صفحه 290 از 319 نخستنخست ... 190 240 280 286 287 288 289 290 291 292 293 294 300 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 2,891 تا 2,900 , از مجموع 3186
Like Tree117تشکر

موضوع: پاسخگویی بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین

كاربر جديد amirht آواتار ها
    تشکر کرده
    20

سلام.

دوستان من با پمپ باد با فشار کم سعی کردم داخل دوربینمو تمیز کنم که مشکلی برای دوربین پیش اومد خداروشکر مشکل اساسی نیست ولی آزار دهندس ! نقاط فوکوس دوربین دیگه اون رنگ قرمزی که موقع فوکوس داشت رو از دست داده و مشخص نیست ! چاره ای هست یا خیر ؟

ممنونم

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    754

نقل قول نوشته اصلی توسط amirht نمایش پست ها
    سلام.

دوستان من با پمپ باد با فشار کم سعی کردم داخل دوربینمو تمیز کنم که مشکلی برای دوربین پیش اومد خداروشکر مشکل اساسی نیست ولی آزار دهندس ! نقاط فوکوس دوربین دیگه اون رنگ قرمزی که موقع فوکوس داشت رو از دست داده و مشخص نیست ! چاره ای هست یا خیر ؟

ممنونم
    پمپ باد!!!
    قبلا سابقه سشوار را دیده بودیم
    چاره شما ارسال برای تعمیر است
    ویرایش توسط siosha : Tuesday 22 September 2015 در ساعت 22:56

كاربر جديد amirht آواتار ها
    تشکر کرده
    20

نقل قول نوشته اصلی توسط siosha نمایش پست ها
    پمپ باد!!!
    قبلا سابقه سشوار را دیده بودیم
    با فشار کم !!!

دوستان چاره ای داره یا خیر ؟!

كاربر جديد
    تشکر کرده
    3

سلام آقای قاسمی
    من اسکویی هستم یه دوربین 7D دارم .
    متاسفانه در یک سفر که مواظب بودم بارون نمناک که میومد و شبنم ، رو دوربین نشینه و من سعی میکردم پاکش کنم
    بعد دو روز که از سفر برگشتم دوبینم از کار افتاد.... اوردم پیش همکارتون گفت این دوربین آب رفته توش و دیگه کار نمیکنه و کاریش نمیشه کرد
    حسابی شوکه شده ام . 7D این که تبلیغ داره مقاوم در برابر آب یا درزاش مقاومه ... سر هیچ چی از دست بدم ... باورم نمیشه ... سر هیچ این همه مواظب بودم ازش
    حتی روز بعد سفرم هم کار میکرد .... تو رو خدا خواهشن در صورت داشتن راه حل کمکم کنید.... سپاس 09124275933

كاربر افتخاري tamir آواتار ها
    تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط ab2reza1360 نمایش پست ها
    درود بر شما
    من دو مرتبه دوربين كنون جي 12 رو براي تعمير به تعمیرگاه مرکزی دوربین فرستادم، هر دو مرتبه تعمير صورت گرفته و دوربين بدون مشكل تحويل گرديد اما به فاصله زماني كوتاه دوباره مشكل جديد بوجود آمد و الآن بعد از حدود يك سال و نيم تعويض موتور لنز، دوباره اين قطعه خراب شده و لنز بعد از خاموش كردن دوربين جمع نمي شود و مشكلات ديگر.
    مي خواستم بدونم آيا بدليل مشكلات كشور، تعميرگاه قطعات با كيفيت استفاده نمي كند يا مشكل از جاي ديگريست؟
    با سپاس
    دوست عزیزم
    با عرض سلام و پوزش فراوان در تاخیر ارسال پاسخ
    دوست عزیز به اطلاع میرسانیم در دوربینهای سری کامپکت اسیب پذیری لنز بسیار زیاد میباشد که ضربه -فشار غیرمتعارف -روشن شدن دوربین در کیف جزو اولویتهای خرابی لنز است مطمینا در بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین کلیه قطعات به صورت فابریک ومورد استاندارد کمپانی معظم کانن میباشد و تعویض میگردد .
    خواهشمندم در اولین فرصت به بخش فنی مراجعه تا شخصانسبت به راه اندازی به صورت رایگان اقدام نماییم .لطفا اعلام فرمایید از اعضای محترم سایت عکاسی هستید
    با تشکر بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین /شرکت ایده ال دوربین

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط 11173 نمایش پست ها
    سلام آقای قاسمی
    من اسکویی هستم یه دوربین 7D دارم .
    متاسفانه در یک سفر که مواظب بودم بارون نمناک که میومد و شبنم ، رو دوربین نشینه و من سعی میکردم پاکش کنم
    بعد دو روز که از سفر برگشتم دوبینم از کار افتاد.... اوردم پیش همکارتون گفت این دوربین آب رفته توش و دیگه کار نمیکنه و کاریش نمیشه کرد
    حسابی شوکه شده ام . 7D این که تبلیغ داره مقاوم در برابر آب یا درزاش مقاومه ... سر هیچ چی از دست بدم ... باورم نمیشه ... سر هیچ این همه مواظب بودم ازش
    حتی روز بعد سفرم هم کار میکرد .... تو رو خدا خواهشن در صورت داشتن راه حل کمکم کنید.... سپاس 09124275933
    دوست عزیزم اقای اسکویی
    با سلام و پوزش از شما مکاتبات با بخش سرویس کانن انجام منتظر دریافت دوربین هستم
    با تشکر بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین /شرکت ایده ال دربین

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط victor نمایش پست ها
    میشه بپرسم در چنین شرایط بارونی از چه لنزی با این دوربین استفاده میکردید؟ و اگر جناب قاسمی عزیز نیز پاسخ بدهند ممنون میشم که ایا از 70D هم در شرایط بارونی میشه استفاده کرد؟
    دوست عزیزم ویکتور
    با عرض سلام و تشکر از شما
    لازم به ذکر است اگر منظور شما عکسبرداری مستمر در شرایط بارانی باشد مطمینا دوربین شما دچار اسیب میشود
    دوستان توجه داشته باشند حتی دوربینهای مقاوم در برابر اب نیز دارای شرایطی خاص در برابر نفوذ اب هستند .اگر دوربینی در شرایط بارانی و یا حتی در عمق اب گرفته شود و توجه به نکاتی ریز از جمله بازکردن درب مموری -بازکردن درب باطری جهت تعویض -بازکردن لنز -وصل کابل های ارتباطی به کامپیوتر بدون خشک کردن محفظه و بدنه دوربین انجام نشود باعث نفوذ اب و بخارت شده و چون شرایط فعال بودن ولتاز در سیستم داخلی برقرار است بلافاصله اتصال و باعث خاموش شدن دوربین میگردد
    همچنین چنانچه حتی دوربین شما خاموش نشود و به نظر برسد که مشکلی بوجود نیامده است به مرور زمان باعث زنگ زدگی و خرابی قطعات و پوسیدگی داخلی میشود.بنابراین خواهشمندم به نکات اعلام شده توجه نمایید

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط amirht نمایش پست ها
    سلام.

ممنونم
    دوست عزیزم با سلام و پزش در تاخیر پاسخ
    مکرر به دوستان عزیز اعلام گردیده است از دست زدن جهت تمیز شدن خصوصا به قسمت فوکس اسکرین جدا خوداری نمایید .کوتینگ حاصله به روی فوکس اسکرین کاملا با تحریک مواد تمیز کننده و حتی دست زدن از بین رفته و مستلزم تعویض است .فعال نشدن کامل POINT نقاط فوکس به علت از بین رفتن کوتینگ فوکس اسکرین است و متاسفانه راه تعمیر نداشته و فقط با تعویض به حالت ابتدایی و استاندارد باز میگردد .چنانچه دوربین شما دارای بیمه و گارانتی ایده ال دوربین میباشد به یکی از مراکز خدماتی ما مراجعه و اعلام فرمایید از اعضای محترم سایت عکاسی هستید تا نسبت به تعویض انی و فوری اقدام نماییم

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    43

با سلام و درود فراوان به همه بخصوص آقای قاسمی عزیز

آقای قاسمی با توجه به مکالماتی که با شما چه حضوری و چه تلفنی داشتم قرار بر این بود که مشکل لول اکسپوژر که در ویوفایندره دوربین 7D mark iiبود رو به کمپانیه کانن اعلام و نتیجه رو به بنده اعلام فرمایید که متاسفا چندین بار مستقیما به خوده شما و درفتر زنگ زدم اما جواب ندادین یا نبودید

ناچارا از درگاه فضای مجازی تصمیم به درخواست اعلام نتیجه گرفتم

جهت طولانی نشدن پست و تفهیم مشکله مجود و یادآوری برای شما به لینک های زیر نگاهی بیندازید

7D Mark II Exposure Level Indicator in Manual Mode: Canon EOS 7D / 10D - 70D Talk Forum: Digital Photography Review
    7D Mark II Exposure Level Indicator in Manual Mode - Canon Community

در تاپیک مربوط به همین دوربین هم مطرح کردم سوال رو
    Canon EOS 7D Mark II

که دوستان هم توضیحاتی اندک دادند

پیشاپیش تشکر فراوان از لطف و پاسخگوییتون

منتظر جواب شما هستم

كاربر آشنا rima215 آواتار ها
    تشکر کرده
    91

Post نوار دور لنز ۱۵-۸۵ کنون

سلام به دوستان تعمیرگاه مرکزی دوربین

نوار نقره ای دور لنز ۱۵-۸۵ بنده در حال کنده شدن هست و بخشی از آن کنده و بلند شده. آیا امکان تعمیر آن هست و اگر هزینه مربوطه رو هم اعلام کنید ممنون میشم.