صفحه 13 از 35 نخستنخست ... 3 9 10 11 12 13 14 15 16 17 23 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 121 تا 130 , از مجموع 341
Like Tree382تشکر

موضوع: فلاشهای Yongnuo

كاربر جديد adame_haji آواتار ها
    تشکر کرده
    10

خیلی برام جالب بود که این رادیو فلش دارای یه رسیور داخلی هست که فقط با یک sender رادیو فلش روی دوربین کار میکنه و فلش میزنه
    Canon EOS 5D Mark II ----- Canon EF 24-70mm f/2.8L II USM
    Canon Speedlite 430EX II
    Yongnuo YN-560 Mark III

كاربر جديد rezaashk آواتار ها
    تشکر کرده
    17

با سلام خدمت دوستان عزیز
    من یه دوربین cannon 650D به همراه یه فلاش yongnuo yn467 دارم .
    میخوام بدونم میشه کاری کرد که بدون استفاده از حالت اسلیو فلاش زد ؟
    یعنی فلاش از دوربین جدا باشه و بدون اینکه فلاش اصلی دوربین کار کنه ، فلاش اکسترنال فلاش بزنه .

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    754

یک ست تریگر ینگو خریداری کنید
    rezaashk تشکر می‌کند.

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

نقل قول نوشته اصلی توسط rezaashk نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیز
    من یه دوربین cannon 650D به همراه یه فلاش yongnuo yn467 دارم .
    میخوام بدونم میشه کاری کرد که بدون استفاده از حالت اسلیو فلاش زد ؟
    یعنی فلاش از دوربین جدا باشه و بدون اینکه فلاش اصلی دوربین کار کنه ، فلاش اکسترنال فلاش بزنه .
    براي اين كار بايد يا تريگر راديوئي بخريد يا كابل TTL.
    rezaashk تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط Dariush Chegini نمایش پست ها
    براي اين كار بايد يا تريگر راديوئي بخريد يا كابل TTL.
    با تشکر از شما دوست عزیز .
    سوالی که برام پیش آمده اینه مگه این دوربین و فلاش از مود بی سیم تی تی ال اینترنال پشتیبانی نمیکنن ؟ پس چرا به تریگر رادیویی نیاز هست ؟

تشکر کرده
    20782

با تشکر از شما دوست عزیز .
    سوالی که برام پیش آمده اینه مگه این دوربین و فلاش از مود بی سیم تی تی ال اینترنال پشتیبانی نمیکنن ؟ پس چرا به تریگر رادیویی نیاز هست ؟
    براي اينكه شما خواسته ايد بدون استفاده از فلاش سرخود دوربين، از فلاش به صورت آف كمرا استفاده كنيد. اگر بخواهيد از امكانات خود دوربين استفاده كنيد بايد از فلاش سرخود دوربين استفاده كنيد.
    مد بي سيم TTL با استفاده از فلاش سرخود دوربين كار مي كند.در اين حالت فلاش سرخود دوربين با يك سري پري فلاش اطلاعات TTL و همچنين دستور شليك را در كسري از ثانيه به فلاش يانگنو ارسال مي كند و فلاش بر اساس اين اطلاعات قدرت شليك را تنظيم نموده و شليك مي كند.
    obsidiyan و rezaashk تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    17

براي اينكه شما خواسته ايد بدون استفاده از فلاش سرخود دوربين، از فلاش به صورت آف كمرا استفاده كنيد. اگر بخواهيد از امكانات خود دوربين استفاده كنيد بايد از فلاش سرخود دوربين استفاده كنيد.
    مد بي سيم TTL با استفاده از فلاش سرخود دوربين كار مي كند.در اين حالت فلاش سرخود دوربين با يك سري پري فلاش اطلاعات TTL و همچنين دستور شليك را در كسري از ثانيه به فلاش يانگنو ارسال مي كند و فلاش بر اساس اين اطلاعات قدرت شليك را تنظيم نموده و شليك مي كند.
    ممنون دوست عزیز

این ریموت کنترل اون چیزی که من میخوام رو انجام میده ؟ ( بدون استفاده از فلاش اصلی ، با فلاش اکسترنال که رو دوربین نصب نیست فلاش بزنم )
    ویرایش توسط M.Mobin : Sunday 24 August 2014 در ساعت 16:50 دلیل: لینک تجاری.لطف قوانین را رعایت کنید.

تشکر کرده
    20782

با اين تريگر (كه در عين حال ريموت كنترل دوربين هم هست) فلاش يانگنو شما شليك مي كند ولي به صورت TTL كار نمي كند.
    چرا از فلاش سرخود دوربين استفاده نمي كنيد؟ هيچ هزينه اي هم ندارد. امكان TTL هم باقي خواهد ماند. بسته به تنظيمات دوربين، مي توان كاري كرد كه نور فلاش دوربين هم در عكس ثبت نشود.
    من با 60D و فلاش هاي يانگنو و نايسين با استفاده از فلاش سرخود دوربين كار مي كنم و تا كنون هيچ مشكلي هم به وجود نيامده است.
    ویرایش توسط M.Mobin : Sunday 24 August 2014 در ساعت 16:38 دلیل: حذف لینک تجاری در نقل قول
    nautilus_214، Digital Lover، ata_m3 و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    17

با اين تريگر (كه در عين حال ريموت كنترل دوربين هم هست) فلاش يانگنو شما شليك مي كند ولي به صورت TTL كار نمي كند.
    چرا از فلاش سرخود دوربين استفاده نمي كنيد؟ هيچ هزينه اي هم ندارد. امكان TTL هم باقي خواهد ماند. بسته به تنظيمات دوربين، مي توان كاري كرد كه نور فلاش دوربين هم در عكس ثبت نشود.
    من با 60D و فلاش هاي يانگنو و نايسين با استفاده از فلاش سرخود دوربين كار مي كنم و تا كنون هيچ مشكلي هم به وجود نيامده است.
    من تو ویدئو ریویو که از این ریموت کنترلر در یوتوپ دیدم ، کسی که تستش میکرد بدون استفاده از فلش بالاجهنده خود دستگاه از فلاش اکسترنال استفاده کرد .
    من میخوام نور از بقل به سوژه بخوره و سایه در سمت راست یا چپ سوژه دیده بشه . ولی در حال حاضر چون هم از روبرو فلاش میخوره هم از چپ یا راست ، اون عکسی که میخوام گرفته نمیشه .

تشکر کرده
    20782

من تو ویدئو ریویو که از این ریموت کنترلر در یوتوپ دیدم ، کسی که تستش میکرد بدون استفاده از فلش بالاجهنده خود دستگاه از فلاش اکسترنال استفاده کرد .
    من میخوام نور از بقل به سوژه بخوره و سایه در سمت راست یا چپ سوژه دیده بشه . ولی در حال حاضر چون هم از روبرو فلاش میخوره هم از چپ یا راست ، اون عکسی که میخوام گرفته نمیشه .
    در تنظيمات دوربين، گزينه اي هست كه باعث مي شود نور فلاش دوربين در عكس ثبت نشود. در واقع فلاش سر خود براي فرمان دادن به فلاش آف كمرا (فلاش يانگنو شما كه روي دوربين سوار نيست) قبل از باز شدن شاتر شليك مي كند و نتيجتاً نور فلاش سرخود در عكس ثبت نمي شود. من همين حالتي را كه شما مي خواهيد (نور پردازي از پهلو) را با فلاش يانگنو و فلاش سرخود دوربين انجام داده ام و نور فلاش سرخود در عكس ثبت نشده است فقط بايد در تنظيمات دوربين در بخش Built In Flash Tunc. Setting در قسمت Wireless
    گزينه "فقط فلاش بيروني" را انتخاب كنيد (مانند شكل زير):
    fl.JPG
    در اين حالت فقط نور فلاش يانگنو شما در عكس ثبت مي شود.

صفحه 13 از 35 نخستنخست ... 3 9 10 11 12 13 14 15 16 17 23 ... آخرینآخرین