صفحه 22 از 35 نخستنخست ... 12 18 19 20 21 22 23 24 25 26 32 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 211 تا 220 , از مجموع 347
Like Tree1722تشکر

موضوع: عکس ماه ـ پیشنهادها، پرسش‌ها و انتقادها

كاربر ويژه farsad آواتار ها
    تشکر کرده
    7124

نقل قول نوشته اصلی توسط شاهین اکبری نمایش پست ها
    من هم ممنون از توجه شما هر چند .

فرموديد " در صورتیکه عکس مشکل فنی نداشته باشه یا از نظر کیفی خیلی در سطح پایینی نباشه باید تایید شه! "

با اين توضيحات شما قطعا عكس ارسالي من چه وخامتي داشته . طبق گفته آقاي روزبهاني قرار بود در عكسي خود را بروز دهند نه فقط جلوي دوربين در عكسي حاضر شوند ! ( يكي دو عكس البته ) . خيلي بيش از اون چيزي كه انتظار بود خود را در يك عكس بروز داده بودم، متعجبم چگونه به چشم نيامد. صورتكي آبستره بدون جزئيات و گويا با يك عالمه اشكال فني ، شايد بهتر بود تا عكسي بدون ايراد و بدون متن. به عكسهاي متفاوت با نگاهي متفاوت نگاه شود بهتر نيست ؟

سپاس

سلام

پس موضوع عکس خودتونه!

اول از همه اینکه قرار بود وقتی عکس کسی تایید نمیشه بذاره تو تاپیک عکس های تایید نشده که نظر دوستان دیگر رو هم بدونه!

بعد هم دلیل نمیشه که چون عکستون رد شده کل داوری رو به زیر سئوال ببرید و به صورت کلی بگوید داوری ضعیف است!

از نظر اکثریت داوران عکس شما بیش از حد گرافیکیست و البته در همان ادیت گرافیکی هم ضعیف عمل کرده اید! همین!
    ویرایش توسط farsad : Sunday 8 January 2012 در ساعت 08:45
    mreza1001، alonebaby و 1986 تشکر می‌کنند.
    فرساد غفاریان
    farsad.me
    فوتوبلاگ: TrappedLight.net

كاربر بسیار فعال شاهین اکبری آواتار ها
    تشکر کرده
    4538

در مورد عكس خودم؟ !

نه فرساد خان همه دعواها بر سر لحاف ملا نصر نبود. بيشتر به رد عكس در قياس با عكسهاي تائيد شده انتقاد كردم. دوست خوب داورم اين جمله شما حاكي از برنتافتن انتقاد است :

" نبايد کل داوری رو به زیر سئوال ببرید و به صورت کلی بگوید داوری ضعیف است! "

ضمنا من زبون دستم لال كه نگفتم داوران كلا ضعيفند، فقط نظرم رو در مورد موضوع 19 گفتم همين. اگر اين حق انتقاد رو به شركت كنندگان داده ايد پس ديگر اين موضع شما كمي عجيب است.

تا جايي كه يادمه هيچ جا گفته نشده بود عكسي كه بيش از حد گرافيكيست ، قبول نيست . حالا اين حرف شما كاملا محل ايراد است . گويا قبل‌تر قيد كرده بوديد عكسي كه به علت اديت رد شود به فرستنده خبر ميدهيد اديت را اصلاح كند . البته تو و اون سبكي كه عكس فرستادم اديت ضعيف به نظرم بي معنيست و هرچه اديت ، چهره را از واقعيت دورتر ميكرد، بيشتر با هدف من مطابقت ميكرد. در مورد تاپيك عكسهاي مردود تعدادي دليل داشتم كه اينجا پست دادم.

در پايان انتقاد فقط انتقاد نه بيشتر ! اگر خداي نكرده قرار است دلخور شويد از هر 5 داور عزيز عذر خواهي ميكنم و ديگر هرگز تكرار نميشود.

با تشكر از شما و همكارانتان .
    mreza1001 و Miri تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه farsad آواتار ها
    تشکر کرده
    7124

شاهین عزیز اصلا ناراحتی ای در کار نیست و از انتقاد خوشحال میشویم.

ولی تنها برداشتی که از پست های قبل شما میشه داشت اینه که انتقادی رو به صورت کلی انجام دادید در حالی که به تایید نشدن عکس خودتون اعتراض داشتید.

معمولا در مسابقات عکاسی حد و مرزی برای ویرایش وجود داره و یک دسته بندی مشخص برای این جور عکس ها در نظر میگیرند که ما در اینجا چنین چیزی نداریم. در مورد اینکه اعلام هم نکرده ایم که عکس های گرافیکی مورد تایید قرار میگیرند یا نه هم حق با شماست. در این مورد با دوستان داور صحبت میکنیم و سعی میکنیم به صورت شفاف تر حد و مرز های این موضوع رو در مورد عکس های عکس هفته مشخص کنیم و در قسمت قوانین عکس هفته درج کنیم.

بهتر میدونم اگه قرار هست که بر روی عکس شما بحث بشه اون رو در تاپیک مربوطه قرار بدین تا نظر بقیه دوستان رو هم بدونیم.

در مورد خبر دادن به دوستان هنگام رد شدن عکس هم که فرمودید ما هیچ وقت چنین چیزی رو به عنوان یک روال ثابت نداشتیم و نخواهیم داشت. فقط یک بار جایی گفتم که تا به حال شده که عکسی از نظر سوژه قوی بوده ولی ادیت مشکلاتی داشته که تذکر دادیم.

با آرزوی موفقیت
    mreza1001، شاهین اکبری و 1986 تشکر می‌کنند.
    فرساد غفاریان
    farsad.me
    فوتوبلاگ: TrappedLight.net

كاربر فعال behzad_milad آواتار ها
    تشکر کرده
    2201

کم کم با وجود تموم شدن روزهای سال و اومدن یه سال جدید پیشنهادی برای موضوع عکس هفته داشتم .

(بهترین عکس شما دراین سال )

برای آخر هرسال فکر کنم موضوع خوبی باشه با وجود مشکلاتی که درروزهای پایان سال وجود داره ، و کمبود وقت برای عکاسی فکرمیکنم این موضوع جالب باشه .
    Nikon D600

كاربر بسیار فعال Madjidm آواتار ها
    تشکر کرده
    7162

مدتیست تاپیک خیلی بی حال شده و در دو مورد اخیر تعداد عکسهای کمی را شاهدیم
    علت چیست؟
    گزینه تشکر برای عکس خوب است نه عکاس آشنا!
    در باره من،

سلف پرتره ،
    گالری.

كاربر بسیار فعال Madjidm آواتار ها
    تشکر کرده
    7162

سلام و احترام
    پیشنهاد میکنم قانون زیر حذف گردد شاید دیگه وقتش باشد چون همان زمان هم موقتی بوده است

1. فعلا محدودیتی نیست که عکس حتما در آن هفته گرفته شده باشد ( اما پیشنهاد مان این است که بهتر است عکس در همان هفته گرفته شده باشد.)
    علت هم مشخص است منفعل شدن افرادی چون بنده و استفاده از آرشیوهای قبلی

سپاس از داوران محترم
    mreza1001 تشکر می‌کند.
    گزینه تشکر برای عکس خوب است نه عکاس آشنا!
    در باره من،

سلف پرتره ،
    گالری.

كاربر فعال alonebaby آواتار ها
    تشکر کرده
    5569

عرضی داشتم
    عزیزان قبل از عید موضوعی گذاشتند اندر باب "سال نو" و طبق فرمایش خودشون عکسهای مناسبی دریافت نکرده و به ناچار اصلا عکسی آپ نشد باز آمدند برای موضوع جدید "حس بهار" را قرار دادند تصور نمیکنید این دو موضوع بسیار به هم نزدیک هستند؟ ( آزموده را آزمودن خطا نیست؟؟؟؟ )
    یا علی
    ساکت که ميماني ميگذارند به حساب جواب نداشتنت !!
    عمرا بفهمند داري جان ميکني تا "حرمت ها" را نگه داري....!!.
    مهدی مرادی

كاربر ويژه
    تشکر کرده
    5959

نقل قول نوشته اصلی توسط alonebaby نمایش پست ها
    عرضی داشتم
    عزیزان قبل از عید موضوعی گذاشتند اندر باب "سال نو" و طبق فرمایش خودشون عکسهای مناسبی دریافت نکرده و به ناچار اصلا عکسی آپ نشد باز آمدند برای موضوع جدید "حس بهار" را قرار دادند تصور نمیکنید این دو موضوع بسیار به هم نزدیک هستند؟ ( آزموده را آزمودن خطا نیست؟؟؟؟ )
    یا علی

این دو موضوع به هم نزدیک است اما نه «بسیار» نزدیک!

موضوع «حس بهار» اصلاً آزمودن آزمودۀ قبلی (نوروز از نگاه شما) نیست. دو موضوع متفاوتند که شاید همپوشانی اندکی داشته باشند.
    alonebaby و ssobhdel تشکر می‌کنند.
    .

كاربر جديد
    تشکر کرده
    96

با عرض سلام و خسته نباشيد خدمت داوران عزيز، پيشنهاد مي كنم مدت زمان ارسال عكس براي موضوعات عكس هفته بيش از يك هفته باشد چون براي افراد شاغل تهيه كردن عكسي با سوژه جديد در عرض يك هفته بسيار سخت است و گاهي اصلا امكان پذير نيست.
    با تشكر
    Javid، mreza1001، Navid7h و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر جديد rockwusho آواتار ها
    تشکر کرده
    58

با سلام خدمت هنرمندان عزیر
    این جزو اولین پستهای بنده در این فرومه .
    میخوام بدونم عکس هفته چه موقع دوباره شروع بکار میکنه؟ ..
    کمی کنکاش کردم اما آخرین دوره رو در خرداد ماه دیدم که برگذار شده بود .. دیگه برنامه ای برای ادامه اون ندارید؟
    mreza1001، alonebaby و 1986 تشکر می‌کنند.

صفحه 22 از 35 نخستنخست ... 12 18 19 20 21 22 23 24 25 26 32 ... آخرینآخرین