صفحه 31 از 45 نخستنخست ... 21 27 28 29 30 31 32 33 34 35 41 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 301 تا 310 , از مجموع 446
Like Tree700تشکر

موضوع: فلاش برای دوربین های Canon

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    8836

نقل قول نوشته اصلی توسط drfarahnak نمایش پست ها
    ممنون. فلاشی که در دفترچه دوربین ذکر شده که با آن همخوانی دارد همین فلاش هستش. در منوی custum function فلاش هم این حالت AF Assist beam فعال هستش اما جواب نمیده
    ظاهرا شما تنها نيستي!

به نيت شما يك چرخي تو گوگل زدم و دو تالار گفتگو به آدرس هاي زير رو پيدا كردم كه مشكل شما رو مطرح كرده اند:

ظاهرا اونايي كه SX10 , SX1 دارند با اين مشكل روبرو هستند.يكيشون هم كه SX1 داشته موضوع رو به CANON ايميل زده و كانن هم جواب داده كه كلا سري power shot كانن با af assist beam همخواني نداره :

I emailed canon and they said the flash's af assist lamp is NOT compatible with their powershot series of cameras.
    آدرسها:

کد:
    http://www.dcresource.com/forums/showthread.php?43002-Canon-SX10-with-430exii-flash-af-assist-beam
    کد:
    http://forums.dpreview.com/forums/readflat.asp?forum=1010&message=34785788&changemode=1
    با اين اوصاف يعني سري G كانن هم بايد همين مشكل رو داشته باشد....بد نبود دوستان G دار سايت هم چكي ميكردند و نتيجه رو اينجا اعلام ميكردند.
    n27، M. Beyrami، drfarahnak و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر فعال Javid آواتار ها
    تشکر کرده
    4245

با توجه به جدول سايت نيسين براي فلاشها آيا واقعا اين فلاشها در سري غير از EOS قابل استفاده نيستند؟
    n27 تشکر می‌کند.
    امير
    Instagram

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    8836

نقل قول نوشته اصلی توسط Javid نمایش پست ها
    با توجه به جدول سايت نيسين براي فلاشها آيا واقعا اين فلاشها در سري غير از EOS قابل استفاده نيستند؟
    والا مواردي مثل آدرس زير نشون ميده كه فلاشهاي نيسين را براي G12 ( كه از سري Powershot هست ) ميفروشند :

کد:
    http://www.digitaltoyshop.com/Flash_Nissin_Di466_C_Canon_Powershot_G12_t2197_6079_1
    كه البته خيلي هم جواب معتبري براي سوال شما نيست.
    فكر ميكنم با يك وبگردي مفصل تر ميشه به جواب دقيقتري رسيد.
    Javid و M. Beyrami تشکر می‌کنند.

كاربر همراه Hamid.M آواتار ها
    تشکر کرده
    1261

سلام دوستان..

به طور اتفاقی یک فلاش تقریبا قدیمی پیدا کردم که شاید مربوط به 6 یا 7 سال پیش باشه، روی جعبه و بدنه ی فلاش هیچ چیز خاصی ننوشته ، فقط جدول ایزو ها هست و مارکش، که اسمش هست MAGNUM. دوربین من 550D هست ، از کجا میتونم بفهمم میشه با این فلش کار کرد و مشکلی ایجاد نمیکنه واسه دوربین؟ مرسی
    mreza1001 تشکر می‌کند.
    حمید رضا مهری
    --------------------

Canon 5D Mark III + Canon 24-70 f4 L + Canon 70-200 f4 IS L + Tamron 85 f1.8

Forum Moderator mreza1001 آواتار ها
    تشکر کرده
    16459

این جا را بخوانید :

http://www.akkasee.com/forum/showthread.php?t=415
    M. Beyrami و Hamid.M تشکر می‌کنند.
    محمد رضا میلانی

كاربر همراه drfarahnak آواتار ها
    تشکر کرده
    344

نقل قول نوشته اصلی توسط Javid نمایش پست ها
    سلام. من canon sx1 دارم و فلاش nissin DI466 روش استفاده کردم. به غیر از مد مانوال در مدهای دیگر نور جالبی ایجاد نمیکنه و در حالت های اتوماتیک اکثر عکس ها Under Expose می شوند.
    Javid و Sina.J تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    344

یک قابلیت جالب هم در این فلاش 466 (مخصوص کنون) هست. این فلاش دو مد slave دارد و در یکی از این مدها pre flash دوربین را نادیده می گیرد و با فلاش اصلی سینک می شود. پس به راحتی می توان از این فلاش به صورت off camera استفاده کرد و نیاز به هیچ وسیبه ی اضافی برای تریگر شدن ندارد (ظاهرا با رادیو تریگر هم سازگاری ندارند) در مورد فلاش های نایسین مختص برند نیکون اطلاعی ندارم.

تشکر کرده
    344

دوستان یک نکته جالب رو در مورد دوربین های کنون که کنترل وایرلس فلاش دارند پیدا کردم که بد نیست اینجا مطرح کنم. جهت تریگر کردن فلاش های کنون که قابلیت اسلیو رو دارند دستورات لازم توسط preflash به دوربین به فلاش اسلیو می رسد. من از 430 کنون و 466 نایسین استفاده میکنم. در این حالت اگر از یک فلاش نایسین (که خودش گیرنده فوتوسل دارد که همزمان با فلاش دوربین تریگر می شود ) در مد اسلیو استفاده کنید دیگر فلاش 430 شلیک نمی شود به دلیل ایجاد تداخل در نور دریافتی از فلاش دوربین به علت وجود نور فلاش نایسین. برای رفع این مشکل دو راه پیدا کردم.
    1- فلاش نایسین را به نحوی قرار دهیم که نور فلاش دوربین به گیرنده فوتوسل آن نرسد و توسط نور فلاش 430 تریگر شود.
    2- استفاده از رادیو فلاش ها

كاربر همراه
    تشکر کرده
    1361

یک سوال برام پیش اومده.اگر3 فلاش ازبرند مختلف داشته باشم(canon 580 ex II و nissin 866 و vivitar البته از مدل های قدیمی این فلاش).آیا می تونم 2 فلاش کنون و ویویتار رو با رادیو تریگر کنترل کنم.و برای استفاده از نایسین از خاصیت وایرلس canon استفاده کنم؟آیا از سیستم وایرلس فلاش کنون در صورتی که روی تریگر باشه باز هم می شه استفاده کرد.؟

كاربر فعال ehsan+ آواتار ها
    تشکر کرده
    1367

نقل قول نوشته اصلی توسط drfarahnak نمایش پست ها
    یک قابلیت جالب هم در این فلاش 466 (مخصوص کنون) هست. این فلاش دو مد slave دارد و در یکی از این مدها pre flash دوربین را نادیده می گیرد و با فلاش اصلی سینک می شود. پس به راحتی می توان از این فلاش به صورت off camera استفاده کرد و نیاز به هیچ وسیبه ی اضافی برای تریگر شدن ندارد (ظاهرا با رادیو تریگر هم سازگاری ندارند) در مورد فلاش های نایسین مختص برند نیکون اطلاعی ندارم.
    در برند نیکون هم به همین صورت هست.فلاشهای 466 -622 مارک2-866-866 مارک 2 شرکت نیسن همگی این خاصیت رو دارند و فقط 622 معمولی pre flash رو نادیده نمیگیره و فورا شلیک میکنه(فکر کنم با قدرت کمتر از 1/4 چون از تمام شارژ استفاده نمیکنه میتونه هم با pre flash شلیک کنه هم با فلاش اصلی)
    در مملکتی که امضا حتما باید خط خطی باشه و یا اشکال هندسی داشته باشه و نمیشه اسم و فامیلت رو با دست خط خودت به عنوان امضا بنویسی ،نمی دونم چه امضایی بذارم پس انگشت میزنم

صفحه 31 از 45 نخستنخست ... 21 27 28 29 30 31 32 33 34 35 41 ... آخرینآخرین