صفحه 19 از 35 نخستنخست ... 9 15 16 17 18 19 20 21 22 23 29 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 181 تا 190 , از مجموع 347
Like Tree1722تشکر

موضوع: عکس ماه ـ پیشنهادها، پرسش‌ها و انتقادها

كاربر ويژه
    تشکر کرده
    5959

دوستِ گرامی، ای میهمان عزیز

ببخشایید؛
    این فروم رد ادیت را پای پست‌ها نگاه می‌دارد، به بزرگواریتان ببخشایید.

من هم میهمانی هستم مانند شما، یکی که دوست می‌دارد تا خدمتی کرده باشد اما چون حکایت وظیفه پیش آید، هدایت را به سکانی دیگر وامی‌گذارد.

شما را به لیست تماس‌هایم اضافه کردم، اگر مورد خاصی هست یا بر دیگر جوانب ما نیز نقد و سخنی دارید در پیام خصوصی بفرمایید، بیش از این وقت دیگر عزیزان گران‌تر از جان را نگیریم.
    lamagra و Omidep تشکر می‌کنند.
    .

Forum Moderator Navid7h آواتار ها
    تشکر کرده
    7879

جناب آقای امید اسدی

صرف نظر استقبال یا عدم استقبال کاربران و دوستان فروم از این تاپیک، هدف اولیه را از یاد نبریم،

این حرکت فقط به خاطر بیشتر عکس گرفتن بوده است و بس،

چند نفر از دوستان خوب و قدیمی فروم هم، ما را در این حرکت جمعی همراهی میکنند.به نظرم انتقاد شما میتوانست تاثیرگذار تر باشد به شرطی که از ادبیات مناسب تری استفاده میشد.

تایپک "عکس هفته" یک حرکت دو طرفه دوستانه است، شور و اشتیاق و استقبال بیشترکاربران، دوستان داور را سر شوق میاورد، و انتخاب موضوعات جالب و نقدهای مفید از سمت داوران به هم فرومی های گرامی انگیزه ای میدهد برای همراهی بیشتر.

اما، اینجا کسی به کسی جواب پس نمیدهد، احتیاجی هم به مجاب کردن هیچ دوستی نیست.

این یک حرکت دوستانه است که تمام تلاشمان این است به بهترین نحو انجام شود.
    Halalzadeh، Vahid، lamagra و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    نوید حسینیان | پیوسته

كاربر همراه Omidep آواتار ها
    تشکر کرده
    1534

نقل قول نوشته اصلی توسط Navid7h نمایش پست ها
    جناب آقای امید اسدی

صرف نظر استقبال یا عدم استقبال کاربران و دوستان فروم از این تاپیک، هدف اولیه را از یاد نبریم،

این حرکت فقط به خاطر بیشتر عکس گرفتن بوده است و بس،

چند نفر از دوستان خوب و قدیمی فروم هم، ما را در این حرکت جمعی همراهی میکنند.به نظرم انتقاد شما میتوانست تاثیرگذار تر باشد به شرطی که از ادبیات مناسب تری استفاده میشد.

تایپک "عکس هفته" یک حرکت دو طرفه دوستانه است، شور و اشتیاق و استقبال بیشترکاربران، دوستان داور را سر شوق میاورد، و انتخاب موضوعات جالب و نقدهای مفید از سمت داوران به هم فرومی های گرامی انگیزه ای میدهد برای همراهی بیشتر.

اما، اینجا کسی به کسی جواب پس نمیدهد، احتیاجی هم به مجاب کردن هیچ دوستی نیست.

این یک حرکت دوستانه است که تمام تلاشمان این است به بهترین نحو انجام شود.
    سلام آقای حسینیان عزیز
    شما درست می فرمایید اما بنده در نوشته ی اولم از ادبیات ناپسندی استفاده نکردم
    امیدوارم هر چه زودتر شور و هیجان بیشتری به تاپیک وارد بشه
    اما باید قبول کرد که عملکرد داوران در نقد و نظم هم جالب نبوده
    بنده با کسی مشکلی ندارم
    از شما تشکر می کنم
    امید بنی اسدی
    "Silence, and Deeper silence, When crickets hesitate"

Forum Moderator mreza1001 آواتار ها
    تشکر کرده
    16459

اما باید قبول کرد که عملکرد داوران در نقد و نظم هم جالب نبوده
    دوست عزیز به عنوان داوری که یکی از نقد های اخیر را نوشته است عرض می کنم که اصولاً قرار نیست در بتدای امر داوران بیش از این نقد بنویسند. نقد بنده هم سر سری نبوده .اگر عکاسان و یا سایر دوستان نظری داشتند و ایرادی بر نقد وارد می کردند بحث و گفتگو ادامه پیدا می کرد . در مورد هفته ای که من نوشته بودم این اتفاق کم و بیش افتاد. اما ادامه پیدا نکرد.

کسی نیامد بگه این نقد ایراد داره یا با این نقد مخالفم و . . . تاکید میکنم قرار نیست بنده بیام یک صفحه در باره هر عکس بنویسم. چند خط می نویسم اگر برای کسی جالب بود ادامه میدیم.

درسته که داوران با کمبود وقت مواجهند اما برای داوری سیستم منسجمی داریم و هر داوری که وقت کافی نداشته باشد با معرفی موقت یکی از مدیران به جای خودش از توقف کار جلوگیری میکند .مدیران به صورت کامل و دایم روی تاپیک داوری نظارت دارند. بیش از 4 مدیر به صورت دائم صفحه را چک میکنند. اینکه فکر کنید عدم اعلام به موقع به دلیل بی نظمی بوده اشتباه است. عکس ها آنقدر کشش ندارد که بشود رویش به توافق رسید و بحث ادامه می یابد. در مورد سختگیری خدمتتان عرض کنم که ما (گروه داوران) زیر نقد و شماتت به حق مدیران هستیم که " این عکس های ضعیف را چرا تایید میکنید ؟" اما خوب سعی میکنیم به صورت نسبی عکس های بهتر را تایید کنیم.

2 یا 3 هفته موضوعات مفهومی اعلام شد . . دوستان آرشیوشان خالی بوده و عکس های کمی ارسال شد. حتی ما موضوع را یک هفته جلوتر اعلام میکردیم تا وقت کافی وجود داشته باشد. از بین موضوعات مفهومی هم ساده ترین ها را تایید و اعلام کردیم. تازه این نتیجه اش است.

مرتب در حال رصد و بررسی تاپیک و خواندن نظرات و اتخاذ تصمیمات و راهکارهای جدید هستیم. از ایکه این رخوت باعث شد این تاپیک هم تکانی بخورد خوشحالم.
    farsad، Vahid، lamagra و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    محمد رضا میلانی

تشکر کرده
    1534

با تمام این اوصاف بنده مننظر موضوع امشب هستم
    فقط یک نظر
    به نطر شما اگه به هر کاربر اجازه ارسال 2 عکس بدید ((البته عکس با کیفیت و خوب)) بهتر نیست؟
    امید بنی اسدی

تشکر کرده
    16459

تضمین نمی کنم مورد پسند شما باشد . اما پیشنهادتان عجیب است.

چه تفاوتی ایجاد خواهد شد اگر هر کاربر دوتا عکس بفرسته؟
    1986 تشکر می‌کند.
    محمد رضا میلانی

تشکر کرده
    1534

نقل قول نوشته اصلی توسط mreza1001 نمایش پست ها
    تضمین نمی کنم مورد پسند شما باشد . اما پیشنهادتان عجیب است.

چه تفاوتی ایجاد خواهد شد اگر هر کاربر دوتا عکس بفرسته؟
    حتما که نباید مورد پسند من باشد!! دوستان زیادی هستند که پسند خواهند کرد
    برای چی عجیب؟!
    مزیت اولش اینه که ر راستای همان هدف اصلی! که رفتن به دنبال سوژه و ترغیب واسه عکاسیه، دوستان تکاپوی بیشتری واسه موضوعات مختلف و ایده های متفاوت از خود نشون میدن
    دوم اینکه عکس های بیشتری به تاپیک ارسال می شه که طبیعتا هر چه عکس بیشتر باشه درصد تایید شدنش هم بالاتر میره که این باعث میشه عکس های بیشتری با تنوع بیشتری شاهد باشیم
    سوم اینکه واسه بعضی از دوستان که بیشتر از یک ایده توی ذهنشونه اینطوری طرح دومشونم می فرستن، مثل خود من که گاهی وقتا باید ده بیست سی چهل بازی راه بندازم و یا قرعه بندازم که کدوم ایده رو بفرستم! ((گر چه هیچکدومشونم عکس نیستند (عکسای خودمو میگم))
    چهارم اینکه معمولا در مسابقه های عکاسی ((البته در این فروم که اسمش ترغیبه) بیشتر از 1 عکس هر کاربر اجازه ی ارسال داره
    امیدوارم باز هم به پیشنهاد عجیب من کمی بیاندیشید آقای میلانی ی عزیز
    همیشه پایدار باشید.
    امید بنی اسدی

كاربر همراه F.KamranNia آواتار ها
    تشکر کرده
    5191

سلام
    من هم فکر میکنم فرستادن یک عکس درسته ، اصلا عکاس باید توانایی انتخاب یک عکس از بین عکساشو داشته باشه!

تشکر کرده
    16459

این مسابقه نیست تمرین عکاسی است و از خودمان هم درش نیاوردیم معادل انگلیسی آن : challenge است

برای ارسال نباید مردد باشید. همانطور که داور برای رای نباید مردد باشد. مثلاً ما رای ممتنع را از داوری عکس هفته حذف کرده ایم. و انتظار داریم که هر کابر اول داور خودش باشد و مناسب ترین عکس را انتخاب و ارسال کند.

از نظر تعدا عکس ها هم که این دردی را دوا نمی کند مهم تعداد شرکت کننده ها است . وگرنه من و شما نفری 10 تا بدیم بشه 20 تا . .. چه فایده ای داره؟

و اینکه ما به همه پیشنهادات فکر می کنیم. موضوع هم انتخاب شده و چند ساعت دیگر اعلام خواهد شد.
    1986 و Omidep تشکر می‌کنند.
    محمد رضا میلانی

Forum Administrator Kholeno آواتار ها
    تشکر کرده
    4056

سلام
    من به طور کلی با ایجاد این بخش موافقم و اون رو بسیار مفید می دونم و از همه دوستان دست اندر کار تشکر می کنم. اما نسبت به اجرای اون ملاحظاتی دارم که بعضی هاشو ترجیح میدم فعلا مطرح نکنم.
    اما اینکه کلی فکر کنیم بگردیم یه مفهوم انتزاعی پیدا کنیم که بچه ها را مجبور به عکاسی کنیم ... خب که چی بشه؟ وقتی شرکت کننده با مفهوم مسابقه ارتباط برقرار نکنه شرکت نمی کنه، عکس هم نمیگیره، نتیجه این میشه که استقبال کم میشه. ضمن اینکه مگر استفاده از عکس آرشیوی ایرادی داره؟ مگه اونها را کس دیگه ای گرفته؟ البته میشه به محدودیت زمانی مثل سه ماهه یا یک ساله فکر کرد. یعنی عکسهای 1 سال یا سه ماه پیش. اما وقتی یه نگاه کلی به عناوین در طول این 14 هفته بیاندازید، این صحنه تو ذهن نقش می بنده: داورها دستشون رو انداختند دور گردن هم و حلقه زدند، سرشون رو آوردند پایین و یواشکی با تن صدای مشکوک می گند: هی بچه ها! بیاید یه چیزی پیدا کنیم که کسی عکسی ازش نداشته باشه، حالشون جا بیاد، بیفتون به عکاسی! مثل معلمی که می خواد دانش آموزاشو اذیت کنه و تو امتحان سئوالات عجیب و سخت مطرح کنه بعد هم بگه، اه چه شاگردهای خنگی!
    اگر هدف مشارکت دوستان باشه، و ایجاد یک چالش عکاسی، این راههش نیست. من با مطرح کردن مفهومی مثل کند یا دو نفری (این چه جور اسمیه؟!) مشکل ندارم. خیلی هم خوبه، آدم مجبور میشه فسفر بسوزونه، اما وقتی همش این چیزها باشه، یه کمی... زیادی ... آره...
    با زمانبندی برنامه راحت نیستم: این بخش بسته شده، این داره بسته میشه، اون یکی داره باز میشه، و این یکی حالا باز شد!... میشه یک عنوان یا دو عنوان در ماه باشه: موضوع عکاسی: جن، تا پایان ماه فرصت ارسال دارید، عکسها باید در همین ماه گرفته شده باشه، و بعد هم داوری. یه همچین چیزی.
    * عمدا با طنز نوشتم چون باز هم جدیدا در فروم بیشتر به هم می پریم و بحث و جدل بیخود می کنیم، خواستم بگم میشه کمی صمیمانه تر و شاد تر هم با هم حرف زد.
    Amir Mohebi، mreza1001، F.KamranNia و 7 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    پيام حمزه‌ای
    PayamPix

صفحه 19 از 35 نخستنخست ... 9 15 16 17 18 19 20 21 22 23 29 ... آخرینآخرین