صفحه 39 از 85 نخستنخست ... 29 35 36 37 38 39 40 41 42 43 49 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 381 تا 390 , از مجموع 847
Like Tree1155تشکر

موضوع: راهنمايي در مورد خريد انواع فلاش اکسترنال ( هات شو )

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2604

نقل قول نوشته اصلی توسط Asri نمایش پست ها
    سلام
    در حال حاضر بهترین همان Canon Speedlite 580EX II است که کار با آن بسیار لذتبخش است
    در تائید نوشته شما، داشتن 3 تا 580EXII در ترکیب با یک RadioTrigger خوب، لذتبخش تر هم خواهد بود

در حال حاضر، 580EXII در تهران به 610 هزارتومن ( با گارانتی ) قابل تهیه است. یک ست باتری قلمی شارژی 4 تائی 2700mA یا بیشتر هم حدود 40 تا 50 هزار تومن : مجموعاً حدود 650 هزار تومن.
    جالبه که با همین 650 هزار تومن، میشه یک شاخه فلاش استودیوئی 500w.s قابل قبول خرید !!! ولی "کار در عین قابل حمل بودن" رو در 95% شرایط نخواهد داشت.

هفته ی پیش، دومین 580EXII رو هم گرفتم ... اگر میدونستم چنین افق تازه ای رو دومین فلاش برایم باز میکند، زودتر میگرفتمش :)

كاربر فعال king4 آواتار ها
    تشکر کرده
    3583

نقل قول نوشته اصلی توسط poker نمایش پست ها
    سلام علیکم
    یه فلاش کوچیک میخوام استفاده بیشتر آف کمرا به همراه چتر و گرفتن پرتره در فضای آزاد
    sb -600 که قیمتش اینجا بالاس و تایپکای تقاضای خرید دست دومش هم تو فروم مثل اینکه بی پاسخ مونده همگی!
    قیمت های پایین تر فلاش غیر اصلی که چند تا مارک تو ایران بیشتر نیست
    مارک فلاش یانگنو برای دوربین نایکون D90 در نظر گرفتم
    Yn-467 195
    Yn-465 135
    تا جایی که اطلاع پیدا کردم ttl جفتشون در حالت آف کمرا نمیدن و فکر هم نکنم همیشه درست عمل کنه و بهتر همون کار کردن در مد منوال باشه
    آیا همین یه سری قابلیت هایی که مدل بالاتر 467 داره مثل زوم و... کاربرد داره برای کارم و
    حالت های اسلیو با دوربین نایکون خوب جواب میده(چون بعد قصد دارم فلاش اضافه کنم واگه بشه بعد همین فلش حالت اسلیو قرار بگیره عالی میشه )و در کل ارزش داره هزینه بیشتر برای اینها؟گزینهایی دیگه ای هم اگه هست بفرمایید (نه که ناچار مثل اینکه باید بریم همون sb-600 رو بگیریم).
    با توجه به اینکه شما D90 دارید بهتره همون SB-600 رو بخرین، TTL کم چیزی نیست که بخواهید از دست بدید.
    در ضمن برای کار آف کمرا با فلاش‌های غیر نیکون نیاز به رادیو فلاش دارید که حدود 50 تومان هزینه دیگر است.
    Walkman و poker تشکر می‌کنند.
    گالری عکس بهنام صفرزاده
    Nikon D600, Nikkor 24-70, Nikkor 70-200 VR II, Nikon SB-900, Nikon SB-800 2x

Forum Moderator mreza1001 آواتار ها
    تشکر کرده
    16459

از نظر من SB-600 تنها فلاش نامناسب نیکون برای آف کمرا است. نداشتن ترمینال pc و یکی دو مورد دیگر مثل نداشتن su4.فقط به درد روی دوربین در حالت اتوماتیک میخوره. من اگر این فلاش رو داشتم در فروشش شک نمی کردم. خرید SB-600 برای آف کمرا اشتباهی به اندازه قیمتش است.
    M.Rahimizadeh و poker تشکر می‌کنند.
    محمد رضا میلانی

كاربر جديد
    تشکر کرده
    7

بين ٥٨٠ و ٤٣٠ زياد فرقه؟ يعنى با توجه به اختلاف قيمت اين دو شما بازم ٥٨٠ رو پيشنهاد ميكنين؟ اخه من كلا عكاس حرفه اى نيستم ولى دوست دارم از عكسى كه مى خوام بگيرم لذت ببرم...

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    8836

نقل قول نوشته اصلی توسط mreza1001 نمایش پست ها
    از نظر من SB-600 تنها فلاش نامناسب نیکون برای آف کمرا است. نداشتن ترمینال pc و یکی دو مورد دیگر مثل نداشتن su4.فقط به درد روی دوربین در حالت اتوماتیک میخوره. من اگر این فلاش رو داشتم در فروشش شک نمی کردم. خرید SB-600 برای آف کمرا اشتباهی به اندازه قیمتش است.
    من هم در خريدش شك نميكردم محمد رضا جان.
    فراموش نكنيد دوربين دوستمون D90 هست كه مشكلي بابت آف كمرا و تي تي ال نداره و در حالت منواْل هم كه تريگر راديويي.
    reza_Bahman و poker تشکر می‌کنند.

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2604

نقل قول نوشته اصلی توسط amin.safaei1 نمایش پست ها
    بين ٥٨٠ و ٤٣٠ زياد فرقه؟ يعنى با توجه به اختلاف قيمت اين دو شما بازم ٥٨٠ رو پيشنهاد ميكنين؟ اخه من كلا عكاس حرفه اى نيستم ولى دوست دارم از عكسى كه مى خوام بگيرم لذت ببرم...
    الان 430EXII حدود 370 تومن شده، یعنی با 580EXII حدود 250 تومن اختلاف داره ... حالا فرقهای غیر ریالی ایندو :

عمده ترین تفاوتشون در اینه که Guide Number - GN در 580EXII حدود 35% بیشتر از 430EXII میشه ... و دیگه اینکه اگر دوربینتون مثل Canon EOS 7D دارای Commander داخلی برای ارتباط Wireless و فرماندهی به فلاشهای Off-Camera نباشه، مجبورید برای کنترل فلاشهای Off-Camera تون، یا از یک 580EXII ( نصب شده بر روی هاتشوی دوربین؛ یا متصل به دوربین با Off-Camera TTL Cord ) یا از یک Canon ST-E2 و یا از RadioTrigger های گرانقیمت که قابلیت انتقال TTL Data رو دارند ( یا بدون TLL، در صورتیکه کلاً Manualباز باشید )، استفاده کنید. متاسفانه فقط از 580EXII بعنوان Commander میتونید استفاده کنید ( همیشه این سوال در ذهنم بوده که آیا نمیشده Canon با مثلاً 30$ بیشتر میومد 430EXII رو مجهز به Commander میکرد ؟ ... احتمالاً دوست داشته به 580EXII بگه : " آنچه خوبان همه دارند، تو یکجا داری" ... البته دوستانی که SB-900 دارند، مخالفند )

توضیح اینکه برای 580EXII عدد GN=58 و برای 430EXII عدد GN=43 است.
    ضمن اینکه Canon ST-E2 در بازار داخلی نیست ( حیف؛ و اگر بود، ظاهراً یک باتری بسیار گرونی داره که اگر عمرش تموم بشه، حتماً گرفتارمون میکنه ) و ... اینکه TTL Cord بلند تر 2 متر هم پیدا نمیشه.

كاربر فعال Viper آواتار ها
    تشکر کرده
    1607

نقل قول نوشته اصلی توسط mreza1001 نمایش پست ها
    سلام
    جناب میلانی
    برای کار manual این فلاش خیلی عالیه - من مشکلی ندارم
    ویرایش توسط Viper : Saturday 29 October 2011 در ساعت 17:59
    reza_Bahman تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    7

ممنون از راهنمایی خوبتون پس با این تفاصیر من فکر میکنم که همون 580 رو بگیرم که در آینده که خواستم دوربینم رو عوض کنم به دردم بخوره.... سپاس دوست عزیز...
    M.Rahimizadeh تشکر می‌کند.

كاربر فعال masoudrejae آواتار ها
    تشکر کرده
    2404

کیفیت فلاش های فتوفلکس به چه صورت است؟
    فلاش مناسب 300 ژول چه مارک هایی که در ایران پیدا بشه و قیمت مناسب داشته باشه هست؟
    این قیمت های سایت نورنگار
    http://www.dorbinshop.com/flash/phot...t/sortType/ASC
    قیمت های مناسبی برای فلاش های فتو فلکس و مارک های دیگه داره یا تو تهران قیمت ها از این ارزونتره؟
    M. Beyrami تشکر می‌کند.

Forum Moderator mreza1001 آواتار ها
    تشکر کرده
    16459

من هم در خريدش شك نميكردم محمد رضا جان.
    فراموش نكنيد دوربين دوستمون D90 هست كه مشكلي بابت آف كمرا و تي تي ال نداره و در حالت منواْل هم كه تريگر راديويي.
    اون سیستمی که شما میفرمایید توی نور روز خوب جواب نمیده. جالب اینه که یکی از دوستانی که توصیه به خرید می کنند خودشون داشتن و فروختن اس بی 800 گرفتن.

البته sb600 فلاش بدی نیست. خیلی هم خوب است. مشکلی هم نداره قطعاً ولی برای این موردی که فرمودند از نظر من مناسب نیست.
    محمد رضا میلانی

صفحه 39 از 85 نخستنخست ... 29 35 36 37 38 39 40 41 42 43 49 ... آخرینآخرین