صفحه 291 از 319 نخستنخست ... 191 241 281 287 288 289 290 291 292 293 294 295 301 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 2,901 تا 2,910 , از مجموع 3186
Like Tree117تشکر

موضوع: پاسخگویی بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

با سلام
    خدمت جناب آقای قاسمی عزیز
    مدتی است که برای دوربین بنده ( canon 50D ) خطای ERR 02 ایجاد شده است . مموری CF دوربین را نیز با مموری کارت جدید ( با سرعت 200X ) عوض کرده ام اما کماکان بعد از گرفتن چند عکس دوباره این خطا ظاهر می شود و چراغ نوتیفیکیشن دوربین برای مدت زیادی روشن می ماند و در نهایت با پیغام "THERE IS A PROBLEM WITH THE CARD " و همچنین پیغام " مموری کارت توسط دوربین FORMAT شود " مواجه می شوم . خواهشمند است در صورت امکان بنده را راهنمایی فرمایید . با تشکر

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2655

نقل قول نوشته اصلی توسط rima215 نمایش پست ها
    سلام به دوستان تعمیرگاه مرکزی دوربین

نوار نقره ای دور لنز ۱۵-۸۵ بنده در حال کنده شدن هست و بخشی از آن کنده و بلند شده. آیا امکان تعمیر آن هست و اگر هزینه مربوطه رو هم اعلام کنید ممنون میشم.
    من نوار نقره ای یک لنز 18-55 رو با چسب قطره ای سفید چسبوندم و مشکلی ایجاد نشد

كاربر جديد morteza69 آواتار ها
    تشکر کرده
    19

نقل قول نوشته اصلی توسط tamir نمایش پست ها
    خواهشمندم در اولین فرصت به یکی ازمراکز خدماتی ما مراجعه تا نسبت به سرویس انی اقدام نماییم
    با تشکر بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین /شرکت ایده ال دوربین
    درود و احترام
    ممنون میشم آدرس مراکز خدماتی تایید شده ی شما رو داشته باشم تا مراجعه کنم
    ممنون

كاربر آشنا victor آواتار ها
    تشکر کرده
    100

نقل قول نوشته اصلی توسط morteza69 نمایش پست ها
    درود و احترام
    ممنون میشم آدرس مراکز خدماتی تایید شده ی شما رو داشته باشم تا مراجعه کنم
    ممنون

تماس با ما « ایده آل دوربین
    تعمیرگاه مرکزی دوربین (تعمیرگاه تخصصی دوربین های عکاسی ، فیلمبرداری و لنز)

تهران- خیابان جمهوری – بعد از خیابان شیخ هادی – ساختمان آلومینیوم – طبقه 11 – واحد 1117

تلفن: 66749494 – 66739494 – 66760761 – 66760720

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

با عرض سلام

1......دوربین 70D کنون دارم که مشکل فکوس اتوماتیک داره و برای فواصل مختلف MA های متفاوت باید تنظیم کنم تا فکوس قابل قبول باشد.

میخواستم بدونم امکانات اصلاح این مشکل را دارید ، آیا میتونم دوربین را برای تنطیمات بیارم ؟

2......در ضمن قیمت فکوس اسکرین 70 دی هم ممکنه بهم بگید چون در هین تعوض لنز خط افتاده و باید تعویض کنم ؟

كاربر افتخاري tamir آواتار ها
    تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط rima215 نمایش پست ها
    سلام به دوستان تعمیرگاه مرکزی دوربین

نوار نقره ای دور لنز ۱۵-۸۵ بنده در حال کنده شدن هست و بخشی از آن کنده و بلند شده. آیا امکان تعمیر آن هست و اگر هزینه مربوطه رو هم اعلام کنید ممنون میشم.
    دوست عزیزم با عرض سلام و پوزش در تاخیر ارسال پاسخ
    نگران نباشید در اولین فرصت به یکی از مراکز خدماتی ما مراجعه و اعلام فرمایید از اعضای محترم سایت عکاسی هستید تا به صورت انی و رایگان انجام گردد

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط photophonix نمایش پست ها
    با سلام
    خدمت جناب آقای قاسمی عزیز
    مدتی است که برای دوربین بنده ( canon 50D ) خطای ERR 02 ایجاد شده است . مموری CF دوربین را نیز با مموری کارت جدید ( با سرعت 200X ) عوض کرده ام اما کماکان بعد از گرفتن چند عکس دوباره این خطا ظاهر می شود و چراغ نوتیفیکیشن دوربین برای مدت زیادی روشن می ماند و در نهایت با پیغام "THERE IS A PROBLEM WITH THE CARD " و همچنین پیغام " مموری کارت توسط دوربین FORMAT شود " مواجه می شوم . خواهشمند است در صورت امکان بنده را راهنمایی فرمایید . با تشکر
    دوست عزیزم با سلام و پوزش فراوان در تاخیر ارسال پاسخ
    مطمینا قسمت کارت خوان شما دچار مشکل جدی شده است .احتمالا پین های کارت خوان در قسمت برد اصلی اتصال و باعث عدم ثبت تصاویر و اخطار میشود
    روشن ماندن بیش از حد چراغ ثبت اعلام خطر جدی است از استفاده مکرر جدا خوداری و خواهشمندم در اولین فرصت به یکی از مراکز خدماتی ما مراجعه تا نسبت به رفع اشکال اقدام جدی و سریع انجام شود

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط Shimilia نمایش پست ها
    با عرض سلام

1......دوربین 70D کنون دارم که مشکل فکوس اتوماتیک داره و برای فواصل مختلف MA های متفاوت باید تنظیم کنم تا فکوس قابل قبول باشد.

میخواستم بدونم امکانات اصلاح این مشکل را دارید ، آیا میتونم دوربین را برای تنطیمات بیارم ؟

2......در ضمن قیمت فکوس اسکرین 70 دی هم ممکنه بهم بگید چون در هین تعوض لنز خط افتاده و باید تعویض کنم ؟
    دوست عزیزم با عرض سلام و تشکر از شما
    در بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین / شرکت ایده ال دوربین کلیه ابزرالات تنظیم و کالیبره استاندارد دوربین و لنز کمپانی معظم کانن انحصارا در اختیار این مرکز میباشد
    چنانچه دوربین شما دارای بیمه و گارانتی ایده ال دوربین میباشد در اولین فرصت به مراکز خدماتی مراجعه و اعلام فرمایید از اعضای محترم سایت هستید تا نسبت به کالیبره کامل اقدام شود
    در ضمن لازم به ذکر است اگر دوربین شما دارای بیمه و گارانتی ایده ال دوربین باشد قطعه focus scrren به صورت کاملا رایگان تعویض میگردد

كاربر همراه TORGHEH آواتار ها
    تشکر کرده
    841

درود.

این پست رو دو ماه پیش تو تاپیک دیگه ای نوشته بودم که دوستان پیشنهاد دادن اینجا بنویسمش تا راهنمایی بشم. ممنونم میشم پاسخ داده بشه :

نقل قول نوشته اصلی توسط TORGHEH نمایش پست ها
    فایل پیوست 71424

سلام، نمیدونستم این سوالو کجا مطرح کنم...امیدوارم جای مناسبی رو انتخاب کردم...من یه دوربین آنالوگ قدیمی یاشیکا دارم که در گذشته عکس های زیادی باهاش گرفتم. امروز بعد از مدت ها از تو وسایلم درش آوردم تا مقایسه ای با دوربین کراپ دیجیتالم داشته باشم. نمی دونم چه مشکلی پیش اومد که وقتی در محفظه ی پشت دوربین رو باز کرده بودم و باز وبسته شاتر رو نگاه میکردم دکمه شاتر و دکمه تغییر فریم فیلم قفل شد (شاید استفاده از اهرم تایمر در لحظه ی مشخص ونامناسبی باعث این مشکل شد چون در حال حاضر اونم در حالت رها شده وآزاد هست) خواستم بدونم دوستان می دونن چه جور این مشکل رو برطرف کنم یا اگر نیاز به تعمیر وبازبینی داره یه تعمیرکار خبره تو تهران رو تو خصوصی بهم معرفی کنن. این دوربین سال 1973 از نیویورک توسط پدرم خریداری شده وبرام خیلی ارزشمنده. با تشکر.
    70D+EF-S 10-18+EF-S 18-135 STM+EF-S 24+EF 50 f1.8 STM

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط tamir نمایش پست ها
    دوست عزیزم با عرض سلام و تشکر از شما
    در بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین / شرکت ایده ال دوربین کلیه ابزرالات تنظیم و کالیبره استاندارد دوربین و لنز کمپانی معظم کانن انحصارا در اختیار این مرکز میباشد
    چنانچه دوربین شما دارای بیمه و گارانتی ایده ال دوربین میباشد در اولین فرصت به مراکز خدماتی مراجعه و اعلام فرمایید از اعضای محترم سایت هستید تا نسبت به کالیبره کامل اقدام شود
    در ضمن لازم به ذکر است اگر دوربین شما دارای بیمه و گارانتی ایده ال دوربین باشد قطعه focus scrren به صورت کاملا رایگان تعویض میگردد

با تشکر از شما انشالله همین هفته مراجعه میکنم بله گارانتی 24 ماه و بیمه 15 ماه رو داره البته نزدیک به 14 ماه گذشته . آیا هزینه ای هم داره یا کاملا رایگان ؟

پ.ن : ببخشید من همین الان (جمعه) گارانتی را در سایت ثبت کردم ، فردا صبح شنبه میتونم به دفتر مراجعه کنم ؟ یا ثبت گارانتی در سایت زمان میبرد ؟

آیا لنز سیگما رو هم میتوانید با دوربین کنون کالیبره کنید ؟ چون مشکل فکوس با هر دولنز 18-135 کنون و 50 آرت سیگما وجود داره.

باتشکر از حوصله و حسن برخورد شما
    ویرایش توسط Shimilia : Friday 16 October 2015 در ساعت 19:21