صفحه 23 از 77 نخستنخست ... 13 19 20 21 22 23 24 25 26 27 33 73 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 221 تا 230 , از مجموع 761
Like Tree1422تشکر

موضوع: فلاش هاي Nissin

كاربر آشنا rezabeigi آواتار ها
    تشکر کرده
    36

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan+ نمایش پست ها
    با سلام
    من یه دوربین hs20 فوجی دارم و میخواستم براش فلاش تهیه کنم.با توجه به اینکه یکی دو سال دیگه میخوام دوربین حرفه ای بگیرم نمیخوام از دو مدل معرفی شده فوجی استفاده کنم(ظاهرا امکانات و جنس خوبی ندارن).
    توی سایت شرکت قسمت ساپورت اسمی از فوجی (کلا نیمه حرفه ایها)نبود.میخواستم بدونم که 622 مارک 2 به دوربین من میخوره و ttl کار میکنه؟
    دوستانی که این مدل رو دارند(یا مدلهای دیگر)و دسترسی به فوجی hs20دارند لطفا امتحان کنند(من شهرستان هستم و علاوه بر اینکه دسترسی به این فلاش ندارم،تا حالا از فلاش خارجی استفاده نکردم )
    با تشکر
    با توجه به مشخصات كارخانه با فوجي گمونم همخواني ندارد و فقط منوال ار ميكنه
    ehsan+ تشکر می‌کند.
    canon 50 d
    18-200 canon
    sony h50 tele convertor 1.6 ,wideangle 0.6, flash hvl-15
    film slr yashica GS

كاربر همراه sohrab-gh آواتار ها
    تشکر کرده
    1708

با عرض سلام
    مي خواستم بپرسم كسي از قيمت 622mark2 و 866 mark2 اطلاعي دارد؟
    سهراب قابزلو
    photography is about what you feel and see
    sohrabphotography.blogfa.com
    Cacal Telegram : telegram.me/sohrabphotography

كاربر همراه saadi126 آواتار ها
    تشکر کرده
    4145

خوشبختانه فلاش 622 مارك 2 كه جريانش تو صفحه قبل بود با پشتيباني مناسب آفومار رفع مشكل شد. نكته اي كه هست اينه كه بخش فني آفومار (كه جا داره ازشون تشكر كنم هم به خاطر پيگيري هم به خاطر برخورد شايسته و اطلاع رساني مناسبشون) اطلاعاتي دادن كه بهتر ميدونم به همه دارندگان فلاش هاي نايسين هم اعلام كنم. بخش باتري فلاش هاي نايسين 622 يك ايراد كوچك در طراحي داره كه مربوط ميشه به بخش فنري اتصال باتري ها كه در فلاشهاي كانن اين مشكل وجود نداره اما براي جلو گيري از ايجاد مشكل، تحت هيچ عنوان از باتري هايي كه روكش پلاستيكي شون كنده شده باشه استفاده نكنيد چون ممكنه همون مشكلي كه براي من پيش اومد براي شما هم پيش بياد.

كاربر همراه djmehdi_67 آواتار ها
    تشکر کرده
    1433

نقل قول نوشته اصلی توسط sohrab-gh نمایش پست ها
    با عرض سلام
    622 MK II رو من دیروز(21 تیر 90) از یه فروشگاه تو پاساژ ولیعصر خریدم 147 تومان ولی کانون میرداماد و دو سه تا فروشگاه دیگه نداشتند نمیدونم چرا کمیاب شده بود دیروز !!!!
    M. Beyrami، drfarahnak، sohrab-gh و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    چیزی که امروز داری فردا از رده خارج است
    خودتان را برای برندها و محصولاتشان قیمه قیمه نکنید!/مهدی استیری/
    تجهیزات

كاربر همراه siavash_f آواتار ها
    تشکر کرده
    634

نقل قول نوشته اصلی توسط sohrab-gh نمایش پست ها
    با عرض سلام
    622 M-II 145000 از فروشگاه کنون میرداماد ولی گاها نبودنش به علت خرید جدید شرکت عامل ( وارد کننده ) هست که به علت جابجایی که برخی از دوستان گفته بودن بسته و تعطیل شده و همچنین 866 M-II که همه منتظرش هستن اینجور که گفتن تو 2-3 هفته آینده میاد و در حال حاضر نه وجود داره و نه قیمتی هست
    موفق باشید/
    /سیاوش فتحی
    نشانه ی راستین هوش ، خلاقیت است نه معلومات (آلبرت انیشتین)
    لیست تجهیزات

تشکر کرده
    4145

دوستان يه مشکلي هست مطرح کردم کسي جواب نداد اينبار اميدوارم کمکم کنيد.
    من دو فلاش نايسين 622 از نوع مارک 1 و مارک 2 دارم. فلاش مارک 2 هم با فلاش سر دوربين تحريک ميشود و شليک ميکند هم با شليک فلاش مارک 1 تحريک ميشود و شليک ميکند. اما فلاش مارک 1 فقط با شليک فلاش سر دوربين تحريک ميشود و شليک ميکند. حالا موندم مشکل از کجاست و چيکارش ميشه کرد. از دوستان اگر کسي راه حلي داره بتونه کمکم کنه خيلي ممنون ميشم

تشکر کرده
    634

نقل قول نوشته اصلی توسط saadi126 نمایش پست ها
    دوستان يه مشکلي هست مطرح کردم کسي جواب نداد اينبار اميدوارم کمکم کنيد.
    من دو فلاش نايسين 622 از نوع مارک 1 و مارک 2 دارم. فلاش مارک 2 هم با فلاش سر دوربين تحريک ميشود و شليک ميکند هم با شليک فلاش مارک 1 تحريک ميشود و شليک ميکند. اما فلاش مارک 1 فقط با شليک فلاش سر دوربين تحريک ميشود و شليک ميکند. حالا موندم مشکل از کجاست و چيکارش ميشه کرد. از دوستان اگر کسي راه حلي داره بتونه کمکم کنه خيلي ممنون ميشم
    دقیقا توضیح بده نمیشه متوجه شد که مشکل شما چیه
    شما دو تا فلاش داری این فلاش ها رو چطور با دوربین تریگ میکنید ؟ با فتوسل ؟
    saadi126 تشکر می‌کند.
    /سیاوش فتحی
    لیست تجهیزات

تشکر کرده
    4145

من از تريگر يونگونو استفاده ميکنم اما مسئله اينجاست که برام اين سوال پيش آمده که هر کدام از اين فلاشها در مد منوال بايد با يک نور قوي (مثلا نور فلاش سر دوربين و يا نور يک فلاش ديگر و يا منبع نوري قوي) تحريک بشن و عمل شليک رو انجام بدن. حالا هر دو فلاش با نور فلاش سر دوربين تحريک ميشن و شليک ميکنن. همينطور فلاش 622 مارک 1 با شليک فلاش 622 مارک 2 تحريک ميشه و شليک ميکنه اما فلاش 622 مارک 2 با شليک 622 مارک 1 تحريک نميشه و شليک نميکنه.
    اميدوارم اينبار منظورم رو درست منتقل کرده باشم.
    پيش تر بابت راهنمايي ممنونم

تشکر کرده
    634

نقل قول نوشته اصلی توسط saadi126 نمایش پست ها
    من از تريگر يونگونو استفاده ميکنم اما مسئله اينجاست که برام اين سوال پيش آمده که هر کدام از اين فلاشها در مد منوال بايد با يک نور قوي (مثلا نور فلاش سر دوربين و يا نور يک فلاش ديگر و يا منبع نوري قوي) تحريک بشن و عمل شليک رو انجام بدن. حالا هر دو فلاش با نور فلاش سر دوربين تحريک ميشن و شليک ميکنن. همينطور فلاش 622 مارک 1 با شليک فلاش 622 مارک 2 تحريک ميشه و شليک ميکنه اما فلاش 622 مارک 2 با شليک 622 مارک 1 تحريک نميشه و شليک نميکنه.
    اميدوارم اينبار منظورم رو درست منتقل کرده باشم.
    پيش تر بابت راهنمايي ممنونم
    تریگر یونگنو وقتی روی کفشک باشه که دیگه نمیشه از فلاش سر دوربین استفاده کرد و باید شما یکی از فلاش ها رو که اصلا مهم نیست کدوم رو باید روی رسیور یونگنو قرار بدید و فلاش دوم رو با استفاده از فتوسل به تحریک و شلیک وادارید بهتره که از 622 M-II رو روی رسیور و فلاش دوم رو با استفاده از فتوسل فلاش تحریک کنید
    برای راهنمایی بیشتر میتونی از کتابچه راهنمای فلاش استفاده کنی من نسخه 622 فارسی رو ضمیمه میکنم
    http://www.mediafire.com/?c1myp12wxfdvcus
    موفق باشی/
    saadi126 تشکر می‌کند.
    /سیاوش فتحی
    لیست تجهیزات

تشکر کرده
    4145

آقاي فتحي بابت راهنمايي ممنون ولي مشكل من چيز ديگه ايه. اينكه گفتم از تريگر يونگونو استفاده ميكنم در جواب اين سوال شما بود كه از چه تريگري استفاده ميكنم.

مسئله اينجاست که برام اين سوال پيش آمده که هر کدام از اين فلاشها در مد منوال بايد با يک نور قوي (مثلا نور فلاش سر دوربين و يا نور يک فلاش ديگر و يا منبع نوري قوي) تحريک بشن و عمل شليک رو انجام بدن.
    مسئله اينه كه فلاش 622 معمولي با نور فلاش سر دوربين به راحتي تحريك ميشه و شليك ميكنه ولي با نور فلاش 622 مارك 2 به راحتي تحريك نميشه و هر 3-4 شليك يك بار تحريك ميشه و شليك ميكنه.

مسئله رو جور ديگه شرح ميدم:

حالت اول: فلاش 622 معمولي رو روي دوربين قرار ميدم و فلاش 622 مارك 2 رو در حالت منوال قرار ميدم. به اين ترتيب فلاش 622 مارك 2 اسليو ميشه و با شليك 622 معمولي، تحريك ميشه و شليك ميكنه.

حالت دوم: فلاش 622 مارك 2 رو روي دوربين قرار ميدم و فلاش 622 معمولي رو در حالت منوال قرار ميدم. به اين ترتيب فلاش 622 معمولي اسليو ميشه و بايد با شليك 622 مارك 2، تحريك بشه و شليك كنه ولي اين اتفاق توي هر 3-4 شليك يك بار ميفته (يعني منظم نيست)

صفحه 23 از 77 نخستنخست ... 13 19 20 21 22 23 24 25 26 27 33 73 ... آخرینآخرین