صفحه 29 از 45 نخستنخست ... 19 25 26 27 28 29 30 31 32 33 39 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 281 تا 290 , از مجموع 446
Like Tree700تشکر

موضوع: فلاش برای دوربین های Canon

كاربر بسیار فعال Pooyan آواتار ها
    تشکر کرده
    7620

سلام؛
    من فلاش 530 سوپرسیگما دارم که بر روی بدنه قبلی من 30D به خوبی کار می کرد اما الان کمی بر روی 7D با آن مشکل دارم. اگر می خواهید کار حرفه ای بکنید پیشنهاد من حتما و حتما یکی از فلاشهای کنون است.

در مورد اختلافهای 580 و 430 نکته ای که در صحبتهای دوستان از قلم افتاده کیفیت ساخت بهتر 580 و همچنین weather-resistant بودن آن است که با توجه به زمینه کاری شما بسیار اهمیت دارد.
    ssobhdel، SinaVT، bianconeri و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه pedram555 آواتار ها
    تشکر کرده
    54

اگر امکانش هست یه مقایسه بین 866 نیسین و هم ردیفش در کانن بذارید که تصمیم گیری جهت خرید آسون تر بشه با توجه به تفاوت قیمت این دو مدل
    bianconeri و NetNegar تشکر می‌کنند.

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    8836

نقل قول نوشته اصلی توسط pedram555 نمایش پست ها
    اگر امکانش هست یه مقایسه بین 866 نیسین و هم ردیفش در کانن بذارید که تصمیم گیری جهت خرید آسون تر بشه با توجه به تفاوت قیمت این دو مدل
    معیار تصمیم گیری بین این دو فلاش تنها قیمت هست.تنها برتری 866 نسبت 580
    SinaVT، bianconeri و NetNegar تشکر می‌کنند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    5034

نقل قول نوشته اصلی توسط Rouzbeh Ehsani نمایش پست ها
    معیار تصمیم گیری بین این دو فلاش تنها قیمت هست.تنها برتری 866 نسبت 580
    جناب احسانی به نظر من فقط قیمت نیست، کاربری هم مد نظر است، بر فرض کسی که زیاد با فلاش عکاسی نمی کنه و سالی ماهی برای گرفتن چند عکس خانوادگی بهش نیاز پیدا می کنه شاید بهتر باشه بره طرف Nissin 866 تا دو برابر برای 580 هزینه کنه. ولی کسی که هر روز باید با فلاش کار کنه و پارامتر هایی مثل سرعت عمل و مقاومت در برابر شرایط سخت براش حیاتی هست باید بره طرف جنس مطمئن تر (حالا غلظت این باید چقدر است جای بحث داره).

از قرار و تا اون جا که من از سایت نیسین فهمیدم(اگر اشتباه می کنم دوستان تصحیح کنند) 866 تریگر نوری دراه که با هر نوع فلاشی میشه ازش حداقل در مد منوال بصورت off Camera استفاده کرد، نبود این سیستم در 580 کانن حداقل برای من مشکل ساز بوده و یک نقطه ضعف حساب میشه. برای استفاده 580 در حالت off camera یا باید از سیستم مستر-اسلیو خود کانن استفاده کنی یا باید تریگر نصب کنی (حالا رادیو ای یا نوری).

نقل قول نوشته اصلی توسط pedram555 نمایش پست ها
    والا تست بحث پیچیده ای هست و خیلی پارامتر داره ، کار آسونی نیست. نتیجه اش هم هر چی باشه باز قراره حرف آخر رو نیاز کاربر و جیب مبارک بزنه.
    shabab، Rouzbeh Ehsani، R.Asgari و 8 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    آن کس که نداند و بداند که نداند/لنگان خرک خویش به منزل برساند
    آن کس که نداند و نداند که نداند/در جهل مرکب ابدالدهر بماند

كاربر ويژه lamagra آواتار ها
    تشکر کرده
    12097

برای کار خبری قطعا 580 انتخاب بهتری هست اما اگر محدودیت بودجه دارید در خرید 866 نیسین شک نکنید.قدرت این فلاش از رقیب کنونی بیشتر هست ولی مصرف بارتری اون به طرز محسوسی بالاتر هست.به طوری که برای راحتی خیالتون بهتره دست کم دو ست باتری مناسب توی کیفتون داشته باشید.زمان آماده شدنش هم کمی نسبت به 580 بیشتر هست.مهمترین نقطه ضعف این فلاش کیفیت ساخت نه چندان مطلوب هست.خصوصا درگاه باتری خیلی بد قلق هست و اگه عجله و بی دقتی در کار باشه ممکنه خشاب باتری ها رو بشکنید...بیرون آوردن باتری از اونها کمی سخت هست.یک قابلیت جالبی که داره فیل فلاشی هست که روی بدنه تعبیه شده و برای زمانی که فلاش رو بانس میکنید خیلی به کار میاد و سایه های زیر چشم و زوایای صورت رو تا حدود زیادی برطرف میکنه.بین 430 و 866 که دیگه قطعا برتری با 866 هست.یک گزینه هم که شخصا بهش ارادت دارم نیسین 622 مارک 2 هست که با قیمت مناسبش (حدود 150 ) در لیست خریدهای آینده ام قرار داره...
    باقی مسائل رو هم دوستان فرمودن...
    و دیگه اینکه در جواب سینای عزیز باید بگم بله 866 تریگر نوری هم داره که واقعا کارآمد هست...
    shabab، Afshin.Prt، SinaVT و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    Canon Eos M+11-22+18-55+22mmf/2+90EX
    عقیل احمدی

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    8836

جناب احسانی به نظر من فقط قیمت نیست، کاربری هم مد نظر است، بر فرض کسی که زیاد با فلاش عکاسی نمی کنه و سالی ماهی برای گرفتن چند عکس خانوادگی بهش نیاز پیدا می کنه شاید بهتر باشه بره طرف Nissin 866 تا دو برابر برای 580 هزینه کنه. ولی کسی که هر روز باید با فلاش کار کنه و پارامتر هایی مثل سرعت عمل و مقاومت در برابر شرایط سخت براش حیاتی هست باید بره طرف جنس مطمئن تر (حالا غلظت این باید چقدر است جای بحث داره).
    ببينيد اين از اون بحث هاي نسبيه. همون كسي رو كه مثال زديد اگه پول براش دقدقه نباشه چه اشكالي داره دو برابر پول بده و كيفيت بهتر را بدست بياره ؟ ولي كلا باهاتون موافقم.

از قرار و تا اون جا که من از سایت نیسین فهمیدم(اگر اشتباه می کنم دوستان تصحیح کنند) 866 تریگر نوری دراه که با هر نوع فلاشی میشه ازش حداقل در مد منوال بصورت off Camera استفاده کرد، نبود این سیستم در 580 کانن حداقل برای من مشکل ساز بوده و یک نقطه ضعف حساب میشه. برای استفاده 580 در حالت off camera یا باید از سیستم مستر-اسلیو خود کانن استفاده کنی یا باید تریگر نصب کنی (حالا رادیو ای یا نوری).
    درسته...فراموش كرده بودم كه كه 580 تريگر نوري نداره ولي مطمئنم كسي كه 500 تومن پول براي خريد فلاش داره هيچوقت نميگه چون كانن 580 تريگر نداره پس نيسين بخرم...كلا منظورم اين بود كه عموما اين معيار پول هست كه عامل سوييچ كردن كسي از كنون 580 به نيسين 866 ميشه.
    SinaVT، bianconeri، nadersharp و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر فعال nadersharp آواتار ها
    تشکر کرده
    2187

من هم با نیسن موافقم. حداقل تا زمانی که با نیسن کار نکرده بودم زیاد دلچسبم نبود ولی وقتی باهاش کار کردم دیدم خیلی هم خوب کار میکنه.
    برای جذب کاربر حتی از ال سی دی رنگی با سیستم منو استفاده کرده تا سیستم تنظیم آن لاین خود کانن.(که تا دفترچه کانن رو کامل نخونی شاید برات کار مشکل تر باشه)
    البته شکی در کیفیت ساخت بالاتر کانن نیست ولی نه به حد 540 الان و 250 نیسن.
    شاید یک زمانی تصمیمی گیری بین 450 تومان تا 250 تومان سخت بود ولی عملا نیسن با قابلیت آپگرید میتونه جایگزین مناسبی برای خرید در شرایط مالی نامناسب تر باشه.
    M. Beyrami، SinaVT، pedram555 و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    نادر مسلمی

كاربر جديد
    تشکر کرده
    4

پیش فرض 5D II

دوستان به نظرتون من برایه 5DII چه فلاشی بگیرم بهتره ؟
    NetNegar تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    9

پیش فرض فلاش اسلیو

دوستان سلام
    به نظر شما اقتصادی ترین فلاش دوم(اسلیو) برای ترکیب با 7D و 580EXII چی هست؟
    منظورم ارزانترین فلاش با قابلیت ETTL ii هست که بتونه اسلیو خوبی برای دوربین و فلاشی که الان دارم باشه.
    ممنون از توجه و پاسختون
    NetNegar تشکر می‌کند.

كاربر فعال nadersharp آواتار ها
    تشکر کرده
    2187

نقل قول نوشته اصلی توسط m.sharif نمایش پست ها
    دوستان به نظرتون من برایه 5DII چه فلاشی بگیرم بهتره ؟
    برای خریدار 5دی -که مسئله اقتصادی زیاد براش مهم نیست - بهترین گزینه 580
    اگر مهمه 866 نیسن.

جناب برنو عزیز همچنان برای خرید نیسن 866 در شک هستید؟
    NetNegar تشکر می‌کند.
    نادر مسلمی

صفحه 29 از 45 نخستنخست ... 19 25 26 27 28 29 30 31 32 33 39 ... آخرینآخرین