صفحه 300 از 319 نخستنخست ... 200 250 290 296 297 298 299 300 301 302 303 304 310 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 2,991 تا 3,000 , از مجموع 3186
Like Tree117تشکر

موضوع: پاسخگویی بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین

كاربر بسیار فعال Amin.Zallaghi آواتار ها
    تشکر کرده
    3931

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad bagher نمایش پست ها
    سلام خدمت اقای قاسمی عزیز
    یک سوال از خدمتتون داشتم، بنده یک Nikon D7000 دارم، جدیدا در حساسیت های بالا بسیار نویز تولید میکنه مثلا در حسایت 1600 نویز ها به اندازه ی 3200 در قدیم تر هست، سه سال هست که این بدنه رو دارم و عکاسی نجومی هم انجام میدم، ممنون میشم بگین، آیا این مشکل قابل حل شدن هست بصورت نرم افزاری یا سنسور باید تعویض بشه و بطور کلی این مشکل طبیعی هست یا احساس من اینطور شده که نویز ها بیشتر هستند.
    موضوع بعد اینکه آیا خدمات تمیز کردن سنسور رو انجام میدین و هزینه ی آون چقدر هست.
    با تشکر
    بنده نیز مشکلی مشابه با 7100 دارم. این بادی با کارکرد 22000تا بوضوح نویز بیشتری بنسبت قبل تولید میکنه حتی با ایزوهای بسیار پایین.
    mohammad bagher و Alpha_850 تشکر می‌کنند.
    جغرافیای زندگی، دو چیز را تعیین می کند: یکی دین، دیگری سبک عکاسی!
    اینستاگرام

كاربر همراه
    تشکر کرده
    227

دوستان سلام
    متاسفانه بخش فنی دیر جواب میدن
    دوربینم رو سه پایه بود که در اثر وزش بادسقوط کرد
    مشکلی برا دوربین پیش نیومد ولی لنز حسابی کثیف شد و دیگه اصلا حتی در حالت فوکوس دستی نمی چرخید لنز رو رو به پایین یه مقدار به چپ و راست چرخونذم کم کم آزاد شد اما در انتهای چرخش گیره
    به دلیل گیر بودن فوکوس نمی کنه ولی ساختار لنز به هم نریخته
    به نظرتون قطعاتی از لنز شکسته یا فقط به دلیل نفوذ گرد و خاک به داخل لنز دیگه فوکوس نمی کنه؟

كاربر فعال aliii آواتار ها
    تشکر کرده
    253

نقل قول نوشته اصلی توسط saman.ansare نمایش پست ها
    دوستان سلام
    متاسفانه بخش فنی دیر جواب میدن
    دوربینم رو سه پایه بود که در اثر وزش بادسقوط کرد
    مشکلی برا دوربین پیش نیومد ولی لنز حسابی کثیف شد و دیگه اصلا حتی در حالت فوکوس دستی نمی چرخید لنز رو رو به پایین یه مقدار به چپ و راست چرخونذم کم کم آزاد شد اما در انتهای چرخش گیره
    به دلیل گیر بودن فوکوس نمی کنه ولی ساختار لنز به هم نریخته
    به نظرتون قطعاتی از لنز شکسته یا فقط به دلیل نفوذ گرد و خاک به داخل لنز دیگه فوکوس نمی کنه؟
    مدل دوربین ولنز فراموش کردین ! قطعا باید به تعمیرگاه مرکزی مراجعه کنید به احتمال زیاد قطعه ای تغییر شکل داده یا شکسته و باید تعویض شود.
    saman.ansare تشکر می‌کند.

كاربر افتخاري tamir آواتار ها
    تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط E.K.Studio نمایش پست ها
    با سلام، بنده شش ماهی هست که D3200 با گارانتی و بیمه ایده آل خریداری کردم. نمایشگر دوربین از ابتدا چند پیکسل نسبتا روشن داشت که در محیط تاریک دیده میشود، مثلا زمانی که برای عکاسی نجومی از طریق لایوویو در حال فوکوس هستم گاهی با ستاره ها اشتباه گرفته میشوند. الان هم گویا مشکل روغن پاشی شاتر پیدا کرده(احتمالا). میخواستم بدونم بابت نقص نمایشگر بدنه رو تعویض میکنید یا تعمیر؟

لینک مربوط به مسئله روغن پاشی بدنه بنده

ضمنا مشخصات کاربری ام هم در سایت تعمیر فراموش کردم چون هم نام کاربری و هم پسووردم گم شده قادر به بازیابی هم نیستم.
    دوست عزیز
    با سلام و پوزش فراوان در تاخیر ارسال پاسخ
    دست عزیزم اشکال اعلام شده توسط نرم افزار کامل کمپانی معظم NIKON که در اختیار این مرکز میباشد قابل رفع میباشد ولی با توجه به اینکه شما دارای بیمه و گارانتی ایده ال دوربین میباشید در صورت تمایل امکان پرداخت خسارت نقدی و همچنین تعویض دوربین امکان پذیر است
    خواهشمندم در صورت تمایل پس از مراجعه اعلام فرمایید از اعضای محترم سایت هستید تا نسبت به تسریع دستور شما اقدام شود
    با تشکر بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دروربین /شرکت ایده ال دوربین

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط saman.ansare نمایش پست ها
    سلام
    دوربینم با لنز کیت18-55 رو سه پایه بود که در اثر وزش باد شدید سقوط کرد
    لنز حسابی کثیف شد از حالت اتوفوکوس خارجش کردم ولی دیدم کاملا گیره
    آروم آروم لنز رو ، رو به پایین چرخوندم و گرد و خاکا رو پاک کردم اما هنوز یه مقدار گیره
    رو دوربین یکی دو بار فوکوس کردم خیلی سخت و البته اشتباه فوکوس میکنه
    به نظر اساتید بزرگوار قطعه یا قطعاتی از لنز شکسته یا فقط مشکل نفوذ گرد و خاکه داخله لنزه؟
    اگه مشکل گرد و خاکه راهی برای پاک کردنش هست یا باید سرویس شه؟
    دوست عزیزم سامان
    با عرض سلام و پوزش بسیار در تاخیر ارسال پاسخ
    احتمالا با توجه به ضربه به لنز شما قسمت مکانیک لنز شما به صورت استاندارد کار نمیکند که مستلزم بازدید و رفع اشکال است
    در صورت داشتن بیمه و گارانتی ایده ال دربین از خدمات رایگان میتوانید استفاده نمایید
    خواهشمندم در هنگام مراجعه اعلام فرمایید از اعضای محترم سایت هستید
    با تشکر بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین /شرکت ایده ال دوربین
    saman.ansare تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad bagher نمایش پست ها
    سلام خدمت اقای قاسمی عزیز
    یک سوال از خدمتتون داشتم، بنده یک Nikon D7000 دارم، جدیدا در حساسیت های بالا بسیار نویز تولید میکنه مثلا در حسایت 1600 نویز ها به اندازه ی 3200 در قدیم تر هست، سه سال هست که این بدنه رو دارم و عکاسی نجومی هم انجام میدم، ممنون میشم بگین، آیا این مشکل قابل حل شدن هست بصورت نرم افزاری یا سنسور باید تعویض بشه و بطور کلی این مشکل طبیعی هست یا احساس من اینطور شده که نویز ها بیشتر هستند.
    موضوع بعد اینکه آیا خدمات تمیز کردن سنسور رو انجام میدین و هزینه ی آون چقدر هست.
    با تشکر
    دوست عزیزم محمد
    با عرض سلام و پوزش بسیار فراوان در تاخیر ارسال پاسخ
    محمد جان موارد سرویس سنسور و اعلام وضیعت و همچنین به روزرسانی نرم افزار به صرت کاملا رایگان در این مراکز انجام میگردد
    در رابطه با نویز زیاد لطفا اعلام فرمایید نسخه نرم افزار چه عددی است
    منتظر پاسخ هستم
    yaghoobi و Amin.Zallaghi تشکر می‌کنند.

كاربر همراه E.K.Studio آواتار ها
    تشکر کرده
    2166

نقل قول نوشته اصلی توسط tamir نمایش پست ها
    دوست عزیز
    با سلام و پوزش فراوان در تاخیر ارسال پاسخ
    دست عزیزم اشکال اعلام شده توسط نرم افزار کامل کمپانی معظم NIKON که در اختیار این مرکز میباشد قابل رفع میباشد ولی با توجه به اینکه شما دارای بیمه و گارانتی ایده ال دوربین میباشید در صورت تمایل امکان پرداخت خسارت نقدی و همچنین تعویض دوربین امکان پذیر است
    خواهشمندم در صورت تمایل پس از مراجعه اعلام فرمایید از اعضای محترم سایت هستید تا نسبت به تسریع دستور شما اقدام شود
    با تشکر بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دروربین /شرکت ایده ال دوربین
    درود بر شما، بنده چند هفته پس از پست این مطلب خدمت رسیدم و مشکل نمایشگر دوربین و آلودگی سنسور رو خدمت خودتان عرض کردم. خانمی که مسئول پذیرش بودند فرمودند گارانتی شامل تعمیر هستش نه تعویض. صدالبته نقص ذاتی دستگاهی که آکبند خریداری میشود بر عهده گارانتی هست تا تعویض گردد. به هر حال خریدار مبلغی جهت خرید دستگاهی سالم و آکبند پرداخت کرده نه دستگاهی سالم اما تعمیر شده!
    به هر حال بنده دوربین رو تقدیم خود شما کردم و مشکلاتش رو هم عرض کردم. با توجه به اینکه مشکل نمایشگر دوربین فقط در تاریکی قابل تشخیص هستش بنده بعدا متوجه شدم سنسور رو مرحمت فرمودید و شستشو کردید ولی نمایشگر همچنان مشکل قبلی رو داره.
    اسماعیل کارگر
    .::فَارَالتَّـنُّـور::.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    348

با سلام
    بنده یک عدد دوربین نیکون d600 دارم که به مدت ۳ سال هست از آن استفاده میکنم.
    مدتیست واقعا استفاده از دیافهای بسته مخصوصا جهت عکاسی از منظره برای من عذاب آور شده است به گونه ای که احساس سرخوردگی میکنم .
    زیرا لکه ها اکثر مساحت فضاهای روشن را احاطه میکنند و حتی در ویرایش عکس دیگر نمیتوانم لکه ها را حذف کنم .
    تصمیم به خرید بادی d810 گرفتم و همانطور که میدانید قیمت بالایی دارد ولی حداقل خیالم چند سال راحت هست .
    فقط سوالی که دارم این هست که آیا این مشکل دوربین من یعنی نیکون d600 بصورت کامل رفع میشود و یا در صورت تمیزی سنسور باز قابل برگشت هست ؟؟
    زیرا اگر مشکل دوربینم رفع شود دیگر این همه هزینه بابت خرید یک بادی دیگر نکنم .
    ممنون میشوم خیال بنده را راحت بفرمایید .

كاربر همراه mohammad bagher آواتار ها
    تشکر کرده
    164

نقل قول نوشته اصلی توسط tamir نمایش پست ها
    دوست عزیزم محمد
    با عرض سلام و پوزش بسیار فراوان در تاخیر ارسال پاسخ
    محمد جان موارد سرویس سنسور و اعلام وضیعت و همچنین به روزرسانی نرم افزار به صرت کاملا رایگان در این مراکز انجام میگردد
    در رابطه با نویز زیاد لطفا اعلام فرمایید نسخه نرم افزار چه عددی است
    منتظر پاسخ هستم
    سلام ، ممنونم از محبت فراوان شما

نسخه ی دوربین :
    A:1.03
    B:1.04
    L:1.009

مشکل اینهمه نویز انشالله که نرم افزاری باشه و با یاری شما حل بشه .

تشکر از شما
    Nikon D7000 + Nikkor 18-105 + Nikkor 50 f1.8 D + Tokina 11-16 f2.8 + Nikon SB-700

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام دوستان من یه بادی 550d با لنز 24_105 Lدارم اخیرا حتی با دیاف 8 و سرعت شاتر بالا وقتی تو کچ لایت دقت میکنی یه motion blur توس میبینی که بارز هست البته همه جای عکس همین مشکل رو داره ولی تو کچ لایت کاملا مشخصه.به نظرتون مشکل لنز هست یا بادی؟ خواهش میکنم کمک کنید خیلی ناراحتم البته دو سالی هست میخوام بادی رو عوض کنم اما no money، خواهش میکنم اگر میدونید مشکل چیه بهم کمک کنید