صفحه 17 از 35 نخستنخست ... 7 13 14 15 16 17 18 19 20 21 27 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 161 تا 170 , از مجموع 347
Like Tree1722تشکر

موضوع: عکس ماه ـ پیشنهادها، پرسش‌ها و انتقادها

كاربر فعال iman mehr آواتار ها
    تشکر کرده
    2893

سلام
    تاپیک نقد و برررسی عکس هفته دو دورست که داره خاک میخوره ... به دادش برسید تا ماهم بتونیم از نظرات دوستان استفاده کنیم ...

كاربر فعال Herati آواتار ها
    تشکر کرده
    1581

مدیران و داوران عزیز
    موضوع هفته بعد هنوز اعلام نشده
    نکنه می خواید سوپرایز کنید
    بابا ما قلبامون ضعیفه یکم تنبل هم هستیم اگه لطف کنید زودتر اعلام کنید خیر داره توش
    آف تاپیک: نکنه میخواید تا آخر هفته بعد هم اعلام نکنید بعد بگید زیر پوستی بوده !

كاربر فعال shabab آواتار ها
    تشکر کرده
    8245

از موضوع شماره 15 خبری نیست ؟

Forum Moderator Navid7h آواتار ها
    تشکر کرده
    7879

نقل قول نوشته اصلی توسط Herati نمایش پست ها
    مدیران و داوران عزیز
    موضوع هفته بعد هنوز اعلام نشده
    نکنه می خواید سوپرایز کنید
    بابا ما قلبامون ضعیفه یکم تنبل هم هستیم اگه لطف کنید زودتر اعلام کنید خیر داره توش
    آف تاپیک: نکنه میخواید تا آخر هفته بعد هم اعلام نکنید بعد بگید زیر پوستی بوده !
    نقل قول نوشته اصلی توسط shabab نمایش پست ها
    از موضوع شماره 15 خبری نیست ؟

سلام به دوستان عزیز،

پوزش بابت تاخیر در پاسخ،

راستش را بخواهید بر خلاف انتظار از زمانی که موضوعات دوهفته زودتر اعلام میشود (هفته هفتم) استقبال عموم کاربران کمتر شده و به قول یکی از دوستان " تاپیک عکس هفته در حال خاک خوردن است!"

ظاهرا دوستان بیشتر علاقه دارند عکس های آرشیوی ارسال کنند.

به هر روی از این هفته ( موضوع پانزدهم) هر هفته برای همان هفته، موضوع انتخاب و اعلام خواهد شد(مانند 6 هفته اول).

به امید استقبال بیشتر دوستان از تاپیک عکس هفته، بیشتر عکس گرفتن و کم تر به حاشیه ها پرداختن.

شاد باشید و سلامت

پی نوشت : البته همانطور که جناب خلیلی در پست آخر تاپیک سیزدهم اعلام کردند احتمال تغییراتی برای استقبال بیشتر از این تاپیک ها هست که دوستان هنوز در حال مشورت هستند.
    Herati تشکر می‌کند.
    نوید حسینیان | پیوسته

كاربر فعال Pouria Arshadi آواتار ها
    تشکر کرده
    1006

سلام.
    به نظر من یکی از ایراداتی که عکس هفته داره موضوعاتی هست که مسئولین این بخش انتخاب میکنن . .
    به نظر من هر چه که موضوعات "کلی" تر باشه بهتر هست تا اینکه مثلا یک شئ رو به عنوان موضوع قرار بدید . .
    پـوریـا ارشدی

تشکر کرده
    7879

نقل قول نوشته اصلی توسط pouria arshadi نمایش پست ها
    سلام.
    به نظر من یکی از ایراداتی که عکس هفته داره موضوعاتی هست که مسئولین این بخش انتخاب میکنن . .
    به نظر من هر چه که موضوعات "کلی" تر باشه بهتر هست تا اینکه مثلا یک شئ رو به عنوان موضوع قرار بدید . .

سلام دوست عزیز

"کلی تر" یعنی چی؟
    ممنون میشم دقیق تر توضیح دهید.
    Pouria Arshadi تشکر می‌کند.
    نوید حسینیان | پیوسته

كاربر ويژه
    تشکر کرده
    5959

فکر می‌کنم منظور دوستمون این باشد که مثلاً دودکش موضوع نباشد! فرضاً موضوع «تابستان» را ترجیح می‌دهند؛ فعلاً برای این موضوعات زود است.
    Navid7h، nejadi و Pouria Arshadi تشکر می‌کنند.
    .

كاربر همراه
    تشکر کرده
    4086

نقل قول نوشته اصلی توسط Navid7h نمایش پست ها
    سلام به دوستان عزیز،

پوزش بابت تاخیر در پاسخ،

راستش را بخواهید بر خلاف انتظار از زمانی که موضوعات دوهفته زودتر اعلام میشود (هفته هفتم) استقبال عموم کاربران کمتر شده و به قول یکی از دوستان " تاپیک عکس هفته در حال خاک خوردن است!"

ظاهرا دوستان بیشتر علاقه دارند عکس های آرشیوی ارسال کنند.

به هر روی از این هفته ( موضوع پانزدهم) هر هفته برای همان هفته، موضوع انتخاب و اعلام خواهد شد(مانند 6 هفته اول).

به امید استقبال بیشتر دوستان از تاپیک عکس هفته، بیشتر عکس گرفتن و کم تر به حاشیه ها پرداختن.

شاد باشید و سلامت

پی نوشت : البته همانطور که جناب خلیلی در پست آخر تاپیک سیزدهم اعلام کردند احتمال تغییراتی برای استقبال بیشتر از این تاپیک ها هست که دوستان هنوز در حال مشورت هستند.
    سلام به دوستان و داوران عزیز
    اتفاقا بنظر من وقت کم بود برای ارسال عکس،البته اگه کسی بخواد از آرشیو عکس بذاره روزی دوتا موضوع هم کم میاد،ولی به شخصه من خودم تو این چند هفته شاید برای 4 یا 5تا از موضوعات ایده داشتم توی ذهنم ولی بدلیل کمبود وقت نتونستم اجراشون کنم و پست کنم،میخواستم تو این تاپیک پیشنهاد بدم که فرصت ارسال عکس رو هم دوهفته بذارید.

واقعا یک هفته برای پرداختن به یه ایده و در نهایت اجرای اون خیلی کمه
    Navid7h، Ali Talebi، Miri و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    محسن مقصودی

كاربر فعال Pouria Arshadi آواتار ها
    تشکر کرده
    1006

مثلا به نظر من موضوع طبیعت بی جان، کند، راز آلود ، بازی موضوعات کلی هستند..یعنی شما با انتخاب این موضوعات به عکاس نمیگید برو از فلان چیز عکس بگیر . .چون هزاران عکس میشه گرفت از پدیده های گوناگون که به موضوع کند یا راز الود مربوط باشه..
    ولی وقتی موضوعاتی مثل کفش ، دودکش،صندلی و .. رو اعلام میکنیددست عکاس رو تا حدی میبندید .
    از اونجایی هم که خیلی از دوستان این فروم شاغل یا دانشجو هستن وقت زیادی ندارن که بخوان مثلا برن دودکش پیدا کنن عکس بگیرن !
    البته اینها نظر من هست و ممکن هست اشتباه باشه. و این رو هم میدونم که برای انتخاب موضوع های هفته مسئولین کلی روش فکر میکنن و صد البته تجربه و درکشون از عکاسی از من بیشتر هست.
    mreza1001، Navid7h و 1986 تشکر می‌کنند.
    پـوریـا ارشدی

تشکر کرده
    7879

سلام.
    به نظر من هر چه که موضوعات "کلی" تر باشه بهتر هست تا اینکه مثلا یک شئ رو به عنوان موضوع قرار بدید .
    مثلا به نظر من موضوع طبیعت بی جان، کند، راز آلود ، بازی موضوعات کلی هستند..یعنی شما با انتخاب این موضوعات به عکاس نمیگید برو از فلان چیز عکس بگیر . .چون هزاران عکس میشه گرفت از پدیده های گوناگون که به موضوع کند یا راز الود مربوط باشه..
    ولی وقتی موضوعاتی مثل کفش ، دودکش،صندلی و .. رو اعلام میکنیددست عکاس رو تا حدی میبندید .
    از اونجایی هم که خیلی از دوستان این فروم شاغل یا دانشجو هستن وقت زیادی ندارن که بخوان مثلا برن دودکش پیدا کنن عکس بگیرن !
    البته اینها نظر من هست و ممکن هست اشتباه باشه. و این رو هم میدونم که برای انتخاب موضوع های هفته مسئولین کلی روش فکر میکنن و صد البته تجربه و درکشون از عکاسی از من بیشتر هست.

سلام

ممنون از توضیح شما

خب، اگر نگاهی به تاپیک ها بیاندازید کمترین میزان عکس ارسالی مربوط به همین تاپیک های مثل کند، راز آلود و بازی است !
    mreza1001، Vahid، 1986 و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    نوید حسینیان | پیوسته

صفحه 17 از 35 نخستنخست ... 7 13 14 15 16 17 18 19 20 21 27 ... آخرینآخرین