صفحه 8 از 35 نخستنخست ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 18 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 71 تا 80 , از مجموع 347
Like Tree1722تشکر

موضوع: عکس ماه ـ پیشنهادها، پرسش‌ها و انتقادها

كاربر فعال Elend آواتار ها
    تشکر کرده
    1406

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed b نمایش پست ها
    سلام به مدیران محترم

یه پیشنهادی دارم که قبلا دوستان در غالب های مختلف آن را بیان کرده اند ، و فکر کنم باعث جذاب تر شدن این تاپیک شود ،

به نظر من اگر بشه که همه ی عکسها توسط یک نام کاربری ای که جداگانه توسط مدیران درست شده ارسال شوند ، و به صاحب عکس اصلا اشاره نشود ،

و همینطور تعداد تشکرهایی که هر کاربر میتواند کند رو محدود نمایید ، مثلا هر کس فقط بتواند از 3 عکس تشکر نماید ، اینطوری فکر میکنم انتخاب ها دقیق تر خواهد شد ، و

همچنین چون کسی از صاحب اثر اطلاعی ندارد ، هیجان اینکه در آخر عکس برنده برای چه کسی هست هم بیشتر خواهد شد
    بهتر است برای هر عکس یک شماره معین گردد ، بعد یک نظر سنجی بالای تاپیک اضافه شود که هرکس فقط یک رای داشته باشد خیلی ساده و موثر
    hamid_kh، Sina.J و Saeed Barikani تشکر می‌کنند.

كاربر فعال Herati آواتار ها
    تشکر کرده
    1581

نقل قول نوشته اصلی توسط M_Saadat نمایش پست ها
    حرکت اخیر یعنی عکس هفته انصافا قابل تقدیر و کار مثبتی است
    ولی شما را به خدا خرابش نکنید ,از مدیران اعضای داوری خواهش میکنم روند گالری را در پیش نگیرند
    مگر نه این هست که این تاپیک بهانه ای است برای عکاسی و ارایه ایده ها(ی متفاوت) و خلاقانه
    چرا سلیقه ای چیزی را که دوست نداریم خط بزنیم....
    عکس اخیر من سه المان بیشتر نداشت دیوار انسان گل ,چرا رد شد
    من با اعمال سلیقه های شخصی شدیدا مخالفم و دیگر عکسی در این تاپیک ارسال نخواهم کرد ,ولی دوست دارم تاپیک را دنبال کنم و از دیدن کارها و ایده های بکر دوستان استفاده کنم و نه خواسته های شخصی چند نفر
    امیدوارم این انتقاد مانند بحث نیکون یا کانن منجر به کدورت و جبهه گیری منفی نسبت به من نشه

با تشکر

من هم با نظر بردیا عزیز موافقم
    اگر عکس ها ضعیف تر هم هست بهتر است که تایید شود اینطور شاید من و کسانی مثل من که در این فورم هیچ قطبی نیستیم فکر کنیم حق مون ضایع میشه
    عکس من هم در تاپیک هفته دوم ردشده و دلیل شو رو می خواهم بدونم که ضعف این عکس چه بوده این رو بصراحت میگم که بعضی عکس ها که تایید شده واقعا آدم رو به شک می اندازه
    از دوستان و عزیزان می خواهم مرا یاری کنند تا از شک خارج شوم عکس را در تاپیک عکس های ردشده ارسال کردم
    این معیارها بستگی به پیش‌زمینه داور از لحاظ تجربه، آشنایی با آثار هنری، دیدگاه شخصی او و سایر عوامل دارد. که بسیاری از این عوامل کاملا شخصی هستند.
    به عبارت بهتر قضاوت هنری در بسیاری از جنبه‌ها، می‌تواند وابسته به شخص باشد.
    بهتر بود تاپیک نقد آثار برتر و قبول شده وردشده هم مد نظر گرفته میشد
    بهر حال برای بهتر شدن تاپیک بهتر است نقدی وجود داشته باشد تا درک ما بالا برود

امیدوارم این پست بنده در این تاپیک مورد تایید داوران و مدیران قرار بگیرد و ارسال شود چون پست های این تاپیک هم فکر کنم نیاز به تایید دارد چون من واقعا از داوران عزیز انتقاد دارم واینجا تاپیک انتقاد میباشد

با احترام
    هراتی

Forum Moderator mreza1001 آواتار ها
    تشکر کرده
    16459

با سلام.ضمن تشکر از نظرات شما .در مورد پست آقای هراتی عزیز ذکر چند نکته لازم است :

اگر عکس ها ضعیف تر هم هست بهتر است که تایید شود اینطور شاید من و کسانی مثل من که در این فورم هیچ قطبی نیستیم فکر کنیم حق مون ضایع میشه
    در حال حاضر عکس های تایید شده مورد تایید کامل داوران نمی باشد. (اگر به تعداد تشکر های پای هر پست هم توجه کنید متوجه اختلاف سطح عکس ها خواهید شد- یعنی نظر عموم بازدید کنندگان-) هر هفته تایید کردن عکس های ارسالی حدود 10% سختگیرانه تر خواهد شد تا زمانی که به سطح مورد نظر برسیم. چند تن از دوستانی که عکسشون تایید شده بود تازه وارد و پست اولشان در فروم بوده است. تایید کردن عکس های ضعیف نتیجه ای جز پایین ماندن سطح تمرین و عکاسیمان - ما هم مثل شما- نخواهد داشت.

عکس من هم در تاپیک هفته دوم ردشده و دلیل شو رو می خواهم بدونم که ضعف این عکس چه بوده این رو بصراحت میگم که بعضی عکس ها که تایید شده واقعا آدم رو به شک می اندازه
    به دلیل زیاد بودن تعداد عکس های مردود از توضیح در مورد دلیل رد شدن عکس ها معذوریم. هرچند که مهمترین دلیل رد شدن عکس گرفتن 3 امتیاز منفی از 3 داور است. (تعداد کل داورا ها 5 نفر است). شما می توانید در قسمت عکس های رد شده عکس خود را به نقد و بررسی بسپارید ( که همین کار را هم کرده اید.)

همانطور که قبلاً هم عرض کردیم احتمال بروز تغییرات در جهت بهتر شدن بخش تمرین هفتگی وجود دارد و به زودی شاهد اجرای تصمیمات جدید خواهید بود.
    merdax، ashkan 78، Herati و 8 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    محمد رضا میلانی

كاربر فعال behzad_milad آواتار ها
    تشکر کرده
    2201

با سلام خدمت تمام دوستان

عزیزان بهتر نیست حساسیت و نوع اعتراض به این تاپیک رو یه مقدارکمتر کنیم ( روی سخنم با فرد خاصی نیست )

منظور شروع هرکاری درمراحل اولیه مشکلات و سختیهای زیادی رو هم به دنبال داره ، سعی کنید حدالمقدور کمی از اعتراضات بی اثر خودداری کنید .

روندانتخاب داوران و انتخاب عکس و تنکس ، همه و همه دیگه انتخاب شده و تمام .
    اینکه درهفته اول کدوم عکس اول شده و کدوم دوم این موضوع دیگه به عهده داوران و مدیران نیست .
    (انصاف کن برادر )

فعلا موقعیتی پیش اومده که همه دارن از اون به نوعی استفاده می کنن و تا حد زیادی هم از این موضوع خوشحالند .

پس سعی کنید اعتراض و پیشنهادی که دارید تا حد زیادی مورد قبول باشه و جنبه شخصی نداشته باشه یعنی فردی برخورد نکنید .
    ( اول کار زیاد سخت نگیرید به جای اینهمه انتقاد سعی کنید کمی هم روحیه بدید )

امیدوارم کسی از مطالب من ناراحت نشه که منظورمن مقداری همکاری با داوران بود نه چیز دیگه .
    بهتره این مورد روهم بدونید که من نه عکسی فرستادم و نه قصد ارسال عکسی رو دراین هفته دارم دلیل این کارم هم اینکه زیاد از موضوع خوشم نیومد همین .
    merdax، Halalzadeh، ashkan 78 و 5 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر فعال merdax آواتار ها
    تشکر کرده
    5013

همه ما برای شرکت در این کار-عکاسی مشتاقیم و انگیزه داریم! کاری رو داریم که باید دیده بشه و دوست داریم بازخورد خوبی بگیریم
    اما قرار بر اینه که فراتر از این حرکت کنیم
    برای من، قبول داوری برای اینکه بهتر قضاوت میکنم نبوده، برای من اون چیزی که اهمیت بیشتری داشت دست به دوربین شدن بود و تمرین ِپذیرش تنوع افکار با همه هم-فرومی هام
    ما اینجا تمرین میکنیم تا تازه ها رو ببینیم، فکر کنیم و انتخاب
    دوست داریم خروجی ما هم دیده بشه و این هم هدف سخت افزاری و اصلی این تاپیکهاست
    اما میدونین چیه؟ باید صمیمیتر باشیم
    باید با زبان عکس با هم بیشتر حرف بزنیم
    باید بتونیم اونقدر به عکس نزدیک بشیم که "چرا و چگونه این چنین است و آن چنان" برای ما مهم نباشه
    من قبول مسئولیت رو منوط به شناخت خودم از گروهی که کار میکنیم کردم!(البته برای خودم،نه برای مدیران و همفرومیها) و خودم به شناخت خودم ایمان دارم
    یقینا اعمال سلیقه در اعلام نظر دخیله اما در چیزی فراتر از اون،خیر
    به ما اعتماد کنید و با خیال راحت برید و با قلبی مطمئن عکاسی کنید

كاربر همراه Ali Talebi آواتار ها
    تشکر کرده
    2397

سلام.

1- در مورد ایجاد تاپیک جدید برای نقد عکسهای هفته نظری ندارم ولی امیدوارم دفت شود تا به سرنوشت گالری دچار نشود.

2- در مورد نقد عکسها توسط داوران، برای اینکه از حداقل فرصت ها بیشترین استفاده برده شود، پیشنهاد می کنم خلاصه ای از نقد برخی عکسها که دارای نکات آموزنده ای هستند
    (در یکی دو جمله یا سطر)، در همان پست ارسال کننده و زیر عکس با قلم قرمز درج شود.

گلعذاری ز گلستان جهان ما را بس / زين چمن سايه آن سرو روان ما را بس ...
    mreza1001، alonebaby، AmirS و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر فعال Saeed Barikani آواتار ها
    تشکر کرده
    6051

سلام به دوستان عزیز و مدیران محترم

2 3 ماه پیش وقتی که سرور سایت رو به داخل ایران انتقال دادید ، تم جدیدی برای سایت گذاشته بودید که موضوعات داغ روز و هفته و پربازدید ترین ها رو نشون میداد ، که خیلی

هم جالب بود ، ولی نم دونم که دلیل برداشتن آن چی بوده !!

با این حال ، به نظرم اومد که اگر یک قسمتی در کنار تالار عکاسی باشه که تاپیک عکس هفته همیشه در اون قسمت وجود داشته باشه ، خیلی بهتر است ، چون همیشه در

دسترس همه ی اعضا هست ، و حتما نباید عکسی ارسال شود تا اینکه تاپیک بالا بیاید و دوستان و اعضای سایت متوجه ی این تاپیک شوند و به آن سر بزنند

این ایده به خصوص برای کسانی که زیاد به سایت سر نمیزنند و یا اینکه در این تاپیک اشتراک نیستند بسیار مناسب است ، و تعداد بازدید ها هم بسیار افزایش خواهد داشت
    ashkan 78، mreza1001، Mazy و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر بسیار فعال شاهین اکبری آواتار ها
    تشکر کرده
    4538

سلام

سه موضوع قبلي به نظرم به نوعي بيشتر سوژه محور بودند تا موضوع محور ، خوشحالم كه در موضوع چهارم دست دوستان عكاس براي انتخاب بازتر است.

عكسهاي ارسالي موضوع 4 " دو نفري " حتما بايد به نوعي با انسان مرتبط باشد يا هر دو تايي امكان پذيرش دارد؟

اگر
    اسباب زحمت نشود و امكانش هست با پست قبل ادغام شود. با تشكر
    ویرایش توسط Vahid : Thursday 8 September 2011 در ساعت 07:48 دلیل: درخواست کاربر
    Miri تشکر می‌کند.
    FD master

كاربر ويژه
    تشکر کرده
    5959

سلام

تأکید بیشتر روی سوژۀ انسانی است، اما اگر فکر می‌کنید بدون انسان می‌توانید کار متفاوت و بهتری ارائه کنید که در خور باشد، بسم‌الله.
    شاهین اکبری و AliAk تشکر می‌کنند.
    .

كاربر فعال Saeed Barikani آواتار ها
    تشکر کرده
    6051

سلام به دوستان و مدیران عزیز

این صحبت من بیشتر با مدیران هست :

این تاپیک به جهت بهبود و اجرای هر چه بهتر بخش عکس هفته به وجود آمده تا از نظر اعضای سایت عکاسی نیز استفاده بشه

خواب تا الان خیلی ایده ها و نظر های جالبی داده شده که هر کدام به تنهایی میتونه باعث بهتر شدن و جذاب تر شدن این بخش بشه ،

ولی از این 3 هفته ای که از شروع فعالیت این تاپیک میگذره ، تنها رسیدگی که به چشم میخوره از مدیران تنها زدن دکمه ی تشکر و خواندن نظرات است به جای عمل به برخی از

آنها ، !!!!!!!!

اگر این تاپیک به جهت ارزش گذاری برای نظر اعضا به وجود آمده ، پس چرا هیچ یک از نظرات به ثمر نشسته !!!!

عکس هفته تاپیک بسیار خوب و فعالیتی نو به حساب میاد و همچنین این تاپیک به جهت بهبود آن ، ولی متاسفانه به دلایلی که گفتم ، ممکنه بنده بیشتر این تاپیک رو ، فعالیتی

جهت رفع مسئولیت تلقی کنم ( با عرض پوزش ) ،

پاسخ شما مدیران در این باره چیست ؟

پی نوشت : لطفا این صحبت بنده دلیل بر نفی زحمات مدیران نشمرید ، چیزی که واضح است در این سایت ، زحمات ارزشمند مدیران هست که سایت را به این شکلی که هست ،
    درآورده ، ولی بحث بنده بیشتر راجب تاپیک های پیشنها و انتقاد هست !!

موفق باشید
    mreza1001 تشکر می‌کند.

صفحه 8 از 35 نخستنخست ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 18 ... آخرینآخرین