صفحه 60 از 85 نخستنخست ... 10 50 56 57 58 59 60 61 62 63 64 70 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 591 تا 600 , از مجموع 847
Like Tree1155تشکر

موضوع: راهنمايي در مورد خريد انواع فلاش اکسترنال ( هات شو )

كاربر جديد behnam_ آواتار ها
    تشکر کرده
    4

نقل قول نوشته اصلی توسط behnam_ نمایش پست ها
    سلام دوستان آیا فلاش 430ex قابلیت سینک سرعت بالا (hss) با بادی 600d را دارد؟با تشکر
    گویا از دید دوستان پنهان ماند اگر اطلاعی هست راهنمایی بفرمایید با تشکر

كاربر بسیار فعال Majix آواتار ها
    تشکر کرده
    3755

بله با هر فلشی که HSS رو ساپورت کنه کار ميکنه
    اما حداکثر سرعت شاتر دوربين شما 1/4000 ثانيه است
    Dariush Chegini و behnam_ تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا mohammad-q آواتار ها
    تشکر کرده
    39

نمیدونم سوالمو جای درستی میپریم یا نه

ولی ممنون میشم یه فلاش با قیمت مناسب برای استفاده در softbox برای محیط بیرون outdoor که وایرلس هم داشته باشه و با باطری کار کنه بهم معرفی کنید

اصلا داریم همچین چیزی ؟؟
    خیلی حرفه ای نمیخوام ولی نمیخوام هم ضعیف باشه

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad-q نمایش پست ها
    نمیدونم سوالمو جای درستی میپریم یا نه

ولی ممنون میشم یه فلاش با قیمت مناسب برای استفاده در softbox برای محیط بیرون outdoor که وایرلس هم داشته باشه و با باطری کار کنه بهم معرفی کنید

اصلا داریم همچین چیزی ؟؟
    خیلی حرفه ای نمیخوام ولی نمیخوام هم ضعیف باشه

اگر منظورتان فلاش اکسترنال باشد، قوی ترین فلاشی که می شناسم که برای استفاده با سافت باکس طراحی شده و در بازار ایران در دسترس است فلاش JINBEI MF-200 Flash Head با گایدنامبر 92 است و با باتری پاورپک به قیمت 1.5 میلیون تومان فروخته می شود:
    MF-200_mf44-w280.jpg
    MF-200-Flash-Head-w1.jpg
    ویژگی ها (MF-200)
    - دارای LCD
    - کاهش توان فلاش تا 1/128
    - دقت توان به صورت 1/3
    - تخلیه فلاش همزمان با فلاش های دیگر به صورت Wireless
    - ‏1500 بار تخلیه فلاش با حداکثر توان در یک شارژر کامل
    - دارای نور AF assist جهت فوکوس دوربین در مکان های تاریک
    - حالت مولتی فلاش برای عکاسی استروباسکوپیک

Featuers (MF-44)
    - MF-44 portable power pack (DC12V 4400mah lithium battery), extreme speedy recycling time 0.3s and high speed flash synchroni-zation Ensure creative shooting demand
    - MF connect cable can apply to the following cannon speed lights

كاربر فعال hossein137 آواتار ها
    تشکر کرده
    8205

البته گودکس هم یه مدل زده به نام AD-360 که فکر کنم این یکی رغیب نداره.تو اصفهان فقط یه فروشنده داره که خودش وارد کرده و قیمت پک کاملش رو چند وقت پیش حدود 1700 میگفت.که به نظرم خیلی بهتر از جینبی و سایر برندها باشه.

قابلیت سینک با سرعت بالا/داشتن یه اکتاباکس بزرگ/بیوتی دیش/اسنوت و ... تو پک که واقعا" آدم رو وسوسه میکنه.من اگه محدودیت بودجه نداشتم واقعا" یه دونه اش رو میخریدم

Amazon.com : Godox Witstro AD360 High Power External Portable Flash Set Speedlite Kits : Camera Flash Synch Cords : Camera & Photo
    Rouzbeh Ehsani، mohammad-q و Dariush Chegini تشکر می‌کنند.
    CACTUS.HOSSEIN=INSTAGRAM

CANON M5 + 15-45 / 50MM F1.8 STM / Yongnuo 600ex-rt*2 / Yongnuo YN-E3-RT

كاربر آشنا mohammad-q آواتار ها
    تشکر کرده
    39

خیلی ممنون از پاسخ دوستان
    فقط چند تا سوال
    ایا این مدل ها از لحاظ قدرت با فلاش های indoor برابر هستند مثلا این مدل Visico VC-300
    اگر نه .ایا میشه این فلاش های indoor رو بیرون با باطری استفاده کرد و با رادیو فلاش به صورت بیسیم باهاش کار کرد ؟

من اطلاعاتی در مورد فلاش ها ندارم و بیشتر میخوام یه همچین استفاده هایی بکنم
    https://www.photoflex.com/pls/balanc...ight-naturally
    البته سافت باکسی که اینجا استفاده شده کوچیک هست .من میخوام بشه رو سافت باکس های بزرگتر هم استفاده کرد

با تشکر
    Nikon D5200 - 18-105 VR - 50mm f1.8

تشکر کرده
    8205

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad-q نمایش پست ها
    خیلی ممنون از پاسخ دوستان
    فقط چند تا سوال
    ایا این مدل ها از لحاظ قدرت با فلاش های indoor برابر هستند مثلا این مدل Visico VC-300
    اگر نه .ایا میشه این فلاش های indoor رو بیرون با باطری استفاده کرد و با رادیو فلاش به صورت بیسیم باهاش کار کرد ؟

من اطلاعاتی در مورد فلاش ها ندارم و بیشتر میخوام یه همچین استفاده هایی بکنم
    https://www.photoflex.com/pls/balanc...ight-naturally
    البته سافت باکسی که اینجا استفاده شده کوچیک هست .من میخوام بشه رو سافت باکس های بزرگتر هم استفاده کرد

با تشکر
    مدلی که نام بردم 360 هست و گاید نامبرش بیشتر از یه فلاش استودیویی 300 ژول هست
    تنها مشکلش نداشتن لامپ مدلینگه که تو عکاسی اوت دور زیاد کاربرد نداره.مگر در مورد فوکوس بهتر تو شب که باز هم میشه با استفاده از یه چراغ قوه حلش کرد
    بحث بعدی بحث قیمت هست.مسلما" اگه بخواید یه فلاش برق و باطری یا پک دار بخرید قیمت خیلی بیشتری داره و بحث اسسوری و حمل و نقلش هم هست.حتی همین فلاش های چینی باطری دار (که هم باطری داره و هم با برق کار میکنه) قیمت بیشتری داره.
    در کل توصیه ی من اینه با وجود چنین مدل هایی اگر میخواید یه فلاش برای استفاده ی اوت دور بخرید خرید پاور پک ها منطقی نیست برای شروع کار.و همین فلاش های جمع و جور بهتر به کارتون میاد.
    حتی میتونید اگر محدودیت بودجه دارید از فلاش های ارزون قیمت اسپید لایت و اسسوری هاش (پایه ی دستی/سافت باکس و ...) استفاده کنید که باز هم منطقی تر از حمل یه فلاش استودیویی سنگین و با حجم خیلی بیشتر هست
    Dariush Chegini و Mahdi.A.Tabar تشکر می‌کنند.
    CACTUS.HOSSEIN=INSTAGRAM

تشکر کرده
    20782

سلام
    گاید نامبر فلاش AD-360 ساخت Godox برابر 80 است و MF-200 ساخت جینبی 92. آزمایشی که یکی از دوستان فروم (به نظرم جناب بایرامی) با lightmeter و فلاش استودیوئی و فلاش Canon 580EXII انجام داده بودند و نتیجه آن را در فروم قرار داده بودند حاکی از این بود که فلاش با گاید نامبر 58 معادل یک فلاش استودیوئی 120 ژول نوردهی می کند. در این صورت فلاش Godox تقریباً معادل 165 ژول و فلاش جینبی تقریباً معادل 190 ژول خواهد بود که هر دو بسیار کمتر از یک فلاش استودیوئی 300 ژول است. الیته مقایسه قدرت فلاش استودیوئی با فلاش اکسترنال (مقایسه وات-ثانیه یا همان ژول که برای فلاش های استودیوئی به کار می رود با گایدنامبر که برای اکسترنال ها استفاده می شود) دشوار است زیرا ژول یا وات-ثانیه نشان دهنده قدرت مصرفی لامپ فلاش است نه نور تولیدی آن. اینکه جقدر از این توان مصرفی را به نور تبدیل می کند و چقدر از این نور به سوژه می رسد به راندمان لامپ و نوع رفلکتور فلاش و دیفیوزر(های) مورد استفاده بستگی دارد.
    اگر سایر دوستان اطلاعات بیشتری در این زمینه دارند لطفاً راهنمائی کنند.
    ارادتمند
    MohammadH، hossein137، eternal و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    8205

البته هدف از این پست بیشتر یادگیری هست.چون خودم هم گیج شدم با این تعاریف گاید نامبر و برد فلاش و مقدارش

اول این که مشخصات سری TC گودکس تو خود سایتش:

GODOX PHOTO EQUIPMENT CO.,LTD

که گاید نامبر فلاش 300 ژول رو 58 قید کردند.و خوب جای دیگه ای فلاش Bowens Gemini 400R با گاید نامبر 80 معرفی کردند.که معادل یک فلاش 600 زول گودکس هست.و من فکر میکردم گاید نامبر فلاش ها نسبت به زول اون ها تغییر میکنه و نسبت به برند حدودا" ثابته.

به هر حال اگر ملاک گاید نامبر باشه من دقیقا" نمیدونم که نتیجه چی میشه.اما اگر فقط اعداد مهم باشه فلاش جینبی گاید نامبرش بیشتر از یه بونز 400 آلمانی و یه 600 ژول گودکس هست. و ad360 معادل هر کدوم از این دو فلاش.
    برای من شخصا" منطقی نیست.چون به قول جناب چگینی بستگی به دیفیوز ها هم داره (البته در کنار گاید نامبر ad360 نوشته شده با دیفیوز استاندارد این عدد به دست اومده).
    Dariush Chegini و Mahdi.A.Tabar تشکر می‌کنند.
    CACTUS.HOSSEIN=INSTAGRAM

تشکر کرده
    20782

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein137 نمایش پست ها
    البته هدف از این پست بیشتر یادگیری هست.چون خودم هم گیج شدم با این تعاریف گاید نامبر و برد فلاش و مقدارش

اول این که مشخصات سری TC گودکس تو خود سایتش:

GODOX PHOTO EQUIPMENT CO.,LTD

که گاید نامبر فلاش 300 ژول رو 58 قید کردند.و خوب جای دیگه ای فلاش Bowens Gemini 400R با گاید نامبر 80 معرفی کردند.که معادل یک فلاش 600 زول گودکس هست.و من فکر میکردم گاید نامبر فلاش ها نسبت به زول اون ها تغییر میکنه و نسبت به برند حدودا" ثابته.

به هر حال اگر ملاک گاید نامبر باشه من دقیقا" نمیدونم که نتیجه چی میشه.اما اگر فقط اعداد مهم باشه فلاش جینبی گاید نامبرش بیشتر از یه بونز 400 آلمانی و یه 600 ژول گودکس هست. و ad360 معادل هر کدوم از این دو فلاش.
    برای من شخصا" منطقی نیست.چون به قول جناب چگینی بستگی به دیفیوز ها هم داره (البته در کنار گاید نامبر ad360 نوشته شده با دیفیوز استاندارد این عدد به دست اومده).
    برای من هم سوال است. تجربه ای که شخصاً با فلاش های اکسترنال با گایدنامبر حدود 60 داشته ام، به نظرم نورشان به وضوح کمتر از یک فلاش 300 ژول است.
    اگردوستان می توانند راهنمائی کنند بسیار ممنون می شوم.
    hossein137 و Mahdi.A.Tabar تشکر می‌کنند.

صفحه 60 از 85 نخستنخست ... 10 50 56 57 58 59 60 61 62 63 64 70 ... آخرینآخرین