 2-3 ساله سریالشون پاک نشده و هست و هیچ مشکلی برای دریافت نرم افزار ندارم اما برای این دوربین با چنین مشکلی رو به رو هستم.
    ممنون میشم پاسخ سوالم رو دریافت کنم .

كاربر فعال M.Nouri آواتار ها
    تشکر کرده
    6030

از اون مغازه ای که خرید کردید فاکتور فروش دارید؟
    (این مورد را حتما انجام دهید: از برنامه هایی مثل eoscount و یا shutter count استفاده کنید و دوربین را با کابل usb به کامپیوتر وصل کنید، این برنامه ها برای نمایش تعداد شات گرفته شده با دوربین هستند و در کنار آن شماره سریال دوربین را هم نمایش می دهند، ببیینید شماره سریال روی کارت گارانتی با عددی که این نرم افزارها نشان میدهند یکی هست یا فرق دارد؟ )
    منتظر اعلام نتیجه شما هستیم
    ویرایش توسط M.Nouri : Friday 6 November 2015 در ساعت 09:40
    Fujifilm X-E3, 18-55mm F2.8-4

كاربر آشنا ximballchin آواتار ها
    تشکر کرده
    137

سلام خدمت اقای قاسمی یکی از دوستان بنده دوربین d800 nikon داره مشکل روغن ریزی هم براش بوجود اومده یک بار داده براش تو همین اهواز سنسور تمیز کردن امافایده نداشته چکار کنه راه کاملی برای درست شدن هست اگه هست بفرستمش تهران نزد شما
    60d +400d+tamron 17-50 f2.8 vc +tamron 70-300 f4.-5.6 +50 f1.8II

كاربر جديد
    تشکر کرده
    28

سلام خسته نباشید
    بنده امروز متاسفانه دوربین 7D ام از فاصله ی نیم متری برای اولین بار بعد از ۴ سال استفاده افتاد بر روی زمین
    ضربه از سمت فلش سرخود بود، بنده وقتی دوربین را روشن یا خاموش میکنم یک صدایی ریز میاد که خیلی ناراحت کنندس متاسفانه
    آیا مشکل خاصیه این؟
    سپاسگذارم

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

با سلام
    من یه لنز 18-140 نیکون دارم که به تازگی روی شیشه بیرونی خش افتاده و در دیافراگم های بسته مشخص هست و روی عکس تاثیر میزاره ، یه جور حاله میندازه
    گارانتی هم داره
    چجوری میتونم این مشکل رو برطرف کنم؟
    اگر هزینه داشته باشه چقدر میشه?
    عدسی لنز قابل ترمیم هست یا باید تعویض شه?
    با تشکر...