صفحه 22 از 77 نخستنخست ... 12 18 19 20 21 22 23 24 25 26 32 72 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 211 تا 220 , از مجموع 761
Like Tree1422تشکر

موضوع: فلاش هاي Nissin

كاربر فعال M. Beyrami آواتار ها
    تشکر کرده
    9860

نقل قول نوشته اصلی توسط saadi126 نمایش پست ها
    سلام
    من دو عدد فلاش نايسين دارم يکي 622 و ديگري 622 Mark 2، حالا چند مشکل اساسي دارم باهاشون که اميدوارم با راهنمايي دوستان بتونم مشکلاتم رو حل کنم.

1- فلاش 622 معمولي، در مد منوال با فلاش پاپ آپ دوربين به راحتي تحريک ميشود و شليک ميکند اما با با شليک فلاش 622 مارک 2 تحريک نميشود!!! به نظر شما علت چي ميتونه باشه؟
    2- همين الان يه بلايي سرم اومد. وقتي داشتم مشکلات رو مينوشتم فلاش رو برداشتم تا يه چيزي تست کنم حدود 15 دقيقه پيش باتري ها را داخل فلاش گذتشته بودم. قبلا زياد پيش ميامد که ساعتها باتري داخل فلاش 622 معمولي باشد اما اين فلاش 622 مارک 2 را تازه 2 روز است گرفتم و به جز روز اول که چند شليک تستي باهاش داشتم، باتري داخلش نبود تا الان که 15 دقيقه اي باتري داخلش بود البته هر دو فلاش خاموش بودند اما فلاش 622 مارک 2 به شدت داغ بود. هر چي دکمه خاموش روشن رو زدم عمل نکرد سريع درپوش محفظه باتري رو برداشتم و باتريها رو در آوردم اما داخل محفظه، محل اتصال 2 باتري بالايي کمي ذوب شده و به سمت داخل رفته بود.
    حالا فلاش نه روشن ميشه نه ميشه کاريش کرد. شرکت مايل افشار يا آفومار هم نميدونم تا چه حد جوابگو باشن حتي 20 تا شليک هم باهاش نداشتم
    در مورد باتريها مطمئنم چون روي فلاش قبلي بارها استفاده کردم و حتي چند بار شده باتري چند روز داخل فلاش مونده.
    هر 4 باطری که استفاده کردید از یک مارک و یک مدل بودن؟
    و اینکه همزمان شارژ شده بودن؟
    drfarahnak و saadi126 تشکر می‌کنند.
    مسعود بیرامی
    Jhowan photography

كاربر همراه saadi126 آواتار ها
    تشکر کرده
    4145

نقل قول نوشته اصلی توسط 350 نمایش پست ها
    هر 4 باطری که استفاده کردید از یک مارک و یک مدل بودن؟
    و اینکه همزمان شارژ شده بودن؟
    هر 4 باتري از مارک Unomat و 2700 ميلي آمپري بودند هر 4 تا باهم شارژ شده بودند. اتفاقا قبل از شارژ هم يک بار دشارژ کرده بودم

كاربر همراه drfarahnak آواتار ها
    تشکر کرده
    344

وقتی باتری ها را داخل فلاش گذاشتید اصلا روشنش نکردید و خود به خود بعد از 15 دقیقه داغ شدند؟
    M. Beyrami و saadi126 تشکر می‌کنند.

كاربر همراه djmehdi_67 آواتار ها
    تشکر کرده
    1433

هر 4 باتري از مارک Unomat و 2700 ميلي آمپري بودند هر 4 تا باهم شارژ شده بودند. اتفاقا قبل از شارژ هم يک بار دشارژ کرده بودم
    یه احتمال ضعیف وجود داره
    مدار داخلی فلاش یه اتصال کوتاه پیدا کرده باشه و سیستم جریان برق بریزه به هم و مدار داغ کنه
    این اتفاق برای من در یک مدار البته در وسیله ای دیگه حادث شده بود و ممکنه برای فلاش شما هم همین اتفاق افتاده باشه
    یا ولتاژ باطری هات دچار نوسان شده باشند و این بلا رو سر فلاش آورده باشن
    با گارانتی پیگیری کن اگه نشد الکتریکی ها کارشون همینه اگه دیدی گارانتی زیاد بازی در میاره / خرجی هم نداره البته اگه برد اصلی نسوخته باشه و صدمات در حد چند خازن و ترانزیستور باشه ....
    M. Beyrami، drfarahnak، saadi126 و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    چیزی که امروز داری فردا از رده خارج است
    خودتان را برای برندها و محصولاتشان قیمه قیمه نکنید!/مهدی استیری/
    تجهیزات

كاربر همراه drfarahnak آواتار ها
    تشکر کرده
    344

نقل قول نوشته اصلی توسط djmehdi_67 نمایش پست ها
    یه احتمال ضعیف وجود داره
    مدار داخلی فلاش یه اتصال کوتاه پیدا کرده باشه و سیستم جریان برق بریزه به هم و مدار داغ کنه
    این اتفاق برای من در یک مدار البته در وسیله ای دیگه حادث شده بود و ممکنه برای فلاش شما هم همین اتفاق افتاده باشه
    با گارانتی پیگیری کن اگه نشد الکتریکی ها کارشون همینه اگه دیدی گارانتی زیاد بازی در میاره / خرجی هم نداره البته اگه برد اصلی نسوخته باشه و صدمات در حد چند خازن و ترانزیستور باشه ....
    یک جا باتری فلاش 466 من از دستم افتاد و دیگر برق رسانی نمی کرد. خواستم مهندسیش کنم که نمی دونم چی شد که این قدر داغ شده بود که قابل در دست گرفتن نبود. احتمالا اتصال کوتاه داده بود. یک بار هم خواستم مساله شلیک فلاش در اثر تحریک با نور مادون قرمز کنترل از راه دورهای مادون قرمز را امتحان کنم فلاش شزوع به شلیک های رگباری کرد و داغ شد و خاموش شد و بعدش هم روشن شد و من هم مکشوف شدم و هم مشعوف
    M. Beyrami، saadi126 و Miri تشکر می‌کنند.

كاربر فعال shabab آواتار ها
    تشکر کرده
    8245

به احتمال قریب به یقین فلاش مشکل داره ونه باطریها. اگه فلاشتون گارانتی داره مشکل به این بزرگی چیزی نیست که گارانتی نتونه زیر بار بره .همچنین با توجه به اینکه خاموش وروشن بودن فلاش تاثیری در رفع مشکل نداشته احتمال میرود مشکل در ناحیه کنتاکت ها اتصال باطریها باشد و ممکن است به سادگی قابل رفع .
    saadi126 و Miri تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    4145

نقل قول نوشته اصلی توسط drfarahnak نمایش پست ها
    وقتی باتری ها را داخل فلاش گذاشتید اصلا روشنش نکردید و خود به خود بعد از 15 دقیقه داغ شدند؟
    چرا ابتدا روشنش کردم و جريان تحريک شدن فلاش دوم را تست کردم بعد که ديدم نشد خاموش کردم و بعد اين جريان اتفاق افتاد.

یه احتمال ضعیف وجود داره
    از اين زورم ميگيره که 2 روز بيشتر نيست خريدمش و اينجوري شد.

به احتمال قریب به یقین فلاش مشکل داره ونه باطریها. اگه فلاشتون گارانتی داره مشکل به این بزرگی چیزی نیست که گارانتی نتونه زیر بار بره .همچنین با توجه به اینکه خاموش وروشن بودن فلاش تاثیری در رفع مشکل نداشته احتمال میرود مشکل در ناحیه کنتاکت ها اتصال باطریها باشد و ممکن است به سادگی قابل رفع .
    فلاش تمام باتريها رو گويا خالي کرده چون باتري ها خالي شدن. باتري ها هم زياد استفاده نشدن بگم قديمين 6-7 ماه پيش گرفتم با اينکه زياد استفاده اشون نکردم اما هميشه خوب جواب دادن و بارها داخل اون يکي فلاش بودن و هيچ وقت ايجاد مشکل نکردن.

تشکر کرده
    4145

يک سوالي که قرار بود بپرسم و يادم رفت اين بود که 2 تا فلاش با فلاش سر خود دوربين تحريک ميشدند و شليک ميکردند اما مسئله اين بود که نور 622 مارک 2 در عکس نمايان نبود مثل اين ميموند که چند لحظه قبل و يا بعد از باز و بسته شدن ديافراگم شليک ميکنه و اثرش معلوم نميشه. به نظرتون اين مشکل از چيه؟
    راستي باتريها رو دوباره داخل اون يکي فلاش به مدت 2 ساعت گذاشتم و هيچ مشکلي به وجود نيامد ديگه مطمئن شدم مشکل از فلاش بوده اميدوارم گارانتي کاري بکنه. راستي اين فلاشهايي که من گرفتم هيچ کارت گارانتي همراهشون ندارن فقط کانن 3 ميگفت گارانتي آفوماره و يه سي دي آموزشي هم که ماله آفومار بود همراه فلاش ميداد. ماله شما کارت گارانتي همراهش داره؟

كاربر فعال M. Beyrami آواتار ها
    تشکر کرده
    9860

يک سوالي که قرار بود بپرسم و يادم رفت اين بود که 2 تا فلاش با فلاش سر خود دوربين تحريک ميشدند و شليک ميکردند اما مسئله اين بود که نور 622 مارک 2 در عکس نمايان نبود مثل اين ميموند که چند لحظه قبل و يا بعد از باز و بسته شدن ديافراگم شليک ميکنه و اثرش معلوم نميشه. به نظرتون اين مشکل از چيه؟
    راستي باتريها رو دوباره داخل اون يکي فلاش به مدت 2 ساعت گذاشتم و هيچ مشکلي به وجود نيامد ديگه مطمئن شدم مشکل از فلاش بوده اميدوارم گارانتي کاري بکنه. راستي اين فلاشهايي که من گرفتم هيچ کارت گارانتي همراهشون ندارن فقط کانن 3 ميگفت گارانتي آفوماره و يه سي دي آموزشي هم که ماله آفومار بود همراه فلاش ميداد. ماله شما کارت گارانتي همراهش داره؟
    برای من هم که یکی از دوستان زحمت خریدش رو کشید کارت گارانتی و این چیزها نداشت .622 مارک 2 که از کنون میرداماد خریداری شد هم نداشت
    saadi126 و djmehdi_67 تشکر می‌کنند.
    مسعود بیرامی
    Jhowan photography

كاربر فعال ehsan+ آواتار ها
    تشکر کرده
    1367

با سلام
    من یه دوربین hs20 فوجی دارم و میخواستم براش فلاش تهیه کنم.با توجه به اینکه یکی دو سال دیگه میخوام دوربین حرفه ای بگیرم نمیخوام از دو مدل معرفی شده فوجی استفاده کنم(ظاهرا امکانات و جنس خوبی ندارن).
    توی سایت شرکت قسمت ساپورت اسمی از فوجی (کلا نیمه حرفه ایها)نبود.میخواستم بدونم که 622 مارک 2 به دوربین من میخوره و ttl کار میکنه؟
    دوستانی که این مدل رو دارند(یا مدلهای دیگر)و دسترسی به فوجی hs20دارند لطفا امتحان کنند(من شهرستان هستم و علاوه بر اینکه دسترسی به این فلاش ندارم،تا حالا از فلاش خارجی استفاده نکردم )
    با تشکر
    در مملکتی که امضا حتما باید خط خطی باشه و یا اشکال هندسی داشته باشه و نمیشه اسم و فامیلت رو با دست خط خودت به عنوان امضا بنویسی ،نمی دونم چه امضایی بذارم پس انگشت میزنم

صفحه 22 از 77 نخستنخست ... 12 18 19 20 21 22 23 24 25 26 32 72 ... آخرینآخرین