صفحه 301 از 319 نخستنخست ... 201 251 291 297 298 299 300 301 302 303 304 305 311 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 3,001 تا 3,010 , از مجموع 3186
Like Tree117تشکر

موضوع: پاسخگویی بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین

كاربر آشنا danesh آواتار ها
    تشکر کرده
    113

نقل قول نوشته اصلی توسط ensieha_bahari نمایش پست ها
    سلام دوستان من یه بادی 550d با لنز 24_105 Lدارم اخیرا حتی با دیاف 8 و سرعت شاتر بالا وقتی تو کچ لایت دقت میکنی یه motion blur توس میبینی که بارز هست البته همه جای عکس همین مشکل رو داره ولی تو کچ لایت کاملا مشخصه.به نظرتون مشکل لنز هست یا بادی؟ خواهش میکنم کمک کنید خیلی ناراحتم البته دو سالی هست میخوام بادی رو عوض کنم اما no money، خواهش میکنم اگر میدونید مشکل چیه بهم کمک کنید
    سلام
    600 و650 d هم من امتحان كردم همين مشكل رو داره .
    نميدونم از لنزه يا بادي ولي با ديافراگم 5.6 بهتر ميشه (نه خيلي عالي!) .
    من به همين دليل قيد كانن رو زدم.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

راستش چک کردم دیدم مشکل لنز هست تو همه دیاف ها و سرعت شاتر بالا هم این مشکل هست ممکنه چه مشکلی برای لنزم اتفاق افتاده باشه؟ یعنی چه قسمتی آسیب دیده؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط danesh نمایش پست ها
    سلام
    600 و650 d هم من امتحان كردم همين مشكل رو داره .
    نميدونم از لنزه يا بادي ولي با ديافراگم 5.6 بهتر ميشه (نه خيلي عالي!) .
    من به همين دليل قيد كانن رو زدم.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

با سلام خدمت اقای قاسمی من مشکلم رو در یه تایپیک دیگه مطرح کردم و اینجا مطرح میکنم لطفا بگید مشکل دوربین من چیه.در لینک پایین عکس موجود است و باید چیکار کنم من.

http://uupload.ir/files/ldma_photo_2...0_19-04-51.jpg

هر دو کانکتور دوربین و لنز رو هم تمیز کردم باز هم ارور میده.خواهش میکنم یه راه حل بگید اگر باید تعمیر بشه من به خدمت شما برسم

مشکلش رو من به این طریق حل میکنم که لنز رو وقتی به طور کامل به دوربین وصل نمیکنم هیچ مشکلی پیش نمیاد و عکس میندازه ولی در صورتی که لنز رو به طور کامل به دوربین وصل میکنم دیگه عکس نمیندازه و ارور میده. در صورتی که عکس میندازم ذخیره میکنه ولی ارور میده و نمیشه با دوربین کار کرد. لنز دیگه رو روی دوربینم تست کردم مشکل نداشت

دوربین کنون - لنز تامرون
    ممنونم از لطف شما
    ویرایش توسط abedabdolahii : Friday 1 July 2016 در ساعت 11:41

كاربر همراه mostafa_1366 آواتار ها
    تشکر کرده
    2646

نقل قول نوشته اصلی توسط ensieha_bahari نمایش پست ها
    راستش چک کردم دیدم مشکل لنز هست تو همه دیاف ها و سرعت شاتر بالا هم این مشکل هست ممکنه چه مشکلی برای لنزم اتفاق افتاده باشه؟ یعنی چه قسمتی آسیب دیده؟
    تنها چیزی که به نظر من میرسه اینه که ممکنه ایراد از لرزشگیر لنزتون باشه. یک بار هم با لرزشگیر خاموش امتحان کنید ببینید چطوره.
    nikon D5200+18-55+50/1.8 G+ 18-105

كاربر همراه Alpha_850 آواتار ها
    تشکر کرده
    381

نقل قول نوشته اصلی توسط abedabdolahii نمایش پست ها
    با سلام خدمت اقای قاسمی من مشکلم رو در یه تایپیک دیگه مطرح کردم و اینجا مطرح میکنم لطفا بگید مشکل دوربین من چیه.در لینک پایین عکس موجود است و باید چیکار کنم من.

http://uupload.ir/files/ldma_photo_2...0_19-04-51.jpg

هر دو کانکتور دوربین و لنز رو هم تمیز کردم باز هم ارور میده.خواهش میکنم یه راه حل بگید اگر باید تعمیر بشه من به خدمت شما برسم

مشکلش رو من به این طریق حل میکنم که لنز رو وقتی به طور کامل به دوربین وصل نمیکنم هیچ مشکلی پیش نمیاد و عکس میندازه ولی در صورتی که لنز رو به طور کامل به دوربین وصل میکنم دیگه عکس نمیندازه و ارور میده. در صورتی که عکس میندازم ذخیره میکنه ولی ارور میده و نمیشه با دوربین کار کرد. لنز دیگه رو روی دوربینم تست کردم مشکل نداشت

دوربین کنون - لنز تامرون
    ممنونم از لطف شما

دوربینو خاموش کنید لنز رو جدا کنید و دوباره روشن کنید با دوربین بدون لنز یکی دو عکس بگیرید ، بازم خاموشش کنید و لنزو به همون شکلی که گفتید بصورتی که کامل بسته نشه رو بدنه قرار بدید قبل از روشن کردن لنز رو روی MF بگذارید و سپس دوربین روشن کنید باز هم چند عکس بگیرد و خاموش کنید ، این بار لنز کامل ببندید و در حالی که روی MF قرار داره دوربینو روشن کنید و عکس بگیرید و در حالی که دوربین روشن هست کلید لنزو از MF به AF تغییر بدید و آزمایش کنید در اینجا باید مشکل حل شده باشه. این مشکلو دو تا از دوستان داشتند که به همین روش حل شده امیدورام روی دوربین شما جواب بده. و سر آخر نتیجه رو همینجا اعلام کنید.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Alpha_850 نمایش پست ها
    دوربینو خاموش کنید لنز رو جدا کنید و دوباره روشن کنید با دوربین بدون لنز یکی دو عکس بگیرید ، بازم خاموشش کنید و لنزو به همون شکلی که گفتید بصورتی که کامل بسته نشه رو بدنه قرار بدید قبل از روشن کردن لنز رو روی MF بگذارید و سپس دوربین روشن کنید باز هم چند عکس بگیرد و خاموش کنید ، این بار لنز کامل ببندید و در حالی که روی MF قرار داره دوربینو روشن کنید و عکس بگیرید و در حالی که دوربین روشن هست کلید لنزو از MF به AF تغییر بدید و آزمایش کنید در اینجا باید مشکل حل شده باشه. این مشکلو دو تا از دوستان داشتند که به همین روش حل شده امیدورام روی دوربین شما جواب بده. و سر آخر نتیجه رو همینجا اعلام کنید.

با تشکر از شما. اما این راه حل هم موقتی بود زمانی که لنز رو برای زوم جلو میبرم و بازم همون ارور رو میده. زمانی که لنز رو جلو عقب نکنم هیچ مشکلی وجود نداره و عکس میندازه. کلافه شدم دیگه. همه کار رو کردم همشون موقتی بوده
    Alpha_850 تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    24

سلام
    هزینه تعویض شاتر دی هفتصد رو کسی از دوستان اطلاع دارند؟
    دوربین با صدهزار شات غیر از شاتر ممکنه سنسور هم دچار افت عملکرد بشه؟

كاربر همراه M-ESMAILZADEH آواتار ها
    تشکر کرده
    1583

سلام ....وقت بخیر ..خسته نباشید ...بنده دیروز با دوربین کانن 7 دی مارک 2 یکی از دوستان که برای مدتی دست بنده امانت هست اقدام به ضبط فیلم کرده و پس از بررسی فایل اون متوجه این نقطه شدم ...با کیت تمیز کننده حل نشد ...لطفا بنده رو راهنمایی فرمایید ..با توجه به اینکه بنده ارومیه زندگی می کنم و دسترسی به تعمیرگاه مرکزی پایتخت کمی مشکل است اگر راه حلی وجود دارد که بواسطه ان ، خودم بتوانم مشکل را رفع کنم ممنون می شوم بگویید .

PPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP.jpg
    سایت شخصی من : Mojesm.ir

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    4

سلام وقت بخیر
    کانن هفتاد دی که ضربه بخوره مثلا از فاصله یه متری بیفته از کجا میشه فهمید مشکلی پیدا کرده یا نه . دوربین روی سه پایه بوده و چپ شده روی زمین سیمانی البته مانیتورش بسته بود و یه کایل مونیتورینگ بهش وصل بود که خوشبختاخنه اون کابل کج شد و دوربین نرم تر به زمین خورد . تمام قابلیت های دوربین از جمله عکس فیلم لایو ویو و فوکوس و ... تست شده و مشکلی نداره . سوال من اینه که ایا ممکنه دوربین بخوره زمین و چیزیش نشه ؟!! چطور بفهمم مشکلش چیه ؟

كاربر بسیار فعال Majix آواتار ها
    تشکر کرده
    3755

نقل قول نوشته اصلی توسط M-ESMAILZADEH نمایش پست ها
    سلام ....وقت بخیر ..خسته نباشید ...بنده دیروز با دوربین کانن 7 دی مارک 2 یکی از دوستان که برای مدتی دست بنده امانت هست اقدام به ضبط فیلم کرده و پس از بررسی فایل اون متوجه این نقطه شدم ...با کیت تمیز کننده حل نشد ...لطفا بنده رو راهنمایی فرمایید ..با توجه به اینکه بنده ارومیه زندگی می کنم و دسترسی به تعمیرگاه مرکزی پایتخت کمی مشکل است اگر راه حلی وجود دارد که بواسطه ان ، خودم بتوانم مشکل را رفع کنم ممنون می شوم بگویید .

[ATTACH][/ATTACH]
    https://www.youtube.com/watch?v=WJBuGhMnvFo

بهتره چشمی دوربين رو هم با انگشت يا اون پلاستيکی که روی بند دوربين هست ببنديد که نوری داخل نره
    M-ESMAILZADEH و salmanzamani تشکر می‌کنند.
    Canon 6D2/5D3
    16-35L III/Sigma 85 1.4 Art/ 90mm VC / 70-200L IS II
    Majid