صفحه 17 از 97 نخستنخست ... 7 13 14 15 16 17 18 19 20 21 27 67 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 161 تا 170 , از مجموع 962
Like Tree1242تشکر

موضوع: فلاش تریگر

كاربر همراه ghanbar آواتار ها
    تشکر کرده
    1809

پیش فرض پاسخ: فلاش تریگر

دوستان

يك سئوال داشتم من وقتي كه 40D داشتم همين مشكلي را كه وحيد جان با نمايش عكس سگ نشان دادند در زماني كه سرعت روي 180 به بالا بود و از فلاش هاي سوميتا 180 ژول استفاده مي كردم داشتم و زماني كه سرعت را تقليل داده و روي سرعت هاي 160 به پايين قرار مي دادم درست مي شد.

اول فكر كردم كه عيب از فلاش ها هست با نمايندگي تماس داشتم گفتند كه فلاش ها يا كار مي كنند و يا كار نمي كنند عيب از راديو تريگر هست من هم پيش خودم فكر كردم كه چون مارك چيني است و به قول معروف هر چقدر پول دهي آش مي خوري مشكل از اين است . وحيد جان نوشته است سرعت سينك تا 1/250 مي باشد كه با عدد من فاصله زيادي دارد . بنظر شما عيب كار در كجا بوده است ؟

البته من با هنوز فرصت نكرده ام كه با بنده جديد امتحان كنم .

كاربر همراه mr_mohsen_shahidi آواتار ها
    تشکر کرده
    168

بنام خالق رنگها
    من خودم با فلاشهای سومیتا زیاد کار کردم
    این مشکل فقط برای عدم سینکشدن شما با فلاش هاست
    این سرعت در دوربینها متفاوت هستش
    شما با مراجعه به دفترچه راهنمای دوربینتون میتونین از max سرعت سینکتون با فلاشها آگاه بشین و اگر هم دفترچه در دسترستون نیست میتونین از روش آزمون و خطا سرعت تون رو پیدا کنید یعنی چند شات پیاپی بگیرید و سرعتتون رو تغییر بدین تا این سیاهی که بخاطر یرعت بالای شاتر هست از بین بره و شاتر تون بتونه تمام نور فلاش رو ثبت کنه.
    ghanbar و khoddami تشکر می‌کنند.

كاربر فعال Kourosh Kahal آواتار ها
    تشکر کرده
    9817

يك سئوال داشتم من وقتي كه 40D داشتم همين مشكلي را كه وحيد جان با نمايش عكس سگ نشان دادند در زماني كه سرعت روي 180 به بالا بود و از فلاش هاي سوميتا 180 ژول استفاده مي كردم داشتم و زماني كه سرعت را تقليل داده و روي سرعت هاي 160 به پايين قرار مي دادم درست مي شد.

اول فكر كردم كه عيب از فلاش ها هست با نمايندگي تماس داشتم گفتند كه فلاش ها يا كار مي كنند و يا كار نمي كنند عيب از راديو تريگر هست من هم پيش خودم فكر كردم كه چون مارك چيني است و به قول معروف هر چقدر پول دهي آش مي خوري مشكل از اين است . وحيد جان نوشته است سرعت سينك تا 1/250 مي باشد كه با عدد من فاصله زيادي دارد . بنظر شما عيب كار در كجا بوده است ؟

البته من با هنوز فرصت نكرده ام كه با بنده جديد امتحان كنم .
    سلام
    من با رادیو فلاشهای چینی کار کردم و فلاشی که استفاده میکنم 430 هست واحتمال 99 درصد ایراد از رادیو فلاش هست.
    چون با دوربین 350 کانن که سرعت سینکش 1/200 هست گاهی اوقات با 1/160 و گاهی اوقات با 1/200 هم سینک میشه.
    احتمالا" جنس لوازم استفاده شده در این رادیو فلاشها به گونه ایست که در هر بار تریگر شدن رفتار متفاوتی از خود نشان میدهند.
    Saeed.gh.sh تشکر می‌کند.
    احمق را موافق حماقتش جواب مده مبادا تو نیز مانند او بشوی.
    احمق را موافق حماقتش جواب بده مبادا خویشتن را حکیم بشمارد.

كاربر فعال khoddami آواتار ها
    تشکر کرده
    3111

سلام
    این تصویر همون رادیو فلاشیه که تازه خریدم و با حمید رضا مرادی تست کردیمEXIR LIGHT
    ببخشید قرار بود عکسشو زودتر بزارم البته زحمت عکاسی رو حاج امیر کشیده که خودشم دو تا ازش خرید
    haj_amir، tanhatanha، xman_a و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    5DmarkII/70-200F4Lis/50f1.8/580II

كاربر همراه navidsohi آواتار ها
    تشکر کرده
    122

رادیو تریگر های چینی با فلاش JTL بیشتر از 160 سینک نمیشه (350D و 5D II ) اما با سیم سینک تا 1/200 مشکلی با سرعت سینک ندارم. همچنین اگر توجه کرده باشین receiver این تریگرها مانند pucketwizard دارای باطری نیستند و باید به برق شهری وصل بشوند که برای عکاسی در لوکیشن با فلاشهای باطری دار یک مشکل بزرگ است. من از مثبت و منفی receiver دو رشته سیم به بیرون کشیدم و با اتصال یک باطری کوچک 9 ولت به راحتی از آن استفاده میکنم.

كاربر بسیار فعال Hamid Moradi آواتار ها
    تشکر کرده
    3025

نقل قول نوشته اصلی توسط navidsohi نمایش پست ها
    رادیو تریگر های چینی با فلاش JTL بیشتر از 160 سینک نمیشه (350D و 5D II ) اما با سیم سینک تا 1/200 مشکلی با سرعت سینک ندارم. همچنین اگر توجه کرده باشین receiver این تریگرها مانند pucketwizard دارای باطری نیستند و باید به برق شهری وصل بشوند که برای عکاسی در لوکیشن با فلاشهای باطری دار یک مشکل بزرگ است. من از مثبت و منفی receiver دو رشته سیم به بیرون کشیدم و با اتصال یک باطری کوچک 9 ولت به راحتی از آن استفاده میکنم.
    در مورد رادیو فلاش که گفتید با برق کار میکنه نمونه باطری خور همان نمونه برای فلاش های استدیویی موجوده و به قیمت تریگر های با منبع برق شهری هست

كاربر ويژه Mashhadi Vahid آواتار ها
    تشکر کرده
    8302

نقل قول نوشته اصلی توسط navidsohi نمایش پست ها
    این رادیو فلاش فوتیکس است و چینی! یکی از دوستان عکسی از رادیو فلاش Exir گذاشته بودند که از روی عکس میشد حدس زد آنهم کپی این رادیو فلاش باشد.

گیرنده (receiver) این رادیو فلاش همانطور که در عکس هم مشخص است, دو باتری نیم قلمی میخورد.

تصاویر پیوست شده تصاویر پیوست شده
    • نوع فایل: jpg 3.jpg‏ (84.8 کیلو بایت, 336 بازدید)
    Rouzbeh Ehsani تشکر می‌کند.
    وحيد قديري راد

www.flickr.com/photos/ghadiri

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    96

نقل قول نوشته اصلی توسط Mashhadi Vahid نمایش پست ها
    این رادیو فلاش فوتیکس است و چینی! یکی از دوستان عکسی از رادیو فلاش Exir گذاشته بودند که از روی عکس میشد حدس زد آنهم کپی این رادیو فلاش باشد.

این رادیو فلاش همانطور که در عکس هم مشخص است, دو باتری نیم قلمی میخورد.

رادیو فلاش Exir که عکسشو من انداخته بودم آقای خدامی گذاشتن فقط برای وصل شدن به کفشک فلاش هست
    اینی که شما گذاشتید با سیم وصل میشه
    برای مثال تو کنون به مدلهای اگه اشتباه نکنم 430 که ورودی نداره وصل نمیشه مگر با کفشک

كاربر ويژه Mashhadi Vahid آواتار ها
    تشکر کرده
    8302

نقل قول نوشته اصلی توسط haj_amir نمایش پست ها
    رادیو فلاش Exir که عکسشو من انداخته بودم آقای خدامی گذاشتن فقط برای وصل شدن به کفشک فلاش هست
    اینی که شما گذاشتید با سیم وصل میشه
    برای مثال تو کنون به مدلهای اگه اشتباه نکنم 430 که ورودی نداره وصل نمیشه مگر با کفشک
    منظور من این رادیو فلاشی بود که باسین تصویرش را گذاشته بود

www.flickr.com/photos/ghadiri

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    10

به برکت کشور دوست و برادر، چین، یک مدل دیگری از همین رادیو تربگرها با برند MDN در بازار وجود داره که دو کاناله است. بقیه مشخصاتش دقیقا مثل فوتیکس است.
    اتفاقا در حالت بیسیم، با سرعت بیش از 160 هم سینک نمیشه. حداکثر سرعت سینک را با سیم تست نکردم.
    قیمتش هم حدود 35000 است.
    با دو سه مدل فلاش مختلف هم از استفاده کردم و ازش راضیم. خدا ازش راضی باشه.:)
    سید ناصر هاشمی

صفحه 17 از 97 نخستنخست ... 7 13 14 15 16 17 18 19 20 21 27 67 ... آخرینآخرین