صفحه 15 از 35 نخستنخست ... 5 11 12 13 14 15 16 17 18 19 25 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 141 تا 150 , از مجموع 341
Like Tree382تشکر

موضوع: فلاشهای Yongnuo

كاربر همراه naghli آواتار ها
    تشکر کرده
    668

سلام.از دوستان کسی میدونه نمایندگی فلاش های یانگنو کجاست؟اصلا نمایندگی داره؟از کجا تهیه اش کنم؟دوربینم 70D هست.زیر هشتصد تومن چه فلاش هایی رو پیشنهاد میدین؟

كاربر بسیار فعال Majix آواتار ها
    تشکر کرده
    3755

نقل قول نوشته اصلی توسط Iman.sh نمایش پست ها
    ممنون
    من چون از فلاش سرخود دوربین به عنوان کامندر استفاده می کنم در مورد 2 فلاش خودم چنین چیزی رو متوجه نشدم که به نظر درست میاد چون هر 2 فلاش به عنوان اسلیو و در یک گروه با فلاش سرخود ترگیر میشن و تصور می کنم فلاش های دیگه هم اگر اضافه بشن و این سرعت سینک رو برآورده کنند اصولاً نباید مشکلی داشته باشه، در عمل چه اتفاقی بیفته مطمئن نیستم. امیدوارم دوستان دارای تجربه ی نیکونی با این فلاش ها هم به یاری بیان و از تجربیاتشون بگن.
    بازم ممنون
    خواهش ميکنم
    با فلش های خودتون که تست ميکنيد پايين و بالای کادر رو دقت کنيد ببينيد تا چه سرعتی در پايين و بالا مشکلی نيست
    چون گاهی وقت ها فقط يه تيکه از پايين يا بالا ممکنه نور نبينه و شاتر بسته بشه (بعضی ها با استفاده از اين روش با فلش های معمولی سرعت سينک رو بالا ميبرن يعنی فقط از اون قسمت نور که تو کادر مياوفته استفاده ميکنند)
    ممکنه تو عکس های شما هم سوژه وسط بوده و متوجه نور نديدن گوشه ها نشده باشيد

كاربر فعال Iman.sh آواتار ها
    تشکر کرده
    1592

نقل قول نوشته اصلی توسط niceevil نمایش پست ها
    خواهش ميکنم
    با فلش های خودتون که تست ميکنيد پايين و بالای کادر رو دقت کنيد ببينيد تا چه سرعتی در پايين و بالا مشکلی نيست
    چون گاهی وقت ها فقط يه تيکه از پايين يا بالا ممکنه نور نبينه و شاتر بسته بشه (بعضی ها با استفاده از اين روش با فلش های معمولی سرعت سينک رو بالا ميبرن يعنی فقط از اون قسمت نور که تو کادر مياوفته استفاده ميکنند)
    ممکنه تو عکس های شما هم سوژه وسط بوده و متوجه نور نديدن گوشه ها نشده باشيد
    عکس های زیادی با این سرعت سینک گرفتم، الان هم باز بررسی کردم، تابحال همچین موردی که ناشی از سریع تر بسته شدن شاتر باشه در هنگام کار با فلاش ها، توی عکسای خودم ندیدم و تمام کادر نور داره و حتی سایه هم ندیدم در بالا یا پایین یا گوشه های کادر.
    Majix تشکر می‌کند.

كاربر فعال Iman.sh آواتار ها
    تشکر کرده
    1592

نقل قول نوشته اصلی توسط naghli نمایش پست ها
    سلام.از دوستان کسی میدونه نمایندگی فلاش های یانگنو کجاست؟اصلا نمایندگی داره؟از کجا تهیه اش کنم؟دوربینم 70D هست.زیر هشتصد تومن چه فلاش هایی رو پیشنهاد میدین؟
    گویا نمایندگی رسمی ای وجود نداره.
    دوستان کاننی بهتر میتونن راهنماییتون کنن اما با توجه به بودجه ای که فرمودید اگر برای یک فلاش باشه فکر کنم بتونید دست دوم خوب از برند دوربین خودتون تهیه کنید و نیازی به برندهای دیگه نباشه.

كاربر فعال
    تشکر کرده
    2083

سلام
    با توجه به قیمت مناسب خارج کشور (حدود 100 دلار) به نظرتون ارزش دارد سفارش بدم دوستان از انگلستان دو عدد 565ex برایم بیاورند؟
    با توجه به نظرات دوستان ظاهرا فلاش خوبی است
    ضمنا یک ست دو تایی رادیو تریگر یانگنیو هم تو آمازون دیدم حدود 30 دلار به نظر شما میارزه؟

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

نقل قول نوشته اصلی توسط M.Kazemi نمایش پست ها
    سلام
    با توجه به قیمت مناسب خارج کشور (حدود 100 دلار) به نظرتون ارزش دارد سفارش بدم دوستان از انگلستان دو عدد 565ex برایم بیاورند؟
    با توجه به نظرات دوستان ظاهرا فلاش خوبی است
    ضمنا یک ست دو تایی رادیو تریگر یانگنیو هم تو آمازون دیدم حدود 30 دلار به نظر شما میارزه؟
    سلام
    من این فلاش را دارم و بسیار ار آن راضی هستم.خرید آن را توصیه می کنم.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    128

سلام
    خوشبختانه بین محصولات چینی محصولات یونگنو از کیفیت خوبی برخوردارند اما در مورد فلاشهای یونگنو این نکته را در نظر داشته باشید که اگر بخواهید از این فلاشها بصورت ترکیبی با فلاشهای کانن استفاده کنید ممکن است وایت بالانس یکسانی با هم نداشته باشند. این موضوع را من در یک ویدئو کلیپ مقایسه فلاشهای یونگنو با کانن دیدم که نتیجه یکسانی مقدار نور در استپ های مختلف بین این دوفلاش بود ولی کلوین یکسانی نداشتند.

كاربر بسیار فعال m.daneshpayeh آواتار ها
    تشکر کرده
    1982

نقل قول نوشته اصلی توسط dayani نمایش پست ها
    سلام
    خوشبختانه بین محصولات چینی محصولات یونگنو از کیفیت خوبی برخوردارند اما در مورد فلاشهای یونگنو این نکته را در نظر داشته باشید که اگر بخواهید از این فلاشها بصورت ترکیبی با فلاشهای کانن استفاده کنید ممکن است وایت بالانس یکسانی با هم نداشته باشند. این موضوع را من در یک ویدئو کلیپ مقایسه فلاشهای یونگنو با کانن دیدم که نتیجه یکسانی مقدار نور در استپ های مختلف بین این دوفلاش بود ولی کلوین یکسانی نداشتند.
    کیفیت خوب و محصول ارزان چینی؟!!!
    دوستان توصیه میکنم خیلی باطریها را داخل فلش باقی نگذارید و بعد از استفاده بلافاصله خارج کنید .
    مهدی دانش‌پایه
    http://500px.com/daneshpayeh
    هر گونه انتقاد، پیشنهاد، ویرایش، ایراد، نق نق، غرغر و غیره کاملا آزاد است.

كاربر بسیار فعال Majix آواتار ها
    تشکر کرده
    3755

نقل قول نوشته اصلی توسط m.daneshpayeh نمایش پست ها
    کیفیت خوب و محصول ارزان چینی؟!!!
    دوستان توصیه میکنم خیلی باطریها را داخل فلش باقی نگذارید و بعد از استفاده بلافاصله خارج کنید .
    من 3 تا از اين فلش دارم و کيفيتش واقعاً خوبه به نسبت قيمت
    توی 2 سال گذشته هم هميشه باتری توش بوده و مشکلی پيش نيومده
    توی فروم های خارجی رو هم ببينيد خيلی ها فلش های اصلی رو فروختند و با 1/3 قيمت از فلش های يانگنو خريدند
    M.Kazemi، davoud maani، Dariush Chegini و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    Canon 6D2/5D3
    16-35L III/Sigma 85 1.4 Art/ 90mm VC / 70-200L IS II
    Majid

كاربر فعال Mahdi.A.Tabar آواتار ها
    تشکر کرده
    5057

نقل قول نوشته اصلی توسط Iman.sh نمایش پست ها
    گویا نمایندگی رسمی ای وجود نداره.
    دوستان کاننی بهتر میتونن راهنماییتون کنن اما با توجه به بودجه ای که فرمودید اگر برای یک فلاش باشه فکر کنم بتونید دست دوم خوب از برند دوربین خودتون تهیه کنید و نیازی به برندهای دیگه نباشه.
    با سلام
    منم هفته قبل برای خرید فلش اسپیدلایت 430EXII کنون رفته بودم. نو گیرم نیومد. بعضی هام میگفتن تقلبیش زیاد شده! ولی یه دونه دست دوم اصلیش رو داشت که خیلی تمیز بود اما جعبه نداشت. دست هر کس بوده خوب ازش محافظت کرده بود. چند جا نشونش دادم همگی اصل بودنش رو تأیید کردن. خلاصه به قیمت 600 هزار تومان خریدمش و از انتخابم بسیار خوشحالم.(قیمت نو 950 هزار تومن)
    24 ساعت اجازه تست داد و منم صدها شات باهاش زدم آخ نگفت. تمام تنظیماتشم بخوبی انجام میشد.
    البته قبلش این فلاش یانگنو رو دیدم و بنظرم خوب اومد قیمتشم خیلی مناسب بود ولی چون تجربه کار باهاش رو نداشتم دودل بودم برا خریدش.

جالبه که فلاش های اصلی کنون هم کار چینه!
    ویرایش توسط Mahdi.A.Tabar : Monday 16 February 2015 در ساعت 16:24
    nicebluesky تشکر می‌کند.
    پس از سالها عکاسی دریافتم هنرمند واقعی خداست. چرا که او خلق میکند و ما ثبت!
    آری اوج هنر ما، ثبت هنر اوست! www.tabarpix.ir

صفحه 15 از 35 نخستنخست ... 5 11 12 13 14 15 16 17 18 19 25 ... آخرینآخرین